Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Petya25 válasza Alexios (#1100) üzenetére


Petya25
addikt

SP
Az már tényleg balfaszság volt, hogy ilyen rizikós helyzetben rászáll rögtön a faszira. Ha folyamatosan figyelték, akkor tudhatták is, hogy közvetlenül találkozott vele mikor a droggal etette. Meg az is vicces, hogy pont egy ilyen rafkós geci egyedül megy megnézni egy tonna anyagot... Meg a lövés után jó sok idő eltelik mire elkezdik felderíteni a terepet a zsaruk, mi a faszt néztek addig, ha követték.
Meg Dex minek hagyta ott egyértelmű bizonyítéknak a pöfögő láncfűrészt :W . Ha addig lett volna is kétsége Laguertának hogy mi van, most már nincs.
Meg a faszit is hagyta meglépni, a mólón el kellett volna vágni a torkát és belökni a vízbe.

De végül is a bakik nélkül nem lenne ilyen érdekes nem? Minden simán menne.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1102) Alexios válasza Petya25 (#1101) üzenetére


Alexios
veterán

sp

persze csak hiányzik kicsit mikor az elsö évadokban mektervezte szépen az öléseit, stb. most meg csak így bele a közepébe, nem jellemzö ez rá. Mindenesetre a következö részre nagyon kíváncsi leszek mit kezd a laguertával, mert azt eddig a pillanatig nagy nehezen meg lehetett volna gyözni hogy mégis doakes volt a butcher. Most viszont a fóliával és föleg a láncfürésszel Dexter kvázi bevallotta neki, csak hát dexter nem öl ártatlanokat, még akkor sem ha az elözetesben erröl vitázik Harry-vel:DDD

mod: ugyanazt írtuk a láncfürészröl:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1103) Petya25 válasza Alexios (#1102) üzenetére


Petya25
addikt

SP
Laguertát nem teheti el az útból, akkor a régi kapitány is rögtön levágná a helyzetet. Bonyolult ügy, lehet a végén Laguerta is beszáll a kaszálásba, ha látja, hogy jó ügyért "harcol". :DDD
A finom megoldások nekem is hiányoznak, ez az írócsapat nem olyan profi mint az első.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1104) po1son válasza Petya25 (#1101) üzenetére


po1son
addikt

sp

sőt miért nem kapcsolta be a god módot és ölte le az összes rendőrt? :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1105) Alexios válasza Petya25 (#1103) üzenetére


Alexios
veterán

sp

hát eddig ahogy nézem a legkevésbé sem zavarja hogy ki mit vág le a gyilkolásairól..:DDD

(#1106) Lortech válasza Petya25 (#1103) üzenetére


Lortech
addikt

SPOILER

Engem az zavart most, hogy Maria és Tom miért találta ki, hogy beavatják Dextert a feltételezésükbe. Simán megfigyelhették volna, ahelyett hogy ilyen esélyt adjanak neki, hogy kivágja magát. Nem Dexter ellen szurkolok, de elég béna volt így egy-két jelenet, a magyarázkodás hogy á dehogy, nem én vagyok a bay harbour butcher.
Ez így már nem tiszta munka amit csinál. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#1107) boogie84 válasza Lortech (#1106) üzenetére


boogie84
veterán

Egyetértek. Sajnos ez nem lett valami jól kitalálva. Nem az eddigieknek megfelelő.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1108) Alexios válasza Lortech (#1106) üzenetére


Alexios
veterán

sp

Laguerta szerintem nem akarta így kerek perec beavatni, Tom pedig szart bele az egészbe leginkább.

(#1109) po1son válasza Lortech (#1106) üzenetére


po1son
addikt

Nem beavatták, hanem kivallatta a régi veterán, de ettől függetlenül tényleg elég nagy hülyeség... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1110) Petya25


