Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) Gave válasza oriic (#11300) üzenetére


Gave
addikt

Kár, hogy elkezdte auton tölteni, de gondolom akkor mindenképpen ennyi lesz, reméltem, hogy 30-ban megáll a frissítés...

85.5 Steamen....

(#11302) sting2 válasza oriic (#11300) üzenetére


sting2
addikt

PS 93GB..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#11303) Gave


Gave
addikt

Heart of Light giganerf .... :(

Heart of Inmost Light: Reduced duration of the empowered ability buffs in PvE to five seconds (down from 10 seconds). Reduced bonus class ability regeneration while empowered to +25% per stack in both PvE and PvP (down from +150% and +38%, respectively).
This change is intended to decrease how easy it is to get and maintain a 2x empowerment bonus in PvE, as well as reduce the total amount of bonus ability energy provided. The goal is for Heart of Inmost light to remain strong in ability-focused builds, while giving room for other Exotics to shine as well.

(#11304) bunfi válasza Gave (#11303) üzenetére


bunfi
őstag

Nem kommentálom. Nem tudom mi szükség van az ilyen aljas húzásokra, úgyis kiderül és úgyis mindenki utálni fogja érte őket... Legalább vállalják fel. Nesze neked buildcrafting..

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11305) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

PS5 92,617 GB

(#11306) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Esti start előtt visszakapcsolják még a szervereket,vagy már nem?

(#11307) l.skywalker válasza Bazsi747 (#11306) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt hogy érted? Hogy 18:00 előtt már élesek lesznek-e a szerverek? Az előzetes kommunikáció alapján 18:00-kor lesz elérhető - de ez még kitolódhat. A Bungie Help Twitter-ét érdemes bekövetni, ők fognak zöld utat adni: Bungie Help (@BungieHelp) / Twitter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11308) Bazsi747 válasza l.skywalker (#11307) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Igen arra gondoltam,értem köszi

(#11309) eagleberg válasza Bazsi747 (#11308) üzenetére


eagleberg
tag

19 óra után talán már érdemes is lehet megpróbálni belépni :) Addig csak a belépésre várakozás lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11310) oriic válasza eagleberg (#11309) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy emlékeim szerint a Witch Queen indulása tök vajsima volt, csak a raid napján volt sokaknál error kódozás. Szóval én reménykedem :D

Live-Die-Respawn

(#11311) saen válasza oriic (#11310) üzenetére


saen
veterán

Utolsó két DLC jó volt, előtte volt full gáz.

(#11312) oriic válasza saen (#11311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legyen minden rendben most is, azt kívánom. (bár ezzel a konzolos install buggal most nem igazán kellett volna felbukkanni kedves Bungó :D)

Live-Die-Respawn

(#11313) bunfi válasza oriic (#11312) üzenetére


bunfi
őstag

A PS5 "accidental" preload sem volt mókás. Főleg ha nem gigabitre volt kötve a Sony routere...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11314) Gave


Gave
addikt

Na milyen ? :D

talán este tudom megnézni

(#11315) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Hogyha új karaktert szeretnék indítani,mert jelenleg csak egy et viszek,akkor először a játék egész story campaign-án végig kell vergődnöm magam?

(#11316) l.skywalker válasza Bazsi747 (#11315) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A New Light-on mindenképp, a DLC-ken akkor ha megvannak akkor érdemes, mert azok oldanak fel egyes activity-ket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11317) sting2 válasza Gave (#11314) üzenetére


sting2
addikt

Finomnak ígérkezik..
Gyorsabb ", legalábbis a 17es szenzit visszavetem 14re..
De bammeg megint tankozunk.. :O
Egyébként tökre Halo Odst.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#11318) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Megnéztem YT-on mennyi van még hátra a campaign-ból mert sokszor érzem bosszantónak,nem nagyon élvezem.Ellenség folyamatos növelésével kicsit talán elszálltak,vagy nem is tudom.Ez csak az én véleményem

