Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)

Hozzászólások

(#401) .LnB válasza WATERDACA (#400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj még csak chapter 6-nál vagy? Akkor ezt nem kellett volna belinkelnem. :D

Minden arany cucc, mástól (NPC-k) érhető el. Általában a maxos kapcsolatokért és szállításokért kapod. Bár a sapka és a szemüveg, az Deluxe előrendelői bónusz volt, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#402) oriic válasza CptAdamica (#393) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

12. Fejezetnel emlekeim szerint a karperec kill mar elerheto. Na onnantol en pl alig harcoltam, csak a kotelezo fightok mentek.

Live-Die-Respawn

(#403) Tibro5 válasza .LnB (#399) üzenetére


Tibro5
senior tag

Sorry, nem jó commentre válaszoltam, 395-re kellett volna.
Az 5 kutya meg bálnaszörny az már az út végén Fő Góc előtt van, ott nincs út ami segítene gyorsan elszáguldani mellettük, mindenképp harcolni kell velük.

(#404) CptAdamica válasza .LnB (#399) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, ez volt az 1. pálya, a nagy térképen könnyen átjutottam, ott volt úthálózatom. :D 1. pályán is lehet úthálózatot építeni?

(#394) Gubu0101 A bálna trutyijából is kilehet szaladni?

Megyen!

(#405) .LnB válasza Tibro5 (#403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na pont ezt mondom, hogy az a rész kb mindenkinek más. Nekem egész úton csak két kutya volt. És az út végén a kötelező boss. :)

(#404) CptAdamica
Mindenhol lehet. Mármint mindegyik helyszínen. Én az összes utat egyedül megépítettem. Mivel már a CP12-nél voltál, ezért megnézheted: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#406) CptAdamica válasza .LnB (#405) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, nekem csak majdnem a fő térkép úthálózata van kész, még a hegyeknél hiányzik egy rész, legalább már kristályom van hozzá bőven... :D

(#402) oriic Igen, azt nagyon szeretem, csak néhány átvágok kocsival és turbóval és így meg sem jelenik a PV, csak egyik pillanatról a másikra megáll a kocsi és szednek ki... :D Tisza GTA.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#407) Tibro5 válasza CptAdamica (#404) üzenetére


Tibro5
senior tag

A bálna trutyijából nem lehet kiszaladni, fal van. És a trutyiban kapálózó aranyemberekkel is vigyázni kell mert ha elkapnak akkor instant halál. Viszont érdemes körbe szaladgálni mert vannak ezek a fehér emberek akik ládákat dobálnak, vértasakokat meg mindenféle fegyvereket.

(#408) CptAdamica válasza Tibro5 (#407) üzenetére


CptAdamica
veterán

Atya ég, jó lesz holnap lenyomni. :D

Megyen!

(#409) Léc


Léc
tag

Nah ez lett a vége 40 óra játék idő és most jöhet az endgame kimakszolni a csillagokat :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#410) oriic válasza Léc (#409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hogy tetszett az ending? :)

Live-Die-Respawn

(#411) Léc válasza oriic (#410) üzenetére


Léc
tag

Először is le a kalappal azokelőtt a fordítók előtt akik ilyen jól lefordították az egész storit. Szerintem tök jó volt és elég sok benne a fordulat.

Nekem egy valami nem volt érthető (spoiler):

Azt vágom hogy amiket emlékeket látott a BB-n keresztül az a végén kiderül hogy SAM-ről szól és hogy CLIFFORD az apja csak aztnem értem hogy a BB (Lou) amit mindvégig magán hordozott az ki. Csak egy BB ami megmutatta az emlékeit?