Petya25
addikt

Meg ugye a hajótároló meg az ott talált fólia is bukó.
Dex ugye a neten most hirdetett tárolót bérli ki. :W
"Figyu, én vagyok a nigger Dóksz örmester, vegyük úgy hogy 5 éve bérlem oké, ha a zsaruk kérdezik!"
A fólia csomagolásán meg mit ad isten tegnapi dátom, nem sokéves lebomló? :DDD
Ááááá csak élvezni kell nem szabad belegondolni.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1111) po1son válasza Petya25 (#1110) üzenetére


po1son
addikt

sp

Rosszul gondolod... :N
Honnan veszed, hogy kibérelte? Ez egy elhagyatott tároló, amibe már sok-sok éve nem történt semmi.... A kulcsot simán eltudta lopni azt kész vagy ha kibérelte is, akkor sem dexter néven tette... :)
A fóliás dolgot meg egyáltalán nem értem... Nem láttam még olyat, hogy van rajta lejárati idő és nem hiszem, hogy 5-6 év alatt elkezdene bomlania, amikor kb semmilyen komolyabb kémiai hatásnak nem volt kitéve (hő, fény stb).... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1112) Petya25 válasza po1son (#1111) üzenetére


Petya25
addikt

Hagyjuk ezt, látom csak kötözködsz. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1113) Alexios válasza Petya25 (#1112) üzenetére


Alexios
veterán

Sajnos az elmúlt pár résznél nem nagyon ügyeltek oda a logikára :(

(#1114) po1son válasza Petya25 (#1112) üzenetére


po1son
addikt

Csak megcáfoltam a teóriádat.... ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1115) Petya25 válasza po1son (#1114) üzenetére


Petya25
addikt

Dex kibérli persze álnéven, mikor a zsaruk kérdezik a tulajt, ja hát nem éppen egy nigger volt hanem egy szőkésbarna fehér, kicsit sem feltünő.
vagy
A zsaruk megkeresik a tulajt, ja a kulcsot ellopták tegnap, kicsit se feltünő.
vagy
új lakat/zár Dex saját kulccsal, de a tulaj tudja majd hogy tegnap még nem az a lakat lógott ott...
és így tovább...

Ki mondta, hogy a fóliának le kellett volna bomlania?
(Egyébként nekem a szekrény mélyére berakott szatyor pár hónap alatt miszlikre bomlott.)
Annyit írtam, hogy a dátum ami rá van írva (esetleg nincs rajta, és akkor ez tényleg nem játszik) az nem stimmel majd egy 5 éve ott álló cuccal.

Mindenképpen bukó, így nem lehet elintézni egy ilyet.
És még ezer dologba bele lehet kötni, csak nem érdemes túlragozni, mert elveszik a varázs,
Vagy 5 éves vagy, vagy nem látsz, vagy nem érted a világ összefüggéseit.
Nézz még pár CSI-t, meg Dr. Csontot, mert sok érdekes ötletet lehet ám ott látni. :)
Egy régebbi bejegyzésed, ami mindent elmond: [link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1116) po1son válasza Petya25 (#1115) üzenetére


po1son
addikt

5 éves max te vagy, mivel állandóan sírsz, mint egy kisgyerek, hogy miért nem ez meg az történik....
Szóval szerintem zárjuk le a dolgot, mert te minden dolgot máshogy látsz és máshogy rendeznéd meg.... ;)
Nah részemről zárva a dolog... Szia!! :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1117) Petya25 válasza po1son (#1116) üzenetére


Petya25
addikt

Én sírok, neked meg nem esnek le dolgok, de ez a te bajod. Szia

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1118) boogie84 válasza Petya25 (#1110) üzenetére


boogie84
veterán

Szervetlen muanyag eleg negezen bomlik. Kemiabol hanyas voltal?
(rossz elmelet)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1119) Petya25 válasza boogie84 (#1118) üzenetére


Petya25
addikt

Ha elovastad sort rájöhettél, hogy a mondatnak nem az volt a mondanivalója, amit kiemeltél.
Az egy poén volt, ott a szmájli a végén!

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1120) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

SPOILER

Na elkezdődött Dexter bukásnak története, ahogy a készítők ígérték, hiszen a következő évad az utolsó (elméletileg).

Nekem az nem tetszik, hogy túl hamar buktatták be Dexter és elég következetlenül.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#1121) po1son válasza Sir Pocok (#1120) üzenetére


po1son
addikt

Nem vennék rá mérget... ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1122) csabám


csabám
addikt

Utolsó rész. . . :O

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1123) SentryGun válasza Sir Pocok (#1120) üzenetére


SentryGun
aktív tag

[SPOILER!!!!]
"Na elkezdődött Dexter bukásnak története..."
Én ebben nem vagyok olyan biztos, főleg, hogy most Deb is fellépett mellé a dobogóra.
Amúgy ez a LaGuertás dolog nekem az egész évad alatt olyan hirtelen bevillant dolog érzetét keltette, valahogy nem passzol a képbe.
Na, ki mit mond egyébként? Össze jönnek Debbel?
[/SPOILER]

