Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

FOTÓS beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) TayRol válasza Kerto (#950) üzenetére


TayRol
veterán

Szia,

Elnézést.:)

Mindennel együtt 9-10e ft-ot mondanék.

(#952) Kerto válasza TayRol (#951) üzenetére


Kerto
tag

Semmi gond, köszi az árazást. :R Ennyire lement volna az áruk az ilyen kameráknak?
Tudom egy komolyabb telefon tudja ezt,de mégis...

(#953) TayRol válasza Kerto (#952) üzenetére


TayRol
veterán

Szia,

Igen, sajnos ennyire lement az áruk.

(#954) PRO-peller válasza TayRol (#953) üzenetére


PRO-peller
senior tag

Nemrégen egy digital8 sony kamerát tettem apróba jelképes összegért, ami full hibátlan újeszrű, aksi, kazetták. Rá sem bagóztak. Inkább levettem. Nem ért meglepetés. Hátha alapon próbálkoztam. Egyszerűen elhal a technika, pedig kamasz koromban ölni tudtam volna egy ilyenért. A használt fgépek ára soha nem látott alacsonyságokban van.

(#955) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Ezt már napok óta látom itt-ott. Ingyen van. Ingyen se kell.

(#956) nesa válasza PRO-peller (#955) üzenetére


nesa
veterán

Nemcsoda mert igy csupaszon 25k er max.

(#957) Kapeq


Kapeq
csendes tag

Sziasztok!

Igaz én egy kamerát hoztam, de remélem így is tudtok segíteni nekem beárazásban. Egy Samsung HMX-Q10-ről lenne szó, két éves, garancia már lejárt, állapotát nézve viszont akár új is lehetne, semmi karc, semmi hiba, papírok, doboza megvan. Van még mellé egy 8gigás class 10-es SanDisk memória, erre is mondhatnátok egy árat.

Köszi előre is! :R

(#958) PRO-peller válasza nesa (#956) üzenetére


PRO-peller
senior tag

Nincs benne 3000 expó. Tehát ha tényleg jó állapotú akkor 30 at is megér. 25 e ért nagyon megérné egy ilyen. Tudom mindenki jobbat meg újat akar. Nem is lehet már becsülni ha fillérekért megveheti az ember. Én ennyiért nem adom el az enyémet. Nyakamon maradt. Nem nagy a bánatom. Rá kell tenni egy 18-105-öt és potom 70e körül igen jó mindenes gépe van az ember fiának.

(#959) PRO-peller válasza Kapeq (#957) üzenetére


PRO-peller
senior tag

Kamerákat itt nem tudunk árazni, de mert sd-s és fHD, ezért még vélhetően el lehet adni. De igen szerénynek kell maradni.

(#960) nesa válasza PRO-peller (#958) üzenetére


nesa
veterán

Itt mar mind1 a 3000 expo, ettol tobbet nemer, max konyebb eladni, vagy meg azse.
24-36mp gepek vannak a piacon ki akarna 6mp re fotozni, azokat leszamitva akik ismerik meg tudjak hogy is van ez, de mar azok is evekkel ezeleott tovabb leptek, vissza meg nemigen fognak valtani, peddig az a szenzor baromi jo megha tulizgulja is a piros szint, zajban KB egalba van a D90 el csak ugye ott azert picivel tobb a pixel:) es sajnos annak is esik az ara.

[ Szerkesztve ]

(#961) PRO-peller válasza nesa (#960) üzenetére


PRO-peller
senior tag

RAW-ban jó a piros is. Az ég alja szokott ciános durva átmenettel átcsapni kiégésbe. Ezt tartom a legfőbb hibájának. Ezzel nem lehet sokszor mit tenni, mert az expót nem lehet a végtelenségig lehúzni. Tehát szűk az dinamika a mai újabb szenzorokhoz képest lényegesen.

(#962) weser


weser
csendes tag

Sziasztok,

mennyiért tudnék eladni egy nem garanciás, de szinte vadi új Nikon 70-300 VR objektívet?
Köszönöm!

(#963) peter76bp


peter76bp
senior tag

Sziasztok!

