Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1152) C4mp3r válasza #81556480 (#1148) üzenetére


C4mp3r
addikt

az 5. evad kezdodik azzal, az a jordan chase-es, aztan a 6. a doomsday killer a 7. meg a mostani volt

(#1153) feka007


feka007
nagyúr

Spoiler

Nem igazán jött be ez az utolsó rész.. Azért ez nagyon gyenge volt, hogy LaGuerta simán kimegy ugyanoda egyedül egy telefonhívásra, ahol egyszer Dexter már ölni akart.. Meg miután ott áll Dexter kocsija, akkor biztos nem sétálna be simán a konténerbe.. Meg gyerekkel csalja oda a kocsihoz a fickót, aki pont a nyitott SUV hátsóajtó előtt áll meg, és már szúrja is.. :DDD Meg Deb egyszerűen visszamegy bulizni a gyilok, után azt vége.. Hát ez elég pongyola lett sztem

[ Szerkesztve ]

(#1154) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Azért az oltás hogy rengetegszer lebukhatott volna Dexter az elöző évadok során, annyi olyan eset volt hogy uhh ez most pont így jött ki, kedvezően számára (mákja volt) nem is értem hogy soha senkinek nem voltak gyanusak a hirtelen lelépései főleg Debranak, aztán 7. évadba szinte szempillantás alatt kideríti LaGuerta biztosra hogy Dexter a gyilkos. Én azt mondom hogy régebben is lehetett volna újabb nyomozást indítani az ügyben, jobban kivizsgálni, mert elég könnyen elismerték hogy Doakes volt a tettes, miközbe szerintem legbelül kételkedtek ebben.

[ Szerkesztve ]

(#1155) Alexios válasza BalaNce87 (#1154) üzenetére


Alexios
veterán

Kételkedtek, emlékezz, Lundy sem volt teljesen biztos benne, viszont miután megtalálták a vérmintákat Doakes-nál nagyon nem tudtak mit csinálni, Dexter elég ügyesen rákente az egészet. Laguerta is igazából azalapján a nyomozás alapján indult el most is, bár az vicces, hogy akkor nem tünt fel Lundy-nak, hogy Dexter pont akkor hagyta ott a kikötöt..

(#1156) BalaNce87 válasza Alexios (#1155) üzenetére


BalaNce87
addikt

Spoiler lehet mások számára: Nah igen a kocsiba hagyott vérmintákkal nem lehet vitatkozni, ez ugyanaz mint a most raktárba elhelyezett cuccok, amikkel végleg Doakesra tudták volna kenni, de mégis LaGuerta ennek ellenére se bírta feladni, persze ha jól emlékszem 2. évadba se hitte el Doakesról. Igazából itt az volt a gáz hogy szerencsétlen Doakesot kinyírta a gyújtogatós csaj, persze valószínűleg ha ő nem teszi meg Dexter tette volna (bár Doakes se illett bele a kódba, és ezt úgy hozta fel LaGuertánál mintha először akart volna kivételt tenni) de így lett ürügye a csaj kicsinálására is. :)
Végtére is tetszett az évad, de Dexter hanyagsága kb a 4. évadtól kezdett lejtőt venni, teljesen szétcsúszott. Én teljesen biztos voltam abban hogy Isaak lesz a fő szál akivel utoljára végezni fog, hiányzik az első évad mikor minden részre jutott egy áldozat, igaz a 7. évadba ezt kicsit sikerült visszahozni. Az utóbbi évadok szinte arról szóltak hogy az előző évad hangulatát átvitték majd eltartott 1-3 részig aztán lankadt az egész pláne mikor Lumennel volt és az utsó 3 rész megint odavágott.

[ Szerkesztve ]

(#1157) lorcsi


lorcsi
veterán

elég gyenge lett ez az uccsó évad..és az uccsó pár rész is..:(
amiylen jól indult, olyan vacak lett a vége :(
kér érte

(#1158) po1son válasza lorcsi (#1157) üzenetére


po1son
addikt

te melyik sorozatról beszélsz? :F
nem ez volt az utolsó évad és másrészt egyáltalán nem volt gyenge évad (lásd imdb pontok és nézettségi rekordok).. persze a 4. évadot nem tudja überelni...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1159) feka007 válasza po1son (#1158) üzenetére


feka007
nagyúr

Sztem úgy értette az uccsót, hogy a legutóbbi. :)
Tényleg jó évad volt, de a vége az nekem se jött be annyira.. Bár az is igaz, hogy már nehéz volt mit kitalálni, mert a boss-ok elfogytak a végére egy asztalos befejezéshez, így meg vhogy nem lett nagy szám
De azért elég kerek a történet már, el is kezdem nézni az egészet majd másodszorra sztem :K

