Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) eddie17


eddie17
addikt

SPOILER

Nem erre számoltam a csajjal kapcsolatban. :) Még egy megölni való.

(#1052) szatocs válasza eddie17 (#1051) üzenetére


szatocs
őstag

SPOILER

Én is mást reméltem, ettől függetlenül még alakulhat máshogy is talán. :D

=== Szatocs ===

(#1053) boogie84 válasza szatocs (#1052) üzenetére


boogie84
veterán

Csak nehogy úgy mint az előző nő akivel összejött. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1054) feka007 válasza eddie17 (#1051) üzenetére


feka007
nagyúr

Spoiler

Hát én se, lehet még a végén ő lesz az évadban a boss enemy :D Az ukránnal is kíváncsi vagyok mi lesz, gondolom ki fog jönni

(#1050) boogie84: Miért? Szoktam írni mindkettőben. :) Bár igaz, mostanában csak játszok ha van időm, nagyon nem szoktam írogatni játék topicokba elmúlt időben

[ Szerkesztve ]

(#1055) boogie84 válasza feka007 (#1054) üzenetére


boogie84
veterán

Spoiler

Az ukránnal? Zacskóban végzi! ;]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1056) lorcsi válasza boogie84 (#1055) üzenetére


lorcsi
veterán

spojler

nagyon jó ez az ukrán fazon :)
és az is ahogyan dex a sorozatgyilkos nővel kapcsolatban cselekszik..
végre megint izgalmas :)

(#1057) zuzu000


zuzu000
őstag

SPLOILER

Huh, megnyugodtam, hogy nem ölte meg. Tök jó csajt behoznak 3 részre :D

(#1058) C4mp3r válasza zuzu000 (#1057) üzenetére


C4mp3r
addikt

a csaj egyebkent a mass effect mirandaja, a hangjat is o adja. [link]

(#1059) zuzu000 válasza C4mp3r (#1058) üzenetére


zuzu000
őstag

Hmm nom nom. Bár szőkének szebb :)

(#1060) boogie84 válasza C4mp3r (#1058) üzenetére


boogie84
veterán

Fincsi. :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1061) DemonDani


DemonDani
addikt

Aki a csajt nagyon sokszor szeretné nézni az nézze meg a Chuckot :DDD jó sok pózban látható ott is 5 év alatt

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1062) feka007


feka007
nagyúr

Spoiler

Ez is zsír rész volt.
Bár én azt hittem ennél veszélyesebb lesz a suna, nem ezt :DDD

(#1063) Lortech


Lortech
addikt

Alakul ez az évad, lassan indult be, de már megint kezd sűrűsödni. :) Jöhet a következő.

Thank you to god for making me an atheist

(#1064) boogie84 válasza Lortech (#1063) üzenetére


boogie84
veterán

Következő mi? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1065) Lortech válasza boogie84 (#1064) üzenetére


Lortech
addikt

Rész? :)

Thank you to god for making me an atheist

(#1066) doc


doc
nagyúr

szpojler

azert teCCik hogy fordult a felallas: nem hogy titkolnia kell, de meg mondjak is neki hogy oljon, erre nem akar :C
de az gaz, hogy ahany jo csajjal eddig osszeakadt, mind otthagyta ev vegere (vagy meghalt... :D), szoval gondolom a szoszivel sem erdemes hosszu tavon szamolni (mondjuk ez a sztori alapjan is egyertelmunek tunik)

(#1067) boogie84 válasza doc (#1066) üzenetére


boogie84
veterán

Spoiler

Sztem a BOSS ebben az éveadban az ukrán.

Ukrán levadássza szőkét (természetesen nem maradhat olyan aki mellette marad), dexter levadássza ukránt. Ez a hierarchia. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1068) C4mp3r válasza boogie84 (#1067) üzenetére


C4mp3r
addikt

sp

He is the Main Antagonist of Season Seven and officially, the Seventh Main Antagonist in the series

[link]

(#1069) doc válasza boogie84 (#1067) üzenetére


doc
nagyúr

igen, ez egy eleg valoszinu scenario, reszemrol mehet :D (de azert a szoszit sajnalom...)

(#1070) madgie válasza boogie84 (#1067) üzenetére


madgie
titán

"Sztem a BOSS ebben az éveadban az ukrán."

Egyértelmű, mikor megjelent, már reménykedtem, hogy hosszabb szerepet szánnak neki. Ray Stevenson nem puha gyerek, felszisszentem, mikor a Punisher-ben (War Zone asszem) ceruzával "igazította" vissza a törött orrát. A Kill The Irishman-ben meg egyenesen zseniálisat alakított :K

(#1071) brownus


brownus
veterán

nos, s07e08 (argentina), kimerem jelenteni, hogy a sorozat kiteljesedése volt ez a rész, a csúcs! btw, az egész évad egy mestermű!

