Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok, valaki olvasta a könyveket, már régebb óta is gondolkodtam hogy elkéne olvasni, meg ugye én később is tudtam meg hogy könyv alapján készül a sorozat, de állítólag ez az évad már nem kívánja folytatni a könyvet.

(#652) doc válasza Kornel213 (#647) üzenetére


doc
nagyúr

a ruhaja szerintem azert volt olyan, mert nem volt ideje atoltozni, kikotott a hajoval aztan ment egybol a temetesre, kulonben biztosan felhuzott volna egy alkalomhoz illo ruhat (nem teljesen szazas a srac, de nem fogyatekos hogy ilyenekre ne figyelne)

(#653) niti válasza doc (#652) üzenetére


niti
aktív tag

Öhm, most így nem tudom kapásból, hogy milyen ruhában volt előtte, majd belenézek újból, mert ez nekem is feltűnt. Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy a benzinkúton történtek után tiszta maradt a ruhája...
Egyébként, tényleg kicsit lapos rész volt, de épp elég szál indult el, majd beindul.
Lelkileg nekem eléggé megrázó volt, fú. Még belegondolni is rossz.

(#654) doc válasza niti (#653) üzenetére


doc
nagyúr

siman elkepzelheto hogy pl. a hajon tart valtasruhat

kizart hogy puszta 'leszarom' hozzaallasbol igy ment volna a temetesre, ennyire egyreszt nem erzeketlen, masreszt figyel arra hogy beilleszkedjen, megha neki tudatosan koncentralnia is kell arra, ami masnak teljesen termeszetes

(milyen jol el tudunk vitazni egy fikcionalis karakter ruhazatan :D)

amugy nagyon nyomaszto resz volt, igen

es en meg mindig nagyon sajnalom Ritat :(

[ Szerkesztve ]

(#655) niti válasza doc (#654) üzenetére


niti
aktív tag

Végülis, tényleg lehetett a hajón is a váltás ruha, de inkább szerintem a készítők figyelmetlenségéről van szó, vagy nem is tudom... olyasmi ez, mint az eĺőző évadzáró által felmerülő kérdések, furcsaságok, amiket a párom szerint 'nem szabad észrevenní'... És ha már itt tartunk, vegyük a segélykérő telefonját, amiben pontosan leírta Rita sérülését. A kis Dexterrel a karján nekiállt felkutatni Rita testén a sérülését, sérüléseit? Vagy addig félrerakta a kissrácot? Egyikben sem látok rációt. :(

Igen, vicces, amit írsz. :) de én minden komolyabb film után leragadok ilyeneknél :D

(#656) kem válasza niti (#655) üzenetére


kem
addikt

"de inkább szerintem a készítők figyelmetlenségéről van szó"
Ezt mégis hogy képzeled el?:DDD A kellékes\sminkes\fodrász\rendező mind elfelejti, hogy ez most a temetős jelenet, a stábnak(>70ember) meg nem tűnik fel? :U

szerk:
Egyébként egész más ruhában van...
a budiban kék farmer+zöld póló
temetésen: sötétkék ing és világos gatya.

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#657) Tomics válasza kem (#656) üzenetére


Tomics
addikt

ilyen apróságokon kár fennakadni, így nem lehet élvezni a sorozatot :U

PH! addikt since 2004

(#658) niti válasza kem (#656) üzenetére


niti
aktív tag

Én nem tudom, nem képzeltem el sehogy :D
Csak szimplán nem értettem az okát, és ez is felmerült bennem, de tényleg nem túl valószínű :DD
Tomics: én azért élvezem, de valamennyire igazad van. Viszont ha egy ilyen igényes sorozatról van szó, hamarabb feltűnnek a 'hibák a mátrixban'. :)

(#659) Petya25 válasza niti (#658) üzenetére


Petya25
addikt

Engem is nagyon dühíteni szokott, ha egy filmben oltári bakik vannak, sokszor van ilyen sajna amit ki lehet szúrni. Ha csak erre figyelnének a nézők, akkor minden filmet szét lehetne szedni.
Dexter jellemét most az új stáb kicsit más irányba viszi, meglátjuk jó lesz-e...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#660) szatocs


szatocs
őstag

SPOILER

Nem tudom, hogy miért akadtok fent azon, hogy szétverte a fejét a krapeknak, aztán már átöltözve ment a temetésre. Simán hazamehetet vagy akármi, meg a feje sem volt véres.

Kedvencem a részből, tök jót röhögtem rajta: amikor Debra benyit a házba, és ott ül fagyival etetve a kis kölyköt a szomszéd.
- Who the fuck are you?
- Excuse me?
- WHO THE FUCK ARE YOU?

