Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)

Hozzászólások

(#201) pilóta válasza sixpak (#200) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na jó, most van az, hogy tökönszúrom magamat! Sikerült leküzdeni a két nagy dögöt, végre eltűntek a PV-k, megyek összeszedni a holmit, amiért odaküldtek, de mire a harmadikat felvettem az ötből, újra megjelentek a PV-k százával :Y
Annyi gránát a világon nincs, hogy még két oroszlánizét le tudjak nyomni.
Úgy tűnik, csak lopakodva lehet megoldani ezt a küldetést...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#202) sixpak válasza pilóta (#201) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hmm... nem jól hangzik.
Melyik rendelés ez konkrétan, hányadik fejezetnél jársz?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#203) pilóta válasza sixpak (#202) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hú, azt nem tudom, hogy melyik fejezet, talán 6.
Heartman után kell elvinni három helyre cuccokat, ez a harmadik, valami Evo-Devo biológus.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#204) nubreed válasza ollie (#193) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor mire vannak a halálos fegyverek ha nem szabad használni őket?

Egyébként rájöttem némi keresgélés után, hogy lehet majd motort gyártani. A 3. chapterben lesz egy küldetés amit meg kelll csinálni, utána lesz lehetőség rá. A 3. chapter pályáját utálom egyébként, kiakasztó, hogy az Öreghez milyen nehéz eljutni. Legelőször vagy fél órán ár keresgéltem, hogy tudok felmenni arra a rohadt hegyre ahol van a kunyhója. Aztán a terep is rohadt nehéz, szerintem sokkal nehezebben járható mint a 2. chapteré. Bár itt már van útépítésre lehetőség és a szerver közössége szépen hordja is rá a nyersanyagokat, én is vittem már, de még messze vagyunk a végétől. Ráadásul máról újra dolgozom, nem tudok napközben ezzel foglalkozni, ami szívás. :D

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#205) WATERDACA válasza nubreed (#204) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az Öreghez feljutni nagyon epic, először én is átkoztam. Ha lesz motorod, akkor meg tudod kerülni a hegyet délről és felszlalomozni vele.

Nálam ez az útvonalkeresés nagyon tetszik, Skyrimba is nagyrészt ezért toltam bele 100+ órát.

Azt egyébként meg tudja valaki mondani hogy hány ilyen nagy pályarész lesz? Én is még a harmadiknál vagyok (de egyébként rengeteg mellékküldetést is csinálok funból), eddig ez a második nagyobb pálya.

u wanted, i got it \o/

(#206) pilóta válasza nubreed (#204) üzenetére


pilóta
nagyúr

PV-k és szörnyek ellen, meg lesznek még helyek, ahol használni kell. Az élők ellen nem szabad, mert ha meghalnak, akkor kiüresedés lesz és bazi nagy kráter. Pár nap alatt, nem azonnal, szóval elvileg lesz meglepi később...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#207) kontaku válasza speter33 (#174) üzenetére


kontaku
tag

Aminek az ajánlója benne is van a játékban. Konkrétan a magánszobában, amikor ülve használja a vécét. :DDD (Csak ott az AMC-n).

(#208) nubreed válasza pilóta (#206) üzenetére


nubreed
veterán

Ja, hogy a PV-ken kívűl még lesznek szörnyek is? Na azt várom... :D

Akárhányszor pihenek egyet a privát szobában, mikor jövök ki, mindig jön egy újabb BB flashback. Vajon mennyit csináltak összesen a játékhoz? Mert mi van ha egymás után sokszor pihenek, előbb utóbb elfogynak a flashback -ek, nem? :) Ja és később a játékban lesz valami igazi szerepe Mads Mikkelsennek vagy csak a BB flashbackjeiben lehet látni őt?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#209) pilóta válasza nubreed (#208) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem akarom lelőni a poént, de még lesz Madsel dolgod :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#210) CptAdamica válasza Gubu0101 (#194) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy tudom, hogy akkor után el kell égetni a hullákat? Mert, ha nem, akkor jön a kiüresedés és azon a területen megsemmisül minden.

Megyen!

(#211) sixpak válasza pilóta (#203) üzenetére


sixpak
nagyúr

Aha, én azt már megcsináltam, menj neki még egyszer, szerintem csak nem volt szerencséd.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#212) ollie válasza nubreed (#204) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A történetben később egyértelmű lesz neked, nem akarom neked spoilerezni.

***

(#213) ollie válasza nubreed (#208) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy egész fejezet fog szólni Madsről.

***

(#214) nubreed válasza ollie (#213) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi a válaszokat! :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#215) ollie válasza nubreed (#204) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd egy későbbi chapterben fogsz tudni zip line-t készíteni, azzal villámgyorsan feljutsz bárhova (ahol kiépítetted), addig nyugodtan hanyagold az öreget. Egész a végjátékig ezen a területen leszel, ami persze közben óriásira bővül.

