Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

FOTÓS beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) imyourfriend válasza TayRol (#200) üzenetére


imyourfriend
őstag

55k-ért hirdettem meg, de ha nagyon muszáj valakinek akkor lejjebb viszem pár ezressel, tényleg nem rossz gép csak D7000-et vagy D300-at szeretnék venni, aztán ez okból kell eladjam. :(

(#202) TayRol válasza imyourfriend (#201) üzenetére


TayRol
veterán

annyiért ok, az árengedmény attól függ hogy mennyire sűrgősen szeretnéd eladni.

mindkét kiszemelt váz kitűnő választás, szeretni fogod.

(#203) nesa válasza imyourfriend (#201) üzenetére


nesa
veterán

Nemakarok veszjoslo lenni de 60k er a kittek utan se kapkodnak, en max 40-45k adnek egy D60 er ha ez felett kapsz ajanlatot nenagyon habozz rajta.

(#204) imyourfriend válasza nesa (#203) üzenetére


imyourfriend
őstag

akkor 50k körül tűnik reálisnak ugye? csak mert úgy jön össze a pénzem, nem akarok gép nélkül maradni pár hétnél tovább és a 10,5ös halszememet is megakarom tartani. :)

(#205) TayRol válasza nesa (#203) üzenetére


TayRol
veterán

Ennyire lezuhant volna az ára?

(#206) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Fuji Finepix S5700 most mit ér a piacon?
Használt, fóliázott képernyővel, jó állapotban, minden gyári tartozékkal, kábellel. Firmware frissítve :DDD .
Nem okosítottal, gyárival. Az AF segédfény olyankor is világított mikor nagyon nem kellett volna.
Váltani szeretnék feljebb. Igazából legalább 720p HD-s felvétel kellene, állványra rögzítés lehetőségével. Szóval telefonok kiesnek. Egyébként eltűrném ezt a gépet, de 480p-ben vesz fel, viszont borzalmasan zajos és tömörített. Két Nokiám messze veri videóban(N95 480p 30FPS, N900 1024x576 30FPS).
Szóval a fényérzékenysége sem a legjobb a kamerának.
Tudtok valamit bridge kategóriában ami kb megfelel ezen kritériumoknak? 50ezer Forint az abszolút plafon.

(#207) nesa válasza TayRol (#205) üzenetére


nesa
veterán

D3000 kit allig allig megy el 60 erazis inkabb alatta kicsivel.

(#208) imyourfriend válasza TayRol (#205) üzenetére


imyourfriend
őstag

szerinted mennyire egyezik meg D300 és D90 es gép? lényegében D60ról azért akarok váltani hogy legyen a gépemben AF motor és jobb szenzort akarok, ami az előbbi két gépben megegyezik, ezekben D300 mennyivel jobb?

(#209) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Mennyiért lenne érdemes meghirdetnem egy 3 alkalommal használt Oloong SP-690 II Nikon vakut? Meg van hozzá minden, maku állapotú, van hozzá diffúzor kupak is. Akku nélkül adnám, azt úgy sem kaptam hozzá.
Eladása nem sürgős, szóval ha bukta, akkor inkább másodvaku lesz.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#210) Santiagain válasza Real_Necro (#209) üzenetére


Santiagain
senior tag

Mennyibe került neked?

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#211) Real_Necro válasza Santiagain (#210) üzenetére


Real_Necro
veterán

150$ + 1 hónap várakozás. :)) Tisztában vagyok az ebay-es/dx-es árával, bár most felfelé fog menni devizaárfolyam.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#212) Santiagain válasza Real_Necro (#211) üzenetére


Santiagain
senior tag

Mi miatt csalódtál benne?

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#213) nesa válasza imyourfriend (#208) üzenetére


nesa
veterán

Ha a fokuszmotor miatt akarsz valtani siman jo a D90 is, nembiztos hogy a D300 adna neked annyi pluszt hogy megerje.