Viszont egyet nem értettem a Dexter összes évadja során:
Ma már szinte minden lenyomozható, lehallgatható, és nyomon követhető (legalább) a cellainformációk alapján. Ráadásul Dexter is a rendőrségen dolgozik, tudhatná ezt. Akkor is, ha a nyomon követéshez nyomozási felhatalmazás kell...
Ennek ellenére mindenki kedélyesen cseverészik az - esetükben - nem éppen publikus dolgokról nyílt vonalon, cipeli magával a telefonját a gyilkosságokra. Ha olyan briliáns sorozatgyilkos, erre nem gondol?
Legalább egy nem az ő nevére regisztrált telefont vinne magával, ha már nagyon szükséges...

[ Szerkesztve ]

(#1124) Alexios válasza SentryGun (#1123) üzenetére


Alexios
veterán

sp

Amúgy ez a LaGuertás dolog nekem az egész évad alatt olyan hirtelen bevillant dolog érzetét keltette, valahogy nem passzol a képbe.

Bezonyám, föleg hogy egyböl dexterre kezdett gyanakodni, aki eddig a kiskedvence volt kb.

(#1125) Alexios válasza Alexios (#1124) üzenetére


Alexios
veterán

sp

amúgy nem tudom mi lesz a következö évadban, de ez azért megint kicsit zavaros lesz.. egyrészt biztos vagyok benne hogy ezután még több debra nyavajgást lehet hallani, másrészt meg nem hiszem el hogy senkinek nem fog feltünni, hogy laguerta nemsokkal azután halt meg hogy meggyanúsította dextert

(#1126) SentryGun válasza Alexios (#1125) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Spoiler
Szerintem főleg Matthews-nak lesz gyanús a LaGuerta dolog, aki eddig ugyan védte Dextert, de...

[ Szerkesztve ]

(#1127) Petya25


Petya25
addikt

Valaki talált már az 12-es részhez magyar feliratot?

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1128) Alexios válasza SentryGun (#1126) üzenetére


Alexios
veterán

sp

én Angelre tippelnék. Bár a végén felbukkant a partin azért, az lehet némi alibi neki. Illetve az se derült ki, hogy mit csinált az ellene szóló bizonyítékokkal, mert ha nem semmisítette meg a lemezt, meg a végzéseket, stb, akkor sok értelme nem volt az egésznek. Aztán azon se lepödnék meg ha a következö évadban Deb öngyilkos lenne, így is xanaxon élt, pedig nem ölt meg senkit sem.

[ Szerkesztve ]

(#1129) Petya25 válasza Petya25 (#1127) üzenetére


Petya25
addikt

Találtam: [link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1130) Petya25 válasza Alexios (#1128) üzenetére


Petya25
addikt

SP
Hú, de meredkre sikerült ez az uccsó rész. :Y
Dex a strandon is a simán szúr fényes nappal, szét van csúszva.
Deb meg hogy ilyet lépett a végén, hát nem volt benne a pakliban.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1131) boogie84 válasza Sir Pocok (#1120) üzenetére


boogie84
veterán

Ezek szerint lesz még évad? :B Ha így hagyták volna abba akk nem nagyon tetszett volna a vége.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1132) Alexios válasza boogie84 (#1131) üzenetére


Alexios
veterán

lesz még egy

(#1133) maross válasza Alexios (#1128) üzenetére


maross
veterán

Szerintem deb atesik a lo valamelyik oldalara, vagy fel akarja dobni dextert, vagy o is torvenyen kivul akarja intezni a dolgokat, az pedig dexternek nem fog tetszeni. Tuti megoli egyik a masikat :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1134) Alexios válasza maross (#1133) üzenetére


Alexios
veterán

sp

á, én nem hinném, hogy deb gyilkolászni kezdene. szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy legalább a fél évadban az lesz hogy lelkiismeretfurdalása lesz, stb. Szerintem ez sokkal inkább az ö személyisége, minthogy nekiállna gyilkolászni. Dextert sem hinném, hogy fel akarná dobni, azt megtehette volna ennek az évadnak az elején, az ö személyiségéhez szerintem inkább az illik, hogy magát adná fel. Vagy öngyilkos lesz. Vagy valami :DDD