[ Szerkesztve ]

***

(#216) oriic válasza ollie (#215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te befejezted mar kollega?:)

Live-Die-Respawn

(#217) ollie válasza oriic (#216) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a hatodik fejezetben vagyok, egyelőre szüneteltetem a fő szálat, és próbálok minden települést feltornázni 5 csillagra, meg persze a chiral networkkel nem lefedett területeken is megtalálni a rejtett településeket. De már 60+ óra van a játékban.

[ Szerkesztve ]

***

(#218) sixpak válasza ollie (#217) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én a 7. fejezetnél járok és most fogom azt csinálni, amit te... még mindig nincs sapkám. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#219) nubreed válasza sixpak (#218) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor hány chapterből áll összesen a játék?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#220) sixpak válasza nubreed (#219) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én úgy tudom, hogy 14.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#221) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Történettel kapcsolatos dolgokat tegyétek be spoilerbe légy szíves.

Én úgy tudom 15 fejezetből áll, de van közülük nagyon rövid is.

u wanted, i got it \o/

(#222) nubreed válasza WATERDACA (#221) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi és neked is sixpak. És én még csak a 3. -nál járok, és már 28 óra játékidőnél vagyok. :D Én szeretem a hosszú játékokat, szóval ez nekem csak jó.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#223) WATERDACA válasza nubreed (#222) üzenetére


WATERDACA
őstag

Igen, ezzel én is így vagyok. Magát a felfedezést nagyon jól megcsinálták a játékban, következetesek a játékmechanikák, tényleg sok minden át lett gondolva részletesen.

Szerintem ha itt valaki ráfekszik a mellékküldetésekre is, amiket egyébként 2* is ki lehet játszani Premiumként, akkor 200+ játékidő is lehet benne. Az építgetések, farmolások is sok időt elvehetnek.

u wanted, i got it \o/

(#224) kontaku válasza nubreed (#204) üzenetére


kontaku
tag

Sőt, még a 3. fejezetben lehet már teherautód is. Csak azon a terepen szinte használhatatlan, az utak kiépítéséig legalábbis. Az Öreghez én se szívesen mászom fel, bár már sikerült motorral is felszenvednem hozzá. 32 órám van a játékban, és valahol a 3. vége felé járhatok.
Most kaptam meg a Déli Gócvárosba szállítást, és a város bekötését.

(#225) nubreed válasza kontaku (#224) üzenetére


nubreed
veterán

Na az út Tavi Gócvárosig elkészült, pont leszállítottam a maradék nyersanyagokat. Csak az nem világos, hogy ez az út is online, mindenki más is látja vagy csak a nyersanyagok gyűjtése volt online elvégezhető feladat?

És a játék mindig tud meglepetéseket okozni, még BB megnyugtatása közben is a privát szálláson :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#226) ollie válasza nubreed (#225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindenki látja az általad épített dolgokat, és aki látja, az sem mindent. Ha mindenki, minden építményt látns, valszeg nem lenne építmény nélküli hely a világban. Valami algoritmus alapján dönti el a játék, hogy kivel és mit oszt meg. Én már napokkal ezelőtt befejeztem a teljes úthálózatot amúgy (nagy csalódás volt, hogy nem kaptam érte achiet).

[ Szerkesztve ]

***

(#227) kontaku válasza nubreed (#225) üzenetére


kontaku
tag

Nálam még csak félig kész az úthálózat. :B Szerintem a Tavi Gócvárosnál mindenkinek magának kell megépíteni, mert ez is egy küldi.
BB nálam is furcsa, mióta találkoztam Higgs-el. És a mosdó körül is történnek furcsa dolgok.

(#228) kontaku válasza ollie (#226) üzenetére


kontaku
tag

Én úgy vettem észre, ha valami miatt újra töltök egy korábbi mentést, a táblák változnak. (Eltűnnek, újak jelennek meg a pár perccel azelőtti állapothoz képest.) A hidak, őrtornyok maradnak.

(#229) nubreed válasza ollie (#226) üzenetére


nubreed
veterán

Ja értem, amúgy gondoltam, hogy nem látszik mindig minden mindenkinek, mert akkor sosem lenne hely már újabb tereptárgyaknak, kicsit érdekesen nézni ki a táj akkor. :D

(#227)kontaku:
Mát megjelentek a zöld színnel jelölt üzenetek, hogy a játékosok viszik az anyagokat az Öregemberhez vezető úthoz. Viszek én is, mert minél előbb elkészül annál jobb, út nélkül hajtépős oda feljutni. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#230) pandras83


pandras83
senior tag

tervezem megvenni a játékot és ezzel kapcsolatban merül fel a kérdésem: ha később veszem, számíthatok rá hogy más játékosok által már otthagyott segítségekkel, jelölésekkel lesz tele a map és ezekből egyre több lesz az idő múltával?

Cyberfuck Patchrunner

(#231) ollie válasza pandras83 (#230) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Korlátozottan lesznek csak, és eleve csak az utún fognak megjelenni, ha az adott területet hozzácsatlakoztattad a chiral hálózathoz, tehát elsőre minden terület szűz lesz, és neked kell felfedezni.

***

(#232) ollie válasza nubreed (#229) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Út az öreghez? Milyen út? Oda szerintem nem vezet fel semmilyen út.

