Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

FOTÓS beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Studi válasza surci81 (#1750) üzenetére


Studi
addikt

1-1,5 éve még 80 körül mentek, de a rendszer kihalását, és a micro4/3-os alternatívák terjedését követően már közelébe se ér sajnos a piaci ára. :( Pedig nagyon jó obi, időjárásálló, masszív felépítésű, nagyon szép, szerethető képű. Macrot is tud, igaz, nem 1:1 leképezéssel, mint a konkurenciái. Az élességállítás sajnos kicsit lassú vele, még a saját rendszerében is, micros vázakon pedig nagyon. Én valahova 50e Ft körülre tenném az értékét, de fölötte kezdeném el hirdetni. Az indexen linkelt 40e-es példánynál vedd figyelembe, hogy az azért alapvetően egy pofáraejtett darab. :)

(#1752) surci81


surci81
csendes tag

Köszönöm a választ. Érthetetlen számomra, hogy ez az obi most újonnan 220 körül van. egy alig használt meg 50. Mind1 akkor megmarad enni nem kér :)

(#1753) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Tudom, kis beugró cucc, de hátha. Panasonic DMC-FS4 mennyit érhet? Töltő, akku van, gép kicsit kopottas, de gond nélkül üzemel. Az LCDn van 3-4 halott pixel. Köszönöm előre is! Üdv Melack

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1754) Studi válasza surci81 (#1752) üzenetére


Studi
addikt

Teljesen irreleváns sajnos az új ár, mert a rendszer több éve halott. Senki nem vesz már újonnan 4/3-os objektívet, igazából díszként szerepelnek az árlistákban,készleten már tuti sehol nincs itthon. Pedig nagyon jó obik vannak a rendszerben...

(#1755) Halyhoo


Halyhoo
csendes tag

Sziasztok!

A következők árára lennék kíváncsi:
Canon sx40hs, kb. 15000 expo, szép állapot, teljes gyári tartozék + pótaksi és egy samsonite táska.
Panasonic 42.5mm f1,7 fél éves objektív +1,5 év garancia.
Panasonic g7 váz fél éves +1,5 év garancia.

Köszönöm!

(#1756) .: JuSzT :. válasza Halyhoo (#1755) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Panasonic 42.5mm f1,7 fél éves objektív +1,5 év garancia. 90e
Panasonic g7 váz fél éves +1,5 év garancia. 110-120e

(#1757) PeliScan


PeliScan
addikt

Üdvözlet a szakértőknek!

Kb. mi lehet a reális eladási értéke a becsben tartott, ám egy ideje már csak pár havonta használt, komplett szettemnek? Minden ápolt, karbantartott, hibátlan állapotban van.

E-500 + 2x akkumulátor + töltő + Samsonite táska
14-42mm objektív
40-150mm objektív
FL-36 vaku + GP MCU töltő + 4x2500mAh akku + vaku tok + felfújható diffúzor
Cirkulár polárszűrő + objektív tok
2x napellenző + mikroszálas kendő
HAMA állvány + mobil babzsák állvány
4 Gb SanDisk Extreme II CF kártya + 1 Gb Olympus xD kártya + USB-s kártyaolvasó
Távkioldó

Köszönöm!

(#1758) Halyhoo válasza .: JuSzT :. (#1756) üzenetére


Halyhoo
csendes tag

Az objektívet sokallom, mivel 5 év garanciával 106e-ért kapható, tehát az 16e minusz.
A vázat meg keveslem, mivel 210e az új ára, tehát az 100e minusz.

Ezek szereint a váz ennyire nem értéktartó a obi meg ennyire értékálló?

(#1759) MrChris válasza .: JuSzT :. (#1756) üzenetére


MrChris
nagyúr

Azért a vázért megadnám a 130-at is, de más a 160-at is. Viszont 120-ért pár óra alatt elmenne.

