Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)

Hozzászólások

(#451) nubreed


nubreed
veterán

Vannak ezek a durvább PV-k, amik nem sima fekete színben jelenneg meg hanem ilyen vörös-narancssárga inkább. Ezeket hogy lehet legyakni? Nem hat rá a hemagránát.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#452) WATERDACA válasza nubreed (#451) üzenetére


WATERDACA
senior tag

Lopakodj és vágd el a köldökzsinórt

u wanted, i got it \o/

(#453) Kergeboci


Kergeboci
tag

A hegyekben ez a kötél pálya cucc, ez valami mennyei. A többiek kiépítették a harmadát, nekem egyszer kell bejárnom ezt a cudar terepet az építkezés miatt (bele sem merek gondolni, hogy ezeket az útvonalakat újra és újra megtegyem két lábon vagy motoron), aztán már csak száguldom a kitaposott ösvények és a PV-k felett sok sok méterrel, 220-al, mint egy jóllakott napközis. Olyan "pókháló" rendszert építettem ki, hogy kb bárhol ott vagyok 1 percen belül.

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#454) Gubu0101 válasza Kergeboci (#453) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én sétáltam meg harcoltam,élvezetes,főleg mikor jön a hóvihar :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#455) nubreed válasza Kergeboci (#453) üzenetére


nubreed
veterán

Én elég sok kötélpályát kiépítettem ott. :D

Más, 15. epizóddal kapcsolatban van kérdésem:

Szóval itt még lesz valami, mert ugye azt írják, hogy foglaljam el magam az elnöki beiktatásig? Vagy itt már tényleg vége a játéknak és igazából nem lesz már semmi, vagy érdemes méeg megcsinálni pár fuvart és lesz még valami fő sztoriszál történés?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#456) CptAdamica válasza nubreed (#455) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én is ott járok, szerintem ott már vége a sztorinak. Ugye a végét ismerjük, csak azért mentek vissza 2 hetet, hogy még mindig tudd használni a hálózatot, mert a végén Sam megszabadult tőle.

Megyen!

(#457) nubreed


nubreed
veterán

Nem tudom, hogy volt e már ez a video itt, mindenképp érdemes megnézni, Kojima meg a csapat többi tagja mesél arról, hogy készült a játék és mi volt a koncepció, stb: [link]

Egyébként hihetetlenül jó játék volt(? - még a 15. chapterben lehet, hogy lesz valami, ma már nemderítem ki) felültetett egy érzelmi hullámvasútra, nagy hatással volt rám, csak felsőfokon tudok beszélni erről a játékról, minden aspektusáról. BB's theme lett a játékból a kedvenc zeném és aki már túl van a 14. episode -on az tudja, hogy miért. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#458) oriic válasza nubreed (#455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 15. epizódnál már vége a játéknak, csak a program visszarak a beiktatás elé, hogy a még kimaradt küldetéseket megcsináld.

Live-Die-Respawn

(#459) sixpak


sixpak
nagyúr

Na, vége... kár érte, jó kis game volt. Most elpöcsölök egy darabig a standard orderekkel, aztán megveszem a Horizon Zero Dawn-t, nagyon bejön a Decima motor, pazar a látvány... de biztos vagyok benn, hogy az nem lesz ennyire jó játék, ennek a hangulatát nehéz überelni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#460) ollie válasza sixpak (#459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szebb, élethűbb a Death Stranding, még úgy is, hogy pl fák egyáltalán nincsenek. A Horizon tele van növényekkel, de főleg a hegyek, sziklák, és az épületek eléggé mesterkéltnek tűnnek a Death Stranding után (bár a DLC grafikája már közelit a DS-éhez). Szerintem a sztori is jobb a DS-ben, bár egyáltalán nem rossz a Horizon története sem, de utóbbié amolyan standard scifi, a DS meg tele van földöntúli, misztikus dolgokkal és fordulatokkal. Ettől függetlenül a Horizon is állati jó játék, nem is igazán lehet összehasonlítani a kettőt, teljesen más játékélményt adnak.

***

(#461) Gubu0101 válasza ollie (#460) üzenetére


Gubu0101
veterán

Komoly játék lesz a Horizon is.Most kipróbáltam a Marvel A. is,mind a 2 bejövős,csak most nincs felesleges ~30k a 2 játékra :( :DDD

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#462) ollie válasza Gubu0101 (#461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Marvel Avengers-t felejtsd el, egy igazi cash grab lett belőle, millió IAP-pal, ami nélkül esélyed sem lesz.

***

(#463) Gubu0101 válasza ollie (#462) üzenetére


Gubu0101
veterán

Bétát próbáltam 2 napig most hétvégén,beletoltam pár órát ment minden gond nélkül.Max majd ...... kipróbálom :B :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#464) oriic válasza Gubu0101 (#463) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bétán kívül te azt biztosan nem próbálod ki. ;] Max megveszed és kérsz refundot.

