Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)

Hozzászólások

(#1) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok!
Gondoltam nyitok egy PC-s fórumot is, ne "zavarjuk" a PS4 fórumát. :)

RTX2060 I5-9500

(#2) oneal1


oneal1
senior tag

van esetleg aki cdkeys-ről rendelte?

Nem tudjátok mikor küldik ki a kódokat?

(#3) kzolee216 válasza oneal1 (#2) üzenetére


kzolee216
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok, mert én is onnan vettem meg. :D

(#4) oneal1 válasza kzolee216 (#3) üzenetére


oneal1
senior tag

okés okés,, egyeztessünk :D

(#5) kzolee216 válasza oneal1 (#4) üzenetére


kzolee216
senior tag

Elméletileg 23 óra a megjelenésig, szóval még van idő. :D

(#6) kzolee216 válasza oneal1 (#4) üzenetére


kzolee216
senior tag

Megkaptam.

(#7) oneal1 válasza kzolee216 (#6) üzenetére


oneal1
senior tag

:))

(#8) Dlite


Dlite
tag

High beállítások 100-120 FPS. Gyönyörű. És a hangulat így harmadszorra is megfizethetetlen. Egyszerűen imádom :)

RTX2060 I5-9500

(#9) Dlite


Dlite
tag

Nekem megvan PS-en is. De össze sem lehet hasonlítani a PC 120FPS-ével 120Hz-es monitoron. Plusz az irányítás is sokkal jobb. :R

RTX2060 I5-9500

(#10) kontaku


kontaku
tag

Tényleg nagyon jól néz ki. Nekem high beállítás mellet FHD-n, 60 FPS-el szépen fut. Csak a legelején volt a bevezető motoros résznél egy-két röccenés, de a 1060-as ennyit tud. :DDD
XBox kontrollerrel játszom, elvégre konzolos eredetileg a játék, így nagyon jó az irányítás. Még anno elkezdtem nézni egy végigjátszást, kb. a játék feléig, mivel akkor még konzol only volt és eléggé tetszett a játékmenet, de amint felröppent a hír, hogy jön PC-re, abbahagytam és vártam a megjelenésre.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dlite válasza kontaku (#10) üzenetére


Dlite
tag

Nekem PS4-en van meg. Nekem ezerszer könnyebb az egér+billentyűzet kombó. De én kontrollerrel alapból bénább vagyok..mondjuk 30 év PC után nem csoda :D :D

RTX2060 I5-9500

(#12) kontaku válasza Dlite (#11) üzenetére


kontaku
tag

Nos, huszonpárhány évi PC-zés nekem is van a hátam mögött, konzolom sose volt, most sincs. :D
Amit lehet, bill+egér kombón játszom, de van ahol a kontroller (főleg eredetileg konzolos játéknál, pl. a Jedi Fallen Order, Detroit) jól jön. Kezdem megszokni. De egy FPS-t soha nem játszanék vele.

(#13) Dlite válasza kontaku (#12) üzenetére


Dlite
tag

Persze, én is a Days Gone-t vagy a God of War-t kontrollerrel játszom - játszottam - és meg lehet szokni. De amit lehet én is inkább PC és billentyűzet+egér. Ezért is ruháztam de most egy drágább RTX2060-as gépbe, hogy a Cyberpunkot is PC-n játszhassam.

RTX2060 I5-9500

(#14) ollie


ollie
MODERÁTOR

i7-9700 + RTX 2060 SUPER-rel röccenésmentesen fut max grafikán fHD-ban. Gyönyörű ez a játék, és eszméletlenül hangulatos. Amikor láttam streamereket ezzel játszani azt gondoltam, hogy ez nem az én játékom, de nem tudtam kihagyni, hogy ne vegyem meg, most meg nem tudom abbahagyni (bár muszáj volt este, mert nap közben dolgozok). Egérrel tök jól irányítható, meg sem próbáltam kontrollerrel, az nem az én világom.