és tetszik a párhuzam, nem tudom ez tudatos volt-e az írok részéről, hogy itt is, és ott is beszélget az apjával, mindkét sorozat 10/10es

[ Szerkesztve ]

(#1072) po1son válasza brownus (#1071) üzenetére


po1son
addikt

Tényleg nagyszerű rész volt... Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz az éved végkifejlete...
Elég sok verzió átfutott már a fejemen, de van egy olyan érzésem az éved végén lehull a lepel dexter titkáról...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1073) boogie84 válasza brownus (#1071) üzenetére


boogie84
veterán

Spoiler:

Tényleg jó volt a 8. rész, de a végén a következő részből az a pár másodperc az még komolyabb! Várhatunk egy hetet... :U :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1074) bugizozi


bugizozi
őstag

SPOILER

Sziasztok!

Hát ez az évad valami hihetetlen jó, amilyen drámai párbeszédek voltak az uccsó részben, pl Dexter - Deb amikor mondta Dexter h érez valami a szöszi iránt, Deb meg bevallotta h szerelmes volt belé, vagy amikor Dexter meg Isaak a meleg bárban, vagy amikor Dexter megy helyszínelni Isaak-hoz, ahol megölte azt, aki meg akarta ölni Isaak-ot...egyszerűen parádés :C alig várom a következő részt :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1075) madgie válasza bugizozi (#1074) üzenetére


madgie
titán

Azért Deb hisztijeitől már kezdek besokallni...

(#1076) bugizozi válasza madgie (#1075) üzenetére


bugizozi
őstag

Na igen, de Dexter ügyesen kimagyarázta magát pl akkor is amikor mondta h nem fogja megölni a szöszit :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1077) feka007


feka007
nagyúr

Tényleg nagyon ott volt ez a rész. Azért az nem semmi, hogy kiderül, hogy gay a boss enemy.. :DDD
Jó, hogy nem 5. vagy 6. évadnál kezdtem el nézni részenként. Ez az évad legalább olyan jó, mint a 4.

(#1078) boogie84


boogie84
veterán

Nem maradhat ki a marhaság sem!

:D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1079) bugizozi


bugizozi
őstag

SPOILER

Neee....miért halt meg Isaak?? pedig nagyon jó szerepe volt és nagyon jól játszotta... :(

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1080) Petya25 válasza bugizozi (#1079) üzenetére


Petya25
addikt

Sp
Már csak 3 rész van hátra, azt meg a tűzszakértő és a Laguertás szál kitölti.
A sztripbár vezetőt is el kell tenni, meg szerintem a szépséges Hannah-t is muszáj lesz...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1081) Zoli_2010 válasza Petya25 (#1080) üzenetére


Zoli_2010
tag

Nem SPOILER... csak találgatás
Ne már, Hannah-t miért kellene bántani, eddig jó fej volt. Bár lehet, hogy Deb miatt bekattan...??
Aztán LaGuertát, meg a volt kapitányt is baleset éri? "Egymást" intézik el? Remélem meg tudnak még lepni valamivel, mert így most már kicsit lefelé ível a szezon...

(#1082) Lui04 válasza Zoli_2010 (#1081) üzenetére


Lui04
aktív tag

Hannah nem több mint egy sima sorozatgyilkos és ez Dexternek is le fog esni valamikor szerintem.

(#1083) po1son válasza Lui04 (#1082) üzenetére


po1son
addikt

Ez nem így van. Dexter mindig egy ilyen lelki társra vágyott, aki megérti és elfogadja, amit csinál és el is mondhatja neki minden gondolatát, tervét, érzelmét stb.... Egy szóval talált egy olyan embert, aki előtt nincsenek titkai. Ugye az eddigi évadokban is volt ilyen, de ezek a szereplők sorra kiestek.
Legyen szó például Rudiról vagy az 5. évadban a szőke csajról...
Az már másodlagos szempont dexter számára, hogy nagyon jól nézz ki és ő is egy sorozatgyilkos... :)
Szerintem Hannah vs Deb harc lesz, de azt is eltudom képzelni, hogy dexnek kell majd választania.
De ne találgassunk, mert bármi megtörténhet. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1084) Lui04 válasza po1son (#1083) üzenetére


Lui04
aktív tag

Szerintem ezt csak most látjuk így (mármint hogy ő a lelki társa), később változni fog a helyzet. Ugye most is pedzegette már, mi van ha az emberi oldala nem fog tetszeni a csajnak. Emellett Hannah eddig minden férfit el tett láb alól, szóval szerintem később akár Dex ellen is fordulhat. Ráadásul illik rá a kód, ki kell nyírni :D

(#1085) po1son válasza Lui04 (#1084) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem ez nem így lesz, de majd kiderül, hogy mi történik.
És amúgy nem kód, hanem szabály.... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1086) FerNandor válasza Lui04 (#1084) üzenetére


FerNandor
őstag

hali,
szerintem is csak rövid ideig lesz Hannah. Szerintem Dexter rá fog jönni, hogy bármennyire is jól érzi most magát, ez nem való neki, gondok lesznek biztos. Dexternek nem való szerintem ilyen kapcsolat és ö is rá fog jönni. Na meg amikor a kórházban szerelmet vallott a Hannah-nak, elég furán nézett a csaj...