Live-Die-Respawn

(#465) sixpak válasza ollie (#460) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tudom, nem fogom ezt az élményt megkapni a HZD-tól, de azért megveszem, rosszat nem hallottam róla.
CP2077-ig még sok idő van, addig jó lesz...meg a RDR2 story mode-ot is újra akarom játszani, GTAO-ba is be kéne nézni, Dying Lightot is újra akarom kezdeni, közben ott az Apex Legends...szóval van mit csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#466) Gubu0101 válasza oriic (#464) üzenetére


Gubu0101
veterán

Refundot is pár óra után lehet kérni asszem,annyi idő alatt meg nem biztos,hogy előjönnek a problémák.
Ha hozza azt amit a bétában,akkor gondom nem lesz,max kivárok pár hónapot,hogy alakul majd a játék sorsa.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#467) kontaku válasza ollie (#460) üzenetére


kontaku
tag

Hááát, "fák egyáltalán nincsenek". Pár helyen van néhány kis erdő szerűség. Pl. első területen a szélerőműnél, meg a második területen is, a hegyi gócváros közelében lévő elosztó közelében (az egyik terrorista tábornál). Még a gallyak ropogását is hallani, egész hangulatos.
De tény, hogy tényleg csak a terület 2%-a max.

[ Szerkesztve ]

(#468) nubreed válasza sixpak (#465) üzenetére


nubreed
veterán

Én nekem még mostanában fog jönni a Doom eternal (tudom teljesen más, de én imádtam a 2016 -os doomot is) és mivel ez azért nem olyan hosszú (habár a custom made pályákkal sok 10 órát el lehet lenni akár pluszban meg talán van benne multi is), utána a metal gear solid 5 phantom pain -be fogok újra belekezdeni, muszáj valami Kojima alkotással játszanom, úgy érzem. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#469) Tibro5


Tibro5
senior tag

megvan az összes acsi, kivéve az episode 6,7 completion :(((
support szarik válaszolni a ticketemre.
csak nekem van ez a bug?

(#470) WATERDACA


WATERDACA
senior tag

Kár hogy Kojima nem ezt a vonalat fogja folytatni, elvileg horrorjátékon dolgozik és nem lesz se DLC se hasonló stílusú :F :(

u wanted, i got it \o/

(#471) ollie válasza WATERDACA (#470) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából nem is nagyon tudok elképzeli ehhez DLC-t, ez a játék úgy egész, ahogy van. Legalábbis szerintem.

***

(#472) Gubu0101 válasza ollie (#471) üzenetére


Gubu0101
veterán

Max más földrészen.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#473) bigdigit


bigdigit
addikt

BB hamvasztás után meddig kell szaladgálni beiktatásig?Kissé nyomaszt ez a hosszúra nyúlt végjáték.

[ Szerkesztve ]

(#474) sixpak válasza bigdigit (#473) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ekkor már vége a fő szálnak, a standard orderekkel tudod folytatni, ha még nincs meg az összes.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#475) Tibro5 válasza Tibro5 (#469) üzenetére


Tibro5
senior tag

Ez ám a customer service :(((
"Hi,
Thank you for contacting 505 Games support. I'm sorry for the delayed response.
I have raised this issue with the Death Stranding team. I can't guarantee anything can be done, but hopefully, this something that can be addressed in a future update.
Let me know if there is anything else that we can try to address for you, otherwise, I'd like to close the ticket at this time.
-Dane C.
505 Games Support"

(#476) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kb 90 órával befejeztem (végigvittem a főszálat). Sajnos egy idő után beleuntam a mászkálásba, így nem lett minden chiral hálózatba kapcsolt helyből 5 csillagos, de így is megérte a játék. 90 óra nagyon sok, és az utolsó néhány órán csak nagy szemekkel bámultam, hogy mi történik (abból vagy 2 óra olyan volt, mintha filmet néznék).

A sztori fantasztikus volt, le a kalappal. Így is még rejtélyes maradt pár dolog, de annyi baj legyen, gondolom az nem véletlen, hogy nem minden tisztázott Kojima.

Külön gratula a csapatnak, aki megcsinálta a PC portot, nagyon jóra sikerült (bár volt kb 3 crash-em, de ki lehetett bírni). És amúgy még a végén is elámultam, hogy milyen gyönyörű a grafika, sokszor tényleg olyan volt, mintha filmet néznék.

***

(#477) oriic válasza ollie (#476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(abból vagy 2 óra olyan volt, mintha filmet néznék).