(#11319) Xaels válasza Bazsi747 (#11318) üzenetére


Xaels
félisten

Én a Shadowkeep kampányt tolom éppen, hihetetlenül élvezem. Anno a Forsaken előtt hagytuk abba. De be kell látni, nincs még egy ilyen Scifi lövölde mint ez. A gunplay, a hangok és zenék, a lore mind-mind kimagasló. Csakhát az a fránya üzletpolitika...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11320) Gave válasza Bazsi747 (#11318) üzenetére


Gave
addikt

Én nagyon kíváncsi vagyok a solo nehézségre, a régebbi kampánnyal is az volt a gond, hogy nem volt több nehézségi fok, nem feltétlenül a meglévő nehézségi arány volt rossz, pl: a Legend Sector+1 szint cuccok nélkül kb elég nehéz, csak kellett volna a lenyíló menü, meg egy szorzó azoknak akik már fullos karakterrel mennek neki. Szerintem ezt kicsit félre értelmezték a fejlesztők legutóbb is.

Nem tudom mennyire lesz ez gond azoknak akik most akarják elkezdeni és "0-ról" induló karakterrel meg azzal a loottal kel játsszani amit közben kapnak... úgy,hogy mellette még nem értik az összefüggéseket, pl: a perkeket, meg nincs meg a "Destiny reflex", hogy a 5-10mp-es buffos shotokat lehessen kombozni, stbstb

Szóval nemtom, elég érdekesen gondolkodnak odaát. :U

Gondolom már eleve az nehézség lesz, hogy az új mod rendszert előbb érteni kellene, és akkor lehet vissza tetrisezni a bevált kombókat, vagy lecserélni újabb meta dolgokra.

[ Szerkesztve ]

(#11321) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Hosszú kihagyás után érdekes volt visszahuppanni, van is pár kérdésem:
1. Miért lassabb a scorthed itemeket Dismantle-lni? Nem is mertem még, gondoltam biztos van valami oka.
2. Van egy rakat első éves legendary fegyverem meg gearem, azokat Dismantle-lhetem nyugodtan? Ahogy látom a powerjüket nem tudom növelni. (Pl. Showrunner, Origin Story, It stared back.)
3. Az hogy van, hogy az összes cuccom 1600-as powerre lett rakva, de a cuccok power limitje 1060? :DD
4. Iszonyatos screen tearing van (mintha több fpsem lenne mint 60, ennyi a képernyő frissítése is), próbáltam windowed módot, próbáltam vsyncet, be is állítottam a frame limitert. Ennek tudok még valamit csinálni? (Geforce-om van.)

[ Szerkesztve ]

(#11322) maajsz válasza Bazsi747 (#11318) üzenetére


maajsz
senior tag

Én most vagyok a felénél kb, asszem 11/21, hát nem is tudom az eleje jól indult, most kezd kicsit laposodni. Eddig talán a WQ mintha élvezetesebb lett volna, meg nehezebb is. Itt a legend solo eddig annyira nem volt durva. Párat haltam, az utóbbi 2 szezont teljesen skippeltem, de a reflexek kezdenek visszatérni.

A strand eddig mozgás szempontjából (hunteren) élvezetes, de amúgy érzésre kicsit meh, crowd controlra jó meg fun de nehezebb contentre szerintem felejtős lesz. Főleg ha a végleges formájában jóval rosszabbak lesznek a cooldownok akkor lengedezni se nagyon lehet folyamatosan. Amit meg eddig pvp-ből láttam nem tűnik annyira bustednak közel sem mint a stasis volt.

(#11323) woker válasza Balazs_ (#11321) üzenetére


woker
aktív tag

1. Mi az a scorthed?
2. Sunsetelt fegyvereket nyugodtan törölhetsz mert csak olyan activity-kben használhatod őket ami nem power enabled, pl. pvp -kivéve trials vagy egyéb olyan contentben ami power-ükre (ami ugye ebben a pillanatban 1600) van limitálva.
3. Mert az 1060 csak a Season of arrivals max powere ami fölé te nem tudod infuse-olni, de bungó minden dlc-vel emelte a minimum power ezért azok is a minimum szintre lettek húzva. Nem új dolog, amióta a sunset-et megcsinálták azóta ez megy.
4. Próbáld az FPS limitet az nvidia control panelen is beállítani (tudsz játékspecifikus profilt csinálni) ha a játékban már beállítottad meg onnan erőltetni a v-sync-et.