(#1760) Halyhoo válasza MrChris (#1759) üzenetére


Halyhoo
csendes tag

Valahogy én is úgy gondoltam, hogy 150ről indulna és 130 lenne az alja, ha kellene a pénz. 110 körül majd garancia nélkül lesz az ára 2 évesen.

(#1761) Studi válasza PeliScan (#1757) üzenetére


Studi
addikt

Ha így egyben szeretnéd eladni, akkor max 60 körül. Érdemes picit bontogatni.

Az E-500 váz a 14-42 kitobival, a régebbi típusú 40-150, és a vaku mind 20-25 közé tehetők manapság használt áron, a vakut talán picit 25 fölött is érdemes indítani. Nem látszik a képen, de ha jól sejtem ez sima FL-36, és nem FL-36R, utóbbit lehetne 30 fölött is kínálni.

(#1762) Gáspár F. válasza hcl (#1707) üzenetére


Gáspár F.
újonc

Tényleg minőségi darab, imádtam a fogását, a kezelhetőségét, és a színeit..de ma már visszanézve a képeket sajnos tényleg eljárt felette az idő.. és az a hülye gumimarkolat..csodálnám ha a tiéden még nem engedte volna el.. :)

(#1763) .: JuSzT :. válasza Halyhoo (#1758) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

95 ért láttam használtan ezt az objektívet, ezért lőttem alá.

A vázat nézhetjük úgy is, hogy 210 újonnan, de úgy is hogy a 14-140-el 280. Az az obi eladható róla 100-110 körül újonnan, tehát máris 170 körül van a váz új ára. Illetve Ebay, 380 font körül van a váz ára.

Biztos találsz olyat aki 160 at ad ezért a vázért használtan, de az biztos hogy nem én lennék az, ha ilyet keresnék :)

(#1764) Halyhoo válasza .: JuSzT :. (#1763) üzenetére


Halyhoo
csendes tag

Rendben, köszönöm!

(#1765) PeliScan válasza Studi (#1761) üzenetére


PeliScan
addikt

Köszönöm választ! Mivel nem sürgős, értékéből veszteni sokat már nem fog, így szerintem pár hónapig megpróbálom szettben 80e körül, s ezután bontom csak meg.

(#1766) kenwood


kenwood
veterán

Udv.
Az alabbi fenykepezo bearazasban kernek segitseget :

Pentax Optio WS80 - Feher
Szep allapot,dobozos,kabelek,potakksi,toltobolcso,kartya nelkul.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1767) cOxeR válasza kenwood (#1766) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia!
27k környékére tenném.

(#1768) kenwood válasza cOxeR (#1767) üzenetére


kenwood
veterán

Koszonom.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1769) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

1 beárazást szeretnék kérni erre a gépre : Fuji Finepix J10 , tartozék akkumlátor töltő.

Köszönöm

(#1770) cOxeR válasza zeus_2k14 (#1769) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia!

8-9 ezer forint jó esetben.

(#1771) Vyndree


Vyndree
őstag

Véleményeteket szeretnék kérni, fényképező csere előtt állok.

Most ez van nekem: Sony ILCE3000, akku, töltő, kábel, kis táska, 8GB memória, kitobi + Vivitar 135mm f2.8, Minolta 50mm f1.7 - mindkettő MD bajonett és adapterrel.

Erre cserélném: Sony a350 négy obival: Sigma 28-300 1:3,5-6,3, Minolta 50 1:1,7, Minolta 19-35mm (nagylátó), Solignor 28-85. Utóbbi kettő nekem gyanús hogy nem jók az adatok, a látószög stimm, de a típus nem. Viszont ami biztos, hogy mind Sony A bajonettes és AF.
Továbbá kapok hozzá két jó akkut, töltőt, Samsonite táskát, távkioldót, 2GB és 8GB CF memóriát, meg négy szűrőt, nem tudja milyet (ajándékba kapta nem ért hozzá, tudom így nehéz beárazni).

