Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Commodore 64

Hozzászólások

(#251) SubBassman válasza juhi49 (#250) üzenetére


SubBassman
csendes tag




CONCUBINE (ez a szo joparszor elhangzik vele kapcsolatban, fel is van irva a falra a City bejaratanal)


Kosz az infot, mar delelott intezkedtem honlap ugyben.



(#252) juhi49 válasza SubBassman (#251) üzenetére


juhi49
csendes tag

Köszi, megnézem. Most nem vagyok Newcomer közelben.
Szóval ezt kell beírni és történik valami.

Köszi

juhi

(#253) juhi49 válasza juhi49 (#252) üzenetére


juhi49
csendes tag

Mitmondtatok, hogy mikorra lesz kész az Ultimate Newcomer?

juhi

(#254) Bassman válasza juhi49 (#253) üzenetére


Bassman
csendes tag


Hat ez sajnos nem rajtam mulik, hanem masik 2 emberen.

(#255) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Szasztok ! :) Újra vagyok. Mi a fenét lehet csinálni a miko öngyújtóval. Állítólag androidok ellen jó,de hogyan ? :F

Na meg a C4-essel mi a francot lehet csinálni? Sehol sem tudtam még felhasználni. Volt az a vízcső,de ahhoz is TNT kellett,mert a C4 csak kis lyukat ütött rajta. Ajtókhoz meg gyenge. :U

(#256) Freddy TNT válasza Bassman (#254) üzenetére


Freddy TNT
őstag

És úgy sacc/kb? Na meg mikkel lesz kiegészítve? Úgy tudom ki lesz bővítve ezzel-azzal.

Szerintem sokkal több útonállót is elbírna a játék. (legyen min EXP-t szerezni :)

(#257) SubBassman


SubBassman
csendes tag



Az ongyujtot az androidok jelenleteben kell hasznalni. A C4-et bizonyos ajtokon lehet hasznalni.

Uj dolgokat a jatek sajatos storyletarolo rendszere miatt sajnos mar nem tudunk beletenni.

Ha az enhanced verziora gondolsz, az eleg sok ujdonsagot fog tartalmazni, a 3as revizio pedig meg az iranyitast is megvaltoztatja (elonyere)

(#258) juhi49 válasza Freddy TNT (#255) üzenetére


juhi49
csendes tag

A mikroöngyújtóval például a Rockernegyedben a fegyverbolt melletti sütödést lehet kinyírni. A C4-el az űrállomás alsó szintjén kell felrobbantani egy ajtót.
A TNT levegőbe röpítené az egész reaktort.

juhi

(#259) Freddy TNT válasza SubBassman (#257) üzenetére


Freddy TNT
őstag

''Uj dolgokat a jatek sajatos storyletarolo rendszere miatt sajnos mar nem tudunk beletenni.'' ez nem teljesen világos. A storyletároló ? Az meg mit csinál ?

''Ha az enhanced verziora gondolsz, az eleg sok ujdonsagot fog tartalmazni, a 3as revizio pedig meg az iranyitast is megvaltoztatja (elonyere)'' erről pontosabb infót ? :) Angolul sajnos nem tudok valami jól :( (newcomer.hu)

(#260) SubBassman válasza Freddy TNT (#259) üzenetére


SubBassman
csendes tag



Storyletarolo:

Van egy modszer, amivel ezt a rengeteg adatot le tudtuk tarolni a memoriaban. Erre gondolok.

Enhanced: ok ertem. A 3-as reviziobol lesz magyar.

(#261) Freddy TNT válasza juhi49 (#258) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Az a snack báros ? Az is android ? Nem őt látjuk mikor a főhősnek Flash-e van ? :D Vele hogy lehet elbeszélgetni ? Nekem duzzog, hogy nem ismerjük egymást meg ilyenek és elküld a búsba.

Jah és van egy leírás Darren Perry naplójában. Egy találka van benne. (asszem wilderrel) mittom én hány lépés egy felrobbantott ajtótol nem tudom merre. Reggel akárhánykor.