(#214) Real_Necro válasza Santiagain (#212) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megírom PÜ-ben, ez nem az a topic. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#215) imyourfriend válasza nesa (#213) üzenetére


imyourfriend
őstag

lebeszéltem egy D90-et azóta,köszönöm! remélem hasznomra válik az ami az előnye :)

(#216) TayRol válasza Real_Necro (#211) üzenetére


TayRol
veterán

nem vált be?

imyourfriend: sokunknak van D90-ese, nagy elégedettséggel használjuk.

[ Szerkesztve ]

(#217) Real_Necro válasza TayRol (#216) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lényegében úgyis Nikon "buzi" lettem, így ne legyen már kakukktojás. :) Amúgy vannak korlátai, de hobbi/családi fotózásra szerintem bőven elegendő. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#218) TayRol válasza Real_Necro (#217) üzenetére


TayRol
veterán

én is egy SB700-asra kacsintgatok.

szvsz 28-29e körül el lehet adni.

(#219) Real_Necro válasza TayRol (#218) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elég karcsúnak hangzik, bukni meg nem akarok rajta, így lehet akkor inkább megmarad másodiknak. :B :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#220) TayRol válasza Real_Necro (#219) üzenetére


TayRol
veterán

felteheted annyiért amennyiért szeretnéd - hátha.
én csak azt írtam amiért el is menne szerintem.:)

(#221) imyourfriend válasza Real_Necro (#217) üzenetére


imyourfriend
őstag

igazából vakuban van a legnagyobb korlát szerintem, de egy sb600 vagy sb700 már elfogadható minőséget ad, persze nagy látószögűhöz néha még az is kevés,de mit lehet tenni :)

(#222) Real_Necro válasza imyourfriend (#221) üzenetére


Real_Necro
veterán

SB700 lesz majd helyette, bár azt mondom ez még mindig nagyobb fényerővel bír... Szóval lehet meg sem hirdetem hanem marad másodvakunak.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#223) imyourfriend válasza Real_Necro (#222) üzenetére


imyourfriend
őstag

szvsz 30k körül hírdesd meg max, ebből bajod nem származhat.. 45 körül ha betudsz szerezni egy sb600-at akkor szerintem csapj is le rá, állítólag ár érték arányban elég nagy fényereje van, de sokak szerint nagyobb még sb700nál is. én egyenlőre maradok D90 vakujánál, kitobit 55-200at bevillant,halszem meg nem érdemel ilyent :D

(#224) Real_Necro válasza imyourfriend (#223) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan, amit leírtál? :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#225) imyourfriend válasza Real_Necro (#224) üzenetére


imyourfriend
őstag

a mondandó melyik részére gondolsz? komolytalanul általában nem szoktam írni fórumra és ehhez hasonló helyekre.

(#226) Real_Necro válasza imyourfriend (#225) üzenetére


Real_Necro
veterán

Részletezem:

"szvsz 30k körül hírdesd meg max, ebből bajod nem származhat.."

Ha neked a pénz bukás nem baj... ne gazdálkodjunk már más tárcájából...

"45 körül ha betudsz szerezni egy sb600-at akkor szerintem csapj is le rá,"

Írtam, hogy SB-700 lesz helyette, miért kellene nekem SB-600? Miből gondolod, hogy nem tudatosan esik a választásom az SB-700-ra?

"állítólag ár érték arányban elég nagy fényereje van, de sokak szerint nagyobb még sb700nál is"

Ár/érték arányban az SB-700 is egy elég elérhető vaku, számos előnye van az SB-600-al szemben. Mondjuk úgy, hgy utóbbi már kissé elavult, persze általános használatra jó, de megint csak az előbbi írásommal igazolnám magam.

"én egyenlőre maradok D90 vakujánál, kitobit 55-200at bevillant,halszem meg nem érdemel ilyent "

Erre jobb, ha nem is reagálok, megnézném mit hozol össze beépített vakuval olyan szinten, mint egy rendszervakuval...

Szerk.: OFF-ba raktam, mert ez a téma inkább a Vakus topicba való... :U

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#227) cOxeR válasza Real_Necro (#226) üzenetére


cOxeR
Ármester

Már épp szólni akartam, hogy jó lenne ha átsétálnátok...