[ Szerkesztve ]

(#1160) lorcsi válasza po1son (#1158) üzenetére


lorcsi
veterán

pont erről.. ultra gáz :(
imdb egyáltalán nem érdekel. ott sok jobb film is átlagosnak van titulálva a pontozás alapján.

szpoljer
a vége előtt 3 résszel kiderül hogy a nagy, rettegett maffiavezér..klán tag stb..buzi...
na ne már..
nem tudtak nagyobb fordulatot kitalálni..
meg a puerto ricoi nőci kimegy az ex -de már nyugdíjazott- főnökéhez diskurálni, mer ő nyomozgat..
:W
dexbe szerelmes a húga...WTF!?!?

borzalmasan szar.

[ Szerkesztve ]

(#1161) feka007 válasza lorcsi (#1160) üzenetére


feka007
nagyúr

Az, hogy szerelmes belé, már az előző évadban kiderült.

(#1162) FerNandor válasza feka007 (#1161) üzenetére


FerNandor
őstag

meg az évad elején az is, hogy Isaak búza (nem a háromnegyede felé, akkor csak napvilágot látott).

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1163) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Jó látni, hogy van ilyen topik:).

Nekem bejött ez a hetedik évad, szerintem simán vetekszik a negyedikkel:). Érdekes volt a befejezés, ti mire számítotok a következő évadban? Szerintem félig meddig Debráról fog szólni, és Dexter tökeit biztosan rendesen meg fogják szorongatni, főleg, ha ez lesz az utolsó évad :).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1164) PazsitZ válasza n a x v i L (#1163) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem biztos, hogy ez lesz az utolsó. [link]
Kicsit aggódok, mert ha csak a nézettségi adatok/bevételek miatt húzzák, pláne mindig késői pillanatokban eldöntve az a minőség rovására mehet.

Kapunk 9-10 töltelék sztorit, a befejezés levezetése -a késői döntéshozatal miatt- pedig az évad 2-3 utolsó részébe lesz összezsúfolva. :(((

- http://pazsitz.hu -

(#1165) SentryGun válasza PazsitZ (#1164) üzenetére


SentryGun
aktív tag

"Kicsit aggódok, mert ha csak a nézettségi adatok/bevételek miatt húzzák..."

Én ezért nézek az újak mellett régebbi, már befejezett (sokszor emiatt kiforrottabb) sorozatokat. (ER, ST, Magnum, SG, PB, stb.) Egyrészt nem kell várni az új részre, másrészt van róluk kritika is.

(#1166) lorcsi


lorcsi
veterán

kihagytam hogy a kis japán szemüveges kolléga is nagyon kevés szerepet kapott..pedig isteni jó viccei voltak :(

(#1167) n a x v i L válasza lorcsi (#1166) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ez igaz :). Én is birom a stilusát.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1168) po1son válasza lorcsi (#1166) üzenetére


po1son
addikt

best.... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1169) feka007 válasza po1son (#1168) üzenetére


feka007
nagyúr

Nálam ez meg ez a top. :D

(#1170) zuzu000


zuzu000
őstag

Ha már masuka: legjobb :D

Are you the one my mom told me not to talk to?

[ Szerkesztve ]

(#1171) Alexios


Alexios
veterán

We have some EXCITING NEWS… Get ready to spend your summer with Dexter! Returning for an eighth season on Sunday, June 30th at 9PM ET/PT, immediately followed by the series premiere of Ray Donovan at 10PM ET/PT. Only on Showtime Networks!

(#1172) feka007 válasza Alexios (#1171) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezek szerint nyáron fogják lezavarni?

