Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10145) *Ropi*


*Ropi*
félisten

@ Bandesz99 (#10033): Nagyon eltalált kép, gratulálok. :R

@ johnjohn (#10049): Szűkebbre vágva képeslapra illő kompozíció. :R

@ Fejo (#10052): 10/10. :R

@ drkbl (#10061): nagyon szép meleg színei vannak, a hátteret viszont kicseréltem volna valami homogénre, hogy kiemelje ezeket a színeket. :R

@ johnjohn (#10064): Szépen vezeti a fal a szemet, kár, hogy nincs a végén egy ajtó, vagy valami "végpont". Egyébként jó lett, tetszik, ebből is lehetne képeslapot csinálni. :R

@ vegesj (#10069): 1, elcsúszott a fókusz a potrohára, 2, szépek a színek, de valami eszméletlen torzítása van az optikádnak...Most olvasom: halszem, akkor nem mondtam semmit. :DDD 3, Most már értem, honnan van ennyi becsillanás a képen, megtévesztő, mert a levágott teteje miatt olyan, mintha árnyékban készült volna. :U Jófej eb, határozottan, főleg halszemmel fotózva. ;) 4, Ez teljesen rendben van, ebből lehetne háttérkép vagy képeslap. :R

@ Zola007 (#10076): A vágott változat határozottan jobb. :K

@ Szoles (#10081): Baloldalt sok nekem az üres tér, vághatnál belőle. ;)

@ drkbl (#10084): a biggamer-es "B" változat sorompó nélkül jobb. :K

@ biggamer (#10092): Ön nyert. :R

@ Fejo (#10094): Az a csiga magától mászódott fel a virágra? :F Mindig tudsz valami meglepetést okozni a szokásosan profi kivitelezésen túl is. :R

@ biggamer (#10095): Kezdjük az elején: hogy keveredtél fel a mozdonyba? :F Szerintem így jobb a kép "feelingje", hogy kicsit koszos az ablak: látszik, hogy nem "steril műtermi" felvétel. :R

@ vegesj (#10101): Valami baj volt azzal a sárkánnyal, mert ami a jobb szárnyvégen rögzítve van merevítés, az a baloldalon szabadon lifeg... :U Bár csak tipp, nem értek hozzá. A tavas - templomos kép szép lett, kár azokért az előtérben belógó vizinövényekért. Az utolsónál kissé lecsúszott szerintem a kompozíció, mutathattál volna többet a templomi részből, a vártorony felett is csökkent volna a holt tér. Ahogy látom, egyedül vagyok ezzel a véleményemmel...De az ég színe magáért beszél. :R

@ Oracle (#10108): Nem tudom, milyen volt az eredetije, de ez teljesen rendben van, nagyon kellemes kép. :R

@ vegesj (#10112): "Az már igaz hogy minden látszik,még az is hogy a többi kutyák össze hugyozták az ajtót.....azért is vágtam először meg." Még jó, hogy nem fejlett annyira a technika, hogy szagoskép legyen. :D :DDD :D

@ Bandesz99 (#10117): Méltó párja az előzőnek. Ha választanom kellene, az első. :R

@ Fejo (#10119): Bogárbogyó? :D A növény szárát sztem nagyon telibeverte a vaku. :U

@ vegesj (#10129): A "szépség" és a "szörnyeteg" nagyon eltalált, rendben vannak. :K A napraforgósat csináld meg nappal újra: vakuval nem az igazi, meg a porszemek sem csillannának meg annyira miatta. :U Az utolsó kép gyönyörű, de a széleiből vághattál volna, nagyon vignettál az optika mind a 4 sarkán.

Első lélegzetre ennyi, majd folytatom...

Szép fényeket mindenkinek! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.