Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Trak válasza MikeMyers (#22) üzenetére


Trak
addikt

Az hogy ma árulnak egy boltban egy házat, azt nem azt jelenti, hogy az egy mostani gyártás. Ebben az évben sokat foglalkoztam a Chieftec házakkal, és ne tudd meg milyen állapotú házakat találtam némely boltban... 2-3-4 éve a kirakatban, vagy vlamelyik polcon rohadó, minden ottjáró által összetapogatott, szétszedett, érdekes állapotú darabokat... És ekkor gondol egyet vlamelyik nagyokos boltvezető, és ezeket a darabokat jól megtisztítják, összedobják amyennyire lehet, hogy nagyjából olyannak tűnjön, ami épphogy csak kint van a polcon, és akcióban eladják jó pénzért. Ezt külföldön nem nagyon engedné meg magának senki, de ez M.O. Így ne csodálkozzunk ha vlakinek vlamiért szétesik a háza.

A fenti eset megrtörtént.

Ez olyan mintha gyorsan megnézném vlamelyik asztali DVD gyártó honlapját, ahol azt látnám az egyik új modellnél, hogy 2004 első negyedévtől csakis olyan lejátszót gyártanak, ami lejátszik DivX-es filmeket, erre elrohanok a boltba, és veszek egyet, aztán meglepődve tapasztalom, hogy nem játsza le... Esetleg lehet, hogya boltban még van régebbi model nem?:)
Azért adhatnál egy linket, hogy hol láttad a Chieftec honlapon ezt a csavar nélküli szerelhetőséget, mert már érdekel, hogy hol volt pontosan.

Az előző két Chieftecem használt volt, az egyikben volt is egy kis hiba, amin jól látszott, hogy az előző tulaj csinálta, de még így jó állapotú volt, semmi panaszom nem lehetett rá, de a harmadikra nagyon készültem, azt már újonnan vettem, mégpedig a nagykerből a legújabb típust, ami csak pár napja volt nekik, tehát biztos voltam, hogy senki nem nyúlt hozzá, nem lett szétbarmolva. Elötte az összes Chieftec weboldalt jól átnéztem, elolvastam jópár fórumot, kérdeztem is, tájékozódtam. És láss csodát, tökéletes állapotban kaptam meg, látszott, hogy a gyári összeszerelés óta nem igazán volt még kint a dobozából. És ezen sem találtam kivetnivalót, főleg hogy tudtam, hogyha ezen vlami hiba keletkezik, azt már csakis magamnak köszönhetem:)

De még mindig fenntartom, hogy mivel a Matrix szériát nem nagyon ismerem (mert sohasem tetszett igazán), ezért arról konkrétan nem tudok nyilatkozni, ezért még mindig OFF ban maradok:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.