@maajsz: A titan strand exotic eléggé brokennek néz ki PVE-ben az alapján amit láttam aztecross videójából.
szvsz a WQ kampány jobbnak tűnt nekem is, mondjuk a skálázást nem sikerült megcsinálni normálisan. Egyedül a vége szívás kicsit, hárman kínzás kategória, ketten meg easy.

[ Szerkesztve ]

(#11324) l.skywalker válasza woker (#11323) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Ketten nagyon kellemes az egész

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11325) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azt hittem záporozni fognak a kommentek. Rövid gameplay videó alatt nekem nem tetszenek az új területek, a wq ezerszer hangulatosabb volt számomra. Kinek hogy tetszik?

(#11326) VirDan válasza sting2 (#11317) üzenetére


VirDan
aktív tag

A "digital" feeling nem rossz , eddig mindenben közepes szint nálam.
Legelső pozitívum az a loadout rendszer. (végre)

A hangtalanságom miatt meg sry, egyik füles gatya, a másik meg töltés alatt volt.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11327) sting2 válasza VirDan (#11326) üzenetére


sting2
addikt

Jó volt ez így.
Igazából nem is hiányoltam mert a kampány " csendben", szólóban az igazi valahol..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#11328) ldave válasza Bencus88 (#11325) üzenetére


ldave
félisten

Én még sajna nem értem a végére, szóval teljes egészében nem tudok nyilatkozni. Nekem a helyszín az 6-7 mission alapján alapvetően tetszik, viszont a sztori kicsit elnagyoltnak tűnik, szerintem is jobb volt a WQ ilyen szempontból, itt valahogy kevésbé érzem a tétet, hiába kéne nagyobbnak lennie a lore szerint. Savathun egy sokkal jobban felépített, megvalósított elenfél volt, mint akik itt vannak.

A Slime draws near! Command?

(#11329) Bencus88 válasza ldave (#11328) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor talán majd akcióba behúzom valamikor, de nekem a wq volt az amiért érdemes volt vissza térnem hosszú évek után. Ez egyelőre nem győzött meg

(#11330) VirDan válasza sting2 (#11327) üzenetére


VirDan
aktív tag

Igaz.
Majd a legendary kampányok közben már más lesz. :D

Használ valaki Pulse 3D fülest?
Nálam a Lightfall kezdete óta olyan az audio ezzel a fülessel, mintha hordóban lennék...

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11331) sting2 válasza VirDan (#11330) üzenetére


sting2
addikt

Ohh várjál, mert a napokban Warlockkal is neki akarok menni.

Pulse:
A PS5 Sound menü /-3D audio off
A Hangsáv Dolby vagy DTS a gépen belül.
A fejesen belül a hangsémakat is atnézni..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#11332) VirDan válasza sting2 (#11331) üzenetére


VirDan
aktív tag

Thx, átbogarászom majd ezeket. :K

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11333) oriic válasza Bencus88 (#11325) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Első karakterrel minden kész, egyelőre maradék szintezést csinálom (meg az exotic glave harmadik lépése még ma resetkor). Nem volt rossz, kicsit Witch Queen mégis jobban tetszett. Warlock részről a Strand egyelőre nem igazán jön be, egyedül a spéci gránát tetszik nagyon, ami megemeli az ellenfeleket (championoket meg csirkéket is. :D Imádom)

Live-Die-Respawn

(#11334) Bencus88 válasza oriic (#11333) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na köszi, mindig is szerettem ezt a játékot, majd nézek még pár videót :R

(#11335) oriic válasza oriic (#11333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ami kimaradt, hogy a város nekem kicsit túl kihaltnak hat. Persze a sztoriban megmagyarázzák a mikéntjét, de ettől még zavaró számomra.