Szerintetek kinek kéne ráfizetni és mennyit?

Nekem előny: szenzor stabilizátor, autó fókuszom lesz minden obin, a sokat dicsért CCD-vel tudok IR fotózni, kihajtható kijelző ami jól jöhet tömegben vagy makrónál, és a keresőben is előrelépés a mostani majdnem használhatatlan 201k pixellel szemben.
Hátrány: öt évvel régebbi technológia (szenzor és képfeldolgozás), 20 helyett 14 mega pixel, nem lesz videó, lassabb sorozat kép, zár hangosabb, valamint a méret ami nem biztos hogy hátrány, mert jobb a fogása.

Miért cserélek egy öt évvel idősebb gépte? Mert lesz egy jó telém stabival és AF-szal és ugyanez ez igaz a fényerős f1.7-re is a mostanival szemben. Videót nem használtam, sorozatot nem használtam és a pixel se számít.

(#1772) .: JuSzT :. válasza Vyndree (#1771) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

A saját cuccaid árát gondolom tudod.
Én a Minolta nagylátóval bajban vagyok, mivel nem is nagyon láttam ilyen eladót mostanában.

Azt saccolom hogy neked kéne ráfizetned. Bár a cserealapban lévő 2 zoom obinak nem sok ára van, a nagylátónak lehet, a fix 50 árát meg tudod, hisz neked is van.

Az indokaid jogosak, engem sem érdekelne a mpixel, viszont egy jó CCD isteni képeket köpköd.

[ Szerkesztve ]

(#1773) Vyndree válasza .: JuSzT :. (#1772) üzenetére


Vyndree
őstag

Köszönöm Juszt.

A saját cuccom árát tudom. Inkább az a kérdés hogy a csere szerintetek mennyire éri meg nekem szőrén. Furcsán hangzik, hogy egy 2013-as gépet cserélek 2008-asra, de ugye megvannak az érvek, hogy lehet nem járok vele rosszul.

Azt még megtudtam, hogy egy haverjától vette a készletet így ahogy van 2 éve, aki rendezvény fotózott ezzel a készlettel, de neki is évekig állt. A mostani tulaj pedig nem használja, nem is ért hozzá, így kevés infót tud adni.

Ami nekem van fix 50mm-es f1.7 az manuál, amit kapok az meg AF. Ezek úgy tudom nem egy árban vannak. Az én manuálom 5800Ft volt, ennyi az ára. Az AF-et nem ismerem, nem találtam eladót csak ezt, de ez lehet nem ua.

A nagylátóval mondott valamit, főleg hogy nem ért hozzá, hogy valami mevert a hirdetésben, mert lehet a 19-35 a Soligor akkor viszont talán ez van neki. Akkor viszont a 28-85 lesz a Minolta? Mindegy, ezt majd kiderítem, pontosítom.

A Sigma 28-300mm nem tudom mennyire használható, olcsón van már (15k) Sigma 100-300, lehet ha az jobb akkor később arra lecserélem, a fix 50-et megartom, és harmadiknak meg szerzek egy 18-55mm SAM II gyári kitobit olyan mindenesnek, azt ismerem és tudom hogy jó, a maradék kettőt eladom.

Sajnos csak ilyen képem van, ebből nem lehet beazonosítani az obiket, pontosan milyenek. Telefonon már beszéltem az eladóval, jövő hét végén tudunk találkozni a távolság miatt. Kértem küldjön olyan képet az obikról, ahol lehet látni a feliratokat.
Első-hátsó kupak mindegyiknek van.

Szóval a lányeg, hogy bele lehet menni az 1:1 cserébe, ha rendben a van a készülék akkor nem jövök ki belőle rosszul.

(#1774) .: JuSzT :. válasza Vyndree (#1773) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ha ennyire sok a kérdés, akkor egyszerűsítsd.
Szebb képeket kapsz az új cuccal?
Jobban fogod élvezni?