Na ez a hely hol van ? :D

(#262) juhi49 válasza Freddy TNT (#261) üzenetére


juhi49
csendes tag

A snackbáros nemjátszik szerepet a játék kimenetelére. Ha akarod, meg is ölheted a microöngyújtóval. A naplóban van a jelszó Axel-hez. ''REGGELI''. A rockernegyedben a sztriptízbár mellett van egy felrobbantott ajtó. Ott kell használni Mnogo nyomkereső szaktudását és el visz egy helyre, ahol ásni kell és kiáasol egy csomó TNT-t.
ezt el tudod adni jó pénzért.

juhi

(#263) Freddy TNT válasza juhi49 (#262) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kössz,de a TNT-ről meg a nyomkövetésről és a reggeli-ről tudtam már. Engem a wilder-féle találka érdekel reggel 8-kor. Már ha tényleg lehet találkozni vele

(#264) SubBassman válasza Freddy TNT (#263) üzenetére


SubBassman
csendes tag



''Már ha tényleg lehet találkozni vele''


Nem lehet.

Az Enhancedben lehet, de nem ott :)

(#265) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Jó kedvem van, úgyhogy UP ! :)

(#266) szalai56


szalai56
senior tag

Hű de rég jártam erre. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#267) Freddy TNT válasza szalai56 (#266) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Hát,nem rohantunk el :) :D

(#268) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Azt hittem a rakétavető a leg királyosabb dolog a játékban,de egyrészt rohadt drága másrészt egyszerre csak egy emberre hat. Na meg nem vihetek túl sokat sem magammal :( Na akkor meg mire jó ? :F Talán a robotok ellen a végefelé ?

(#269) Freddy TNT válasza juhi49 (#246) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Talán nem kapcsoltad ki a risztót ? Bár nem tudom mit riaszt :D

(#270) juhi49 válasza SubBassman (#264) üzenetére


juhi49
csendes tag

Valaki ellopta a www.newcomer.hu oldalt.

Nem jön be az istennek sem.

juhi

(#271) Füleske válasza Freddy TNT (#268) üzenetére


Füleske
addikt

A ''nagy csata'' után már csak robotok vannak , ellenük csak a rakétavető és a lézer használ , a legvégén 1 helyen meg csak a plazma.

(#272) Freddy TNT válasza Füleske (#271) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Hamarosan eljutok odaáig... kíváncsi leszek mit tud a Slayer 7-8 as szinten. Bár talán találok RPG-t is... :U

(#273) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Mindenesetre azért jó lenne valamit hallani az ''új'' newcommer-ről. mert az oldaluk sajnos igen csak szünetel hír ügyileg.

Gondolom van bajuk elég, csak hát kíváncsi vagyok azért mégis sacc/kb hogy állnak nem csak így tapogatózva a sötétben. :U

[Szerkesztve]

(#274) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

UP ! :)

(#275) Füleske válasza Freddy TNT (#273) üzenetére


Füleske
addikt

Szerintem ők se tudják még mikor lesz kész. Ha írnának fix időpontot , és az esetleg nem jönne össze akkor mindenki anyázna. ;)
Inkább nem írnak semmit (én megértem őket) hanem ''amikor kész lesz'' , ahogy az ID Software is szokta csinálni az fps - eivel. (Quake , Doom)

(#276) SubBassman


SubBassman
csendes tag



Entolem mar reg kesz lenne, hiszen a magyar forditast mar tavaly decemberben befejeztem. Az a gond, hogy meg van masik 2 ember a ''project''ben es onekik vannak mas elfoglaltsagaik.
Egyebkent amennyire tudom, eleg kozel all a beta verziohoz, csak meg kene kicsit vele foglalkozni.

(#277) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Nem azon problémázok, hogy tegyék ki jövő hét végére a megjelenést, hanem azon, hogy semmi hír sincs a newcomer.hu-n :( Pedig tavaly december körülire volt egy igéret. Ami miadt nem is vagyok ideges,hiszen megértem, hogy elfoglaltak. Csakhogy azóta semmi hírt nem adnak magukról.

