Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) #81556480


#81556480
törölt tag

helótok!

Nem tudja valaki most melyik évadot fogja adni a Viasat 6 a Dexterből ?
( és mikortól )

(#1352) tonyrulez válasza #81556480 (#1351) üzenetére


tonyrulez
őstag

Port.hu szerint ápr. 7-én 23:00-tól adják le a 6. évad utolsó két részét egymás után, és ápr. 14-én 22:00-kor kezdik a 7. évadot.

4 8 15 16 23 42

(#1353) xors


xors
senior tag

Sziasztok!
Kb. két hete kezdtem el nézni a sorozatot most tartok az első évad 7. résznél. Az elején kicsit furcsa volt az egész, de aztán begyorsultak az események, és megfogott a sorozat. Főleg a 7. résznek a vége, amikor a börtönben megkérdezi a feltételezett gyilkos a Dexter -től, hogy who the fuck are you? :C egyszerűen zseniális! :DD

(#1354) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok. Ez a sorozat nagyon beteg.

(#1355) Petya25 válasza GICA666 (#1354) üzenetére


Petya25
addikt

Hol tartasz benne? Elején?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1356) GICA666


GICA666
tag

Igen. Már a pali,egy beteg ember.Gyilkos hajlamát édesanyja elvesztése okozza. No comment.

(#1357) Petya25 válasza GICA666 (#1356) üzenetére


Petya25
addikt

Azt el kell fogadni, hogy főhősünk egy sorozatgyilkos, csak a maga módján a jó oldalon áll. Hogy hogyan jutott eddig azt az írói lelemény intézte el, vagy tetszik vagy nem. Minden esetre rá lehet kattanni, jó sorozat,

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1358) Petya25


Petya25
addikt

[link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1359) xors


xors
senior tag

Merre kószál az éjszakában a jó öreg Dexter?
Kétlem, hogy lenne bármiféle folytatás, de én lehet megnézem újra a sorozatot, mert nagyon tetszett :DD

(#1360) Petya25 válasza xors (#1359) üzenetére


Petya25
addikt

Olvastam én is, de nem hiszek a folytatásban..
Pedig nézném. :D

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1361) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Jól látom, hogy a könyvsorozat utolsó része nemrég jelent meg magyarul?

Dexter halott

Én most fejeztem be nemrég a Dupla Dextert. Lassan de biztosan haladok :))

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1362) #30734848


#30734848
törölt tag

A Dexter-sorozat facebook oldala egyre többet posztolgat az utóbbi időben.
Lehet ennek valami oka, szerintetek várható, hogy erről is lehúznak még egy évadot?

(#1363) Petya25 válasza #30734848 (#1362) üzenetére


Petya25
addikt

De jó lenne, én nézném azt a rókabőrt...
Favágó Dex osztaná a rosszfiúkat vidéken is. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1364) Aventador91


Aventador91
őstag

hi! én nemrég kezdtem nézni a dextert. a 4. évad közepén járok.
sosem olvastam spoilereket előre, így ne válaszoljatok erre, de remélem a debora meg fog dögleni, mert annyira hihetetlenül irritáló féreg hogy az hihetetlen. még nem éreztem így egy film szereplőnél se :DDD fú de egyszerűen hányinger az egész ember, a legnagyobb ribanc undormány az egész sorozatban, egy buta semmirevaló karakter. remélem nem őt szánták szerethető karakternek.. már az első évad végén reménykedtem hogy végre kinyírják.. remélem megtörténik és nem kell rá sokat várnom. ha nem így lesz azt se mondjátok el :D

(#1365) Aventador91 válasza Aventador91 (#1364) üzenetére


Aventador91
őstag

meg remélem a buta picsa felesége is eltűnik szépen mert iszonyat idegesítő

(#1366) Aventador91 válasza Aventador91 (#1365) üzenetére


Aventador91
őstag

na ez bejött :DD

(#1367) Petya25 válasza Aventador91 (#1366) üzenetére


Petya25
addikt

Minden vágyad teljesülni fog. :)

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1368) Aventador91


Aventador91
őstag

a 7. évad nagyon jó. az 5-6-ot szarrá untam, de ez eddig kárpótol

(#1369) bugizozi válasza Aventador91 (#1368) üzenetére


bugizozi
őstag

gyorsan darálod :D

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1370) Aventador91 válasza bugizozi (#1369) üzenetére


Aventador91
őstag

nem eléggé, ha még ez a riherongy debra él :D

(#1371) Aventador91 válasza Aventador91 (#1370) üzenetére


Aventador91
őstag

jaaj már ez a szutyok mikor döglik már meg, már a 8. évad majdnem felénél vagyok és még itt rontja a képet

bugizozi: azért nézem ilyen gyorsan mert alig várom amit fentebb írtam

[ Szerkesztve ]

(#1372) Petya25


Petya25
addikt

Egyszercsak...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1373) po1son válasza Petya25 (#1372) üzenetére


po1son
addikt

Szívesen megnéznék egy folytatást, amiben a fia a felnőtt éveit kezdi és ő meg felkarolja... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1374) zuzu000


zuzu000
őstag

Ha bírjátok Michael C. Hall-t, ajánlom a Netflixes Safe nevű sorozatot. Engem magával ragadott, egy éjszaka alatt letudtam.