Ha ezekre igen a válasz, akkor nem hiszem hogy csalódnál egy 1:1 cserébe.
Egyébként, ha ezt sem használja, minek neki másik fotós cucc?

Kérj képeket mindenről, arról mindent megtudsz. Ha meg nehézkes, vagy nem küld az eladó, akkor az is beszédes.

[ Szerkesztve ]

(#1775) Vyndree válasza .: JuSzT :. (#1774) üzenetére


Vyndree
őstag

Ismerem már mind a két gépet, már csak magam győzködöm, nyugtatom, hogy nem csinálok butaságot. :)

(#1776) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Beárazással kapcsolatban kérném a segítségeteket. Az alábbi dolgokat tolnám el reális áron.

- Oly 14-150 MKII-es változat fekete színű. 2015.10. havi mintabolti újszerű állapot.
- Nissin i40 szintén 2015.10. havi tokkal vonóval, számlával és ez is újszerű állapotban van.

Ezeken még nem szeretném eladni, de ha úgy alakul, akkor menniük kell.

- E-m10 váz ezüst színű 2015.07. havi mintabolti vétel. Tokkal vonóval + gyári markolattal adnám
- Lumix 20 mm f1,7 ezüst színű. Kifogástalan állapot, de gari nincs, csak első hátsó kupakok.

Előre is köszönöm!

(#1777) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt!

Szeretnék egy árat kérni. Kb 7 éves Fuji S5700, kb 5000 expóval, minden papir, tartozék, 2 gb XD kártyával.
Köszönöm :R

(#1778) cOxeR válasza t.imi (#1777) üzenetére


cOxeR
Ármester

Reggelt!
16 ezer forint környéke mindennel együtt.

(#1779) t.imi válasza cOxeR (#1778) üzenetére


t.imi
addikt

Hú de gyors volt! Köszönöm szépen:R :)

(#1780) runnner


runnner
csendes tag

Sziasztok!

Néhány beárazást szeretnék:
Olympus SZ-31MR + akku és tok:
http://hardverapro.hu/apro/olympus_sz-31mr_sok_tartozekkal_24x_zoomcmosfull_hderintok

Sony HX-10V Ehhez nincs semmi a töltőn kívül.

És egy FUJI 2950 dobozzal tokkal akku készlet-töltővel.Ez a főnököm gépe.Meg szeretné venni az Oly 31MR-t.Fűz,hogy számítsam be és majd én jól eladhatom.

Mindhárom gép karcmentes keveset használt.
Előre is köszi.

RunnneR

(#1781) cOxeR válasza runnner (#1780) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia!

Én 10 ezer forinttal lentebb próbálkoznék ezzel legalább.

27k

24k

(#1782) runnner válasza cOxeR (#1781) üzenetére


runnner
csendes tag

Köszönöm!

RunnneR

(#1783) .: JuSzT :. válasza qpakcovboy (#1776) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

A zoomot árulod egy ideje, add olcsóbban :) majd kiderül mi a reális ára. Nem nagyon volt még ebből eladó használt.

Vaku, nettó ár - 20%

Váz: 100e

Obi: 60-65e

(#1784) qpakcovboy válasza .: JuSzT :. (#1783) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Ennyiért viszont nem válok meg tőle. Inkább megpróbálok rá időt szakítni. Mondjuk tavasztól beindul a szezon, akkor tuti több alkalmam lesz kattogtatni.

(#1785) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok!

- Nikon d5100 vr kit, Nikon AF-S 18-105mm f/3.5-5.6 G ED DX VR obival
- Tamron AF 70-300mm f/4-5.6 Di LD Macro (Nikon)

A gép 2015. májusi 3, illetve egy év garral, a Tamron 5 év garis.