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#412) sixpak válasza CptAdamica (#391) üzenetére


sixpak
nagyúr

Már itthon vagyok (sajnos), de akkor nem küldöm el őket. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#413) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Nekem lehetetlen ezt 40 óra alatt kijátszani. Mindig elmegyek mászkálni meg Standard küldetéseket csinálni :D

u wanted, i got it \o/

(#414) Léc válasza WATERDACA (#413) üzenetére


Léc
tag

Nekem is úgy sikerült 40 óra alatt hogy mellék küldetésekkel nem sokat foglalkoztam. Most hogy végig toltam most próbálok minden becsatolt állomást max csillagosra megcsinálni az elveszett rakományok kézbesítésével és mellék küldetésekkel megcsinálni :)

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#415) oriic válasza Léc (#411) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő csak egy random lány Bridge-Baby. Csak szoros lett a kapcsolata Sammel és így tudta megmutatni neki az emlékeit. A Louise nevet meg azért kapta, mert így hívták Sam gyerekét aki anno meghalt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#416) nubreed válasza Léc (#414) üzenetére


nubreed
veterán

Én másképp csinálom, engem nem tud érdekelni már egy játék ha a főszálat kivittem, tehát nekem minden mellék szál addig kell amíg a fő nincs kijátszva. Így lehet az, hogy már 81 órám van a játékban és kb még a 6-7. chapter környékén járok. :D De én egy csomó mindent építettem, pl utakat, nagyon sok utat, csak hordtam bele az anyagot. Meg én közben akarok kimaxolni mindent 5 csillagosra, hiszen akkor kapsz egyre fejlettebb cuccokat, mit kezdjek velük ha már vége a sztorinak, most akarom használni őket. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#417) CptAdamica válasza sixpak (#412) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért köszönöm! :)

Megyen!

(#418) kontaku válasza nubreed (#416) üzenetére


kontaku
tag

Én is kb. a 6. fejezet végén vagyok. (WWII után.) Amíg nem volt nálam a BB, próbáltam a fő szálat vinni, hogy visszakapjam, immár mint Lou-t. Eddig nagyjából 60 óra van benne. Utakat, így-úgy fejlesztgettem, pár mellékküldetés (pizza :O :W ), öszvér raid, stb. Felszerelést adó emberekkel jó, ha jóban van az ember, jobb cuccokat adnak, a többiek meg nyersanyagot.

(#419) WATERDACA


WATERDACA
őstag

DLC várható a jövőben a játékhoz? Mit lehet tudni ?

u wanted, i got it \o/

(#420) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, végig vittem, úgyhogy most megnézem az IGN spoileres videóját, mert kurva sok a homály. :D

Megyen!

(#421) CptAdamica válasza CptAdamica (#420) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szóval, végig néztem a videót, mégsem vagyok annyira süsü, a nagyját értettem. Viszont a végét nem értem még mindig. Tehát a legvégén Louise-nak szólítja a BB-t és az IGN-es srác is azt mondja, hogy tovább élnek a lányával. Viszont maga a BB a kicsi Sam, nem?

Megyen!

(#422) oriic válasza CptAdamica (#421) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy írtam fentebb is:

"Ő csak egy random lány Bridge-Baby. Csak szoros lett a kapcsolata Sammel és így tudta megmutatni neki az emlékeit. A Louise nevet meg azért kapta, mert így hívták Sam gyerekét aki anno meghalt."

De ez teljesen egyértelmű a végigjászás során szerintem.

Live-Die-Respawn

(#423) CptAdamica válasza oriic (#422) üzenetére


CptAdamica
veterán

Engem az kavart be, hogy a végén mutatták, ahogy mutatják a golyót kapott kicsit, ahogy feltámasztják és benne van az üvegben. Akkor neki mi lett a sorsa?

Megyen!

(#424) oriic válasza CptAdamica (#423) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azok múltbéli jelenetek, az a kisgyerek maga SAM (Ugyanaz a forradás a hasukon). Ő lett az első Bridge Baby anno.

Live-Die-Respawn

(#425) CptAdamica válasza oriic (#424) üzenetére


CptAdamica
veterán

Így már értem. Mondjuk még az is összezavart, hogy Clifford folyamatosan úgy szólítja, mintha az ő BB-je lenne.

Megyen!

(#426) oriic válasza CptAdamica (#425) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy az övé, mert Cliff az apja SAM-nek.

Live-Die-Respawn

(#427) CptAdamica válasza oriic (#426) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, azt értettem, csak a BB-t úgy tapizta az öböl háborús (?) rész végén, hogy azt hittem az az a BB, mint ami a kórházban volt. És amúgy az kiderült, hogy a kihalási entitás miért pont Bridget lett? Az ilyen random dolog?

