Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated

Hozzászólások

(#98) dragonfx válasza dragonfx (#97) üzenetére


dragonfx
veterán

Na lássuk csak mi történt az elöző hsz. óta.

- megvagyok új helyne jah csak sokat kell itthon tennem vennem, faszkivan, dehát ez van 1x ebbe is bele kell jönni.

-alakul egy fain melo de nem akarom elkiabálni....
-megvoka régi csajjal de sokat hisztizik, kezdi mindig...egyszer csak megunommegint. :DD
-hétvégén nem voltunk Sens.be..nem volt zseton előző...elöző hétvégén viszont volt handsup buli kiba jo volt..zeneileg társaságügyileg...az más dolog én elég rendesen beittam.vodka sör...aztán végül volt bombasör...na az durva... :))

-autóra lesz zsé megnézetem addig amit itthon tudok saját tudásból biztosan csak ahhoz nyúlók.fogyi visszaállt.lassan cserélem a nyárigummát.kivi vok milyen a felni amit vettem.majd talán rakok képet.azért egy m3 tükör, sportküszöb meg egy 40/20as ültetés sokat dobna...mondjuk csak utána jöhetnek ezek szóba ha műszakilag rendbe van...na jahhh az is jön májusba majd utána akkor...meg kéne sötétítés is ;]

-nem sokat netezek csak fel fel nézek....akkor ide írogatok osztom észt..kopppkopp kopp...úgy néz ki megjavult a T.s net mosmá nem fagy le annyiszor :DDD ...de a sokat látogatott sok képet rejtő oldalakkal még mindig baxakszik....még jó csak 1 évet írtam alá...közbe meg itt házba most rakta ki digi tv a kábelnet ajánaltát....30/20mbit le/fel...3500 :Y ..és én ezzel a xarral szopok :O

-telo cserés ha lesz pénzem, valszeg 6303at megvárom..ha nem akkor marad 5310 es történet

-hétvégén mosmá kéne valami buli, mind1 hol, picsa mondta menjünk dokkba na azt nem...oda nem a sok drogos porressiv trances közé....

--megvoltak az első kilóméterek a bicajon de jo volt...mondjuk elsőre jobb eltt volna kevesebb de mind1.2x jó el is áztunk.eddig 3biciklizés 3 elázás az arányom...nem rossz mi?? :C

-peca szerintem max. 1 hónapon beül befigyel egy próba szezonyitó gyanánt, ez napsütéses idő sokat sejtet.

Amugy meg a szokásos, edzés egész jól megy, mintha nőttem volna kicsit vállra karra..de lehet csak a whey porff. mondatja velem :DDD ..ha ottvagyok testbe lélekbe és enm vok fáradt megy a 100 fekve.ma is emgyek heti 4x járok.de lassan elfogy a cucc ujra nincs zseton.mind1 addig pihenek ezügyben

-lassan elkezdődika nyári szeon, bulik, balcsi, kéne zseton de nagyon gyorsan szal oda kell tenni magam ha valamit akarok nyaralgatni, jólérezni magam

-anyámmal nagyon sok a baj, csúnya vége lesz a dolognak előre látom :( ...dehát ez van minden nemlehet jó.

Nyomtatgattama héten egész sokat.fain ez a kis HP nyomtató attól függően hogy még 10be se fájt nekem ujonnan.megért ennyit nagyon.csak ugy emajd ha kifogy a tintapatron jöna cumi.... :D

kb ennyi.4cs....(cső csumi csá csók) :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.