Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

UP ! :(

(#1402) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

up

(#1403) St3venson válasza Freddy TNT (#1402) üzenetére


St3venson
tag

Remélem találsz vmi gyors, illetve gazdaságos megoldást. :K

(#1404) godside


godside
tag

meghalt az s750-esem melynyomo resze... neh acsak kerreg egy kicsit vagy semmilyen hang sem jon ki belole.. a kicsik mukodnek mind rendesen... ha valaki tudna benne segiteni hol lehetne javittatni/megnezetni...

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#1405) TrollMetal


TrollMetal
tag

Nos elkészült az új, nem creativ belsejű s750em. A nyák tervekre még várni kell... De akit majd érdekel a jövőben az jelezze.
Ha Meghalt a mély része a tiednek akkor az valószínű ic-hiba lesz... ki kell cserélni. Pesten van egy cég, ha visszakeresel 2-500h-szt megtalálod kik azok pontosan.

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#1406) just1life78


just1life78
csendes tag

Annak akit érint, vagy érdekel.

Olvastam láttam néhány helyen hogy a Creative s750 illetve kistestvérei kiadják a lelküket, a Creative pedig ugye nem szervizel; csak egy ajánlat azoknak akik éppen nem gyakorlott villamosmérnökök és sajnálnák a szettjüket. Budán a Karolina út- Bocskai út kereszteződésnél van egy Laptop-monitor-nyomtató és minden más szervíz (XBox, PS, stb.) normális lelkiismeretes srácok, az én s750emet megcsinálták, 1 év garancia, utána 2 sör az ára ha valami megint elszáll. Ha kb. bármilyen a fentiekkel összeillő problémátok van, nyugodtan hívjátok őket. Tel:06-70-7744343

(#1407) Power03 válasza just1life78 (#1406) üzenetére


Power03
csendes tag

Ja jók a fiúk, javítanak mindent, Sógor laptopja is megy amióta megcsinálták.

Power

(#1408) Zolik válasza Freddy TNT (#1400) üzenetére


Zolik
senior tag

Sziasztok!

Nekem is pont ez a problémám! Reggel még hallgattam vidáman és most mikor hazaértem csak a kis zöld led villog a sub hátán.
Buktam akkor a dolgot vagy esetleg van megoldás?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1409) just1life78 válasza Zolik (#1408) üzenetére


just1life78
csendes tag

Javaslom olvasd el a post-ot 2 vel feljebb :D (#1406)

[ Szerkesztve ]

(#1410) Zolik válasza just1life78 (#1409) üzenetére


Zolik
senior tag

sajnos én bajai vagyok, baja-pest-baja-pest kb 40.000 ft benzin+javítás.
körül nézek helyben hátha van valami.
de azért köszi.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1411) Entryy válasza just1life78 (#1409) üzenetére


Entryy
aktív tag

Meg lehet kérdezni, hogy a tiédnek mi volt a baja és az mennyibe fájt?

Köszi!

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#1412) just1life78 válasza Entryy (#1411) üzenetére


just1life78
csendes tag

Amennyire tudom, mindhárom tápkör átégett szóval csere, plusz az összes kondenzátort kicserélték, alapvetően anyagfáradás miatt (már púposodtak), az ár alkatrészestül és munkaórástul 16e Ft volt. ennyit tudok mondani. Illetve azt, hogy túlméretes benne egy kicsit a biztosíték és ezért valószínű hogytúlfeszültségnél hamarabb ég ki benne valami mint a biztosíték eldurran.Remélem segít valamit az info.

(#1413) Entryy válasza just1life78 (#1412) üzenetére


Entryy
aktív tag

Csak érdeklődtem, én már túlvagyok egy javításon és reménykedem, hogy több már nem lesz.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#1414) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok !

A megtisztelő véleményetekre volna szükségem !