[ Szerkesztve ]

***

(#15) Dlite válasza ollie (#14) üzenetére


Dlite
tag

Jó hát azzal a géppel a NASA műholdja is elfutnak :DD Nekem "csak" egy I5-9500 RTX 2060 van, de azon is tökéletes. :)
Más. Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy a PS fórumot ne zavarjuk. Ott nem zavarunk, szerintem pörgethetjük azt a topicot, tapasztalt PS játékosok, tuti több okosságot tudnak mondani :)

RTX2060 I5-9500

(#16) speter33


speter33
aktív tag

Death Stranding PC Tech Review: The Upgrade We've Been Waiting For
Nagyon szépen, simán fut :)
Kojima érti a dolgát :R

(#17) Tibro5


Tibro5
senior tag

Nálam azért nem ilyen rózsás a helyzet, Ryzen 3600+RX5700XT-vel 1440p very high beállításon néha megakad a játék. Lehet jobban szereti az RTX kártyákat.
AMD driverben is azt mondja hogy a vga-m csak a minimum requirement-nek felel meg és sárga felkiáltójel van mellette. :F

(#18) Dlite válasza Tibro5 (#17) üzenetére


Dlite
tag

Én most vettem ezt a gépet - két hete - és pont az ilyenek miatt döntöttem az intelnél és az RTX-nél. Rengeteg videót, tesztet néztem. Hiába erősebb egy adott AMD proci benchmarkja az azonos intelével, játékban az intel még mindig jobb. A pénz meg megvolt, mert ha már majusban egy szabad hétvégém se volt ennyit megérdemeltem a túlórapénzből :D :D (Mondjuk a Division 2-ben meg a vadiúj RTX 2060-as kártyám random kifagy, az AMD kártyáknak meg ha minden igaz semmi bajuk....)

RTX2060 I5-9500

(#19) ollie válasza Dlite (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát itt már valszeg számít az a +2GB vga ram. Nem véletlen, hogy direkt 8GB-s vga vétele volt a cél számomra, így kb csak a 2060S volt az egyetlen választás, ha 200k alatt akarok maradni árban (NVIDIA esetén). És a 2060S-hez meg már kevés volt az előző procim (i5-8400), így vettem egy i7-et is.

***

(#20) olcsóhús válasza Tibro5 (#17) üzenetére


olcsóhús
csendes tag

Steam kliensben jobb egér Könyvtárban a játékra, Preferences, és azt hiszem a General tabon van egy kontrollerre vonatkozó beállítás, azt Force off-ra rakd. Nálam ez oldotta meg. Jön majd erre patch.

(#21) oneal1


oneal1
senior tag

beszarás a játék!
féltem tőle, hogy ez a látvány majd mit kíván meg 4k-ban, de leesett az állam.... beton stabilan 60 fps fölött a legharapósabb részeken is, a max fps-ekről nem is beszélve.

(#22) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.
Esetleg tolja valaki ultrawide monitorral?
Nálam a kép két széléből hiányzik egy minimális rész, talán néhány pixelnyi szélesség, nem zavaró, csak kérdem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#23) Dlite válasza sixpak (#22) üzenetére


Dlite
tag

Én sajnos "csak" egy 27''-os 120Hz-es gamer monitoron játszom, azon semmi ilyet nem láttam.

[ Szerkesztve ]

RTX2060 I5-9500

(#24) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Na hogy tetszik a PCs uraknak a játék? :R
Remélem hatalmas élményekkel fogtok gazdagodni, mint én ps4en a végigjátszott 150 óra alatt. :K

(#25) sixpak válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én az első trailerek óta azt gondolom, hogy ez a világlegjobbjátékalesz...7 órám van mindössze, de teljesen lenyűgözött, annak ellenére, hogy valószínűleg még semmit nem láttam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#26) Dlite válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


Dlite
tag

Én nem vagyok teljesen "szűz" hisz PS-en is megvan. :DD Persze, mint nekem PC-nek sokkal jobb így játszani - és a PS-t sem kell folyton a lányomtól elkunyizni :DDD - de harmadszorar is ugyanúgy rabul ejt. Nem játszottam még végig, egyelőre még azon részen haladok, amit eddig a PS-en is megcsináltam. Sok a meló+2 gyerek....estére hulla vagyok nem úgy nyomja már az ember, mint 10-20 éve :D

RTX2060 I5-9500

(#27) kzolee216 válasza sixpak (#22) üzenetére


kzolee216
senior tag

Nekem teljesen jó UltraWide monitoron.

(#28) sixpak válasza kzolee216 (#27) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem jöttem rá mitől van.... nem vészes a dolog, de látni a képeken is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#29) McW1 válasza sixpak (#28) üzenetére


McW1
tag

Olvastam, hogy valamiért "elszabták" és 21:9-es monitoron nem a standard felbontáson jelenik meg a játék, azaz pl. 2560 helyett 2520x1080p

Az okot ne kérdezd...

