Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)

Hozzászólások

(#301) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Azért az kemény hogy egy PV bosshoz kb 3 hematikus gránát és kb 2 pv pisztoly kell (5. Fejezet). Többi kütyü elég xar , semmire se jó ellenük.

u wanted, i got it \o/

(#302) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Most volt nekem a 7. fejezet.

Azért ez a 2. világháborús setting és az előtte lévő vihar elég badass volt, a grafika nagyon ott van és az egész design munka, legyőztem Cliff-et megint, és most éppen a magánszobában vagyok. Innen jobban befog indulni a sztori? Amúgy valahol vissza lehet nézni az átvezetőket esetleg?

Megyen!

(#303) sixpak válasza CptAdamica (#302) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az átvezetőket szerintem nem, illetve én nem találtam ilyesmit, de a két WW epizódot bármikor újra lehet játszani.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#304) sixpak


sixpak
nagyúr

Ollie említette nemrég, hogy az utak is amortizálódnak.
A kérdésem az, hogy a repair az egész összefüggő úthálózatot megcsinálja vagy minden burkoló állomásnál javítani kell?

Szerk:. az én útjaim még nem romlottak le, csak azért kérdem, hogy mire számítsak.
Javításhoz mind a 3 eredeti nyersanyag kell vagy csak kristály?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#305) ollie válasza sixpak (#304) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Állomásonként amortizálódik, és ott jobban, ahol szokott esni az eső. Javításhoz elég csak fém vagy kristály, de utóbbit nem érdemes erre használni, a fém is elég önmagában.

***

(#306) sixpak válasza ollie (#305) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#307) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Most nézem a soundtracket Spotin, látom Chopin Funeral Sonata - mi lesz itt még a storyba :DD

u wanted, i got it \o/

(#308) kontaku válasza sixpak (#297) üzenetére


kontaku
tag

Utólag néztem - mert már nem emlékeztem rá-, egy videón a 125-ös volt, meg máshol is azt írták. Aztán lehet, hogy nekem sem az alapján lett meg. Ezek szerint változhat, de még a 2. fejezetben megszerezhető.

(#309) sixpak válasza kontaku (#308) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem gond, én is néztem yt-on, hogy nem ugyanúgy kapták meg sokan.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#310) kontaku


kontaku
tag

Megvolt a 4. fejezet. Szégyenszemre félre kellett tenni a kontrollert. :B Egérrel már nem volt gond. ;]
Azért ez a WWI flashback durva volt. Lövészárkok, mustárgáz, meg miden. Akkor lesz még egy WWII is?

(#311) nubreed válasza kontaku (#310) üzenetére


nubreed
veterán

A 4. fejezet pontosabban, ahogy "behúzott" nagyon tetszett. Csak úgy lestem, mikor megintultam kifelé Déli Gócváros elosztojából, hogy most hirtelen mi történik. Grafikailag a 4. chapter meg szerintem nagyon durván jóra sikeredett. Rövid volt de velős, kíváncsi leszek, hogy ezek után még hol fogunk találkozni Mads "Unger" Mikkelsennel. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#312) sixpak válasza kontaku (#310) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lesz bizony...és jobb a WW1 fejezetnél is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#313) nubreed


nubreed
veterán

A lebegő hordozót motorhoz nem lehet hozzá csatolni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#314) ollie válasza nubreed (#313) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, csak gyalog működik.

***

(#315) pilóta válasza nubreed (#313) üzenetére


pilóta
nagyúr

Viszont tök jó motor helyett, mert bárhol használható légdeszkának, ha meg nem, akkor felrakod a hátadra. Én már régóta nem használok járművet (assszem utoljára mama holttestét vittem autóval), mert tök macera, a lebegő hordozó(k) sokkal praktikusabb.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#316) nubreed válasza pilóta (#315) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi. Hát nem azért építettem ki a teljes útrendszert, hogy ne használjam. :D De értelek, kinek mi a szimpatikus.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#317) pilóta válasza nubreed (#316) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szvsz, nagyon kis részében vanak utak a játéktérnek, de amíg vannak, addig persze, jó az autó.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#318) nubreed


nubreed
veterán

Ócskás:
Az mekkora volt már, miután az Ócskás meg a csaja összejönnek, összehazáasodnak miután ugye leszállítom neki a csajt és egy némi idő eltetével küldi az emailt, hogy milyen szar a házasság, és hogy mennyi minden apróságért vegzálja őt a csaj és mennyire az agyára megy. :D :D Ott lefordultam a székről, sajnos rohadtul igaz...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#319) speter33


speter33
aktív tag

Ha valaki "offline" játssza végig a játékot, akkor vajon mennyivel lesz több a játékidő?