Röviden és tömören:

Jelenleg egy Logitech Z-5500-at használok mely alá egy X-Fi Platinum adja a kottát, de lehetőségem volna cserélni egy Gigaworks S750-re, melynek a mélynyomója elvileg javított példány, ellátva 1 év garanciával ( ahogy tudom ez a gyengepont ennél a rendszernél, de így már nem lenne vele gond !

Viszont nem tudom hogy melyiknek vannak melbevágóbb mélyei, a saját Logim előlre irányított 25,4 cm-esének vagy a Creative 20 cm-es lefelé irányított behemotjának ! Valamint kíváncsi lennék rá hogy vajón melyiknek van összhatásban szebb dinamikusabb hangképe...

Kérlek hogy segítsetek Nekem ha van hassonlítási alapotok ebben a kérdésben !

Előlre is nagy köszönet Mindenkinek a segítségért !

:K

[ Szerkesztve ]

(#1415) chris0000 válasza PrinceHerceg (#1414) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
nekem s750em van kb 8 éve.
szerencsére nekem még nem volt vele gondom.
nincs összehasonlítási alapom a z-5500val,de én tuti nem cserélném el a hibátlan z-5500at 1 javított mélynyomós s750re.
nekem ilyen zsákbamacska feelingje lenne.h mikor megy megint tönkre...

[ Szerkesztve ]

(#1416) just1life78 válasza chris0000 (#1415) üzenetére


just1life78
csendes tag

Gigaworks vagy Logitech?

Ferrari vagy Lamborghini? kicsit buta párhuzam, de két top-of-the-line szettet összehasonlítani? Hát nem tudom, nem egyszerű. én 6 éve nyúzom az s750et, most volt egy javítás. de azt fentebb olvasni lehetett. Emellett minden más Logitech. Húzott is a szívem arra rendesen. Megbízható jó gyártó. MAximálisan elégedett vagyok vele.
Anno Én az s750 mellett döntöttem nem bántam meg, IGEN gondolkodtam Z-5500on is akkor egy árban voltak szinte. A különbség? 5.1 vs 7.1 szinte ugyanazon az áron.
...
Egy jó minőségű 6.1 ch felkeverve egy jól beállított s750en... (pl.: Ghost in the shell movie fullrip vagy DVDről) hátborzongató...

Technikailag amit talán ki tudnék emelni, hogy a creative satellitjei 2 utasok, ergo, a közép+magas hangok tisztábban jönnek ki rajta, a beszéd és a zene jobban el tud válni. A basszus szempontjából, nem hiszem hogy a 20cm vs 25.4cm lenne a hangsúly. Írhatnám hogy 30%on 2 szomszéddal (alul-felül-oldalt ) arrébbról is megmondod hogy mi szól.... :D
Mindezt torzítás és túlzott basszus-buffogás nélkül.

Mindazonáltal én 4.1ről váltottam fel és szerintem a két plusz side-satellit a 7.1hez sokat javít a térhangérzeten és dinamikán.

Hogy javított a mélynyomó? Minthogy a full elektronika abban van, az nem mindegy hogy mit kellett cserélni és mennyire, azt gondolom, és hogy mellette sérült e olyan alkatrész amit még nem kellett cserélni de felmerülhet. A jó javítás nem jelenti azt hogy probléma lesz vele a közeljövőben.
Mellesleg a z-5500ra is írtak fáradást és korai meghibásodást több esetben.

Legjobb tanácsom: eszközölj egy hallgatást ha belefér. Szerintem megéri...

Még egy dolog. A mélyhangok terjedésének nincs kifejezett iránya ha jól tudom, így nem látom az értelmét a "pofán ver a basszus dolognak"

[ Szerkesztve ]

(#1417) PrinceHerceg válasza just1life78 (#1416) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

A hasbaverő basszust Én úgy értem hogy szeretem érezni amikor rezegnek a belső szerveim egy-egy hangeffekt hallatán, az más kérdés hogy ezt jelenleg is megkapom a Logimtól, de a Creative-nak van némi erőfölénye a Logitech-el szemben és ezért vagyok dilemmában... :B

(#1418) Borisz76 válasza PrinceHerceg (#1417) üzenetére


Borisz76
veterán

Szia.