(#1135) Petya25 válasza Alexios (#1134) üzenetére


Petya25
addikt

SP
Azon tűnődött már valaki, hogy Laguerta milyen golyót kapott?
Egyértelmű lesz ha kiszedik belőle.
Nehéz lesz kimagyarázni.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1136) Alexios válasza Petya25 (#1135) üzenetére


Alexios
veterán

sp

jaja, én ezen már gondolkodtam, de arra jutottam hogy nem ez lenne az elsö alkalom hogy dexter meghamisítja a bizonyítékot

(#1137) maross válasza Petya25 (#1135) üzenetére


maross
veterán

En azon, hogy vajon nyilvan van e tartva a zsaruknak fegyverenek "kilottgolyolenyomata"..nem vagyok benne biztos. De gondolom kiszedi belole, belelo egy masikat. Jobban zavart, hogy szegeny ficko mar kiverzett, es Dexter siman lehuzta az asztalrol, a ver meg csopogjon meg kenodjon ahova akar. De ez a folyamatos mobilozas a gyilkossagok helyszinen....kicsit gyanus lenne dexter mobilja visszakeresve, hogy szazszor kiment a bay harbor butcher tetemek helyszinere a hajojaval. Ebben az evadban egy csomo idiota dolog volt, ami nem jellemzo Dexterre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1138) FerNandor válasza maross (#1137) üzenetére


FerNandor
őstag

és pont erre akart végzést is a Laguerta, megnézni a Dexter telefonját, GPS-ét, visszamenöleg is. már a bíró alá is írta, akkor bukta volna a Dex rendesen.
gondolhatott volna rá, de ezt csak úgyis akkor nézik, ha már valami van és a bíró is belemegy. de eddig meg senki nem gyanakodott rá, ezért gondolom nem is foglalkozott vele. mindenesetre, használhatott volna valami eldobhatós telefont..
Engen jobban idegesít, és fel is megy a vérnyomásom, amikor fényes nappal elmegy idegenek házába "betörni" . legalább egy szar álszakállt húzna fel!!!!!!

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1139) SentryGun válasza maross (#1137) üzenetére


SentryGun
aktív tag

"De ez a folyamatos mobilozas a gyilkossagok helyszinen....kicsit gyanus lenne dexter mobilja visszakeresve, hogy szazszor kiment a bay harbor butcher tetemek helyszinere a hajojaval."
+1, ezt én is mondtam egy másik fórumon, erre közölték, hogy butaság, mert elhanyagolható dolog. Ezek szerint akkor nem csak én látom így.

Spoiler
Plusz, mivel nem mutatták, hogy mi lett LaGuertával végül: Lehet, hogy már nincs is kiből kiszedni a golyót, és már ő is egy nejlonzsákban van a tengerfenéken.

(#1140) Alexios válasza SentryGun (#1139) üzenetére


Alexios
veterán

sp

nem hinném. Az lenne a legnagyobb tökönszúrás dexternek ha nyom nélkül tüntetné el laguertát, az mindenkinek feltünne. Így még megúszhatja hogy rákeni másra. Bár deb tett róla, hogy mindenki tudjon róla, hogy a gyilkosság idején Dex épp nem volt a bulin...

[ Szerkesztve ]

(#1141) SentryGun válasza Alexios (#1140) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Ez is igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#1142) PazsitZ válasza Alexios (#1124) üzenetére


PazsitZ
addikt

Amúgy ez a LaGuertás dolog nekem az egész évad alatt olyan hirtelen bevillant dolog érzetét keltette, valahogy nem passzol a képbe.

Bár nem tudom miért ne változtattak olyna rajta, de eredetileg az írók úgy tudom már ezzel az évaddal zártak volna. A csatorna kérésére lett még egy plusz évad betervezve.

Spoiler:

(#1125) adam014: laguerta nemsokkal azután halt meg hogy meggyanúsította dextert
A bizonyítékokat, meg Dexter feltehetőleg eltünteti, alap esetben mindenki úgy látja még, hogy ok nélkül csak rá akarta kenni a dolgot.

A nagyobb gond a fegyver, amivel végeztek vele. Az alap ötlet, hogy a csávó fegyverével intézik el, kézenfekvő megoldás lett volna.
De nem azzal lőtték le. Amennyire rémlik Deb fegyvere még kaliber szempontjából se egyezik. Szóval a fő probléma most ez.