(#228) imyourfriend válasza cOxeR (#227) üzenetére


imyourfriend
őstag

elnézésedet kérem, és igazad van a realitás talaján kell maradni

(#229) TayRol válasza Real_Necro (#226) üzenetére


TayRol
veterán

Na, mégiscsak? :)

(#230) Horbal


Horbal
őstag

Üdv,

Tudnátok abban segíteni, hogy reálisan kb mennyit érhet meg egy 4K expós D3100, csak váz, markolattal, 2 aksival. Hibátlan állapotban (külsőleg/belsőleg). Garis még asszem kb 2 évig ezt most pontosan nem tudom.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#231) cOxeR válasza Horbal (#230) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia,

Váz: ~ 80k (ha ennyi garancia van még rajta)
Markolat: ~ 17-18k
Utángyártott: ~ 11-12k
Akku: ~ 8-9k / db
Utángyártott: ~ 4-5k / db

Üdv.:
cOxeR

(#232) imyourfriend


imyourfriend
őstag

Nikon D60-at 50ért elvinnék. Kitobival 74 Ezer pénz reális ár érte? Annyit mondtam a vevőnek.

(#233) cOxeR válasza imyourfriend (#232) üzenetére


cOxeR
Ármester

Picit sok, de egy próbát megér.
Én max. 20k-t adnék érte.

(#234) imyourfriend válasza cOxeR (#233) üzenetére


imyourfriend
őstag

értem,köszönöm! Viszont szeretnék beruházni valamely fényerősebb obira amihez azért jól jönne, 20ezer környékén viszont nem akarom eladni, nem szeretnék keresni rajta csupán jól jön pár ezres még ha az ember másik obit vesz. persze ezzel mindenki így van :)

(#235) cOxeR válasza imyourfriend (#234) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ebbe semmi sincs... mindenki maga dönti el, mi mennyit ér meg számára.. :)

(#236) Horbal válasza cOxeR (#231) üzenetére


Horbal
őstag

Ez most komoly, én kevesebbet gondoltam volna. Na majd élesben kiderül, köszönöm.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#237) Zozzer888 válasza Horbal (#236) üzenetére


Zozzer888
addikt

Utángyártott markolat újonnan van ennyiért, utángyártott akku meg 4100ért van újonnan, és az már nem gagyi.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#238) cOxeR válasza Zozzer888 (#237) üzenetére


cOxeR
Ármester

Utángyártott és utángyártott között is van különbség. :)

(#239) imyourfriend válasza Zozzer888 (#237) üzenetére


imyourfriend
őstag

Markolattal még azért annyira nem, akkuval én vigyáznék már. Igazából ha jó akkut veszel akkor az kitart amíg nálad van a gép (én esetemben 3-4 év) viszont ha utángyártottat és tönkretesz valamit a gépedben ami épp eladáskor derül ki az nem feltétlen kellemes. csak mert megvettél egy akkumlátort 5-10ezerrel olcsóbban.
Vagy épp ha a gépedet teszi tönkre, akkor nincs ki garantálja a szervizelést. Mert hogy az a kínai aki utángyártotta az nem fog fizetni semmit sem az biztos. :)

(#240) Horbal válasza Zozzer888 (#237) üzenetére


Horbal
őstag

A markolat utángyártott mivel nincs eredeti ;) azt amúgy is bónusznak gondoltam.

Az aksi eredeti Nikon. adnak érte 5K-t nekem már jó,

A váz a lényeg.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#241) Zozzer888 válasza imyourfriend (#239) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem hinném hogy ITT vackot árulnak:)
szerk: markolat

Ilyen ebayos 10 dolláros cuccot én se vennék:S főleg úgy hogy az enyémbe 3,5ezer a phottix:)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#242) randomhaver


randomhaver
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném. Van egy D80-om, amit már beáraztatok nekem :) Az a helyzet hogy el szeretném cserélni egy D90re, és érdekel hogy mi az az összeg amit reálisan rá kéne fizetnem. Amit kinéztem, abban 19e expó van, az eladó szerint szép állapotú. Csere nélkül 105e ért adná.
Köszi :R

(#243) OverKiller


OverKiller
tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy beárazást egy Nikon S6150-re.
Állapota: Szép, 1-2 pici helyen a gyári fólia elkezdett feljönni róla, ezen kívül karc-, és sérülésmentes.
Expo: 1200-1250
Garancia: Van, 2011. 12. 30-án lett vásárolva.
Tartozékok: Doboz, papírok, adatkábel, töltőfej, számla, garancialevél, 16Gb-os SDHC Class 10-es memóriakártya, tok

(#244) TayRol válasza OverKiller (#243) üzenetére


TayRol
veterán

Szia!