(#1173) n a x v i L válasza feka007 (#1172) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Legalább nem kell annyit várni :).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1174) feka007 válasza n a x v i L (#1173) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ja, hogyha jó, akkor én kiegyezek vele. :) Csak remélem nem csinálnak ilyen Barátok Közt-öt belőle :DDD

(#1175) Petya25


Petya25
addikt

Portré

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1176) bugizozi válasza Petya25 (#1175) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi a cikket, jó olvasmány! :K :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1177) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

A könyveket olvasta valaki? Vélemények? :)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1178) csabám


csabám
addikt

Ennyi volt a Dexter :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1179) po1son válasza csabám (#1178) üzenetére


po1son
addikt

Nagy dexter fan vagyok, de nem bánom, hogy a 8. évad lesz az utolsó...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1180) csabám válasza po1son (#1179) üzenetére


csabám
addikt

Bennem is ilyen érzések kavarognak jelenleg...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1181) brownus válasza csabám (#1178) üzenetére


brownus
veterán

ki lesz a vendég sztár az utolsó évadban? az előzőben ő nagyot alakított:)

(#1182) po1son válasza brownus (#1181) üzenetére


po1son
addikt

Az ifjú Indiana Jones?! :DDD
Ahogy nézem az összes részben (12) benne lesz az évadban...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1183) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Valaki nézte már elölről az egész sorozatot, azután hogy végignézte a hetedik évadig? Én szeretném, így a 8. évad előtt, de attól tartok, hogy másodszorra már unalmas lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1184) Petya25


Petya25
addikt

Dexter 2.0

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1186) feka007


feka007
nagyúr

Személy szerint én örülök, hogy befejezik, mert így legalább méltóképp lesz vége, és kapunk egy utolsó (remélhetőleg) jó évadot. Legutóbbi évad történései után teljesen irreális lenne, ha folytatnák. És szerintem jókor fejezik be, 8 évad az szép, nem kell ennél több neki sztem. Jöhetne már a június 30. :K

[ Szerkesztve ]

(#1187) n a x v i L válasza feka007 (#1186) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Hát én 20 évadot is elbírnék ebből a nagyszerű sorozatból ;).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1188) feka007 válasza n a x v i L (#1187) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát nem tudom, ez nem egy NCIS típusú futószalagsorozat. Én is bánom majd ha vége lesz, de szerintem jobb lesz ez így

(#1189) Petya25 válasza feka007 (#1188) üzenetére


Petya25
addikt

Igen, ez nem az NCIS stílusú minden eset önálló rész, hanem egy történet, ami fejlődik.
Ezt nem lehet a végtelenségig húzni és most eléggé is borult a bili.
Rajongok érte, ha nem viszik tovább, akkor is nagyszerű sorozat marad nálam.
Remélem egy méltó befejezést kapunk és nem lesz utána hiányérzet.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1190) csabám


csabám
addikt

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1191) tlac


tlac
nagyúr

(#1192) feka007


feka007
nagyúr

Érdekes az utolsó résznek a címe. Persze lehet direkt elterelésnek adtak ilyen címet neki, azért az talán durva lenne, ha kivégeznék, legalábbis sokaknak biztos. Bár lehet az lesz a vége, sok jel mutat erre. Mondjuk én sajnálnám, még úgy is, hogy azért több embert is közvetve tönkretett vagy meghalt miatta, amiért talán kijárna neki is a szúrás :D

[ Szerkesztve ]

(#1193) po1son válasza feka007 (#1192) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem csak elakarják hitetni velünk, de hát aztán kitudja... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1194) feka007


feka007
nagyúr

Már csak 1 nap, lol :C

(#1195) csabám válasza feka007 (#1194) üzenetére


csabám
addikt

Várjuk nagyon :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1196) n a x v i L válasza feka007 (#1194) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Szerintem én megvárom amíg vége lesz a és utánna megnézem 1 nap alatt :)) .

Off: Ti milyen sorozatokat néztek még? :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1197) feka007 válasza n a x v i L (#1196) üzenetére


feka007
nagyúr

Most a Dextert nézem újra, de tervezem megnézni a The Wire-t is. Aztán van még 1-2 (The Borgias, Vikings), amit szintén ki akarok próbálni. Meg Breaking Badből is jön majd az utsó évad

(#1198) feka007


feka007
nagyúr

Vmi cenzúrázott verzió már kint van. :D Hát én inkább megvárom a rendeset, holnap indexleadás után megnézzük

(#1199) brownus válasza feka007 (#1198) üzenetére


brownus
veterán

magon már fent van a cenzúrázatlan verzió:)

(#1200) po1son válasza brownus (#1199) üzenetére


po1son
addikt

csak még felirat nincsen... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.