Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Kiváncsi vagyok, hogy van-e itt olyan, aki szerette/szereti a demokat meg egyéb scene produktumokat.
Mondanak-e valakinek valamit a következő nevek:

-Terror News
-Second Reality
-gRiF
-Assembly'9x

és még sorolhatnám...

________________________________________________________________

Kapcsolódó címlapos cikkek a Logoutról (részletek):

- Demoscene (számítógépes művészet) (Szerző: Espla)

Megjegyzés:
Ugyan ez az első hozzászólás adminisztrációs okokból mindig valamelyik HÁZIGAZDA vagy MODERÁTOR nevén fog megjelenni, de a szakmai tartalom összeállításáért nem ők a felelősek, nem minden esetben ők azok akik a legjobban értenek a témához, ezért nem célszerű hozzájuk intézett privát üzenetben szakmai segítségért folyamodni, hiszen erre van a topik.

[ Módosította: Kalandor ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) rog válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


rog
addikt

neked meg van a second reality?!

(#3) bLaCkDoGoNe válasza rog (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Naná! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) rog válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


rog
addikt

az poen, hogy amikor kijon a kard a vizbol(?), akkor edda szol.
:))
kuldtem emailt a freemail-edre.

(#5) Keitaro


Keitaro
addikt

Régi lamer demok is megvannak valakinek? X akták és Terminator pl.
Rog : ennyire jó ez a reality?
Mert akkor engem is érdekel ám :DDD

(#6) tildy válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

és ezek a nevek: robymus, lorenzo?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) anaqer


anaqer
veterán

Sajnos én ebből nagyon kimaradtam valahogy... :(
Nem tudnál valahova felrakni pár nevesebb demót?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) bLaCkDoGoNe válasza tildy (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ismerősek... Asszem Robymus talán ByTeam-es volt, Lorenzo neve is ismerős, de őt hirtelen nem tudom hova tenni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) tildy válasza bLaCkDoGoNe (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

byteamesek voltak mindketten:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) bLaCkDoGoNe válasza Keitaro (#5) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Second Reality talán a 2. vagy 3. komoly PC-s demo volt (most hirtelen nem ugrik be, hogy a Triton Crystal Dreams 2-je előtte vagy utána volt), 1993-ban hatalmasat ütött! Iszonyatjó effektek, király zene, stbstb.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) bLaCkDoGoNe válasza anaqer (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:( Szerintem keress rá weben, biztosan találsz valamit. Annyira nem voltam benne a dologban, hogy honlapot faragjak róla, de ha érdekel a téma a http://www.demoscene.hu-t ajánlom böngészésre

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) bLaCkDoGoNe válasza tildy (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor még egész jó a kútfejem :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) bLaCkDoGoNe válasza rog (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Edda? Ezt nem is tudtam... Mondjuk nem vagyok Eddá-s, szóval tőlem akár az is lehet. :D

Válaszoltam a freemailemről :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) faster válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem nem ismerősek ezek a nevek. Régebben, az amigás,c64-es korszakban foglalkoztam demoscenevel. Ezek PC-s demók?

(#15) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!!!

Legfrankobb LaMMaH demo, amit lattam: LaText (ezelott kb 3-4eve)
Latta vki esetleg?

Nemreg volt Function '03. Volt vki?

(#16) Agyasima


Agyasima
senior tag

Megadom a kezdőtétet!

[L]flashback.free.eplanet.hu/cns!apc_universe.zip[/L] (remélen jó link)

A létező legjobb 64 k intró, amit láttam. Sajnos nekem sincs soka demom/introm, ezér én is kérek linkeket cserébe! Lámerdemók se kíméljenek! (Kuuuulka Jááááánoss)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#17) Agyasima válasza Agyasima (#16) üzenetére


Agyasima
senior tag

tuttam hogy nem...

http://flashback.free.eplanet.hu/cns!apc_universe.zip

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#18) ArchElf válasza tildy (#9) üzenetére


ArchElf
addikt

lorenzo kollégám...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#19) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

Second Reality-hez annyit meg, hogy a Smash Design csapat atirta az egeszet
C64-re!!! A 97-es Party-t ez a demo nyerte!

Nem semmi dolog a C64-bol ilyet kihozni.

Commodore rulzzz :C

(#20) csudri


csudri
őstag

Tudom, hogy most ezzel én leszek a hét lámája, de miről van szó?