Én annó valami noname 5.1-es cuccról váltottam s750-re.
Természetesen ég és föld.

Az s750-es szett kis hangerőn is szépen szólt. Nagy hangerőnél elindultak a tárgyak a vitrinben, remegett az ablak. Mint ahogyan előttem is írták a 2 utas szateliteknek köszönhetően tiszta magasak hangok és nem eltúlzott közepek voltak....bár beállítás kérdése is.
Én főleg instrumentális zenét ( Mike Oldfield )hallgattam rajta de néhe becsúszott egy kis rock is.
Logim sosem volt de azt is sokan dicsérik.
Mindenképpen egy meghallgatást javaslok én is.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#1419) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Az Eladó azt mondta Nekem hogy tápos volt a mély ( ami típushiba ennél a modelnél ), persze a hiba javítva lett és kb 1 év garija van így a mélyre...

Maga a szett amúgy 2008-as új vétel volt, de egyre jobban kezd érdekelni a dolog !

Esetleg nem mérné le Nekem Valaki mennyit vesz fel a hálózatból és milyen hatásfokkal, nagyon megtudnám köszönni !

:K

[ Szerkesztve ]

(#1420) RAMBÓ válasza PrinceHerceg (#1419) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Hy!
Nekem van összehasonlítási alapom. Itthon egy S750 figyel jó pár éve, egy régi barátomnak meg logitech z5500-a van. Nála hallgattam pár zenét, amit itthon is kipróbáltam. Szerintem az S750-nek dinamikusabb a mélye, a lefelé fordított hangszóró miatt. Nekem a logitech kicsit erőtlennek tűnik mélyben, de persze nem azt mondom, hogy nincs benne (mondjuk ha esetleg neki is fal felé lett volna fordítva, lehet jobb). Tartósságra viszont nem tudom megítélni, tény, hogy sok creative megadja magát és javítani kell.
Én azért örülök, hogy S750-em van itthon... :))

(#1421) TrollMetal


TrollMetal
tag

En sosem cserelnem el a creative s750-em. Sosem hallottam meg ilyen jo hangzast bolti 7.1 es szettbol(boltira gondolok szamtech boltban kaphatora)
Az enzem belulrol teljesen ki lett belezve es kicserelve minden. Meg mindig jobb mint akarmi. A z5500 is teljesen jo szett. A legtobben ugysem nagyon halljak ki a kulonbseget.
En cserelnek, mindenkepp. Persze elotte megnyuznam az s750et.

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#1422) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Up !

(megint villogó led)

(#1423) winhate


winhate
őstag

hali

szerintetek mennyiert lehet most eladni ?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#1424) chris0000 válasza winhate (#1423) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
nekem 10 éve van meg,hibátlan állapotban,soha nem volt vele gondom.
szerintem max 1 50-es.

(#1425) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Én megjavítattam 18.000 Ft-ért. A trafó lett oda elvileg. Azonban azóta használhatatlan lett a "select" gomb a vezérlőn. Távirányítóról működik továbbra is.

az 50.000 Ft szerintem reális érte

Nekem is régóta megvan már,de még csak nemrég kezdtem el használni a vezérlő egységen lévő hangbemenetét MP3 lejátszóval, telefonnal, ébresztőórával... nem is tudom miért nem használtam így eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1426) xxxxxxxxx