:D

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#661) niti válasza szatocs (#660) üzenetére


niti
aktív tag

Nem tudom, miért akadok fenn azon, hogy egyesek nem tudnak visszaolvasni rendesen, mielőtt kötekedni kezdenek?! :D
(gy.k.: nem az volt a "baki", hogy másik ruhában volt, hanem az, hogy ha már átöltözött, akkor miért nem alkalomhoz illően?
)
De még az is lehet, hogy ennek is lesz jelentősége. Vagy szimplán csak arra utal, hogy annyira szét volt csúszva, hogy nem volt energiája erre is figyelni...

(#662) niti válasza szatocs (#660) üzenetére


niti
aktív tag

Bocsánat, dupla lett.

[ Szerkesztve ]

(#663) szatocs válasza niti (#661) üzenetére


szatocs
őstag

My bad... :B

=== Szatocs ===

(#664) doc válasza szatocs (#660) üzenetére


doc
nagyúr

en azon csodalkoztam sokaig, hogy Debra egyszer sem 'fuckozott'
aztan elkezdte, bepotolva az addigi elmaradast :D

(#665) Daweee válasza niti (#661) üzenetére


Daweee
őstag

Mondjuk mert ilyen váltóruha volt a hajón? Nem hiszem hogy még hazament, ahogy megvilágosodott, rohant a temetésre.

(#666) doc válasza Daweee (#665) üzenetére


doc
nagyúr

pont ezt mondtam en is :)
de amugy felesleges ennyit agyalni, az az egy biztos, hogy ez nem baki

(#667) szatocs válasza doc (#664) üzenetére


szatocs
őstag

Az a fej viszont ütött, mikor másodjára mondta, áh, megnéztem azt a részt vagy 10x. :D

=== Szatocs ===

(#668) kem


kem
addikt

NAhh ez egy jó rész volt:))

Köszi!

(#669) Daweee válasza kem (#668) üzenetére


Daweee
őstag

SPOILER
Kezdenek beindulni a dolgok :K
Gyerekek lerázva (bár kicsit életszerűtlen hogy Harrison mégis nála marad, tökmindegy, ezt meg kellett oldani valahogy)
A Kyle Butler szálra leszek még kíváncsi :K

(#670) Tomics


Tomics
addikt

Jó kis rész volt, jobb mint az első :K

PH! addikt since 2004

(#671) szatocs


szatocs
őstag

Milyen jól viseli Harrison magát. :) Már-már meglepő. :D

=== Szatocs ===

(#672) Tomics válasza szatocs (#671) üzenetére


Tomics
addikt

Az alma nem esett messz a fájától :))

kis sp

az mekkora volt mikor lecsukta a furgon "ajtaját" és a fia ott csücsült :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#673) koxx


koxx
MODERÁTOR

A 2. jobb volt mint az évadnyitó, de ez még mindig nagyon gyenge :( ez a sok lelkizős sz.r nem kéne bele.

(#674) szatocs válasza koxx (#673) üzenetére


szatocs
őstag

Nekem nincs bajom ezekkel a részekkel sem, csak most annyi zavar bennük kicsit, hogy nincs rá kontra egyből. Mert eddig minden évadot egyben néztem, most meg az 5.-nél kivételt teszek, és részenként. 2-3 részből meg úgy mindig elindult már valami. Itt is kezd...

(#672) Tomics - Ige, pont arra a részre godoltam. :)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#675) kem válasza szatocs (#671) üzenetére


kem
addikt

Bárcsak engem is hordtak volna éjszakánként helyszinelni:D

Köszi!

(#676) kem


kem
addikt

végre:))
eléggé beindul az új rész végi ajánló szerint, csak azt sajnáom, hogy megint elmegy abba az irányba, hogy Dexternek szart kell lapátolnia, nem pedig élni a z életét mint az első évadban. Nekem az hiányzik!

Köszi!

(#677) Petya25 válasza kem (#676) üzenetére


Petya25
addikt

Tényleg beindul rendesen a pörgés, lesz itt "futás" rendesen.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#678) koxx


koxx
MODERÁTOR

Dexter már Nokia N8-at használ :)) [link]

(#679) kem válasza koxx (#678) üzenetére


kem
addikt

SPOILER

Csk azt nem tudom mikor vette... Rita temetése előtt, vagy után? Mert nem ez volt ami csörgött az előző évad végén.

Köszi!

(#680) koxx válasza kem (#679) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Forgatási szünetben a helyi gsm szaküzletben :)
Amúgy passz, sztem nincs jelentősége.

