Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) kem


kem
addikt

Hova tűntek Huentezék meg a cuki rendőrcsaj? :F

Köszi!

(#752) Petya25 válasza kem (#751) üzenetére


Petya25
addikt

Csak arra kellett, hogy Debnek legyen eddig elfoglaltsága.
Nem teljesen kerek a történet, de izgalmas és ezeket bármikor be lehet dobni, ha hiányzik 10 perc anyag egy részhez. A szerzők teljesen mások, mint akik elkezdték, nem tudják ugyanazt a színvonalat nyújtani. Néha esetleges egy-egy megoldás, de örüljünk, hogy a végére felpörögtek. Nekem az az érzésem, hogy eddig ebben az évadban a legkevesebb a vér, de lehet csak megszoktam már. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#753) Olcsi válasza Petya25 (#752) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát nem hiszem,hogy az utolsó részben akár 1percet is ki kellene tölteni "hülyeségekkel", így is elég sűrű lesz a befejező epizód, fogalmam sincs,hogy fognak mindent egy részbe zsufolni...nekem az a meglátásom,hogy talán egy-két résszel tovább húzták a dolgokat az elején és a közepén...összességében nehezen indult be, így sűrű lesz a vége. Hogy ez hiba-e vagy sem, mindenki döntse el maga... :) Így legalább a vége megint kiszámíthatatlan.
Viszont a testvérpáros sztori tényleg félbeszakadt, remélem nem csak figyelmetlenség volt a stáb részéről,és lezárják a végére...

(#754) kem


kem
addikt

SPOILER

1: Nem hiszem el, hogy Dexter ott hagyná a kistehert amiben tuti, hogy maradtak hajszálai
2: A laptopban lévő HDD a sós víztől nem hiszem, hogy olyan hamar tönkremegy. Ha a rendőrség megtalálja az autót, tuti, hogy bűvárokat is kirendel.
2: Joey-nak elég egyértelmű lesz a szitu!!!.
Ezek alapján elmondom, hogy mi lesz az éved vége szerintem:D
Dextert sarokba szorítja Jordan, de Debra megmenti őket, és rájön, hogy Lumen ki valójában. Ezzel pedig nyitva marad az évad vége, és mindenki meg fog bolondulni jövő szeptemberig, és megint rekordot dönt a nézettség. Ráadásul Qiunn közelebb kertül Dexhez mint anno Doakes amíg rajta nem kapta Dextert a hajó mellett a zsákokkal.

Ez az évad a 2. legrosszabb filmes szempontból, de legalább nincsenek benne szappanopera jelentek mint a 3-ban. A színek és a kameramozgás is undorító volt ott. Az első minden tekintetben zseniális. Nekem hiányzik a vörös háttérvilágítás amikor Dexter valami gonoszságon töri a fejét, a jó kis aláfestő zenék, a flesselések mint a véreső a ház előtt meg ilyenek...

Ráadásul a dramaturgiára is szarnak, lassan olyan lesz mint egy rossz könyv, ahol mindenki az utolsó 3 lapot várja, mert ott teljesedik ki minden. Amikor Dexter a first kiss-ről meg a first killről beszél, annak a jelenetnek is sokkal hosszabbnak kellett volna lennie szvsz. Bárcsak benne lehetnék a stábban:D

Köszi!

(#755) Kareszovics válasza Petya25 (#748) üzenetére


Kareszovics
addikt

"A végén van előzetes. hát nem tudom, hogy lelövi-e a poént vagy csak terel, jobb inkább nem megnézni..."

Én megnéztem... hiba volt... nagyon "szemétmódon" van összevágva a jófene se tudja mi lesz ennek az egésznek a vége... :Y

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#756) szatocs válasza kem (#754) üzenetére


szatocs
őstag

Spoiler

(Nem néztem előzetest, ennek alapján.)

Vagy elkapja Jordan-t valahogy és visszaviszi a házba a hullához, mintha az a csaj lenne az uccsó, Jordan azt megölte, majd rejtélyes módon végzett magával.

