Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)

Hozzászólások

(#801) F_Zolee válasza RetepNyaraB (#800) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt nem is figyeltem, hogy több részben aranylana. Páncélt mikor van értelme használni? Most, hogy kölök nélkül vagyok előre mehetne?

(#802) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Én asszem sose használtam páncélt, mert elveszi a pakoló\fegyver slot helyet. Hátizsákot tuningoltam.
Szóval páncélról nem tudok nyilatkozni sajna.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#803) st3v3np3t3r válasza F_Zolee (#799) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

2.hema gránát,rakéta, gránátvető...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#804) F_Zolee válasza st3v3np3t3r (#803) üzenetére


F_Zolee
veterán

Utóbbi kettő nincs még.

(#805) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Közben néha játszottam de ezt a lőteret most sem láttam magánszobában se. :D

(#806) F_Zolee válasza F_Zolee (#805) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most már rákerestem neten. Egyik központnál írja a magászoba helyett a lőteret de én még nem találkoztam ilyennel ahol felajánlotta volna.

(#807) LK válasza F_Zolee (#806) üzenetére


LK
addikt

Lehet hogy a játék későbbi szakaszában vannak egyes helyeken lőterek?
Ha valaki tudja megköszönnénk, ha jelezné. :K

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#808) F_Zolee válasza LK (#807) üzenetére


F_Zolee
veterán

Videoban még kb az elején volt. De ez mondjuk konzolos felvétel volt. Lehet pcn nincs. :D Pedig írták nekem is itt, hogy van csak nem mindegy hol.

[ Szerkesztve ]

(#809) RetepNyaraB válasza F_Zolee (#808) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megkoptak az emlékeim. Gondolom egy bizonyos előrehaladás után lesz elérhető a lőtér. Viszont ahol van szoba, ott lőtér is. Esetleg a játékosok által nyomtatott menedékben nincs, de ez se biztos.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#810) F_Zolee válasza RetepNyaraB (#809) üzenetére


F_Zolee
veterán

Még az első városba írja, hogy lenne a 7. küldetés után már lehetne. Deadman elmondta elvileg de nem rémlik. :D

Mondjuk amennyit játszottam sokat nem számítana már de az alapanyag végett jó lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#811) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Pv-ket hogy célszerű levágni? Megjelent az egy újabb fajta amire nem hat a gránát se aztán gondoltam levágom de, hogy lehet úgy odamenni? Levegőt vissza tartom akkor eltűnnek de ha nem akkor meg felém indul.

(#812) F_Zolee válasza F_Zolee (#811) üzenetére


F_Zolee
veterán

Közben sikerült megtalálni, hogy a szkennert kell használni közben. Az aranyos pv ellen gondolom csak ez a hasznos. Megdobáltam vizelettel aztán csak rohant el, gyanítom közben le lehet suhintani. :D

(#813) st3v3np3t3r válasza F_Zolee (#812) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Vagy pv-s lőszerrel szeded le, vagy elvágod a köldökzsinórját és elhull, az utóbbi esetén +1 lájkot kapsz PV-ktől...

A boss pv-k ellen lvl2 hema gránát a legjobb, maxra feltöltöd és hozzávágod, 2-3tól hullanak, utána kristályfarm :U

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#814) F_Zolee válasza st3v3np3t3r (#813) üzenetére


F_Zolee
veterán

De ez az aranyló vagy milyen pv arra nem hat a hema gránát szóval levágás maradna.

(#815) st3v3np3t3r válasza F_Zolee (#814) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Minden PV-re hat a Hema gránát... az arany színű részt kell megcélozni vele:))
Lvl2es hema esetében nyomva kell tartani a tűz gombot, akkor tölti fel a gránàtot, utána megcélzod az arany részét...a bálna vagy négylábú esetében nekem legalábbis mind1 volt, hogy melyik részére dobtam, ahol pirosan jelez a célzó, ott sebezni fogja.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#816) RetepNyaraB válasza F_Zolee (#814) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ahogy felettem írják. Arany részt kell célozni, különben szívás. És vágni szkennerrel.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#817) F_Zolee válasza st3v3np3t3r (#815) üzenetére


F_Zolee
veterán

De én a sima pvről beszélek nem a bossokról. Arra dobtam vagy 5 gránátot is de semmi. Fent a havas hegyekbe van olyan először.

[ Szerkesztve ]

(#818) F_Zolee válasza RetepNyaraB (#816) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ok. Majd rápróbálok úgy is. De a zsinórt nehezebb eltalálni. :D

(#819) RetepNyaraB válasza F_Zolee (#817) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha jó helyre dobod (lásd a hatókört a földön), pusztulnak azok. Durvábbakra elképzelhető, hogy kell kettő. Pláne, ha nem trafálod el rendesen.
Zsinórt azt jelzi a játék (F gomb, ha jól rémlik), nem értem. Mikor kiírja, megnyomod és pukk.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#820) F_Zolee válasza RetepNyaraB (#819) üzenetére


F_Zolee
veterán

Telibe szoktam dobni őket. Nem a földre.
Na de eddig nem tudtam, hogy szkenner kell hozzá. Simán próbáltam vágni de nem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#821) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Erről a fajtáról beszélek. [link]

(#822) st3v3np3t3r válasza F_Zolee (#817) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Lebegő Pv-kre pv lőszer vagy köldökzsinór elvágás...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#823) F_Zolee válasza st3v3np3t3r (#822) üzenetére


F_Zolee
veterán

Levágás marad. Ötnél több gránátot dobtam és nem érezte meg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.