(#320) ollie válasza speter33 (#319) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom úgy érted, hogy nem "kap" segítséget más játékosoktól építmények formájában.

Jó kérdés, biztos lényegesen lelassít, ha mindent neked kell megépítened, ráadásul korlátozott mennyiségben építhetsz, szóval extra nagy segítség a többi játékos építménye. Én nem csinálnám úgy, de ki tudod kapcsolni ezeket az építményeket a menüben. Én a 8. fejezetben tartok, és már több mint 80 óra a játékidőm, de nem is sietek a főszállal. Szerintem a játék kimaxolása simán lehet 200 óra úgy is, hogy kapod a segítséget a többi játékostól.

***

(#321) speter33 válasza ollie (#320) üzenetére


speter33
aktív tag

Igen, így gondoltam, köszönöm :)
Akkor segítségek nélkül elég extrém időket lehetne elérni :D

(#322) kontaku


kontaku
tag

Ez a pizzás ember nem normális. Második kérésére a teljes mappon kell átvinni a vágyott pizzáját, egy órán belül. (15 perc múlva megkapta.)
Viszont szerencsére már első alkalommal kidolgoztam a módszert:
1. Mindent ki kell pakolni a hátizsákból. (Ruhán maradhatnak cuccok.)
2. Igényelni kell 5*100 fémet. (Vagy magán- esetleg közös szekrényből). Fontos, hogy 100 egységes legyen.
3. Bepakolni a hátizsákba. Így a fémek oldalsó állásban kitöltik a helyet.
4. Felvenni a pizzarendelést, és elhelyezni a háton. Szépen elfekszik legfelül vízszintesen, így garantáltan nem sérül.
5. Már indulhatunk is, gyalog, motoron, vagy teherautóval. (A teherautó platóján úgyis vízszintesen fekszik, így nem lesz baja.)

(#323) nubreed válasza kontaku (#322) üzenetére


nubreed
veterán

Vagy lebegeő hordozón leszállítod. :D Igaz akkor gyalogolni kell, de ha van járóvázad, azzal azért gyorsabban lehet futni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#324) kontaku válasza nubreed (#323) üzenetére


kontaku
tag

Igaz, kihagytam. Csak az első megrendeléskor még nem volt hordozóm. Amúgy hasznos jószág, jól meg lehet pakolni. Azt még nem próbáltam, hogy kettőt egymás mögé kötök (mert azt is lehet), de így egy jó járóvázzal jó sok cuccot el lehet vinni, mint egy mini kamion.

(#325) WATERDACA válasza kontaku (#324) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az első pizzás könnyű volt, utána levőknél van már teherautó, azzal meg kb könnyen végigviszed.

Ha jön PV, kiszállsz, elintézed a bosst és mehetsz tovább. Mule vidékeken átmész és ennyi.

Pizza melegen marad!

u wanted, i got it \o/

(#326) kontaku válasza WATERDACA (#325) üzenetére


kontaku
tag

A másodikat már én is teherautóval vittem, hegyen-völgyön, tökön-babon keresztül. :DDD Kikerültem a PV területet. Mondjuk félúttól már ki volt építve az út, így onnan már gyors volt.

[ Szerkesztve ]

(#327) ollie válasza WATERDACA (#325) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én még sosem gondoltam arra, hogy kinyírjam a bosst, mindig elmenekültem.

***

(#328) Gubu0101 válasza ollie (#327) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát,pedig a leggyorsabb és legegyszerűbb megoldás :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#329) nubreed


nubreed
veterán

Mikor egy ilyen játéksok által építhető pihenő helyen vagyok és pihenés után kiírja, hogy a vértasak elhelyezve a magánszekrényben, ilyenkor hol van a magánszekrény?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#330) nubreed válasza nubreed (#329) üzenetére


nubreed
veterán

Tárgytalan, megtaláltam. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#331) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Kinek mi a kedvenc soundtrackje?