(#681) Petya25


Petya25
addikt

Spoiler
Azért csak rendeződnek a dolgok, talán Quinn is leáll és a csajszi se lesz gond már.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#682) doc válasza Petya25 (#681) üzenetére


doc
nagyúr

Quinn miert allna le? mert a fonoke mondta neki? ugyanmar... tuti kever meg valamit
a csaj meg el van intezve ahogy latom (legalabbis nem fogja Dextert bekopni, de lesz vele meg boven sztori, az biztos)

(#683) kem


kem
addikt

Nahh hogy megjósoltam, hogy csak az első 4 részből készültek a spoilerek. Most jön a többi...

Köszi!

(#684) kem


kem
addikt

Ez egy szánalmasan felejthető rész volt...
Eddig úgy néz ki, hogy simán össze lehetne vágni fél órásra az eddigi részek tartalmát... Az évadból lehet, hogy kijönne egy egész estés mozifilm...

Köszi!

(#685) Olcsi válasza kem (#684) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szerintem eddig ez volt a legizgalmasabb rész, néhány dolog tisztázódni latszik, néhány pedig egyre csak bonyolódik! Viszont az tény és való, hogy eddig meg sem közelíti az előző évadot! Reméljük, hogy hamarosan beindul, elvégre már a 6. rész jön!

(#686) lorcsi


lorcsi
veterán

elég drasztikusan leesett a színvonal
pedig az előző évadok piszok izgalmasan indultak
azért még reménykedek hátha felpörög..

(#687) Olcsi válasza lorcsi (#686) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szerintem a színvonallal összességében semmi baj nincs. Simán leveri a mostani kereskedelmi csatornákon futó sorozatok nagy részét! Az izgalom most kicsit tényleg várat magára, de én bízom abban, hogy annál jobb lesz! :)

(#688) szatocs


szatocs
őstag

Nem volt valami izgalmas ez a rész. Meg úgy még ez az évad sem. A 4.-ben olyan durván belecsaptak a lecsóba, végig kellett néznem egyszerre, mert annyira jó volt. De most...

(A Vampire Diaries-re is ráálltam már. Kicsit zötyögősen indult, de megvagyok vele elégedve, és nagyon jól kötik a részeket egymás után. Mindig benne van, hogy na most mi lesz, meg kell nézni. A Dexterben is így voltam, de az utóbbi részek hagytak kívánnivalót maguk után. Egyszerűen nem éreztem elégnek.)

=== Szatocs ===

(#689) Petya25


Petya25
addikt

Hát én sem estem hátra a sok új élménytől, valahogy az új készítő csapat még nem az igazi. Remélem kicsit tudják még fokozni az izgalmakat, mert így elalszok a TV előtt...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#690) BlueBear


BlueBear
csendes tag

Sziasztok... magyarországon meik csatorna adja a sorozatot és ha lehet tudni mikor?? netről szoktam leszedni a magyar szinkronos részeket( tudom hogy angolul, felirattal sokkal élvezhetőbb mégis ezt szoktam meg,...) ezért gondolom hogy valahol adják...
remélem tud valaki segíteni... :B :)

köszi előre is:)

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#691) lorcsi válasza BlueBear (#690) üzenetére


lorcsi
veterán

(#692) lorcsi


lorcsi
veterán

kezd beindulni :))

(#693) #97544192


#97544192
törölt tag

nekem a mostani rész durván bejött, szerintem bőven volt most izgalom. tetszett :K

SPOILER

egész jól nézett ki lumen parókában meg kisminkelve :D

/SPOILER

[ Szerkesztve ]

(#694) kem


kem
addikt

NAhh mostmár, hogy kellőképpen fölpuhítottak az előző részekkel eléggé hatottak rám is a jól bevált dramaturgiai trükkök:D

Köszi!

(#695) Petya25 válasza kem (#694) üzenetére


Petya25
addikt

Spoiler
Mekkora volt már mikor kiugrott a csomagtartóból a becsomagolt gyerek... :))
Végre jó rész lett és a mobilon a tettestárs száma is megvan a folytatáshoz...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#696) Bagan


Bagan
aktív tag

Huhú ez hatalmas volt. Voltak benne durva részek. Fogtam is a fejem:D:D:D

(#697) szatocs


szatocs
őstag

Ez a rész már tényleg jó volt. :) Megint megvolt az érzés, na most hogyan tovább, mit csinálnék, és Dexter megoldja. :D

=== Szatocs ===

(#698) Kareszovics


Kareszovics
addikt

"Die-Die" :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#699) Bagan válasza Kareszovics (#698) üzenetére


Bagan
aktív tag

Mikor mondta hogy Die-Die elkapott a sírógörcs :DD :DD :DD :D

(#700) Kareszovics válasza Bagan (#699) üzenetére


Kareszovics
addikt

Simán besz@ratam én is; ilyen egyszerű "motívumokkal" is tudják tovább színezni a sorozatot. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.