De Angel-t simán el tudom képzelni, hogy mélyebben beleássa magát a dolgokba, a korábbi érzelmi szál miatt is. Ez megint csak azért is érdekes lehet, mert ő bírja Dextert.

(#1137) maross:
A mobilos mizéria teljesen jogos felvetés. A kezdetektől létező amatőr hiba, de ez már adott, meg kell próbálni eltekinteni tőle :)

Az egyre inkább előforduló következetlenségek/hibák Dex részéről viszont szerintem teljesen tervezettek.
A személyiségének alakulásával párhuzamos. Hiszen már egyre inkább és egyre többször látszik, hogy nem érzelemmentes.
Tehát minél emberibb, annál több "hibát" vét, ami szerintem ilyen szempontból teljesen jól van megírva.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#1143) koxx


koxx
MODERÁTOR

SPOILER

Ma reggel megnéztem az évadzárót. Felmerült pár kérdés.

- Debra odamegy ölelgetni a századost, wtf? dns, hajszálnyomok stb. hacsak nem dobták be az óceánba halcsalinak. Arról a baromságról már nem is beszélve, hogy a szolgálati fegyverével lőtt rá. Utána meg ruhát cserélt vagy kisikálta a vért?
- Miért nem értesültek arról, hogy Hannah megszökött a kórházból?
- Ha Laguertának lett volna esze akkor nem csak a nyomkövetésre, de a lehallgatásra is kér engedélyt akkor meg bukó mindenképp. Mondjuk erre nem került sor.
- Ahhoz képest, hogy ~60 kilós nő és kapott fél adag M99-et, kb 5 perc után magához tért.
- Dex fényes nappal egy tömött parkban elrabolja Estradát, micsoda baromság, régen legalább odafigyeltek az ilyenekre.

Jobban örültem volna egy hasonló wtf pillanathoz mint az előző évad végén.

(#1144) boogie84 válasza koxx (#1143) üzenetére


boogie84
veterán

Maximálisan egyetértek! Ez a rész olyan mintha összecsapták volna csak h legyen egy következő.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1145) Alexios válasza boogie84 (#1144) üzenetére


Alexios
veterán

sp

szerintem kicsit az egész évad olyan volt. Pl. a Quinn-es szálat nem is értem így utólag minek kellett, semmi jelentösége nem volt a sztorival kapcsolatban. Dexter azonnal rászáll az anyja gyilkosra épp azután hogy megtudta hogy nyomoznak utána? Meg ez az Isaak téma is, az elején nagyon bejött, de a végére már kicsit kaotikus lett az is, az évad felében nem érdekelte semmi, csak meg akarta ölni Dextert, majd miután meg akarják ölni öt, hirtelen megbocsát Dexternek. Wtf? És tele volt ilyesmikkel az évad :(

(#1146) csabám


csabám
addikt

Lehet, hogy mégsem ér véget jövőre?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1147) Alexios válasza csabám (#1146) üzenetére


Alexios
veterán

hát ha van pénz benne akkor valószínüleg továbbviszik. Amúgy érdekes, nekem a 6. évad jobban bejött

(#1148) #81556480


#81556480
törölt tag

Hol járunk most évadba? én azt hiszem ott hagytam abba amikor
SZBOJLER:
Egyik évad azzal kezdődik hogy kinyxírták a feleségét. na azt az évadot még végignéztem. de már lassan egy vée ennek. az a 4. volt? hanyadiknál járunk most? Könyvet kiolvastam az összeset!

(#1149) Alexios válasza #81556480 (#1148) üzenetére


Alexios
veterán

7. évad volt most

(#1150) #81556480 válasza Alexios (#1149) üzenetére


#81556480
törölt tag

Húha akkor jól lemaradtam! Amugy adja mostanában valami csatorna nálunk? Mondjuk mindegy mert gondolom egy évad lemaradással megy szinkronosan. ( nem is olyan megszokottan rosz a magyar szinkron véleményem szerint, bár feliratosan jobb. )

Ja meg most beugrott ez :
"...Tick Tick Tick... That's the sound of your life running out ..."

meg a lumen pírsz

Szerk: Melyik évad van már szinkronizálva?
Valahol neten lehet nézni ? linket tud valaki dobni? 6-7 évad kellene! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.