Erre a szettre szeretnék árazást kérni:

Szép állapotú Nikon D70 váz ~22 ezer expo
Nikon Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G AF-S ED DX VR objekktív (pár ezer expos, kitünő állapotú)
SanDisk Ultra II 4GB CF kártya
+ akku + akkutöltő + fotós táska

Köszönöm

(#964) TayRol válasza weser (#962) üzenetére


TayRol
veterán

Szia,

110e ft körül.

Üdv,
TayRol

(#965) TayRol válasza peter76bp (#963) üzenetére


TayRol
veterán

Szia,

A D70 30-35e max, a 18-105 45e, a cf kártyát meg úgyis belealkudják az árba.:)

(#966) weser válasza TayRol (#964) üzenetére


weser
csendes tag

Kösz! :)

(#967) AttyVin


AttyVin
aktív tag

Nagyjából milyen irányárral indítható mostanában a következő összeállítás vagy esetleg egyenként jobb eladni?

Canon EOS 500D (kb. 6000 felvétel) + 18-55/3.5-5.6 IS I vagy II objektív + Phottix markolat + tartozékok

Köszönettel,

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#968) cOxeR válasza AttyVin (#967) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia!

Érdemesebb egyben eladni, mert önállóan kevesebb értéke van a kitobjektívnek.
Canon EOS 500D (kb. 6000 felvétel)
~53k

18-55/3.5-5.6 IS I vagy II objektív
~15k

+ Phottix markolat
~9k

tartozékok :F

(#969) AttyVin válasza cOxeR (#968) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Tatartozék =

a. minden, ami a "dobozban" van.

b. napellenző, IR távkioldó, UV-szűrő, SDHC kártya, pótakkuk, stb.

Üdv, Vino

(#970) cOxeR válasza AttyVin (#969) üzenetére


cOxeR
Ármester

a. a géphez tartozik -> 0 forint
b.
napellenző objektívhez tartozik, 0 forint
Ir távkioldó, Uv szűrő és sdhc kártya szint 1-2 ezer forint, típus és méret függvényében
pótakku, 2-3k

(#971) AttyVin válasza cOxeR (#970) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Nincs ezzel gond.

1. Doboz = egyértelmű.

2. "Egyéb" = kissé "szinesíti" az ajánlatot...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#972) cOxeR válasza AttyVin (#971) üzenetére


cOxeR
Ármester

Jól látod. :K

(#973) AttyVin válasza cOxeR (#972) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Még egy kérdés.

A 3.5-5.6/18-55 IS I vagy II ára között nincs különbség a "piacon"?

Üdv, Vino

(#974) cOxeR válasza AttyVin (#973) üzenetére


cOxeR
Ármester

Minimális csak, de őszintén annyira ezt a belépő szegmenst nem figyelem.
A kit objektívek, nem túl kelendőek...

(#975) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek mennyi lenne a reális eladási ára az alábbi cuccoknak EGYBEN:
Sony DSLR-A100 kb 22-25000 expóval, normál állapotban, mattüveges keresővel /adom mellé a gyárit is/, a keresőben kevés por van, a képalkotást nem befolyásolja.
Kit obi 18-70-es UV szűrővel
1db ND szűrő
csipes m42 adapterrel /nálam a fókuszvisszajelzésre nem villan, csippan/
2 akksival
2db 2gb-os, 1db 4gb-os CF kártyával
1db Minolta Program 3200i vakuval
töltővel

Van egy külön eladásra szánt Tamron 70-300 A17 LD Di macro telém, ezt nem feltétlenül szeretném elpasszolni.

Köszönöm! :R

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#976) nesa válasza ccs2929 (#975) üzenetére


nesa
veterán

A vaz legjobb esetbe is annyit er amennyi expo van benne (de ne tolj ra a holnap meg 20k expot )

Ez a regi kitobi se hiszem hogy nagyon kelendo darab lenne de a vazer meg a kitobi talan elmegy 35 korul +sallangok ezekert se hiszem hogy sokat kapsz, persze hirdetheted dragabban is csak epp eladni nemfogod.

Ez ujkoraban se volt egy nepszeru vaz, gondolom most se ugranak erte.