Megyen!

(#428) Tibro5


Tibro5
senior tag

Másnak is van baja steam achievementekkel? Hiányoznak olyanok amiket meg kellett volna kapnom, pl. ep.6, ep.7 completion...

(#429) WATERDACA válasza Tibro5 (#428) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nekem tegnap még működött.

u wanted, i got it \o/

(#430) nubreed


nubreed
veterán

Hogy lehet megszerezni a 3. szintű teherautót? Nekem még mindig csak 2. van.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#431) sixpak


sixpak
nagyúr

Jó pár napig nem játszottam, nyaralás, ilyenek...
Mentésekre ránéztem, augusztus 6.-án átkeltem a kátrányövön, amikor házról házra kellett ugrálni, meg ott volt a 2 bálna.
Utána visszatértem standard küldetésekhez, legalább 10 órára, most viszont elakadtam, visszajöttem a királis átjátszóhoz, a feladat, hogy kössem be perem gócvárost.... hogyan, megint be kell mennem a kátrányba?
Próbáltam, de megdöglök.
Nem akarok visszamenni 10 órát, mert sok mindent csináltam azóta.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#432) oriic válasza CptAdamica (#427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na erre pont nem emlékszem hogy kaptunk volna-e választ. De talán random. :R

Live-Die-Respawn

(#433) sixpak válasza sixpak (#431) üzenetére


sixpak
nagyúr

Asszem megvan.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#434) CptAdamica válasza oriic (#432) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi :)

Megyen!

(#435) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Két dolgot nem értek.

1. A kézbesítés sebessége nálam 250 szint körül "csak" 21-es szintű. Pedig kiépítettem kötélpályákat, viszem a cuccokat olyan gyorsan amint tudom, de alig akar feljebb menni a mutató. Mit kéne csinálni hogy feljebb tornázzam? Vagy egyáltalán van-e ennek a fejlődési ágnak valami értelme?
Vagy csak mutatóba jó?

2. Sok ügyfél körül vannak már kiépített menedékek 500+ like-al stb. Ez kb. elveszi annak a lehetőségét hogy az én menedékemet használják mások. Ha lebontom más menedékét és építek sajátot, jöhetnek az enyémbe is, vagy ez miként van? Vagy inkább hagyjam rá és építsek olyat amit alig látni?

Engem az bosszant hogy menedékért valaki kap 1000+ likeot ami kb. no skill, kötélpályák kiépítésénél (ami azért némi gógyit is dukál), max 100 like-al kell beérni.

Egyáltalán mire jó a sok like, ez is csak e-penis méregetés? Megyek előre a játékba, nem tudom mi motivál egyáltalán a főküldetés mellett (jó csak úgy elmerülni, de érdekelnek a részletek is nagyon).

Más: új ruhákat kitől fogok kapni? (8. fejezetnél vagyok már). Egy csomó helyen már 5 csillag meg van csinálva.

Előre is köszi annak a személynek, aki válaszol.

:)

u wanted, i got it \o/

(#436) ollie válasza WATERDACA (#435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az építményeket nem mindenkivel ossza meg a játék, másrészt menedéket jóval kevesebbet építenek, mint mondjuk töltőt vagy postaládát, így a kevesebb építményt több játékba teszi bele. Hiába bontasz le valamit, ami nem a tied, csak a te játékodból fog eltűnni. Láttam már olyan építményt is, ami több százezer like-ot kapott. A megoldás az lehet, hogy stratégiai helyeken még az előtt épitesz epitményeket, mielőtt azt a területet bekapcsolod a chiral network-be, igy a te építményed (is) jó helyen lesz, és nagy eséllyel sokkal több like-ot fog kapni.

***

(#437) Tibro5 válasza ollie (#436) üzenetére


Tibro5
senior tag

Ha a terület nincs bekötve a hálózatba akkor nem tudsz építeni.

