Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hmm... Mivel az alaplapom i915-ös, ezért 260-as FSB-nél kiakad minden a procit és a ramot kivéve. 258-on még elindul az xp, de kb 2perc után a winyó kiakad, és fagy. 256-on ment egy darabig a saját stressz-teszttel, de előbb meguntam, mint ahogy bármi baja lett volna. Akkor végülis 3840MHz-en még stabilnak tekinthetem a procit(531)? :DDD Ja, de stabilitás szempontjából mindegy volt, hogy 1,425V-ot adtam neki és onnan esik terhelés alatt 1,336-ra, vagy 1,375-ről 1,3V-ra.
Egyébként a teszt: SuperPI 32M, CPU-Burn-In 45perc, majd mikor ezek már futnak, elindítom a Winampot egy keményebb 3D-s visualizerrel, Elindítok egy avi-t a Mediaplayerben, és megnyitom a Google-Earth-öt úgy, hogy kb 2+nyit ráközelítek, és megforgatom(meglendítem). Na ez így általában jobban megfogja a procit is, gépet is, mint két Prime, de azért felváltva szoktam néha azt is. Mikor már minden fut, akkor még az egér is 3másodpercenként moccan meg. Na és akkor végülis ezt kétszer lenyomva hiba nélkül, stabilnak tekinthető a proci?

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.