***

(#233) pandras83 válasza ollie (#231) üzenetére


pandras83
senior tag

köszi! ez így még vonzóbbá teszi

Cyberfuck Patchrunner

(#234) CptAdamica válasza ollie (#232) üzenetére


CptAdamica
veterán

Oda a szopóroller út vezet. :D Most mondjuk találtam a hegy oldalán egy kevésbé szopatós útvonalat.

Megyen!

(#235) nubreed válasza ollie (#232) üzenetére


nubreed
veterán

Nem tudom, de körbenézek, mert amúgy nekem is kicsit gyanús, mert én sem emlékszem ilyenre, de a szerver üzenetben tuti benne volt az Öregember és hogy burkoló. Ha találtam valamit szólok.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#236) nubreed válasza nubreed (#235) üzenetére


nubreed
veterán

Tényleg nincs arrafelé semmi, valamit félre értettem akkor. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#237) pandras83


pandras83
senior tag

kid looks happy

Cyberfuck Patchrunner

(#238) Kergeboci


Kergeboci
tag

Az öreghez simán fel lehet sétálni a dél keleti oldalán a folyó/vízesés/forrás mellett.
Az észak keleti oldalt meg szétpakoltuk azóta mászókötelekkel :D

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#239) WATERDACA válasza Kergeboci (#238) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szerintem sem nagy feladat feljutni hozzá. Először amikor északról megközelíted, akkor kicsit bosszús a szitu, de ha körbejárod akkor 2-3 alternatíván simán fel lehet menni minimális anyagráfordítással.

Engem az bosszant eléggé hogy rengeteg anyag van minden állomáson, kb. kifogyhatatlan, így a farmolásnak sem látom elég értelmét sokszor. Bár utakat még nem igazán építettem, talán azok majd "feleszik."

u wanted, i got it \o/

(#240) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én most indulok hegyi gócvárosba, oda csak gyalog lehet eljutni?

Megyen!

(#241) nubreed válasza WATERDACA (#239) üzenetére


nubreed
veterán

Az biztos, az útépítés eszi elég rendesen. Én tegnap eléggé benne voltam ebben.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#242) ollie válasza CptAdamica (#240) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha az első hegyi városra gondolsz a sztoriban, akkor első alkalommal igen, gyalog, de ha majd lesz arra autópálya építve, lesz egy rész, ahol autóval is fel tudsz majd menni (az autópálya nem megy fel oda, de közel megy el hozzá).

Pontosabban azt az utat megtalálhatod már elsőre is, de problémás autópálya nélkül BT-k miatt.

[ Szerkesztve ]

***

(#243) CptAdamica válasza ollie (#242) üzenetére


CptAdamica
veterán

Elvileg ez már a belső lesz, vagyis azt mondta Die-Hardman, hogy nincs több megálló a Hegyi Gócváros előtt, már átmentem egy ilyen katonai szervezet táborán teherautóval, elkezdtek lőni, mondom ezek nagyon nem az öszvérek. :D

Az első hegyi célhoz teherautóval mentem, ami közel van a mesteremberhez.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#244) ollie válasza CptAdamica (#243) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor oda vezet út is, miután megépítetted.

***

(#245) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kaptam új sapit.

***

(#246) sixpak válasza ollie (#245) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jó neked, én még mindig fedetlen fővel járok... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#247) WATERDACA válasza ollie (#245) üzenetére


WATERDACA
őstag

Mintha BB nem annyira értékelné az új sapidat. Kap elég törődést? :))

Amúgy érti valaki, hogy miért nem lehet egyszerre két játékot is indítani? Tesó így nem tud játszani... :(((

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#248) ollie válasza WATERDACA (#247) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanazzal a steam acounttal, vagy családi megosztással?

Más:

Ma megjött a 144Hz-s, freesynces monitorom, és minél nagyobb az FPS (korábban Vsync-kel 60-on voltam), annál gyorsabban ringatja BB-t a karakter a W-vel, ami azt jelenti, hogy nem nyugtatja meg BB-t, mert gyakorlatilag rázza. Vissza kellett vennem a monitort 100 Hz-re, így még azon a határon belül van a "rázás", hogy nyugtatja BB-t. Másnál is van ilyen?

[ Szerkesztve ]

***

(#249) bigdigit válasza ollie (#248) üzenetére


bigdigit
addikt

Családba megy a megosztás és hála az égnek külön kezeli a mentést is meg a felhasználót is.

Nekem is 144-es monitor de mivel teljesen el vagyok veszve a sok Bill.kombinációban azt se tudom hogyan kell ringatni. Kissé bonyolult számomra az egész még.

(#250) nubreed válasza ollie (#248) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem is 144 hz-es monitorom van és freesynces és én úgy szoktam csinálni BB megnyugtatását, hogy nem folyamatosan nyomom a w-t vagy gyorsan tapicskolom, hanem lassabb tempóban, kb 1-2 mp. -ként csak, és így is meg lehet nyugtatni BB-t.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Death Stranding (PC)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.