(#21) Yutani


Yutani
nagyúr

Annak idején, a '90-es évek elején a magyar FACES csapatban voltam grafikus Oberon[/L] néven. Egy-két demóban volt is grafikám (High Voltage, City Heat).

#tarcsad

(#22) nofene


nofene
aktív tag

Hi!

Az összes Ragesten soxor antiq-n meg egyebeken is ott voltam de mivel nem jött össze normális csapat sose tudtunk nevezni (ha igen akkor a megtisztelő utsó vagy azelőtti helyet nyertük el :DDD)

(#23) nofene


nofene
aktív tag

Télleg a Future Crew még megvan??? Alkotnak?

(#24) keopsz válasza nofene (#23) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

áhh.. részben belőlük lett a bitboys oy, akik pl. a matroxnak és a microsoftnak is az env.mapped.bump mappinget prezentálták, meg szédítették a világot pyramid3d-vel, glaze3d-vel, etc..

egyébként, ha már future crew, hadd idézzek egy mail-t - anno 2000.

''7. váltottam pár mail-t a skaven-nel, tudod future crew..,
a srác faterja amúgy magyar. Peter *skaven* Hajba! megírtam neki,
h jól lerippeltem az urt-et, mondta *remek*.. :)''


http://www.bitboys.com
http://www.defacto2.net/apollo-x/fc.htm (FC's history..)

Kaj Tuomi, Chairman of the Board
Mika Tuomi, Senior VP, Member of the Board
(bitboys oy..)

a kaj volt a psi, a másik meg asszem a trug..

ja, a skaven csinálta a peak zenéjét a ut-hez.. :)
http://www.futurecrew.com/skaven/profile.html

cantante di sampietrini

(#25) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

na, megtaláltam! :DD (és most jól felvágok vele.. :) )


>hi.
>
>hmm, akkor beszélsz is magyarul? :))
>
>(hmm, then do you speak hungarian?..)

Csak egy kicsit.

(and I'm not even sure if I spelt that correctly..)

I used to speak it quite a lot when I was, like, 6 years
old, but having spent all my life in Finland, you know how
it goes.


-= Skaven

cantante di sampietrini

(#26) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

parci amúgy egy időben kőkeményen fejlesztett egy protected mode kernelt, amivel le akarta nyomni a dos4gw-t.. :D (egy 3kg-os master class könyvvel alapozott, azóta is olyan tiszta kódokat prezentál, h páran már beszartak rajta.. :D ) egy nexgen gépen nyomatta, amiből kb. 1db lehetett akkor itthon.. :)

azért nem lett kész, mert látszott idővel, h nincs értelme: a d4gw 2 éves előnnyel bírt, h fulladt volna meg.. :D

én spec. 92-ben csöppentem bele ebbe az egészbe, mármint akkortól vált tudatossá a dolog, meg amit kezdeni kezdtem vele.. spec. az assembly-ről mindenki gőzerővel próbált lebeszélni, SAJNOS több mint kevesebb sikerrel.. bár c64 assembly-t a parci se nyomott, de a pc-s nála azóta is biztos alap ''mindenre''..

na, a lényeg, h természetesen gus mániákusként, meg scene-fan-ként az fc volt az etalon, és emlékszem, még 97-ben is a bme infóján olyan arcokkal ültem egy padban, akik ugyanígy voltak ezzel.. :) egy 2nd reality persze manapság már ''tranzisztoros rádió'', de anno olyan volt, h beszartunk rajta! :D

''is everybody in?.. is everybody in?! the ceremony is about to begin!''

- na, melyik demó kezdődött így? :))

cantante di sampietrini

(#27) bLaCkDoGoNe válasza faster (#14) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Terror News egy jó kis magyar lemezújság volt, a 2nd Reality PC-s demó, a gRiF egy igen jó PC-s demócsapat, az Assembly'9x pedig demoparty volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) anaqer válasza keopsz (#26) üzenetére


anaqer
veterán

Én annak idején nagyon akartam assemblyt tanulni. Mentem is volna tanfolyamra, de aztán megváltoztatták és C lett a téma. Én meg a hülye fejemmel nem mentem el, mondván, hogy az nekem nem kell. :(

Meg általánosban nagyon lít hakszornak hittem magam, és lenéztem azokat akik MOVval nulláztak regisztert. :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#29) sh4d0w válasza Agyasima (#16) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm...

