Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#510) HodyDEATH válasza warrior28 (#509) üzenetére


HodyDEATH
tag

Sziasztok!!!

tök új vagyok itt... direkt ez a téma miatt regiztem...

van nekem egy celeron 2,4-es procim és eltört az egyik lába ami miatt nem indult be körbekérdeztem a boltokat tudnak-e valamit csinálni vele... de nem igazán aztán én itthon megcsináltam és működik viszont nagyon melegedett.. vettem rá új hűtőt ventivel és újra pasztáztam... nah most az van ha bekapcsolom a gépet akkor már 45-48 fokos
kipróbáltam az EVEREST progit és az Everest system stability testje elött a proci: 48 alaplap: 28 fokos... elkezdtem a tesztet és 6perc elteltével... proci :65 fok alaplap:33 fok
az alaplappal nem lehet gond mert az nem melegszik vészesen de a proci az igen... mit lehetne vele csinálni hogy ne legyen ilyen meleg...

jah és ami nagyon bosszanó, hogy van egy játék nevezetesen a street legal racing redline kb 5-10 percet játszok és újraindul a gép.... ezt csak a procinak tudom a számlájára írni hogy melegszik.. a többi játéknál nem indítja újra a rendszert csak pittyeg mint állat hogy meleg...

bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült... remélem tud valaki segíteni... előre is köszi :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.