Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#959) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Pont ez a lényeg amit egyikőtök sem ért meg. Én nem mondtam, hogy rossz ez a szett. De mivel ez egy fórum és vannak emberek akik hezitálnak a szett vásárlásán, ezért úgy gondolom, hogy nem árt ha tisztában vannak ezekkel a dolgokkal is. Vagy netán ti vagytok a Creative fizettett harcosai, akik ezt a topicot védelmezik? :N Itt jön az elfogultság a részetekről. Én nekem nem célom lehúzni a rendszert, de szerintem a vita részetekről nem helytálló és támadóak vagytok, részemről nyugodtan látogassátok meg az 5500-as topicot és mondjátok el az ellenérveiteket hátha valaki vásárlás szempontjából meggondolja magát. Ha nem teszitek az a ti dolgotok. Ez még jó segítséget is nyújthat egy vásárlás előtt álló felhasználónak. Ennyi a történet lényege. SKIZZ-nek teljesen igaza van és nem azért, mert 5500-as tulaj, hanem, mert reálisan gondolkodik. Én ha hozzászólok egy topic témájához, akkor azt mindíg egyedül teszem és nem szervezek hadsereget. Nem ez a célom. Természetesen mindenki eldöntheti, hogy milyen rendszert vásáról, de lehet, hogy pont az én hsz.-em lesz a döntő a vásárlásban. Ott van élő példának a Gigaworks Pro Gamer G500-as szett, szerintetek egy 5500-as rendszerhez képest nem irreális az ára? Neeeem...csak egy kicsit nagyon! Ez a helyzet az S750-el is. Ha ti ezt a rendszert tisztességesen ki szeretnétek használni, akkor kemény pénzeket le kell rakni az asztalra és annyit nem ér. Szerény véleményem szerint. Még annyit, hogy minden elektronikai termékben lehetnek hibás darabok, nem is vitatom egy percig sem. Ha a Logi szar lenne akkor azt mondanám, hogy szar. De mivel nem az, ezért nem mondom és ez nem elfogultság. Az, hogy vannak hibás darabok az egy dolog....

[ Szerkesztve ]

Bye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.