(csak itt,ebben a fórumban)

(#278) Füleske válasza Freddy TNT (#277) üzenetére


Füleske
addikt

''Az év végéig be szeretnénk fejezni a munkát, teszteléssel együtt.''
Évszám nincs odaírva. :Y

(#279) Bassman


Bassman
csendes tag



Akkor meg ugy volt, hogy ez kiviheto. Ma mar nem tudok semmit mondani. Varok a tobbiekre.

(#280) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Az egyik utas megkérdi a kalauzt a vonaton:
- Elnézést, meg tudná nekem mondani, mikor érünk a Victoria állomásra?
- Egy óra múlva, de sajnos a vonat nem áll meg ott! - mondja a kalauz.
- Úristen! Pedig nekem nagyon fontos ügyem van Victoriában, muszáj ott leszállnom!
A kalauz gondolkodik, majd előáll egy javaslattal:
- Nézze uram! Sajnos nem állíthatom meg a vonatot bárhol, de tudok szólni a vezetőnek, hogy lassítson le. Ketten kilógatjuk, ekkor maga elkezd szaladni a levegőben. Amikor már elég gyorsan fut, akkor letesszük, így nem fogja magát megütni, mert a sebessége akkora lesz, mint a vonaté.
Így is tesznek. Amikor a vonat Victoria állomáshoz ér, lelassítanak, kitartják az utast, aki elkezd futni a levegőben. Ekkor lerakják, emberünk cipői füstölnek, de nem esik el. Elkezdi a lassítást, ám az utolsó kocsiból kinyúl egy vaskos kéz és felrántja, a következő szavak kíséretében:
- Ember, marha nagy szerencséje van, hogy itt vagyok! Nem tudta, hogy a vonat nem áll meg Victoriában?

(#281) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Viccet féretéve mi van a Newcomer.hu-val ? Nekem nem jön le tegnap este óta. :U

(#282) szalai56


szalai56
senior tag

Nálam tökéletesen megy:F

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#283) szalai56


szalai56
senior tag

Biztos az F5-ön vannak a rendszergazdák:DD

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#284) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Má' megy :(( :)

(#285) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Sokszor elhangzik a kapu (Ami sehova sem vezet vagy mi) csak éppen nem találom. A térképen sincs rajta. Viszont a leírás szerint fontos dolgokat találok ott.

Szóval hol van ez a kapu ? :F

(#286) juhi49 válasza Freddy TNT (#285) üzenetére


juhi49
csendes tag

Kell keresned egy papírtérképet. Úgyhiszem a rocker negyed striptiz sow-nál van.
Először meg kell ölnöd a két őrt, azután a másik szobában a főnököt és a másik csókát.
Keresel a szobába és találsz egy csapóajtót. Álkulccsal kinyitod és lemész.
Itt keresgélj minden irányba és találsz cuccokat. Itt kell lenni a térképnek.
Utána kimész a vadonba. Itt használod a térképet és lám a bal alsó sarokban ott a
K jelű hely, vagyis a kapu.

juhi

(#287) Freddy TNT válasza juhi49 (#286) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kössz. megnézem.

(#288) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Megorülök ! Hol a rákba lehet venni csavarhúzót ? Na meg hová tqnt a hosszú ö-m ??? csak Q van helyette..... :((

(#289) juhi49 válasza Freddy TNT (#288) üzenetére


juhi49
csendes tag

Csavarhúzót a Rocker negyedben lehet venni Attilától.
Szépen beszélj vele mert sértődékeny és soha többet nem áll veled szóba.
Az ékezetes betűket meg úgy lehet előhívni, hogy lenyomod a C64 vagy a ctrl vagy a tab stb. gombokat, majd felengeded és lenyomod az o vagy a vagy u stb. gombokat.
Mielőtt bemennél a kapu című egységbe, legalább 3 TNT-t vigyél magaddal.
Legalább ketten értsenek a rakétavetőhöz minimum hármas szinten és Russ legyen bent a csapatba mint computer szakértő, mivel ha nem nyílik egy ajtó, vagy robbantsd fel, vagy Russ kinyitja computer vagy elektrotechnikai szaktudásávsl.