xxxxxxxxx
tag

Szevasztok! Lett egy kis gondom a hangrendszerrel. Mégpedig áramszünetek voltak azt pont gépeztem.. elment visszajött, újraindul de megint elment.. na fogtam itt hagytam a gépet és hozzá nem nyúltam semmihez nem kapcsoltam le semmit. Csak kimentem a szobámból.Jött ment az áram továbbra is azt tudom.. majd helyreált. aznap nem jöttem a géphez se. Másnap jöttem kapcsolnám be erre sehol semmi. Távvezérlőn nem világit a piros lámpa. Nézem a tápot a dobozon minden okés fel van kapcsolva, össze van dugva de az erősítő doboz hátoldalán a bekapcsolt állapotot jelző zöld led valami szabályos villogása van és ismétlődik.
Hibakód jelzés vagy mi? Mi történhetett? :(((
Nincs benne valami biztosíték vagy valami... de gondolom ha kiment volna a biztosíték nem is villogna semmit :U

[ Szerkesztve ]

(#1427) cyber86 válasza xxxxxxxxx (#1426) üzenetére


cyber86
őstag

Van benne biztosíték nézd meg.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#1428) newest válasza cyber86 (#1427) üzenetére


newest
csendes tag

Van benne biztosíték pont az áram csatlakozó alatt azt kell lepattintani egy lapos végű csavarhúzóval és kész! :)

(#1429) xxxxxxxxx válasza newest (#1428) üzenetére


xxxxxxxxx
tag

Szevasztok köszönöm a gyors válaszokat. Kipattintottam azt a műanyag szerkezetet amiből azt a henger biztosítékot kivettem nem értek hozzá, de jónak láttam vagyis égést vagy kifeketedést nem láttam csak egy vékony fém színű szál van benne ami nem szakad meg. Nem tudom ennek a biztosítéknak a működési elvét.
De amúgy is nem értem én ezt. Mert egy bizti vagy vezet vagy nem.. ha nem lenne jó a biztosíték akkor az a led hogy a rákba villogna :DDD
De látom az ábrát is ott a tápkábelnél a kockákat egy teljesen sötét egy világos és egy csillag gondolom az a villogást jelentheti. Ez ellentmond az iménti feltevésemnek, hogy vagy vezet, vagy nem. Akkor hogy is van ez? :U

(#1430) xxxxxxxxx


xxxxxxxxx
tag

Hali! Haveromnál elvittem és sikerült orvosolni a gondot.
Mivel táp gondja volt kivettük a tápegység panelt és rögtön mutatta magát a hiba. Egy kondenzátor kissé púpos volt. Magyarázta hogy az a kondi adja a készenléti feszt. Leforrasztotta majd az új kondenzátor visszaforrasztása már nem volt olyan egyszerű mert ha jól értettem a nyák egyik oldalán a mínusz másikon a plusz van. Így magyarán az egyiket hátulról a másikat meg a kondenzátor felől kellet visszaforrasztani így kivezetékelve sikerült megoldani. Úgyhogy megy tovább a zene-bona! :DDD

(#1431) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!

A napokban vettem egy GigaWorks S750 szettet DDTS-100 dekóderrel együtt. Bekötöttem mindent rendesen,de valamiért a side hangszórók meg sem szólalnak! Bárhogy is próbálom kapcsolni őket,még úgy sem szólnak! Ha upmixen valamelyikre átállítom,akkor sincs semmi változás,úgy sincs hang!
Egyenlőre még alaplapi hangkártyával használom (egy Asus Rampage II Gene lapom van,ezen pedig egy 7.1es SupremeFX X-Fi van,itt be is van állítva a 7.1-es hangzás) de 1-2hét múlva van tervben egy különálló hangkártya vásárlása is! 5.1-ben szól a szett,de a 7.1-et nem tudom megszólaltatni. A dekóderbe egy optikai kábelen át kivezettem a hangot,de még így sem volt a side hangfalakon hang! Attól félek hibás lesz a szett! :F
Az is baj,hogy mikor a hangbeállításoknál próbálom egyenként a hangszórókat is tesztelni,a 2 side hangfalból nem jön ki ott még teszthang sem,holott látom hogy szólna,mert van egy kis minialkalmazásos kivezérlésmérőm ami minden apró neszt is kijelez!
Magát a két hangfalat megcseréltem már a hátsókkal és ott azok szóltak,így nem kimondottan az a két hangfal nem szól.
Már új hangkártya drivert is tettem fel (win7 64bit) de ez sem segített! :(
Amúgy optikai kábelen át is kijön a 7.1es hang?