Live-Die-Respawn

(#11336) Gave válasza oriic (#11335) üzenetére


Gave
addikt

Csak az elején járok, de eddig ezzel értek leginkább egyet ami a kritikákat illeti, a városban mászkálás kicsit élettel telibb és változatosabb lehetne. A cuccok szerintem okésan néznek ki, a mindent is fagyasztó, fél mapot blokkoló jeges íj meg godlike, remélhetőleg nem kap nerfet 2 hét után.

Amúgy is megvettem volna idővel, de a sok negatív kritika felkeltette az érdeklődésem így tegnap behúztam mindenestül,-- gondolom a probléma része vagyok :D

(#11337) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Titán karakternek milyen modokat érdemes betenni a ruhára(azon kívül hogy amilyet akarok).Azért kérdem mert még sosem használtam modokat és mezei játékos vagyok a D2 világában.Van valami aranyszabály vagy amit érdemes szem elött tartani,vagy ami tényleg nagyon hasznos lehet,köszönöm

(#11338) saen válasza Bazsi747 (#11337) üzenetére


saen
veterán

Buildek vannak, én youtube-on a Plunderthabooty-tól szoktam nézni buildeket, elég jók, de van sok másik csatorna is ami ilyeneket ad. Érdemes körbenézni és válogatni.

(#11339) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Orbs of Power bounty-nál pontosan mit kell csinálnom?erre még nem jöttem rá.

(#11340) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na milyen a Lightfall, érdemes megvenni :F :B Elég vegyes véleményeket olvastam róla :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11341) bunfi válasza Scholes9 (#11340) üzenetére


bunfi
őstag

Story kettes alá; QoL változtatások ötös; sok még a bug és a Battleground Nightfall szerintem ki se próbálták, szóval katasztrófa per pill.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11342) saen válasza Scholes9 (#11340) üzenetére


saen
veterán

A sztori szar (Nimbus-t konkrétan nem gondolhatták komolyan) viszont a gameplay maga jó. Szóval ha Nimbust lenémítod akkor teljesen rendben van. Igaz én nightfallt még nem toltam...

Végső boss viszont a legend kampányban nagyon kemény. Persze van cheese rá, de anélkül szerintem eddigi legnehezebb. Witch Queen vége sokkal könnyebb volt...

(#11343) l.skywalker válasza Scholes9 (#11340) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A sztori érezhetően egy köztes verzió lett, ami majd összeköti a Witch Queen-t a Final Shape-el, emiatt nem annyira mély, de látványosnak ellenben látványos. Az új helyszín viszont pazar, nehezebb lett pár dolog emiatt egy szezonális Battleground is kihívás lehet randomokkal, de nekem (Luke vagyok, függő!) megérte a Lightfall+Annual Pass előrendelés :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11344) Scholes9


Scholes9
nagyúr

:R
Lehet várok majd egy akciót rá, csak a kampány érdekel, nem sürgős :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11345) Gave válasza Scholes9 (#11340) üzenetére


Gave
addikt

Nekem kb solo (gyengébb 3p fireteam) play nézőpontból:

Játékmenet: szerintem itt kibővült, Strand class is jó: 10/10 ahogy eddig is.

Sztori: Vegyes szerintem, ha zavar a politika akkor 2/10 ha nem zavar és csak a körítésnek kell akkor mondjuk erős jó indulattal: 4/10

Buildek: TBD, egyelőre van pozitívum és negatívum is, az artifact továbbra is dominál szerintem, de lehet, hogy csak több idő kell mire találunk jó kombókat

Nehézség/metaf***ing: összevissza, általánosságban fárasztóbb lett és több a cheapshot bináris kill vagy az elsőre nem kitalálható/reagálható esemény, tetszett az új ellenfél mondjuk, végre van értelme az LMGk-nek amiket gyűjtöttem: 5/10 nagy visszalépés a Seraphoz nekem ami mondjuk 9/10 volt.