juhi

(#290) juhi49 válasza juhi49 (#289) üzenetére


juhi49
csendes tag

Nem mondtam még, hogy antirad ruhát is vigyél, mert különben nem tudsz végig menni rajta.

juhi

(#291) Freddy TNT válasza juhi49 (#290) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kössz,de a billentyuzet nem csak a newcomer alatt rossz :(((((
Ez az Attila hol van ? Ö a vegyeskereskedo ? Mert nála nem láttam :(

(#292) Füleske válasza Freddy TNT (#291) üzenetére


Füleske
addikt

Az Attila az szerintem a hunki-punki shopos hülye magyar ürge.
Vétel után gyorsan nyírd ki , idegesítő . :DDD

(#293) Freddy TNT válasza Füleske (#292) üzenetére


Freddy TNT
őstag

:D Nála nem néztem,de jó, hogy mondod. Csak nála lehet :U

Bár kinyírni talán nem kéne....lehet rá még szükség. Na meg aztán MAGYAR

[Szerkesztve]

(#294) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Fenébe ezzel az álmatlansággal :) Na de akkor newcomerezek egy kicsit. Bejutottam ezen a rohadt kapun. Kivasaltam az összes robotot. Fel kellett húzni az antirad ruhát. Jött utánna az a majom, akinek a kezében egy forgótáras van. Azt is lezúztam. Aztán meg az ajtót is TNT-vel.

De az azt követo (a térkép bal felso sarkaban levo utolsó helyiséget) hogy a fenébe lehet kinyitni ?!
8-as robbantási és 9-es zár szaktudással nem megyek vele semmire... :((

(#295) juhi49 válasza Freddy TNT (#294) üzenetére


juhi49
csendes tag

Először a jobb alsó helységben az összegyűjtött tranyó, nyák és kondiból kell csinálni egy kártyát és valami kapcsolót kell átkapcsolni ezt most hirtelen nemtudom vagy a kártyával kell majd a balfelső ajtót kinyitni. De arra emlékszem, hogy a jobb alsó helységben kell keresgélned. ugye összeszedted a három alkatrészt? Vagy azt kell használni a kapcsolószekrényben és utána kell átkapcsolni csak úgy tudsz kimenni a bal felső ajtón.

juhi

(#296) SubBassman válasza juhi49 (#295) üzenetére


SubBassman
csendes tag



Azok az alkatreszek mashoz valok. :) A Kapu arean nem az a megoldas. Azt hiszem TNT kell a vegen, de lehet, hogy electronics (vagy mindketto jo)

(#297) juhi49 válasza SubBassman (#296) üzenetére


juhi49
csendes tag

Rosszul írtam mert nem nyákot hanem relét kell felvenni. Az utolsó szobában valamelyiket, mindegy, hogy melyiket használni kell a kapcsoló panelen és így nyílik ki az az ajtó, amelyiken a végén kimész a vadonba. Ez tuti.

juhi

(#298) Freddy TNT válasza juhi49 (#297) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Sikerült. Csak mind a 3 alkatrész kárba veszett.....na akkor meg mi értelme volt bemenni ? :U Az ütetvények alatt a börtönben van egy ajtó. Csak robbantással lehet kinyitni (TNT)de akkor bent beszakad valami lépcso. Kilehet azt nyitni máshogy is ?

(#299) juhi49 válasza Freddy TNT (#298) üzenetére


juhi49
csendes tag

Az az értelme, hogy az űrállomáson beindított valamit, ami nélkül nem tudnád végigjátszani.
A börtönben az ajtó az Ezredes negyedében a kúriába vezetne be, de ezt nem lehet kinyitni. Ilyen a program. A Kúriába máshogy kell bemenni, de onnan már nincs vissza út.

juhi

(#300) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Up ! 300. beszólás :) :R :C :B

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Commodore 64
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.