Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) koxx


koxx
MODERÁTOR

SPOILER

Kíváncsi leszek a zárásra, már csak 2 rész. Dr Vogelnek off, így Dex titkát is magával vitte. Azt nem értem, hogy amikor Dex berontott a házba addig hova tűnt el olyan gyorsan az "agysebész" csóka. :F

[ Szerkesztve ]

(#1302) po1son


po1son
addikt

(#1303) Alexios


Alexios
veterán

Spoiler

Hááát.. Nekem ez az egész évad nagyon nagy csalódás. Dexter mintha valami amatőr lenne, hibát hibára halmoz, az mi, hogy tudja hogy Hannah-ról tudnak, az elkapás szélén áll, ő meg megvonja a vállát kb, hogy ááá nem lesz semmi. Saxon-nál szintén(bár szerintem ez az egész vogel gyereke dolog gáz), meg pl. nehogymár a marshal ne ismerje fel a körözés alatt álló személyt, amit épp mindenhol mutogattak..

(#1304) Petya25 válasza Alexios (#1303) üzenetére


Petya25
addikt

SP

Már vártam, hogy odaadja Debnek Saxont, erre meg jön a kavarás a rendőrbíróval.
Saxon meglép és lelövi Debet, hát ezt azért nehéz elhinni, hogy csípőből jobban lő, mint Deb 3x is célozva...
A rendőrbíró meg a magánnyomozó is elég gyík, ha nem figyelik Deb házát, miután már tudják, hogy ott bujkál Hannah. Tán érsze lehetett volna venni, hogy Deb szépen kiszambázik vele a házból és kifurikázza a reptérre. Azért ennyire nem f@szok a zsaruk.
Minden esetre nekem nagyon izgi lett a vége és tűkön ülve várom a finálét.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1305) po1son válasza Alexios (#1303) üzenetére


po1son
addikt

Hát nekem is nagy csalódás ez az évad... Most megnéztem a 11. részt, de csak felidegesítettem rajta magamat.... :DDD :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1306) koxx


koxx
MODERÁTOR

SP

Bakker így elbénázni.. Deb kimegy telefonálni..a balfasz marshall meg kiszabadítja, nem figyelte a híreket és a körözött embereket :F kíváncsi leszek mit hoznak ki a zárásra.

(#1307) tonyrulez válasza koxx (#1306) üzenetére


tonyrulez
őstag

SP
Ez még talán elfogadható lenne, ugyanis Debet követte már a hírek előtt, és a kocsiban nem nagyon van TV vagy újságosbolt. Max a rádióban hallhatta hogy köröznek egy Ryan Gosling kinézetű embert, de biztos nem ezt próbálta összerakni a fejében mikor egy lekötözött embert talált.

4 8 15 16 23 42

(#1308) Alexios


Alexios
veterán

WTF???????????

Baszki, én ezt nem hiszem el, talán ez volt a legszarabb befejezés amit valaha láttam, hihetetlen.

(#1309) Aakisan válasza tonyrulez (#1307) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Nekem is Ryan Gosling jutott eszembe a fickóról .

(#1310) po1son válasza Alexios (#1308) üzenetére


po1son
addikt

Ez az egész évad egy kalap .... volt. A bejező rész meg .... hegy csúcsa volt. :W :(((

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1311) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Nem tudom mi a baj a végével.Az lenne a gond ,hogy nem Happy End?

(#1312) n a x v i L válasza Aakisan (#1311) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Most kezdtem el nézni. Kellett ide előtte feljönnöm.. :W

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1313) zuzu000


zuzu000
őstag

O____________________________O
miez. ez mi. én szomorú vagyok

külföldi fórumról:

"Deb gets shot but recovers.
Dexter finds out and stays in Miami. He considers whether or not he should just go to Argentina.
Dexter says he cannot imagine being away from Hannah and Harrison and decides to leave.
Nevermind, Dexter decides he has to kill Saxon to make sure Deb is safe
Saxon returns to kill Deb for no reason and gets caught.
Oh by the way, Deb isn't recovering. PSYCH! She's actually brain dead now because of a clot.
Dexter kills Saxon in a police station on camera in front of everyone (including some guards he's never met).
Dexter leaves the station after killing a man in custody.
Dexter then gets on his boat, and rocks up to the hospital ...that is somehow at the edge of the ocean?
Dexter then pulls the plug on Deb because... she needs to die on his terms and fuck all of the other people in her life?
Dexter rolls her body out in front of everyone, lifts her onto his boat and then dumps her in the ocean.
DEXTER THEN RIDES HIS BOAT INTO A HURRICANE abandoning his young son and practically-wife
But wait! He's still alive. He Dark-Knighted this shit and faked his death!
Dexter becomes a fucking lumberjack."

egy rész tetszett, amikor saxon és dexter találkozott a fogdában. meg az utána következő, amikor nézték a videót.