[ Szerkesztve ]

(#977) Zozzer888 válasza nesa (#976) üzenetére


Zozzer888
addikt

Vaterára érdemes felrakni, ott ugranak mindenre ami tükrös.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#978) imyourfriend


imyourfriend
őstag

Üdvözlet!

Szeretném kérdezni lenne egy eladó Nikon D90 ~38k expóval, gumiborítást viszont újat fogok csináltatni rá, más gondja nincsen. Dobozával és papírjaival mennyit érhet jobb esetben? Köszönöm a választ előre is. Nem sürgős eladnom csak úgy kalkulálok akkor vele. :)

(#979) azka79


azka79
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném eladni a Nikon D3000 vázamat 14e expo, nincs garancia, első tulaj,kifogástalan állapot.

Mennyit érhet?

Előre is köszönöm!

(#980) cOxeR válasza azka79 (#979) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia!

39 ezer körül, de majd a Nikonos megerősítik. :)

(#981) TayRol válasza azka79 (#979) üzenetére


TayRol
veterán

max. 40e, ha tökéletes az állapota. de inkább 35e.

(#982) azka79


azka79
aktív tag

OK! köszönöm!

(#983) Jagi


Jagi
tag

Hali

Szeretnék kérni egy árazást erre a készletre:
-Sony A200 (23500 expo), szép állapot
-Sony 18-70 3.5-5,6
-Sigma 70-300 4-5.6 APO macro
-Minolta Program 3500xi
-Sony LCS-SC5 táska
-2+8 Gb CF kártya
-Gyári tartozékok+ gyári doboz

Tudom hogy nem fogok örülni az árának de lépni kéne feljebb.
Egyébként ki mit ajánlana váltáshoz? Már nagyon kinőttem.
Köszönöm előre is!
Üdv.: Ádám

(#984) imyourfriend válasza Jagi (#983) üzenetére


imyourfriend
őstag

Kérdés milyen technikát szeretnél venni, tükröst akarsz-e abból Nikont vagy Canont?

(#985) Jagi válasza imyourfriend (#984) üzenetére


Jagi
tag

Maradnék tükrösnél, márka szempontjából szinte mindegy, nekem.
Középkategória lenne a cél.

(#986) nesa válasza Jagi (#983) üzenetére


nesa
veterán

Az nemeleg ha a csak a vazat csereled elsore PL az utolso tukros vaz az A580 azert nemrossz, UA szenzor szerintem mint a D7000.

Bar nekem ha sony rendszerem lenne tuti SLT re ugranek.

(#987) Jagi válasza nesa (#986) üzenetére


Jagi
tag

Azon is gondolkodtam, de nem nagy az itthoni kínálat (használt) a Sony gépekből.
Azért is gondolkozok márka váltáson, mert a másik két márka jobban támogatott minden téren, pl. több obi.
Ha az egész elmenne akkor 100+ ezer kategóriában keresgetnék valamit, alap obival.
Próbálom nyálazgatni a lehetőségeket eddig a Cannon 550d néztem, Nikonba még nem találtam meg az ellenfelét.

(#988) nesa válasza Jagi (#987) üzenetére


nesa
veterán

Ez a nagyobb valasztek egy hatalmas nagy ..... C re mibol van valasztek :F az olcso es kozepes hulladekokbol jo obira hasznaltpiacon realis aron ott is sokat kell varni, ha veletlen van egy azt rogton 100 an akarjak, nikon ugyan ez, van par elerheto aru ertelmes uveg utanna meg olyan arkategora jon ami extrem aron van.

Ezert a 100 koruli penzer kapsz nikon vonalon egy D90 et valamivel tobber van rajta 18-105 ami remek uveg.

Vagy D5100 de aztmondtad 1 kategoriaval feljebb szeretnel valtani igy ez kiesik.

[ Szerkesztve ]

(#989) imyourfriend válasza nesa (#988) üzenetére


imyourfriend
őstag

Es nezegetve az arlistat meg mindig egy jobb minosegu eri meg jobban, jobban tartja az arat es kevesebbet bukni rajta. De ahogy mondod peldanak okan egy 24-70 2.8 D/G legyen szinte barmilyen megfizetheto aron azt nem kell 2 hetig arulni.. Elviszik 350ert is, 320ert meg mint a szart ha jo allapotu.