(#1375) bugizozi válasza zuzu000 (#1374) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, lehet bepróbálkozom vele! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1376) Petya25


Petya25
addikt

Nem tudom nézte-e itt valaki A trónok harcát (én nem), de nagyobbat zuhant a finálé mint a Dexter anno.
Óóóóóó már 6 éve.... :O

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1377) bugizozi válasza Petya25 (#1376) üzenetére


bugizozi
őstag

Még mielőtt megnéztem már láttam a neten, hogy lehúzták:

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1378) Petya25


Petya25
addikt

Dexter returns !!!! :Y
[link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1379) #48090880


#48090880
törölt tag

Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog ez jelenteni. Vajon ez is hasonló lesz, mint a Breaking Bad esetében, hogy lesz egy film, ami lezárja vagy egy mini-sorozat inkább?

(#1380) csabám válasza #48090880 (#1379) üzenetére


csabám
addikt

10 részes lesz: [link]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1381) po1son válasza csabám (#1380) üzenetére


po1son
addikt

Izgalmasnak ígérkezik, főleg ha valami olyan vissza térős sztorit fabrikálnak, hogy a fia felnőtt korú lett és hasonló gyilkoló géppé vált, aztán egyszer csak megjelenik apuci "Vader köntösbe". ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1382) #48090880


#48090880
törölt tag

Nagyon kíváncsi leszek annak függvényében, hogy a könyvben azért meglehetősen elvált a sztori a sorozattól már az elején.

(#1383) csabám


csabám
addikt

[A Dexter 9. évadjának előzetese]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1384) Petya25 válasza csabám (#1383) üzenetére


Petya25
addikt

Őszre jön?
No mi a fene....
A csengőhangom még mindig a zenéje, pedig a befejezés azóta a 3. telót tolom... :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1385) #48090880 válasza csabám (#1383) üzenetére


#48090880
törölt tag

Én el is kezdtem újranézni az elejétől. :)

(#1386) csabám


csabám
addikt

[Délelőtti videó 1.: Dexter]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1387) mephi666


mephi666
nagyúr

na, pár hét alatt bedaráltam mind a 8 évadot: anno a 4. végéig néztem, de úgy voltam vele, hogy most akkor elejétől-végéig... az első 6 évad szerintem elég jól tartotta a szintet, de ez a 8. a végére rettentően össze lett csapva... :( kb a 8. évad utolsó előtti részéig nagyon jól működött, hogy követte az elveit... majd ahogy ezt feladta, jött a sz*rvihar... itt épp csak visszapörgettem a kommenteket, majd megnyugodtam, hogy a húgát nem csak én tartottam irritálónak :D Batista+Masuka végig a pozitív oldalon állt nálam, LaGuerta+Quinn-nek voltak jobb és rosszabb pillanatai is, de a színészek jól hozták ezt a karaktert... ez a Debra viszont? kb 1 pillanata se volt, amikor szimpatikus lett volna: egy irritáló pióca volt, aki folyamatosan csak megnehezített mindent :D

...a 9. évadra annyiból kíváncsi leszek, hogy ennyi idő után milyen visszatérést tudnak összehozni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1388) Petya25 válasza mephi666 (#1387) üzenetére


Petya25
addikt

Kb mint a megöregedett Logan.... :)

Az utolsó évadokat úgy emlékszem már nem az eredeti gárda írta, azért ment át kuszába a történet. Én azért szerettem így is és a vége sem verte ki nálam a biztosítékot, mint sokaknál.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1389) mephi666 válasza Petya25 (#1388) üzenetére


mephi666
nagyúr

napsütés-miami-kés után jön a hóesés-fagy-balta? :D ...jó volt így egyben a sorozat, csak az utolsó részekre lett furcsa, hogy a megszokott "íve" erősen megmegváltozott ennek az évadnak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1390) po1son válasza mephi666 (#1389) üzenetére


po1son
addikt

én bírnék egy olyan folytatást, ha a fia padawanként színpadra lépne mellette

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1391) mephi666 válasza po1son (#1390) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kíváncsi vagyok hogy mesélik össze őket: pl a fia nem törődött bele a halálába és felkutatja? ...vagy a méregkeverő pótanya kezdi keresni? ...mert Dexter valószínű azért lépett le messzire, hogy saját magától és az életmódjától megkímélje őket... ami nekem 99%, hogy teljesen új helyen, más alapszereplőkkel készül a folytatás (és ez furcsa is lesz, mert 8 évad alatt azért megszoktam nagyon)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1392) csabám


csabám
addikt

Délelőtti videó 1.: Dexter: New Blood

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1393) csabám


csabám
addikt

Dexter: kezdett az új évad, a New Blood

Dexter: New Blood: 3 rész után

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1394) bugizozi válasza csabám (#1393) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, már vártam, de el is felejtettem, jó hogy írtál! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1395) Petya25