Hát, maga az utolsó cutscene az több mint 1 órás :D

Live-Die-Respawn

(#478) WATERDACA


WATERDACA
senior tag

Én most kicsit jegelem, besokalltam a játéktól. A harcrendszert utálom, nagyon gány, igénytelen. Legutóbb Kingdom Come Deliverancenál éreztem azt, hogy a harcrendszer totál szétszívja a játékélményt. Pl. Higgs fejezeténél amikor a nagy PV szörnyet meg kell ölni, hihetetlenül idegesítő az egész, semmi reflexről nem szól az egész vagy ügyességről, hanem hogy mozogsz és ontod rá a fegyvereket, ott szinte bármit csinálok B-C értékelést kapok Hardon.
Aztán kb. a 8. fejezettől annyira átmegy a játék geológiai meg fejlődéstörténeti filozófiába, hogy szerintem rohadtul túl van hajtva az egész történet, még egy könyv olvasásnál is már agyf*szt kapnék kb. ettől a hullámvasúttól.
Szóval nagyon jó a játék és végre egy egyediség a videojáték piacon, de annyira egyedi akart lenni hogy bizonyos helyeken totál szétcsúszik a játékélmény.

Kb. amúgy a 6-7. fejezet után teljesen fölösleges a járművezetés, bár előtte is rohadt idegesítő volt. Szerintem a járműveket a játékfejlesztés utolsó szakaszában rakták bele, nagyon nagy logikátlanságok/szenvedések vannak vele.
Egyébként a játék nem nagy kihívás sajnos, inkább idegesítő.

Mindenesetre én is élvezem, elérek majd a végére (77 óra játék).

u wanted, i got it \o/

(#479) ollie válasza WATERDACA (#478) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nagyon bejött, és annak pont örültem, hogy a harcrendszer amolyan semmilyen, mert végre lett egy játék a számomra, ahol nem az számított, hogy milyen a reflexem, hanem gyönyörködhettem a tájban és élvezhettem a sztorit. Viszont egy idő után én is besokalltam a sok mászkálásban, így a nyolcadik fejezet végén felgyorsítottam, és végigmentem a sztorin, így kb 90 óra alatt végeztem vele.

***

(#480) kontaku


kontaku
tag

Én még a 8. fejezetnél tartok, a kátrányövön való átkelés előtt. Már majdnem az összes utat újjáépítettem, már csak 3 szakasz maradt ki. :) 85 óránál tartok, de lassan én is nekikezdek a történet továbbvitelének.

(#481) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok!

Gondolkodok már a bejelentés óta a vásárlásán.
Nagy rajongója voltam az MGS-szériának már a ps1-es időkből,kivéve az 5ik résznek,azt előrendeltem de ekkorát még nem csalódtam játékban.
Viszont 13000-ért,hozzá tudnék jutni most.
Videók/Streamerek alapján sem tudok dönteni,csomó játékot ha néztem nem fogott meg,élőben amikor viszont én játszottam teljesen beszippantott.
Néha meg fordítva.
Eddig vártam hogy legyen "demo" változat,de nem nagyon történik semmi.
Mennyire ajánlott megvenni?

(#482) WATERDACA válasza Max_218 (#481) üzenetére


WATERDACA
senior tag

Én nem játszottam az MGS szériával, nekem ez volt az első Kojima játékom. A Death Strandinget meleg szívvel tudom ajánlani mindenkinek személy szerint, az elmúlt évtized egyik legegyedibb és legmegosztóbb játéka is egyaránt.

Igazi filmszerű élmény, de kell hozzá művészi érzék és türelem.

u wanted, i got it \o/

(#483) ollie válasza Max_218 (#481) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem beszippantott teljesen, ez volt számomra az utóbbi évek legjobb játéka.

***

(#484) sixpak válasza Max_218 (#481) üzenetére


sixpak
nagyúr

Erősen ajánlott, óriási élmény, az utóbbi évek egyik legjobbja, pár hete fejeztem be, de már hiányzik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#485) WATERDACA válasza sixpak (#484) üzenetére


WATERDACA
senior tag

Kezdd újra Very Hardon :D

Engem Hardon a Higgses részek azért megizzasztottak. Először PV-ként majd a Parton emberként is jó kihívás volt.

u wanted, i got it \o/

(#486) Max_218


Max_218
tag

Köszi szépen,a válaszokat.Meg győztetek,még ma beszerzem :D. Időm majd csak 1hét múlva lesz rá.Mindenképp írok élménybeszámolót.

(#487) sixpak válasza WATERDACA (#485) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tervben van egy újrajátszás. :K

Max_218: hajrá!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#488) WATERDACA


WATERDACA
senior tag

Én azt nem tudom még, ha újrakezdem a játékot majd más nehézségen, akkor az addigi mentéseim/lájkjaim törlődnek, vagy külön lesznek a mentések és a játékok is?

Valaki, aki kezdett már második runt, mit tapasztalt?