Kezdem a sort:
Silent Poets :)

u wanted, i got it \o/

(#332) nubreed válasza WATERDACA (#331) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem nem igazán jönnek be a játékban a zenék, de ez semmit nem von le a játék értékéből, ez csak az én fülem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#333) speter33 válasza WATERDACA (#331) üzenetére


speter33
aktív tag

Nekem nincs meg a játék, és nem tudom hogy ez a zene szerepel-e benne, de nálam ez viszi a prímet, ezzel a trailer-rel egyetemben :C :R
Ami számomra egyébként az utóbbi évek legjobb trailere :K
Sőt, a játékos pályafutásomé kb. 1985 óta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#334) ollie válasza speter33 (#333) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerepel benne igen, és tényleg szenzációs számok vannak benne.

***

(#335) oriic válasza WATERDACA (#331) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kérdés. BB-Theme. Főleg a vége miatt.

Live-Die-Respawn

(#336) kontaku válasza WATERDACA (#331) üzenetére


kontaku
tag

Nekem a Low Roar dalok közül pár, pl. főcímzene, meg az a japán szövegű dal, (most nem jut eszembe konkrétan melyik).

(#337) Tibro5


Tibro5
senior tag

Bakker végig építettem az utat hegyi városig és még acsit se adott :((( Jó drága volt pedig

(#338) Tibro5 válasza WATERDACA (#331) üzenetére


Tibro5
senior tag

Low roar - I'll keep coming, még nem hallottam a játékban pedig benne van valahol.

(#339) ollie


ollie
MODERÁTOR

A teljes Death Stranding soundtrack, csak sajnos nálunk nem mindegyik szám érhető el...

[link]

***

(#340) Kergeboci válasza Tibro5 (#337) üzenetére


Kergeboci
tag

majd adok rá egy like-ot mikor használom :D

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#341) kontaku válasza Tibro5 (#337) üzenetére


kontaku
tag

Ó, de kár. :O Pont most az lett volna a hétvégi program. ;]

(#342) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na mi az, még senki nem ért a végére? :D

Live-Die-Respawn

(#343) ollie válasza oriic (#342) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a héten keveset játszottam, de már 80 órán is túl vagyok.

***

(#344) Tibro5 válasza ollie (#343) üzenetére


Tibro5
senior tag

én is 79 óránál járok, episode 10.
bár kicsillagoztam minden házikót+utakat felhúztam.
tervezem hogy a memory chipeket is felkutatom

(#345) Gubu0101 válasza oriic (#342) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én 40 óra alatt a fő szálon haladva 1-2 mellék küldivel.Most kezdem “előröl” letolom a mellék küldetéseket :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#346) ollie válasza Gubu0101 (#345) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem végtelen mellékküldetés van, addig érdemes azokat csinálni, amíg meg nem lesz az 5 csillag mindenhol.

[ Szerkesztve ]

***

(#347) Gubu0101 válasza ollie (#346) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor lehet unásig játszani :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#348) speter33 válasza Gubu0101 (#347) üzenetére


speter33
aktív tag

Chuck Norris már 2X végigjátszotta unásig :P

(#349) Kergeboci


Kergeboci
tag

Azért az vicces, hogy a pizzás csókához az út már jobban ki van taposva, mint a főbb Góc városi elosztó központokhoz (ahova még nincs autópálya felépítve)

(#337) Tibro5 : úgy látszik, téged nem sorsolt be a game az én játékomba. Nálam még a mesteremberig sincs kiépítve az útpálya, nem hogy a hegyi városig (lesz mire költenem a nyersanyagot)

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#350) ollie válasza Kergeboci (#349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valójában csak kevés építmény kerül be a te játékodba más játékosoktól (szó szerint a töredéke), de még ez a töredék is több ezer építmény. Ahogy észrevettem, főleg az autópályák azok, melyeket szinte teljes egészében mindenkinek fel kell építenie (én is végigépítettem az egészet, talán ha 3 szakasz volt összesen, ami más játékokból került hozzám). Egy tanács: csak akkor építsd ki az autópályát, ha az adott területet, ahol a pályaszakasz konzolja van, már odacsatoltad a chiral hálózathoz, mert így jóval kevesebb nyersanyag kell majd hozzá. Valójában a szükséges nyersanyagmennyiség nem változik, de a csatolás után már lesz némi hozzájárulás a nyersanyagokhoz a konzolban (ahogy észrevettem, mindig több mint a fele).

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.