A furgont meg elviszi onnan, Joey most egy hamar szerintem nem keresi Liddy-t, van egy kis ideje Dexnek.

Ezeket az alapján gondolom, hogy olyanszépen összecsapták és lezárták a 4. évadot is. :)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#757) Olcsi válasza szatocs (#756) üzenetére


Olcsi
senior tag

Az én verzióm:
Quinn gyanúba keveredik Liddy halálával kapcsolatban a rendőrségnél, egyrészt a cipőjére csöppent vér és a megfigyelőrendszer miatt, esetleg lesittelik, viszont amit a Dexter-ről tud, nem fogja továbbadni Debra miatt! Így Dex szempontjaból már nem lesz érdekes Quinn!
Jordan meg egyértelműen a pokolra jut, viszont hogy Lumen túléli-e vagy sem...ezt nem tudom, de elég érdekes lenne,ha öt is elveszítené,mint a Ritat! Talán emiatt tippelném inkább azt, hogy Lumen is megmenekül...és boldogan gyilkolnak, amíg... El nem kezdődik a 6-ik évad! :)

(#758) Petya25 válasza Kareszovics (#755) üzenetére


Petya25
addikt

Én mondtam, hogy nem szabad megnézni az előzetest....
Sebaj, mindjárt itt az uccsó rész és kiderül. :C

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#759) ben11


ben11
őstag

Spoiler!

Előzetes alapján Quinn tuti rájön,hogy dexter nyírta ki hapsit, így elég sűrű zárórész vár ránk! :Y :R
Fingó/böfögő macsek FTW

(#760) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Kár volt megnézni az előzetest...
lévén, hogy csak gyorsan beletekertem a filmbe, karácsonyi programnak szánom (lehet, hogy kicsit antiszociális vagyok? :DDD )

mindenesetre kíváncsian várom, hogy mi fog kisülni belőle

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#761) koxx válasza BobChemistry (#760) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most miért, a Dexter igazi karácsonyi sorozat :D

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok mit csapnak össze a végére.

(#762) BobChemistry válasza koxx (#761) üzenetére


BobChemistry
őstag

Igen, meglesz a töltött káposztába való :DDD

Néha olyan érzésem van, hogy ebbe az évadba már túl sok mindent akartak belezsúfolni az alkotók :F

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#763) lorcsi


lorcsi
veterán

végre megnéztem a 10-11-et is

kár hogy már nem figyelnek anynira a részletekre :(

szpojler

sajna megint vannak benne hibák :(

a 10-ben mikor landy és dex vannak csak ketten az örsön...elég érdekes, hogy egy iylen zsaru még visszamehet oda és senkinek nem túnik fel

aztán meg a 11ben mikor testőrök nélkül várja a házban a pszichopata Lument...mikor mindenütt 4 testőr örzi... :U

és a rész elején sem tűnik fel nekik, mikor belopóznak a házba, hogy case autója vár a ház előtt

[ Szerkesztve ]

(#764) RexpecT


RexpecT
addikt

Jó volt az évadzáró is bár kicsit kiszámíthatóbb a régebbiekhez képest, de a hangulat nagyon ott volt :K .

(#765) Daweee


Daweee
őstag

S P O I L E R

Ahogy Chase-t elintézték, az nem volt a legkreatívabb, de a függönyjelenet valami zseniális volt. A Liddy ügyet kicsit rövidre zárták, viszont a Quinn szálat megint csak profin oldották meg (bármennyire is várható volt).
Lumen pedig akármilyen antipatikus volt az elején, hiányozni fog. :(

(#766) ben11


ben11
őstag

Nekem valahogy túl egyszerűen megoldódott minden..Fura volt, nem olyan nagy hatású, de végül is jó volt..

Spoiler
Közben rájöttem: a Quinn szál nekem érthetetlen..Tuti leesett volna neki,hogy dexter nyírta le Lydit, de mintha nem is foglalkozna vele..
Nem tudom..Fura..