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1087) Petya25 válasza FerNandor (#1086) üzenetére


Petya25
addikt

Azt a fagyos tekintetet én is kiszúrtam, de nem tudom eldönteni, hogy így sikerült, vagy tényleg van valami hátsó gondolata (és jó színészi játéka).

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1088) FerNandor válasza Petya25 (#1087) üzenetére


FerNandor
őstag

biztos nem véletlen. szerintem itt döbbent rá a Hannah, hogy Dexterrel mi is van, mert a másik fickóval (nem jut eszembe a neve), akivel ment gyilkolászni az végülis uralta a Hannah-t vagy mi, tehát kordában tartotta, közben meg bele is volt zúgva, biztos ezért is!. Dexter meg máshogy "szerelmes" belé és ez nem a csajnak való, szerintem. Dexter lelki társként tekint rá, a csaj, biztos nem.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1089) Zoli_2010 válasza FerNandor (#1088) üzenetére


Zoli_2010
tag

SPOILER?
Ja, szegény Dexter... a csaj biztos kinyírja azt, aki beleszeret. (kivéve az elsőt persze).
Bár szép lenne, ha ez sikerülne is neki. (Egy szép matt kedvéért én is "megverem" a kisfiamat -- abból tanulhat).
Dexternek igazán szép lezárás lenne Hannah...
Ehelyett megint megússza, mindig mázlija van. Deb fogja megmenteni Hannah-tól, ez Dex-nek kb. rosszabb lesz, mint Rita elvesztése. :(

Only 3 Episodes left! :O

(#1090) FerNandor válasza Zoli_2010 (#1089) üzenetére


FerNandor
őstag

az biztos, hogy nagyon durva lesz a vége. bele se merek gondolni, szinte mindegyik rész alatt így is 200-as a vérnyomásom :DDD

"Egy szép matt" az micsoda?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1091) Zoli_2010 válasza FerNandor (#1090) üzenetére


Zoli_2010
tag

"Egy szép matt" az, amikor nem ütöd le az ellenfél összes bábuját 3/4 óra alatt, és nem 2 bástyával plusz a vezérrel szorítod a sarokba, hanem a tábla közepén, egy-két gyalog és egy két tiszt segítségével adsz mattot, úgy, hogy pár lépéssel előtte még magad sem gondoltál volna erre...

(#1092) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

spoiler 7x12: Surprise, Motherfucker!

some men just wanna watch the world burn...

(#1093) feka007 válasza j0k3r! (#1092) üzenetére


feka007
nagyúr

SP

Akkor most valszeg Debra adagolta túl magát direkt? :F Sztetek?

[ Szerkesztve ]

(#1094) boogie84 válasza feka007 (#1093) üzenetére


boogie84
veterán

spoiler

Nos mivel nem derül ki tök mind1 h mit írunk, úgyis csak feltételezés. Megcsavarják azt az utolsó részt. Jól láttam h bilincsben viszik az utolsó részben? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1095) Petya25 válasza boogie84 (#1094) üzenetére


Petya25
addikt

Hát ja, de még egy évad tutira van, na ott mi lesz?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1096) Alexios válasza feka007 (#1093) üzenetére


Alexios
veterán

sp

öszintén szólva engem most teljesen hidegen hagy a deb-hannah szál, én arra vagyok kíváncsi mi lesz laguertával. Mert amikor megtalálta a konténert az kvázi egy vallomás volt felé hogy igenis ö a bay harbour butcher, és már nem fog leállni a nyomozással

[ Szerkesztve ]

(#1097) bugizozi válasza Alexios (#1096) üzenetére


bugizozi
őstag

sp

igen, ez a laguertás szál elég izgi, lesznek még izgalmak az ucsó részekben... a mostani részben meg lezárult deb-hanna nem? meg most Quin meg a szöszi kapcsolatának is vége? :F

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1098) Petya25 válasza bugizozi (#1097) üzenetére


Petya25
addikt

Már csak egy rész van idénre. :O

Sp
Még jó hogy a faszi a konténerben elszólta magát, simán darabolás közben lepték volna meg Dexet. Azért ezeket nem elég körültekintően csinálja már, nem éppen óvatos.
A Hannah szál most lesz csak bonyolult, így hogy nem lett befogva a szája, kiteregetheti a szennyest akkor bukó a parti. Dex bilincsben, Deb összeomlik?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1099) FerNandor válasza Petya25 (#1098) üzenetére


FerNandor
őstag

szerintem elvitte a szerelem a Dex eszét. most talán majd visszalendül a régi kerékvágásba. :K

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1100) Alexios válasza Petya25 (#1098) üzenetére


Alexios
veterán

sp

ráadásul a régi dexter biztos nem csinált volna olyat, hogy 1-2 nappal korábban laguerta rájött hogy kinyírta az anyja egyik gyilkosát, erre azonnal rászáll a frissen kiengedett másikra..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.