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#30) sixpak válasza McW1 (#29) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi.
Mindegy, majd javítják, de ha így marad az sem gond.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31) Dlite


Dlite
tag

Még mindig nem találom kitől mennyi lájkot kaptam, illetve kitől mennyit kaptam.......már vagy ötször átnéztem mindent :D

RTX2060 I5-9500

(#32) sixpak válasza Dlite (#31) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam tegnap jelent meg egy új sor a Tab menüben, ott lehet csekkolni, kivel kerültél kapcsolatba a játékban, all time.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33) oneal1


oneal1
senior tag

az előrendelői bonuszokhoz hogyan lehet hozzájutni?

(#34) Dlite válasza sixpak (#32) üzenetére


Dlite
tag

Aha. Akkor lehet kicsit még haladnom kell a sztoriban. Köszi.

RTX2060 I5-9500

(#35) Dlite válasza oneal1 (#33) üzenetére


Dlite
tag

Jó kérdés. Nem is figyeltem mi jár az előrendeléshez.

RTX2060 I5-9500

(#36) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lehet valahogy javítani a járműveket? Az első motorral járkálok összevissza, lassan tolom a fő szálat, mert mellékküldetéseket csinálok, és a motor már elég ramaty állapotban van, füstöl, stb.

Amúgy szerintem szenzációs a játék, de a BT-s részek nem tetszenek, amikor el kell mellettük osonni. Nekem az élményt az adja, hogy gyönyörű a táj, összevissza lehet mászkálni, és érdekes a sztori is.

***

(#37) kontaku válasza oneal1 (#33) üzenetére


kontaku
tag

Menet közben. Mivel jórészt plusz színezések adott tárgyakhoz, amint megszerzed a tárgyat, és tudod módosítani a színét, kiválasztható.
[link]

(#38) oriic válasza ollie (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Terepen nem.

Live-Die-Respawn

(#39) kontaku válasza ollie (#36) üzenetére


kontaku
tag

Garázsban javítható ha jól tudom. Ott ahol a magánszoba is van. Azt hiszem, csak oda kell vinni, elraktározni, és amikor előhívod, teljesen meg van javítva.

(#40) oriic válasza kontaku (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, pontosan igy, csak lassu vagyok mert vezettem :D

Live-Die-Respawn

(#41) ollie válasza kontaku (#39) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

El lehet raktározni? Hogyan? Ráállok a liftre a motorral, és ott nyomom meg a magánszoba gombot?

***

(#42) oriic válasza ollie (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen a lift leviszi. Ha ujra eloveszed kesobb mar sertetlen lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43) ProEvoFan válasza ollie (#41) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, pontosan.
... megelőztek 12 másodperccel...

[ Szerkesztve ]

(#44) kontaku válasza ollie (#41) üzenetére


kontaku
tag

A terminálnál (ahol a rendeléseket leadod/felveszed) lesz egy Garázs opció, itt van a jármű raktározása, vagy ilyesmi. (Még nincs motorom a játékban, de már ott vagyok ahol lemerülve szomorkodik. :D )
Vagy csak lemész a szobádba, ha ott áll a motor is a liften.
ld. felettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#45) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszönöm mindenkinek!

***

(#46) sixpak


sixpak
nagyúr

5,1GB-os update Steamen...vajon mi lehet?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#47) kzolee216 válasza sixpak (#46) üzenetére


kzolee216
senior tag

Nem tudom, de utána nálam crashel-t a game.
Lehet megvárom, amíg befoltozzák, mert azért valjuk be van pár probléma vele. Nálam pl. az Xbox one controllert nem szereti és össze vissza random kattintgat, illetve hajlamos volt az alap verzió is crashelni.

(#48) ollie válasza kzolee216 (#47) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem egy darab crash nem volt 10 óra játék alatt, és csak egy hibával találkoztam, amikor meg akartam osztani más játékosokkal lockerben pár cuccot, akkor gyakorlatilag a végtelenségig connectált a játék, így nem lehetett tovább játszani, be kellett zárnom a játékot és újraindítanom. Ettől eltekintve meg is lepődtem azon, hogy egy ilyen volumenű játékban minden flottul megy.
Ja, controllert nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

***

(#49) sixpak válasza ollie (#48) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez a hiba nálam is előjött egyszer, de crash nekem sem volt és egyéb probléma sem.
A jármű fizikára viszont nehéz szalonképesen reagálni, én ilyet még nem is láttam, gyalázat....inkább megyek gyalog, legfeljebb több bakancsot craftolok. :D
Csak a motort próbáltam még, remélem a négykerekű jobb lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#50) oriic válasza sixpak (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háh...háháhá. :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.