[ Szerkesztve ]

(#767) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Spoiler

Ez annyira béna, hogy nem derült ki, hogy ki is valójában Dexter. Nagyon szeretem ezt a sorozatot, de ezt a szálat már annyira régóta húzzák.

(#768) Daweee válasza ben11 (#766) üzenetére


Daweee
őstag

SPOILER

Szerintem nyilvánvaló számára, viszont nem fogja lebuktatni, egyrészt Deb miatt, másrészt pedig mert Dexter kimentette a Liddy ügyből, így tartozik neki. Kíváncsi vagyok, mit fognak kihozni ebből a szituációból a későbbi évadokban :K (basszus, mikor lesz már szeptember??? :O )

(#769) doc


doc
nagyúr

SPOILER

a fuggonyos jelenet tenyleg beszaras :C
de Lument sajnalom, megkedveltem a vegere :(

(#770) kem


kem
addikt

úúúú ez kemény volt

Köszi!

(#771) lorcsi válasza kem (#770) üzenetére


lorcsi
veterán

az biztos végre :)

szpojler
mekkora erő van dexterben...hogy átszúrta a lábát :Y
és a kis japonak a nője a végén :DD

[ Szerkesztve ]

(#772) ben11 válasza lorcsi (#771) üzenetére


ben11
őstag

Az a hátsó neked is feltűnt? :DD

(#773) Jhonny06 válasza ben11 (#772) üzenetére


Jhonny06
veterán

Megörökítettem. Botox. :D

(#774) fokukac


fokukac
nagyúr

hát nem tudom, nekem ez gyenge volt, egy szezonzáróhoz képest...
:- (

De biztos sokat vártam.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#775) ben11 válasza Jhonny06 (#773) üzenetére


ben11
őstag

Jaja, kicsit el van tévedve.. :D

(#776) koxx válasza fokukac (#774) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

SPOILER

igen, én is jobbra számítottam, a végére vártam azért egy kis csavart, de elmaradt :(
Jordant sztem kicsit túl egyszerűen kiiktatták, de a függönyös jelenet azért besz.rás volt. Kíváncsi vagyok merre akarják vinni a Quinn-Dex szálat.

Na igen, a pink ruhás csaj, egyből feltűnt nekem is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#777) szatocs válasza koxx (#776) üzenetére


szatocs
őstag

Spoiler

Nekem bejött az utolsó rész is. Attól kezdve, mikor Dex felborult, nagyon beindult. :D A végén, mikor már vége lett Jordan-nek, számítottam arra, hogy Quinn-t így fogja kijátszani. Deb is elég kiszámítható volt, de azt hittem, hogy megnézi legalább, hogy kik vannak mögötte. :D

=== Szatocs ===

(#778) BalaNce87 válasza koxx (#776) üzenetére


BalaNce87
addikt

Spoliler

Tavaly is ez volt hogy maga az ölésen volt legkevesebb hangsúly, gyorsan elintézték, és ez annyira nekem se tetszett.
Quinn most már úgy tekint dex-re hogy kihúzta egy kemény szituból, szerintem ezt tekinthetjük lezártnak sajnos. :(

(#779) RexpecT válasza Jhonny06 (#773) üzenetére


RexpecT
addikt

Ezt én is csak néztem :D .

(#780) szatocs válasza Jhonny06 (#773) üzenetére


szatocs
őstag

De van, akinek Masukán kívül ez tetszik? :D

=== Szatocs ===

(#781) fokukac válasza szatocs (#780) üzenetére


fokukac
nagyúr

kíváncsi vagyok, masuka mennyit fizet érte... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#782) kem


kem
addikt

kár,h elfogyott az évad:(

Köszi!

(#783) zoli03


zoli03
őstag

Érdekes, mindig van telefonreklám a Dexterben (ebben az évadban Nokia N8 volt neki), viszont amikor telefonálnak, sose az eredeti képernyőt mutatják, mintha valami kép lenne csak helyette (kék háttéren sárgás betűk), ráadásul mindegyik mobilon ugyanolyan.