Tud valaki nekem ebben segíteni?? Köszönettel...

[ Szerkesztve ]

(#1432) Howkeddlee válasza Howkeddlee (#1431) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!

Módosítás a tegnapi hsz-m után: A mai napon vettem egy Audigy 2 ZS hangkártyát,ezzel kiváltva az alaplapi hangot!
Sajnos arra kellett rájönnöm,hogy valószínűleg hibás a szett amit nemrég vettem,ugyanis az Audigyvel sem szól mindegyik hangfal. Az egyik side megszólalt,de a bal oldalinak nincs hangja,még upmixnél sem! 5.1-re jó,de 7.1-re már hibás sajnos! :( Pedig a hangja nagyon tetszik!
A kártyát az előző tulaj mondta,hogy jó,amit nem is kétlek,mert utoljára az alaplapi hangkártyával is így szólt szett!
Vagy valamit rosszul állítottam be esetleg?

Megköszönöm a segítséget!

(#1433) chris0000 válasza Howkeddlee (#1432) üzenetére


chris0000
őstag

Valószínű a szettel lesz gond.
Nékem is s750 van.korábban Zs-em volt nekem is es tokeletesen ment.
Most x-fi extreme music van es semmi gondom vele.
Már kb. 10éve használom es soha nem volt gondom a rendszerrel.(tap,kondi problémák)
Dekider nélkül probaltad?tehát csak a s750+Zs h ugy se megy ?
Most mondjuk nem használom mert el akarom adni a hely kialakitas miatt de ugy emlékszem h mindegyik csatornának külön kimenete van a melynyomoban.u.h lehet a side kimenetek sajnos nem működnek nálad.
Akkor viszont vidd vissza annak akitől vetted.

(#1434) Howkeddlee válasza chris0000 (#1433) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Szerinted nem javítható? Mert sajnálnám visszavinni annyira tetszik a hangja,habár akitől vettem nagyon korrekt és vissza is venné,szóval nem ezen múlik. Neki is az számít,hogy elégedett vásárlónál tudja a cuccát!
Tudja valaki hogy ez javítható-e? Vagy ez akkora hiba,hogy nincs értelme vele már foglalkozni? Valamiért azt érzem,hogy nem lehet ez akkora nagy hiba,mert a többi hangszóró viszont hibátlan,és lehet hogy csak egy kondi szarakodik,vagy valami kis pár 100 ft-os alkatrész,ami miatt nem akar szólni az a hangfal!
De sajnos nem értek annyira hozzá! 5.1-re teljesen jó,csak hát ugye nem annak vettem.
Amúgy igen,dekóder nélkül probáltam! 6 hangszóró + a sub szól,egyedül a bal oldali side rész nem akar szólni csak! Maga a hangszóró pedig jó,és a kábel is!

(#1435) Howkeddlee válasza just1life78 (#1406) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Nos,felhívtam őket akit a kolléga említett, és sajnos rossz hirt közöltek velem,miszerint nem javítható a szettemben a side oldal,mert nincs hozzá IC már... :(
Pedig már annyira örültem neki,hogy végre ez fasza kis szett,szépen is szól,erre tessék! Haver tegnap este áthozta az s750 kistesóját az 550es megaworks-öt. Nagyon szép hangja van annak is,de közel nem ennyire,mint a 750-nek. És az erő ami a 750ben lakozik,az nagyon durva!