(#1314) Aakisan válasza zuzu000 (#1313) üzenetére


Aakisan
aktív tag

SPOILER

[link]

[link]

nekem is ezek tetszettek

(#1315) n a x v i L válasza zuzu000 (#1313) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

SPOILER

Hát én nem tudom.. Csinálhattak volna rendes befejezést, ha már egyszer vége a sorozatnak. Egy halott Dex sokkal jobb ending lett volna, mint egy élő Dex, akit nem nézhetünk tovább :((.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1316) zuzu000 válasza n a x v i L (#1315) üzenetére


zuzu000
őstag

spoiler ofc

vagy legalább ne egy k*rva favágó lett volna belőle..

nem értettem, hogy egyáltalán miért akart meghalni? úgy értem, mondta is a korábbi epizódokban, hogy nem érzi a szükségét a gyilkolásnak már. tehát nem veszélyezteti a szeretteit.

(#1317) KubanitoS válasza zuzu000 (#1316) üzenetére


KubanitoS
veterán

SPOILER

Ez a befejezés engem annyira, de annyira felidegesített, hogy nem igaz. Oké, a rész tele volt "hibákkal", ezeket hárommal feljebb az angol szövegben remekül részletezi a srác, de ettől még nem volt rossz rész, szerintem rendkívül megható volt, főleg a "csúcspontban" a hajón. Ha ott befejezik, akkor csak azért húztuk volna a szánkat, hogy Dex magára hagyta a fiát, de legalább lett volna egy igazi lezárás.

Ehelyett jött az utolsó 30 másodperc. Talán szóltak Cartman-nek, hogy ugyan rakjon már a végére valami tetszés szerinti jelenetet? Másra egyszerűen nem tudok gondolni... :W :W :W

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1318) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Hogyan végződött volna a Dexter, ha a sorozat egyik eredeti készítője Clyde Phillips távozás helyett maradt volna.

A szöveg angol nyelvű, röviden összefoglalnám:

Az utolsó jelenetben Dexter arcát látjuk közelről, homályosan, felülről. Kinyitja a szemét, ekkor úgy tűnik, hogy egy álomból ébred fel és minden ami eddig történt, nem volt valóságos. Ekkor a kamera elkezd távolodni, majd meglátjuk, hogy Dexter a kivégzőasztalon fekszik, pont most adták neki be a halálos injekciót. Egy nagy ablak mögött pedig nézősereg figyeli a kivégzést: Dexter korábbi áldozatai: az Ice Truck Killer, vagyis Rudy, a testvére. Rita, Lila, Dokes stb... Az egésznek az lett volna a lényege, hogy Dexter már a sorozat kezdetekor is a kivégzőasztalon feküdt és az egész nyolc évadnyi eseménysorozat, amelyet végignézhettünk pusztán a fejében másodpercek alatt lepörgő eddigi élete lett volna.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1319) Kareszovics


Kareszovics
addikt

SPOILER

Nem mondanám, hogy szar lett a vége, inkább furcsa és kurta (2-3 normális epizód elfért volna még). Szerintem bátran elmondható, hogy az elmúlt 3 évad vastagon gyengébb volt, mint az azt megelőző öt és ez betudható Dexter teljesen kibontakozó érzelmi instabilitásának (ahogy én mondanám "többet gondolkodott a kelleténél").

Összességében nézve korszakalkotó sorozat volt, egy nagyon csúnyán elkapkodott véggel. Kicsit sajnálom. :U

KubanitoS #1318: a ez az amit a sok hülye amcsi be nem vett volna és toltak volna valami értelmetlen petíciót, hogy támadjon fel, mert sajt. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1320) Petya25


Petya25
addikt

Az utóbbi pár évben egyik sorozatot se vártam úgy részről részre, mint a Dextert. Nagyon megszerettem és szörnyen sajnálom, hogy vége van. Sok sorozattal ellentétben kapott befejezést, kerek lett, ami külön öröm. Az első évadok talán jobbak voltak, de kicsit más irányt kellett találni, és vele Dex személyisége is változott. Én nem csalódtam a fináléban, már vártam, hogy nekimegy a viharnak. Persze a favágó Dex az nagyon ütött, ahogy Deb halála is. Lehetett volna más vége, de én örülök, hogy a barátai előtt nem szégyenült meg.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1321) tonyrulez


tonyrulez
őstag

SPOILER

Dexter gondolatai Saxonnal kapcsolatban:
-Hm, ez a Gosling gyerek sorozatgyilkos, öljük meg!
-Terézanya nem szeretné ezt, jól van, akkor inkább nem
-De mégis, itt ez a videó, öljük már meg!
-Nevermind, inkább csukassuk le Debbel, baj nem lehet belőle
-HOLYFUCK, megölte Debet, én is megölöm őt!