(#438) nubreed válasza WATERDACA (#435) üzenetére


nubreed
veterán

1: Standard rendeléseknél válaszd a Premium rendelést és csináld is meg, az szépen visz felfelé mindent, nem csak a sebesség a lényeg.

2:Én kiépítettem az úthálózat nagy részét. Sok időbe telt de megérte mert így nagyon sok helyre sokkal könnyebben jutok el. És ez, hogy kiépítettem, rengeteg like -ot hozott.
Helyezz el a gócvárosok, egyéb helyek bejáratánál kis hologramokat, pl "ne add fel" meg ilyenek, és azokat szoktál like -olni. Utakra is kitehetsz ilyeneket.

Milyen új ruhákra gondolsz?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#439) WATERDACA válasza nubreed (#438) üzenetére


WATERDACA
őstag

Láttam Youtubeon hogy nem csak kék ruhában lehet járni, hanem lehet majd színezni?!

A játék felén már túl vagyok, nem igazán tudom, hol lehet majd ezt az opciót feloldani. Tudok már mindent színezni (szerintem), ez kivételével.

u wanted, i got it \o/

(#440) WATERDACA válasza WATERDACA (#439) üzenetére


WATERDACA
őstag

Update:

elvileg tényleg lehet majd színezni.

https://www.polygon.com/death-stranding-guide/2019/11/11/20959960/change-your-suit-color

u wanted, i got it \o/

(#441) Tibro5 válasza WATERDACA (#440) üzenetére


Tibro5
senior tag

@WATERDACA: Igen, ha végigmentél a storyn akkor már tudod színezni a ruhádat a szobából.

Írtam supportnak hogy nálam bugos a steam achievements oldal, 4 olyan acsit is találtam aminek meg kellene lennie mégsem kaptam meg:

- BBs: A Bridge Between This World and the One Beyond - Complete Episode 6.
- “BB” - Complete Episode 7.
- A New Day for the UCA - Connect your first new affiliate to the UCA.
- In Sam We Trust - Connect all facilities to the UCA.

(#442) ollie válasza Tibro5 (#437) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg, erről elfelejtkeztem.

***

(#443) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Jó lenne a jövőben egy New Game Plus, vagy 1-2 DLC. Nem tudom mennyi esélye van ezeknek :D

u wanted, i got it \o/

(#444) kontaku válasza nubreed (#430) üzenetére


kontaku
tag

Ha még nincs meg, az Elosztóközpont Tavi Gócvárostól Délre emberénél kell 5-ös szintet elérni.

(#445) nubreed válasza kontaku (#444) üzenetére


nubreed
veterán

Az az érdekes, hogy ott már meg van az 5 csillag. Mégsem kaptam tervrajzot. :S

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#446) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ha egy mellékküldit B-re csináltam meg, később lesz lehetőségem rá javítani? PV-k bezavartak :P

Jelenleg még nincs a küldetés a palettán.

u wanted, i got it \o/

(#447) nubreed válasza nubreed (#445) üzenetére


nubreed
veterán

Ja de mégis meglett. Szerintem egy leheletnyi hiányzott az 5 csillaghoz, azt hittem ki van maxolva, de nem volt ezek szerint, mert vittem oda egy rendelést és akkor lett meg.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#448) kontaku válasza nubreed (#447) üzenetére


kontaku
tag

Ha kapsz egy plusz csillagot a ruhádra, akkor van meg az öt csillag.

#446 WATERDACA
A mellékküldiket többször is felajánlja, szóval lehet javítani. Általában egy helyen nem is nagyon változnak, akár 4-5-ször is lehet ugyanazt teljesíteni, nem rögtön utána, de idővel általában újra felbukkan). Plusz a prémium változatok.

[ Szerkesztve ]

(#449) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A plusz csillag a ruhára megint mire jó? :D Ugyanaz mint a like? E-penis méregetés? :D

u wanted, i got it \o/

(#450) kontaku válasza WATERDACA (#449) üzenetére


kontaku
tag

Ja, valami hasonló. Mint annó a repülőkön, hány másikat lőtt már le harc közben. Plusz dolgot amúgy nem lehet kapni érte, csak dekoráció szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.