Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Commodore 64

Hozzászólások

(#168) Füleske válasza jagada (#161) üzenetére


Füleske
addikt

Amikor kiírja hogy side b vagy bármelyik másik side ( c , d , e stb) akkor nyomsz egy ''F10'' - et , rámész a kért side - ra , nyomsz egy ''F4'' - et ( select disk) , majd a játékban egy entert vagy space - t , már nem emlékszem. Ha jól csináltad egy idő múlva bejön a game ( lehet hogy kér még előtte más lemezoldalakat is , most nem emlékszem , de játék közben néha sűrűn kell oldalt cserélned majd)

A készítőknek köszönet a játékért részemről is , anno a Computer Karácsonyon vettem meg , 94 - ben , egy barátomnak. ( én akkor már amigás voltam). Viszont csak ezért a játékért cseréltem el vele az amigámat egy nyárra , hogy végig tudjam játszani. A végefelé emlékszem van egy robotos poén , azon egy fél napig fetrengtem....

Remélem elkészül valaha a V3.0 , mert nagyon ígéretesnek tűnik , akkor újra nekifeküdnék játszani. A V2.0 - t is elkezdtem , de a make-up - os nővel nem bírtam ( ez bug , vagy változott valami ? ) valamint néha eltűnt menet közben egy-egy tárgyam is , szóval nem volt türelmem hozzá.
Másrészt régóta izgat az a dolog , hogy a játék elején az első kanyar után feltűnik majd eltűnik egy alak , vele lehet valamit kezdeni ?

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Commodore 64
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.