(#1436) chris0000 válasza Howkeddlee (#1434) üzenetére


chris0000
őstag

Lehet 1 kis apróság amit javítani kéne rajta,de sajnos en se értek a javításához.
De az eladónak megfelelően működött csak pont nálad nem?
Nah mind1 ezt te tudod...
Ha visszavinned es kell 1 megfelelően működő irj.
Debreceni vok az ára 50k.

(#1437) Freddy TNT válasza Howkeddlee (#1435) üzenetére


Freddy TNT
őstag

DDTS-100 nélkül próbáltad már ? Anno nagyon fentem a fogam egy dekóderre de sehol nem lehetett kapni...

Kíváncsi lennék mekkora a különbség

(#1438) Howkeddlee válasza chris0000 (#1436) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Korrekt az eladó teljesen,és ő mondta hogy már vagy 2 éve állt neki elcsomagolva!
Mikor elhoztuk akkor kipróbáltuk,de akkor sem tűnt fel hogy nem szólt ez az egy hangfal,pedig párat közelről is meghallgattam!Nem voltam eléggé figyelmes sajnos! :(
Viszont így,hogy sajnos javíthatatlannak mondták a szervízben,igy vissza kell vinnem majd neki,vagy esetleg keresek valakit,akinek hasonlóan van egy hibás erösítő része,és a kettőből összehozok egy jót,így akkor lesz alkatrészem is hozzá.
A te szetted is javított már talán ha jól olvastam itt korábban,és Debrecen pedig elég messze van Pesttől,de azért köszi a felajánlást! :)

Korábban volt lehetőségem még kipróbálni egy logitech z5500-at,aminek olyan mélyei voltak amik már néha zavaróan bufogtak,illetve olyan magasai,amik alapból zavaróan tompán szóltak (csak úgy volt valami magas hang,ha az EQ-n maxra húztam a magasat) így azt nem szeretnék ismételten venni! A z906 jöhetne esetleg számításba az s750 helyett,de ő sajnos drágább is jóval mint az s750.
Igy megint ott vagyok ahonnan elindultam,hogy nincs szettem. :)

(#1439) Howkeddlee válasza Howkeddlee (#1438) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Bocs,most módosítanám az előző hsz-em (melóban vagyok, és csak most lett kis szabadidőm) :

Visszavonva a javítási rész! Visszaolvastam,és nem te írtál a javításról...! :R

Freddy: Igen próbáltam a dekóder nélkül is,de ott nem szólt egyik side sem! :F
Amúgy összehasonlítva az analóggal a ddts100-on átküldött optikai jelét,nekem az optikai egy halkabb,kicsit erőtlenebb vagyis inkább nyersebb hangot adott ki zenehallgatás alatt!
Viszont filmen,az optikai kábelen kijövő hangok és ezt a filmlejátszón progin átkapcsolva valami olyan félelmetesen jó volt,hogy azt mondtam,igen ezt kerestem!
Megnéztem úgy a csatahajó c. fimet (egyik kedvencem) és olyan hangokat hallottam,olyan részletességgel,hogy tisztára mozi érzés fogott el! Sokkal tisztábban érthető volt a beszédhang pl,mint amikor analógon át hallgattam/néztem,sokkal jobban el lehetett különíteni a filmbéli cselekvések hangjait!
Mivel eléggé "vájtfülünek" tartom magam,ezért is fontos a szép hangzás mind filmnél és természetesen mind zenénél,s úgy érzem,az s750-et nekem találták ki ebben az árkategóriában!
Csak olyan jó lenne egy működőképes hibátlan példányt találni belőle...

