Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Nem tudom mi a bajotok :DDD Ha nem sikerül, akkor annak két oka lehet:
-erősebb ellenfelet dob be a gép (általában csak 2-3x, de velem már volt h 8x egymás után eggyel nagyobb szintűt kaptam). Ilyenkor süllyedjetek le/tegyétek el holnapra a játékot
-rossz decket használtok. Az nagyon idegesítő tud lenni, ha pont olyan kártyái vannak a másiknak, ami ellen nem lehet a sajátokkal jól védekezni. Szerencse kérdése, ha sokat vesztek, majd másnap folytatom :D Vagy soha ;]

Egyébként az Eren Yeager féle deckeket tudom ajánlani. 8as szintű és aréna 8ban van... Ami nekem beválik: golemes sereg wizivel és hoggal (a többi az íjász goblin nyíl és tombstone), valamint a "hogos sereg". Ennek az a lényege, hogy nagyon olcsó. A pusholó egység a hog, ezenfelül alap a zap, a tűzgolyó, a goblinok, íjász, és bomber is. (Alias se epic, se legendary :C 2000ig jól működik. Nem árt, ha 5-ös hogotok van :) ) A bomber nagyon jó pédául a barbárok ellen, a zap+tűzgolyó pedig leszedi a wiziket és a muskétásokat is. Nincs nyíl, de a minionok ellen egy jól irányzott zap/íjász is megteszi. Ez a deck arra alapoz, hogy olcsó, így mindig tudsz védekezni, max 3 elixir.

A zap önmagában is nagyon hasznos, a spear goblinst leszedi+egy másodpercre sokkolja az épületeket/egységeket.

Támadásnál pedig a hogot kell előreküldeni, mögé pedig kicsi olcsó béna sok egységet (főleg sima goblin,bomber, íjász/spear goblins) lerakni. A golemes seregnél a golem megy előre, a többi mögé, bár azt nehezebb használni. Remélem segíthettem valakinek, elvégre ha nekem bevált, másnak is be kéne...

Üdv, Balazs23 a DarkFoxes(igen a bigyusz lemaradt a végéről)-ból

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.