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#489) WATERDACA válasza WATERDACA (#488) üzenetére


WATERDACA
senior tag

vagy még nem kezdett senki új játékot, mert annyira alacsony az újrajátszhatósági faktora :D

u wanted, i got it \o/

(#490) pilóta válasza WATERDACA (#489) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szvsz pár év múlva. De akkor is kevés, mert eléggé fontos a történet benne, az meg az első végigjátszáskor ismertté válik, másodszorra oda a meglepi :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#491) kontaku


kontaku
tag

Én még mindig "nyűglödöm" vele. Már 100+ óránál tartok és még nem értem a végére. :B 10. fejezet, Higgsnek vége, megyek visszafelé a Tavi Gócvárosba. Ha minden igaz, már nincs sok hátra. Azért az utolsó pizzát még leszállítom. ;]

(#492) Kergeboci


Kergeboci
tag

én kényszerből hagytam abba. rendre nekiindulók a vérrel verítékkel kikövezett útnak, aztán 2 perc kocsikázás után, kidob a francba. Nem tudok egyszerűen előre haladni a játékban. Anno a nvidia driver frissítése megoldotta, hogy ez a hiba csak 2 naponta jöjjön elő, de most már fél óránként csinálja.. azt meg hgoy most mindent leszedjek és újra rakjak.. (mindenből a legfrissebb van fent) ahhoz nincs türelmem

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#493) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Ma vettem meg a gamet de már másodjára dob ki ezzel a hibával 30 percen belül,találkozott ilyennel valaki?

(#494) ollie válasza pruzsi (#493) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Talán háromszor volt nekem crash 90 óra alatt, amíg végigjátszottam. Szóval igen, volt ilyen, de nem volt gyakori.

***

(#495) Kergeboci válasza pruzsi (#493) üzenetére


Kergeboci
tag

erről beszélek egy hozzászólással alattad :D kb játszhatatlanná vált nálam az egész

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#496) Kergeboci válasza pruzsi (#493) üzenetére


Kergeboci
tag

ami megoldásokat ajánlanak:
- grafikai driver frissítés
- dx12 újra rakás (nem olyan evidens megoldás, mint az régen volt)
- játék újra telepítés
- windows újra telepítés :D

a 2. pontig megcsináltam, nálam nem szolgált megoldással (bár lehet visszarakok valami régi nvidia drivert mert ott "csak" 2 óránként jött elő a hiba)

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#497) pruzsi válasza Kergeboci (#496) üzenetére


pruzsi
őstag

Állandóan kidob de csak ez a game, dx megpróbáltam, 451.67 ezt rakom most fel.

Nem értem miért nem foglalkozik a fejlesztő egy ilyen kritikus hibával pedig tele vele a net.

(#498) kontaku válasza pruzsi (#497) üzenetére


kontaku
tag

Szerencsére engem csak egyszer dobott ki a játék, 2-3-szor meg olyan volt, mintha kifagyott volna, de kis idő múlva ment tovább rendesen.

(#499) pruzsi válasza pruzsi (#497) üzenetére


pruzsi
őstag

Igen ezzel a régebbi driverrel ritkább a fagyás 3 órát nyomtam egyszer dobott ki.

(#500) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok!

Mint írtam megvettem nagyjából 1 hete a játékot,sok időm még nem volt rá.
De így 15óra gameplay után a 3 chapter közepe-vége felé járhatok.
Hát ez a játék az utóbbi évek legjobbja már most számomra.
Igazatok volt hogy leírhatatlan élmény.
Ez a filmes grafika,meg kamera kezelés az átvezető videókban,páratlan még mindig.
Ha az első 3 fejezetre írták mindenhol hogy monoton,akkor bele se akarok gondolni hogy milyen élményekben lesz még részem.
Maga a játékmenet is tetszik meg ez a csomag rendezgetés.Videók alapján pedig utáltam,meg értelmetlen időhúzásnak tartottam,de játék közben tényleg minden egyes küldetést örömmel vállalok el,és viszem végbe.
Premiumra nem mentem még rá,megéri úgy csinálni a feladatokat?Vagy szívat a játék úgy?
Pv-ket ahogy tudom kerülöm ha nem muszáj harcolni.Habár a játék első 3 percében már meghaltam :DDD .
Annyi kérdésem lenne csak hogy ha loptam az öszvérektől kocsit,akkor azt eltudom tárolni valahol? mert most kaptam motort amit kraftolva csináltam.Vagy ez is úgy működik hogy ha a város magánszekrényébe rakom a holmimat, akkor csak abban elérhető?
Esetleg érdemes időznöm így a játék elején a mellékküldetésekkel vagy több értelme van haladni és majd visszamenőleg megcsinálni őket? Figyelmeztet a játék ha valamit kihagyok és már nincs vissza út?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.