(#784) Petya25


Petya25
addikt

Tegnap olvastam, hogy Dex dobta Debrát Lumenért, persze nem a vásznon, hanem az életben. Jó Deb egy csontváz, de akkor már inkább Ritát csapta volna gerincre...
A fene se érti, Dex is emberből van, tévedhet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#785) szatocs válasza Petya25 (#784) üzenetére


szatocs
őstag

A szememben sokat nőtt "Lumen", amióta szerepelt a Dexben, addig mint színésznőt, ki nem állhattam. Most meg elviselem. De Debit nem dobtam volna miatta, akkor már én is inkább Ritát választottam volna. :D

=== Szatocs ===

(#786) kem válasza Petya25 (#784) üzenetére


kem
addikt

A Sírhant Művek alatt is vajon így csapongott?:DDD

Köszi!

(#787) brownus válasza kem (#786) üzenetére


brownus
veterán

hehe:D

(#788) koxx


koxx
MODERÁTOR

Dex összes hentelése (aki nem látta az összes részt ne kattintson rá!)

[link]

(#789) niti


niti
aktív tag

Most van a TV6-on. Valami katasztrófa a szinkron :Y
Semmi karaktere nincs így a szereplőknek! Fú.
Meg ez a "hűtőkocsis gyilkos" megnevezés is elég fantáziamentes.

(#790) glutamin


glutamin
őstag

SPOILER
Tegnap fejeztem be az 5. évadot. Nagyon tetszett. Julia Stiles nagyon jó választás volt szerintem. A befejezés pedig már tényleg klasszikus. Szegény Dexter barátunknak csak azért se jött össze a felhőtlen elégedettség.

Nem tudja valaki ennek a jó kis lassú háttérzenének a címét, amit akkor játszottak be, amikor éjjel téptek vissza a hajóval Jordan Chase meggyilkolászása után?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#791) koshmar


koshmar
őstag

Megkérdezhetem, hogy ezt a sorozatot melyik csatornán vetítik?
Valahol már tuti, hogy láttam, de fogalmam nincsen, hogy pontosan melyik csatornán.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#792) Petya25 válasza koshmar (#791) üzenetére


Petya25
addikt

TV6-on most megy az első évad, este adták a 4-5-részt talán.
Jópofa volt Dex hosszú hajjal. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#793) koshmar válasza Petya25 (#792) üzenetére


koshmar
őstag

Köszi!

Amikor először megláttam a reklámját, egy régi német akciósorozatra, a Bohócra gondoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#794) joshua7


joshua7
veterán

Én Dexter-t mindig darálva nézek. Most végeztem az 5. évaddal, ez is bejött, mint az előzőek. Jöhet a 6.. :C

Semper Fi

(#795) glutamin válasza Jhonny06 (#773) üzenetére


glutamin
őstag

Még a szilikon cs**öcs valahol megértem és az még lehet esztétikus is, de ez a segg. tetszik ez valakinek?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#796) doc


doc
nagyúr

ohbasszus, a mai (illetve USA-ban tegnapi) How I Met Your Motherben kicsintja Barney az ajtot, es ott all a Dexterbol ismert sorozatgyilkos, durva baltas gyilkos fejjel :D (nem, nem maga Dexter, hanem aki megolte Ritat)

(#797) koxx válasza doc (#796) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

aztak.va :D holnap meglesem
John Litgow nagy színész, nagyon jó, hogy elvállalta a főgenyát

[ Szerkesztve ]

(#798) doc válasza koxx (#797) üzenetére


doc
nagyúr

hat itt elegge mas karaktert alakit, de nem spoilerezek :)

(#799) koxx válasza doc (#798) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit lazább szerepe volt :)

(#800) Olcsi válasza doc (#798) üzenetére


Olcsi
senior tag

Amit a Dexterben alakított, elég durva volt... Szerintem hatalmas színész!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.