Tartósság: gyenge, 1 hét nolife játékkal majdnem minden megvan, úgy, hogy a kampány felét az "5 perces" end Bosson töltöttem el o_o: 3/10

Feature/QoL: Lett Vanguard fokuszálás, Krafting pattern 1 klikk, Loadout, de nem lett LFG és miegyéb amit ígértek még. 6/10

Bónuszok/Loot: Nekem csak az AR és a Sidearm tetszik, sokat vártam, hogy végre lesz valami uber Warlock gear, de megint nagy csalódás. 3/10 (1-et adnék rá, de a Sidearm nagyon poén). Az alap loot nagy része reskin, de jó perkek és hangok, ha találsz jó shadert akkor okésak. A Heavy Wave gránát vető azért érdemel plusz pontot itt is. A Sniperből Rapid Strand kellett volna nagyon szvsz.

Tech/Bugok: Sajnos igen, de elvileg majd lesz fix rá.

PvP: még nincs vélemény, mert csak kiszedtem a Pinnaclet és nem érdekelt mi történik gyakorlatilag, még a textúra bugokkal sem volt sokkal rosszabb mint egy átlagos napon, de ez nyilván nem jó minősítés :D.

??? Plusz fél pont ??? mert most előszőr random láttam oriic-et a terepen, erős 4 másodpercig. :DDD

Szokás szerint a jó alaprecept és a remek zene/hangok húzza fel, a grafika szerintem picit visszalépett most, bár van pár szép helyszín, de tele van retek területekkel is amit kb 15 perc alatt dobozokból copypasteltek össze.

Nekem erős közepes ezek ellenére is, ha viszont valakinek jobb elfoglaltsága is van akkor biztosan nem ajánlanám ;).

(#11346) maajsz


maajsz
senior tag

Wishender kinda busted?

2 bő szezon kihagyás után mondom gyűjtögetni kéne exoticokat, nincs gyrfalconsom sem, pont ma volt chest lost sector europán király. -41-42-vel alatta nem nagyon akart menni a legendary, aztán láttam egy tippet twitteren, mondom oké kihúzom a wisht hát nem gyengén királyul működik jelenleg underlevel szenvedéshez. Viszem is a "titkos" exotic küldihez :D

(#11347) Gave válasza maajsz (#11346) üzenetére


Gave
addikt

Szintben én mondjuk inkább tempo+warmup void volatile-t vinnék, ennyivel alatta jah a gyengébbeket ki tudja lőni mert majdnem special szint.

Chromatic Fire-el mondjuk érdekes lehet hmm.

(#11348) Scholes9 válasza Gave (#11345) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Neked is köszi, várok egy akciót majd rá :R Switchen most van bőven mivel játszanom, szóval ráér a dolog :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11349) l.skywalker válasza Gave (#11345) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az LFG-t jelezték már korábban, hogy későbbi szezonra tolják.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11350) woker válasza maajsz (#11346) üzenetére


woker
aktív tag

Igen, a wish ender nagyon jó lett, de azt nem most hanem még korábban buffolták (legalábbis mintha nekem ilyesmit mondtak volna). Nekem is klántárs ajánlotta.
Legend lost sectorra meg heti küldetésre inkább azt vittem mint az arbit (pedig nem vagyok íj rajongó), mert hát ugyan kicsit lassabban lő és nem üt le minden shieldet 1 lövésből, cserébe nincs gond a lőszerrel plusz wh-t is kapok :) .

@saen: Nimbus nekem is az agyamra ment kb. 5 perc után. Most komolyan ennyire nem volt pénz arra, hogy legalább egy kicsivel több voice line-t írjanak, hogy ne azt kelljen hallgatni újra és újra (arról már nem is beszélve, hogy a jelenlegiek mennyire elképesztően fogcsikorgatóan ostobák, bár lehet súlyos agykárosodást szenvedett amikor megkapta az upgrade-jeit) ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.