Ugyanez Hannah+gyerekkel:
-Elmegyek velük Argentínába
-Nem, még megölöm Saxont, majd később
-Jó, mostmár mehetünk!
-Jaj ne, Deb megsebesült, megint vissza az egészet!
-Rendben lesz, már úgy is hiányzik a fiam, irány Dél...
-Áh, inkább belehajózok a hurrikánba, csodával határos módon megmenekülök, és ezentúl emberek helyett fát fogok aprítani

Ez az egész évad, főleg a lezárás, kész vicc volt :N

4 8 15 16 23 42

(#1322) koxx válasza KubanitoS (#1318) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez lett volna az igazi durva befejezés, és mindenki így nézne most :Y Ez a lezárás majdnem szarabb volt mint anno a Sopranos.

(#1323) KubanitoS válasza tonyrulez (#1321) üzenetére


KubanitoS
veterán

A második gondolatmenet ami hazavágja az egész évadot, annak mondanivalóját. Dexter megváltozott, érez, nincs benne vágy a gyilkolásra, mert ezt az érzést kiváltotta a szeretet / szerelem, a családalapítási vágy. Éppen ezért felfoghatatlan ez a favágósdi. Ki sem tudta volna bírni öldöklés nélkül, most hogy egyedül maradt a saját baromsága miatt...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1324) FerNandor


FerNandor
őstag

SPOILER

szerintem qrvára nem látjátok át a lényeget és emiatt nem tetszik sokaknak. nem az a lényeg, hogy favágó lett. söt lehet, hogy nem is favágó csak kamionos basszus..

mindegy. szerintem kerek egész lett, én még mindig le vagyok sokkolva. nekem nagyon nagyot ütött. eszméletlen.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1325) KubanitoS válasza FerNandor (#1324) üzenetére


KubanitoS
veterán

Persze, amikor valaminek egy rakás szemét a vége, akkor is velünk van a baj, mert nem értjük. Köszönjük Emese.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1326) zuzu000 válasza FerNandor (#1324) üzenetére


zuzu000
őstag

kérlek taníts minket, hogy megérthessük.

(#1328) brownus válasza FerNandor (#1324) üzenetére


brownus
veterán

persze kinek mi... örülök hogy Neked bejött, vannak emberek akiknek a BSG vége is bejött ;] :DDD

szerintem úgy lett elbaszva a dex vége, ahogy kell. ennél szarabb már nem is lehetne, a kurvaannyát a showtime-nak...

[ Szerkesztve ]

(#1329) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nekem a legnagyobb csalódás a Dexterben az SPOILER...

... amikor zokniban dugja Hannah-t. Dexter... zokniban... kefél... :U Feldúlt na. :DDD

Jó nyilván sok minden más sem tetszett, de ezen kiégtem. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1330) brownus válasza Kareszovics (#1329) üzenetére


brownus
veterán

azóta én csak zokniban kefélek! mikor mit, nincs sok cipőm... :(

(#1331) Kareszovics válasza brownus (#1330) üzenetére


Kareszovics
addikt

oké... :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1332) KubanitoS válasza brownus (#1330) üzenetére


KubanitoS
veterán

;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1333) Petya25 válasza Kareszovics (#1329) üzenetére


Petya25
addikt

Na jó, de lehet, hogy az az alvós zoknija, volt.
Nekem is van, tapasztalatból mondom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1334) Kareszovics válasza Petya25 (#1333) üzenetére


Kareszovics
addikt

Alvós zoknim nekem is van, de ha "téma van" azt is leveszem... :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1335) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Micsoda témák :)).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1336) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Na akkor egy kicsit másféle off :DDD: A Breaking Bad megmutatta milyen egy igazi sorozatlezárás. Ráadásul a végén senki sem ment el favágónak. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1337) tonyrulez válasza KubanitoS (#1336) üzenetére


tonyrulez
őstag

SPOILER
De, Jesse igen :DDD

4 8 15 16 23 42

(#1338) KubanitoS válasza tonyrulez (#1337) üzenetére


KubanitoS
veterán

It's a lie.