1 éves, hibátlan állapot: kb. 28-30e-ért lehetne eladni. Van pár boltban akció, 40 körül már újat lehet venni.

Üdv.

(#245) OverKiller válasza TayRol (#244) üzenetére


OverKiller
tag

Igen, valahogy én is így tippeltem, csak gondoltam megkérdezek itt valakit, hátha lehetne több, vagy éppen túl sokra értékeltem. :)
Köszi a segítséget!

(#246) imyourfriend válasza randomhaver (#242) üzenetére


imyourfriend
őstag

Szerintem állapottól függően 55-60k. én tegnap vettem egy D90-et 100k-ért 22700 expóval. és olyan mintha 2-3ezer lenne benne állapotra.:) szenzor miatt kell gondolom,ugye?

(#247) Kleroo válasza imyourfriend (#232) üzenetére


Kleroo
veterán

Adj hálát az égnek,hogy van rá vevőd 50-ért,és add el azonnal.
Én a 74ezerre csak nevetnék egy nagyot vásárlói oldalról. :)

VR nélküli 18-55-t nem tudnák olyan olcsón adni,hogy kelljen. Max 10k.
A VR-es pedig számomra csak akkor ér többet 20k-nál ha még ujjlenyomat sincs rajta,és garis.

Persze kezdők,hozzánemértők,kevésbé jártasak lehet többet is adnak érte.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#248) imyourfriend válasza Kleroo (#247) üzenetére


imyourfriend
őstag

én még kevésbé jártas vagyok, már igyekszem érteni a dolgokat de még nem vagyok hozzáértő. Viszont ez a topic segít megtanítani hogy mi a helyzet e téren. Igyekszem eladni a jövő héten. Már nem azért de amennyi a reális ára vagy amennyit te adnál érte annyiért nem érné meg eladni. Persze neked jobb géped van azért mondod ezt. Most hogy meglett másik gépem én is így gondolkodok amúgy. Érthető :) Off: de azért ne minősítsük átverésnek :D :DD :R

(#249) Kleroo válasza imyourfriend (#248) üzenetére


Kleroo
veterán

Nem arcoskodásból beszélek. :B
Csak a teljesen belépő gépek használtpiaca egy káosz. Jobbára nem jártasak hirdetnek,és nem jártasak vesznek.

D40x-D60-D3000(-D80) és a 18-55 kitobik árai eléggé hajmeresztő cédulákat kapnak. Amikor egy D40x drágábban kerül fel mint egy hasonló állapotú D80,akkor ott már valami sántít.
Nomeg a kereslet sem mindegy. VR nélküli 18-55 kitobit szerintem a kutya nem vesz. (max vmi nepper,aki egy laikust "ver át" vele,és adja a vázhoz "olcsón". )
A VR-esnek meg azért alacsony az ára,mert rengeteg van belőle,és mindenki eladja,hisz kinövi mint legelső obi.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#250) Zolom89


Zolom89
senior tag

Kérnék egy beárazást :R

Nikon D3200 váz + 18-55kit obi.
3700 expo, nagyon megkímélt állapot.
Több mint 2 és fél év Nikon gari a vázra, majdnem 1 év az obira. Xtrém digitálba vett így biztos a gari.

+ Kingstone memóriakártya olvasó. - 2hónapos, van gari
+ 16GB-os Sandisc 30mb/sec SDHC CLASS 10 (FULL HD video-ra is tökéletes) - 3 hónapos, nincs gari
+ Nikon fekete-sárga hord-táska, ami vállpántos. - 4 hónapos

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.