Mennyiért reális?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1786) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok Tudnátok abban segíteni van egy ilyen gépem [link] 6700 kattintással 2db aksi töltő táska stb...és el szeretném adni..
De olyan széles az árfekvése 60-190 segítenétek beárazni nekem...? :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1788) runnner válasza runnner (#1787) üzenetére


runnner
csendes tag

Bocsi nem megy a beszurás mobilon.
A linkelt gépet néztem ki magam nak,első komolyabb lenne a kompakt helyett.
Megérné? Köszönöm ha véleményeznétek. [link]

Sajnos még most sem sikerült a linkelésed.

[ Módosította: .: JuSzT :. ]

RunnneR

(#1789) cOxeR válasza Angel2014 (#1786) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia!
NIKON D3200 + 18-55 VR II
74k
55-200 VR II
41k

(#1790) cOxeR válasza bigsee (#1785) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szia!
Nikon d5100 vr kit
89k
Nikon AF-S 18-105mm f/3.5-5.6 G ED DX VR
42k
Tamron AF 70-300mm f/4-5.6 Di LD Macro
29k

(#1792) .: JuSzT :. válasza runnner (#1788) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az egy kis alkut kihasználva igen, megér ennyit és kezdésnek is jó gép.

(#1793) runnner válasza .: JuSzT :. (#1792) üzenetére


runnner
csendes tag

:) Köszönöm .Esetleg melyik fórumban kérdezzek rá mit hogyan pislogjak,hogy meg merjem venni.

RunnneR

(#1794) Vyndree válasza runnner (#1793) üzenetére


Vyndree
őstag

(#1795) bigsee válasza cOxeR (#1790) üzenetére


bigsee
addikt

Én is valahogy így gondoltam... köszi!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1796) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Érdekelne jól kalkuláltam vagy sem? El szeretném adni a Nikon AF-S 105mm f/2.8 VR Micro-NIKKOR objektívem.

Használtan jutottam hozzá, külsőre is használt állapotú, de optikailag és működésben makulátlan, por, gomba meg egyéb szennyező anyag mentes. Doboza nincs, gari nincs, szütyő meg gyári napellenző valamint kupakok megvannak.

Árban irányjelzősön 170-175 körül láttam garis és nem garis példányt. Mivel eladni szeretném, 160-165-öt gondoltam érte. (barátoknak persze kedvezmény :) )

Oké ez így?

Köszönöm

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1797) Angel2014 válasza cOxeR (#1789) üzenetére


Angel2014
addikt

Köszönöm! :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1798) Jared


Jared
aktív tag

Tisztelt Szakértők, Ármesterek!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi (természetesen használt, de jó állapotú) termékek reális árát illetően. Mind a kettőre kb. 10 hónap gari lenne még, szóval ők lennének:

1. Panasonic HC-V250 FullHd memoriakártyás videókamera. (vásárolt ár 74.500,-)
[link]

2. FujiFilm FinePix S1 Ultrazoom/bridge digitális fényképezőgép. (vásárolt ár 123.890,-)
[link]

Köszönettel: :R

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#1799) Angel2014


Angel2014
addikt

Megkeresett egy kedves vevő itt ..[link]
hogy szívesen vásárolna fotós dolgokat és egyben az én hirdetésemre is jelentkezett:

​​Hello is item still available for sale ... if yes contact my private email only below with the final cost.
gerardfilip56@hotmail.com

Emailben írtam neki...és a válasz...
Filip gerard jan. 16. (3 napja)
Thanks for the mail... Am from UK and am buying this item for my Daughter stu...

Szerintem ez Nigériai Csalók...alapján ő csak egy csaló akit nem tudom jelezni kéne a többieknek és a moddiknak!

Szóval vigyázzatok!

A felhasználói fiókot véglegesen felfüggesztettük

[ Módosította: cOxeR ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1800) runnner


runnner
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megtudni kb mi a reális ára egy SonyNex-6 gépnek a gyári obival?

RunnneR

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FOTÓS beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.