Jesse autóversenyzőnek ment el. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1339) n a x v i L válasza KubanitoS (#1336) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nekem is nagyon tetszett :). Itt legalább rendesen lezárták a történetet, és maga az utolsó és az azelőtti évad is rohadt jó volt. Akinek tetszett a Dexter, de még nem látta a Breaking Badet, annak bátran tudom ajánlani :K.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#1340) feka007 válasza KubanitoS (#1336) üzenetére


feka007
nagyúr

Össze sem lehetett hasonlítani a kettőt a végén. Ide még nem írtam véleményt a végéről, de nem is fogok már, kedvem sincs feleleveníteni nagyon.. Igazából a legvége jó volt, pontosabban egy vicc volt.. :D :U
Ironikus, hogy pont egymás után fejeződött be a két sorozat, csak míg az egyik lefelé ívelt a végén a pöcegödörbe, addig a másik a csúcson hagyta abba..

(#1341) brownus válasza KubanitoS (#1336) üzenetére


brownus
veterán

yep :)

(#1342) PazsitZ


PazsitZ
addikt

SPOILER

Lehet én értelmezem félre, meg messze nem biztos, de nekem annyira üresnek tűnt a tekintete, hogy kb. olyasmi jött le, h lehet full, amnéziás és azt se tudja ki ő.

Vélemény?
Persze lehet simán hülyeség ez a gondolatom, mert önmagában érthető az is, h nem sikerült meghalnia, ezért önként a remete élet mellett döntött, h ne okozhasson többé kárt, a szerettei életében.

Egyébként bámelyik fenti verzió is van, nem igazán tetszett. Valahogy az egész évad kicsit vérszegény volt, a zárás meg olyan semmilyen, kusza.
Sok mintát, érzést/érzelmet látok, amit fel akartak vázolni, megjeleníteni, de valahogy nem volt egyiknek sem ereje.
Vagy csak túl sokat vártam a sorozattól, a fene se tudja :F .

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#1343) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

kicsit késve de befejeztem én is.

Várható folytatás? lehet tudni valamit?

Szerintem a leghátborzongatóbb befejezés volt.
Mondjuk nekem mindegyik tetszett.
De ez...
minden évadnak volt egy sablonaitása ( most faragtam ezt a szót) .
Tehát mindig megoldja a dolgokat és a "törvénykönyve alapján cselekszik" ha ez így ment volna ebben az évadban is akkor meg az lett volna a baj.

Én semmi más sorozatot nem néztem ezen kívül de ezt imádtam. ha vége, akkor kár. de szerintem méltó befejezés volt.

Van egy mém ami csak fekszik az ágyon és nem tudja most hogyan tovább. Na ugy érzem magam én is, mint mikor kijátszok egy nagyon jó játékot :D

(#1344) Petya25 válasza #81556480 (#1343) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem is tetszett a vége, este meg is lesem újra az uccsó részt.
Persze ezer más vége is lehetett volna, de így nincs kizárva, hogy egyszer visszatér. ;)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1345) glutamin


glutamin
őstag

Én is végignéztem, tetszett a lezárás. Bár valahol titkon azért vártam valami happy end félét.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1346) #81556480


#81556480
törölt tag

Láttátok a Pain & gain című filmet ? :Y :Y
benne van dexter apartmanja. meg zene a dexterből és más helyek. elég érdekes volt...

(#1347) Petya25 válasza #81556480 (#1346) üzenetére


Petya25
addikt

Aha, azt én is kiszúrtam.
Valahol Los Angelesben van, nem Miamiban, mint a történet szerint.

De hiányzik....

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1348) #81556480 válasza Petya25 (#1347) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mármint melyik? mert az apartman az az amit a csávó megvesz magának. az meg miamiban van a történet szerint.

Mármint Dexi hiányzik ? :K :K

[ Szerkesztve ]

(#1349) Petya25 válasza #81556480 (#1348) üzenetére


Petya25
addikt

A Dextert Los Angelesben forgatták, mégha Miamit is mondtak rá mindig. Feltehetően az apartman is ott van, mivel a két város az USA két ellentétes végében van (3800km), persze bármit meg lehet oldani, de elég macera lehet pár snittért ide-oda repülni. A forgatást kellene megosztani, hogy az apartmanos külső képeket egy időben felveszik és a többit Los Angelesben... ez is elképzelhető.
Budapesten is forgattak már Romániát meg Jugoszláviát, tán még Moszkvát is. :DDD

És igen Dex, Deb és még a hülye Masuka is hiányzik. :O

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1350) #81556480 válasza Petya25 (#1349) üzenetére


#81556480
törölt tag

[link] leírás szerint is építettetek egy replicát belőle :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.