Jagi: 100ezer forintert meg nincs valasztek, lehet venni D90-et aztan kifujt, ilyen aron belepo szintuek vannak inkabb. De igy belegondolva tenyleg nincs tul nagy valasztek.. :) Mas kerdes hogy 150ert mar D7000-et arulnak ami az AF-et figyelmen kivul hagyva jol el lett talalva DX vonalon. De mire minosegi objektivet veszel hozza akar csak egy alapzoomot.. Oke van 18-105VR de bizonyara nem azert nyergelsz at Nikonra vagy Canonra hogy itt megallj.

(#990) imyourfriend válasza imyourfriend (#989) üzenetére


imyourfriend
őstag

Termeszetesen a 24-70 2.8G arara gondoltam, a D-s verzio valamivel olcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#991) Jagi


Jagi
tag

Igazából nekem "csak" hobbi fotózásra kell a cucc. Nem akarok elszállni, eddig is megvoltam az alap cuccokkal, persze kompromisszumot kell kötnöm több téren is.
Amik izgatnak: más színek, jobb minőség, hd videó, élőkép, akár kihajtható kijelző, sd kártya
Meg az egyéb extrák amik ebbe még nem voltak benne.
Nikon D7100 nyúztam kicsit hosszabb ideig, ez nagyon tetszett persze "kicsit" más kategória.
Most erre ennyit szeretnék maximum költeni és ebből kihozni a lehető legjobbat, és ha később úgy lesz akkor lehessen tovább fejleszteni.

(#992) nesa válasza imyourfriend (#989) üzenetére


nesa
veterán

Amit eddig hasznalt 18-70 es sonyt a canon kitobit leszamitva szerintem minden jobb, a 18-105 minden kepp, a D90 nemrossz vaz szerintem kb mindent tud ami kelhet , ez alatt a belepo vazak nekem nem tetszenek peddig engem is vonzana a D5100 szenzora de valmiert megse kell, peddig valamikor 1-1 be cseretek D90 el mondjuk azota a D5100 lejjebb esett:)
Ez a D90 igen idotalo vaz lett mar regebb ota szinpadon van mint a ritkan cserelodo topp pro vazak, meg mindig kaphato.

(#993) imyourfriend válasza nesa (#992) üzenetére


imyourfriend
őstag

Bizony, amilyen "idős" a D90 pár fiatalabb váznak azért odafricskáz a tudásával, arról nem is beszélve hogy szerintem az egyik legnépszerűbb termék a palettán (5 és fél éve adták ki és még mindig kapható új darab belőle) :) Valahogy D60 után én már nem cserélném el belépő szintűre, legyen az bármilyen fejlett darab (akár 5300-as is), amilyen kényelmet ad. Bár most eladósorba került a D7000 miatt, lehet hogy megbánom, de elpocsékolni nem fogom az biztos.

(#994) Jagi


Jagi
tag

Rendben köszönöm a segítséget.
Milyen áron érdemes D90 vagy D5100 venni?

(#995) cigam


cigam
félisten

Mennyit érhet most egy Canon 300D + 2 kit obi(EFS18-55,EF75-300), + egy 420EX vaku. 1 aksi (korának megfelelő állapotban (5-20 kép után lemerül)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#996) Zozzer888 válasza cigam (#995) üzenetére


Zozzer888
addikt

300D talán 25 körül (ha megveszik)
18-55 5-6ezer
75-300 25 körül
Vakut nem tudom: /

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#997) cOxeR válasza Zozzer888 (#996) üzenetére


cOxeR
Ármester

Vaku 26k környéke, villanások számától függően.

(#998) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Egy CANNON EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS Objektív alig használtan (2x volt a vázon) mennyit érhet?

essexboy

(#999) cigam válasza Zozzer888 (#996) üzenetére


cigam
félisten

Köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1000) cOxeR válasza essexboy (#998) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kellene tudni a pontos típusát: :)
I-es verzió?
II-es verzió?
STM verzió?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.