Petya25
addikt

Jön a 4. rész.
Hát ez fullra nem az a vonal mint régen, amikor minden részben előkerült a kés....
Most van egy szem gyerek a hidegen és Agatha Christie féle csűrés csavarás, menekülés. Igazából izgalmas, de még hiányzik valami.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1396) Petya25


Petya25
addikt

Na már csak 2 rész, bonyolódik a történet.
Azért kicsit többet vártam.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1397) Bandit21


Bandit21
addikt

SPOILER!!!

A hangulata tetszett, valahol a felénél állt össze olyanra mint a korábbi jó évadok. Viszont a fő gonosz motivációja nem volt olyan kidolgozott mint az első szériákban. Inkább csak egy átlag gyilkos volt el nyújtott sztorival.
A fő szál össze volt csapva sajnos szerintem. Anno a trinity csávó (és John Lithgow) félelmetes volt és egyben látszott hogy valami belső erő mozgatja a rossz felé amit ő sem akar de muszáj.
A mostani fő rossz rejtekhelye ki volt dolgozva és megrendítő volt ahogy kapcsolódtak fel a villanyok sorban de amikor a rendőr csaj ment vissza már nem volt olyan katartikus.

Dexter itt már idegbol ment, ok hogy Matt egy barom volt és bűnös de szerintem nem volt el melyitve benne a gonosz annyira hogy megérje miatta újra elő venni a kést. Korában egyszeri "véletlen" gyilkosokat akkor ölt Dexter ha legalább kiderült hogy szándékos volt (ez itt nagyjából megvolt) ES kiderült hogy újra készül vagy volt több bukás is.

Így viszont azzal hogy a cuki bár pultos kiscsaj megdugasa miatt kellett igazán haragudni Matt re (meg a fehér szarvas miatt ami inkább a helyi őslakosok részére volt fontos arra csak utalás volt hogy Dexternek is fontos lehet mert anno Harry vadászattal kezdte bele kódolni a szabályokat) Dexter első új olese nekem nem volt elég mély.

Kurt egy barom volt inkabb mint egy master mind és szintén nem volt elég mélyen előadva (pl legalább hitelesen be lehetett volna mutatni hogy tényleg csak a világtól akarja megvédeni a lányokat de azzal szembe megy a you are already dead felirat) ha simán ki akarta nyírni a csajokat akkor meg minek a játszo szoba.

A színes bőrű rendőr edző srác halála fölösleges volt és egyáltalán nem illett a képbe.
Harrisonnak akkor kellett volna kiborulni amikor Kurt vére folyt felé de csak kiment levegozni. Ha a friss levegőtol rendbe jött akkor viszont full pszichopata mint az apja es akkor viszont nem érdekelné az edző sem.
Remélem ez nem egy Harrison Morgan sorozat előzmény volt. Mert innentől miről szólna?

A rendőr főnök csaj meg le buktatta Dextert olyan adatokkal amik Miami ba is megvoltak (plusz a friss ketamin beszerzés).
Pár rész közben éreztem azt amit a korábbi jó részek alatt, illetve a könyvet olvasva (ami az igazi hangulat pl Doakes valódi esete) de összességében úgy érzem visszafelé készült a dolog.
Kb úgy ültek neki hogy mostmár be kell fejezni. Dexter haljon meg (ezzel egyet is értek hogy így kellett lennie). De sokkal nagyobbat ütött volna ha egy jól fel épített szörny kapja el.
Vagy Miamiban Batista és Masouka szeme láttára kap méreg injekciót. Vagy Harrisonal félre megy a tanítás és kiderül hogy a kis srác nála is betegebb és fel darabolja.
De hogy azért lövi le mert egy két hete meg ismert edzőt megölt aki neki adta a maradék sült krumplijat?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1398) Petya25


Petya25
addikt

Most fejeztem be az uccsó részt, ütős lett a vége.
Hiányozni fog megint...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1399) Bandit21


Bandit21
addikt

SPOILER
Debra kimaradt, pedig abban is több volt, valaki előtt kiderülhetett volna hogy látja és beszél hozzá mert abból bárki számára nyilvánvaló lett volna azonnal hogy teljesen elment az esze.
Pl ha Harrison erre is rájön lehet kerekebb hogy le lövi végül.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1400) Bandit21 válasza Petya25 (#1398) üzenetére


Bandit21
addikt

En is vártam 2 napot mire le írtam mit gondolok. Kíváncsi vagyok kicsit később mit gondolsz majd.
Amikor néztem én is szurkoltam meg izgultam de utóbb összességében inkább csalódott vagyok talán (a korábbi záró után nem voltam az)

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.