Exceed: Heaven Seven?

https://www.coreinfinity.tech

(#30) sh4d0w válasza Agyasima (#16) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg egy másik, de az már nem 64K-s: Exceed: Desktop Adventures...

https://www.coreinfinity.tech

(#31) Agyasima válasza sh4d0w (#29) üzenetére


Agyasima
senior tag

elutaztam hétvégén, de:

Mélem adatoknál, oda is küldheted őket, de talán töltsd fel valahova, és akkor mindenki láthatja őket. Remélem a Universe tetszett!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#32) UHHH


UHHH
senior tag

Nyahh, ANTIQ rulez!


KSL / TSS;]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#33) UHHH válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


UHHH
senior tag

En meg anno irkaltam a TN-be... :)
Haaaat igen, a BBS-ek kora volt a jo, csak a telszamlam nem volt tul szep...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#34) twollah válasza UHHH (#33) üzenetére


twollah
nagyúr

A BBSek, meg most is elnek, es virulnak, csak atmentek a NETre.

Egy demo BBS.

utl.scarab.tv

telnet

(#35) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Nos....

Scene.org-ot remélem mindenki ismeri. Ez egy óriási gyűjtemény partynként szétválogatva a kiadott anyagok.
A Phoenix által csinált magyar FTP mirror elérhető a ftp.hu.scene.org címen, anonymus loginnal.

Scene aktivítás: egykor C64-en... jelenleg meg PC-n mint ''érdeklődő'' ;]
Voltam: 96-tól összes AntIQ, ezenkívűl: Flag 98, Contest, Rage-Scenest, Amiganica #1, SceneCon (organizer...), Function. Meg amiket kihagytam.


What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#36) Alan


Alan
aktív tag

Itt találtok majd néhány kiváló anyagot:

http://www.back2roots.org/Demos

(#37) twollah válasza Alan (#36) üzenetére


twollah
nagyúr

ADFben.

Amugy.

Szia Alan.

(#38) dzsoni


dzsoni
senior tag

No ha vkit érdekelnek a GUS cd-n található demók, akkor dobjon mailt, mert van két db origi Gus cd-m, meg persze két db GUS classic-om is :)

(#39) Alan válasza twollah (#37) üzenetére


Alan
aktív tag

Megismersz, Raven? Nem is hittem volna :)

Amúgy vannak Win32 meg DOS demók is ott szép számmal, azért is írtam be a linket.

(#40) bLaCkDoGoNe válasza UHHH (#33) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is!
Ki voltál?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#41) bLaCkDoGoNe válasza sh4d0w (#30) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem a magyar kedvenceim:

Daze / Urinate! - 64k, 1996-ból, nekem nagyon tetszett a zenéje

Plastik / Chrome - best hungarian demo ever!

CatchUp! / gRiF - egy evergreen :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42) bLaCkDoGoNe válasza rog (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

rog: mailerdemon visszadobta a levelem, mert tele van a levelesládád!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#43) rog válasza bLaCkDoGoNe (#42) üzenetére


rog
addikt

megkaptam kétszer is. csak a freemail tréfálkozik megint.

(#44) bLaCkDoGoNe válasza rog (#43) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor nevessünk együtt: Ha-Ha-Ha!

(:D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#45) rog válasza bLaCkDoGoNe (#44) üzenetére


rog
addikt

:)
azér durva hogy freemail-rol freemailra nem képesek normálisan elküldeni valamit.
(elvégre házon belül van vagymi..)

(#46) twollah válasza Alan (#39) üzenetére


twollah
nagyúr

Valami rémlik a távoli múltból a Fáklya klub stb.

(#47) Pötyi


Pötyi
őstag

Hol van a Firg?

A Firg alszik.

:D :DD

QNX is cool!

(#48) bLaCkDoGoNe válasza Pötyi (#47) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

''A Kossuth-díjas, Kossuth-díjas, Kossuth-díjas paraszt...'' :DD
Ez mekkora király volt! :D
Hazamegyek meghallgatom az S3M-et jól :).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#49) twollah válasza Pötyi (#47) üzenetére


twollah
nagyúr

Firg rulez!!!!!!!!!!

(#50) twollah válasza bLaCkDoGoNe (#48) üzenetére


twollah
nagyúr

Küld már el a mailcímemre ha tudod, kíváncsi lennék rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.