[ Szerkesztve ]

(#1440) Howkeddlee válasza Howkeddlee (#1439) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Tud valaki segíteni nekem? Valaki aki megjavíttatta mostanában a végfokát,hol csináltatta és mennyiért??
Örömmel vennék mindenfajta segítséget!
Uni-Ser szervízt most hívtam,ott hétfőn kapok konkrét választ,hogy egyáltalán ők betudják-e még szerezni vagy sem ezt az IC-t,aminek első hangon is 6-7e Ft darabja,és ebből van benne 6db.
Reméltem,hogy ennél azért jobb híreket kapok... :(

(#1441) vati182


vati182
aktív tag

sziasztok
Creative SB Live! Value (CT4830) Sound Card
ilyet szeretnék telepíteni, windows 7/8 alá, valaki tud nekem ebben segíteni, mert jelenleg, csak az aida 64 érzékeli hogy egyáltalán van...
csak annyi kellene, hogy egyáltalán szóljon

(#1442) vati182 válasza vati182 (#1441) üzenetére


vati182
aktív tag

Megoldódott
Köszönöm

(#1443) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!

Nekem sikerült megjavíttatnom Bpesten a végfokot az S750-be,így ha valakinek kellene segítség ez ügyben,keressen meg privátban! :K

Üdv.

(#1444) At-is


At-is
csendes tag

Sziasztok van egy creatie s750 em és laptophoz szeretnék egy Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro usb hangkarit, Az a kérdésem ha a tv-re kötöm rá optikai kábellel,és a tvn usb ről nézek egy 5.1 es hangzású filmet akkor azt lefogja 5.1be adni a optikai kábel a hangkarinak és az a hangfalnak vagy ezek a hangkarik csak pc-ről üzelmelnek ?
köszönöm a válaszokat !!

Üdv: Attila :R

(#1445) Borisz76 válasza At-is (#1444) üzenetére


Borisz76
veterán

Bár nem ismerem a Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro usb-s cuccot de SZERINTEM 100% ,hogy nem fog üzemelni mert ugye a laptoba dugva is telepíteni kell a drivert/meghajtóprogramot és akkor működik rendesen.

Ha bedugod a TV-be akkor hogyan működne driver nélkül ?

Vagy nem így gondoltad ?

Ha a tv-be gudsz egy pendrive-ot filmnézés miatt akkor a hang az optikai csatlakozón megy át az usb-s hangkártyába, És ,hogy átmegy e rajta az 5.1 ?????

Keresd meg a TV-d technikai leírását és nézd át vagy keresd meg itt a TV-d tipusa alapján a készülék topikját és kérdezz rá ott erre.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#1446) At-is válasza Borisz76 (#1445) üzenetére


At-is
csendes tag

Igen ugy gondoltam h simán tv-be usb és azon ha van optikai kimenet azzal a hangarit rá, de igazad van telepíteni kell szóval nem valószínű hogy nem menne, oylan megoldást keresek hogy úgy tudjam összedugni a rendszert tv vel hogy ne kelnem mindig laptopról hdmi el rákötni tvre + a bedugni a hangot is a laptopba hanem legyen fixen összetéve mert ha veszek egy usb hangkártyát is ugyan ott vagyok h mindig kell a laptop hogy abba dugjam a usb hangot át képet is átjátsszam tvre

(#1447) At-is


At-is
csendes tag

ja és még egy a hangfalam azt csinálja hogy 2x kapcsol be megnyomom a bekapcs gombot egyből kikapcsol majd megint megnyomom bekapcsol és elfelejti a beállításokat mindig, láttam már h ez mással is elő fordult jelent ez vmi nagy gondot ?amit meglehetne csináltatni persze nem 20 ezerért ? :))

(#1448) At-is válasza At-is (#1447) üzenetére


At-is
csendes tag

Egy ddts-100 dekoder pl lehet h segítene ezen mindent rálehet kötni van rajta optikai is azzal lehet hogy működne esetleg ha vkinek van írjon

(#1449) Borisz76 válasza At-is (#1448) üzenetére


Borisz76
veterán

DDTS-100 -as dekódert HA szerencséd van akkor is csak használtan kapsz már.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#1450) At-is válasza Borisz76 (#1449) üzenetére


At-is
csendes tag

igen tudom :/ vmi hasonló dekodert nem tudtok ? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.