Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

"a Call of Duty HQ elkészítése az elmúlt évek legrosszabb ötlete volt."
Egyetértek. Már a bétánál is tikkeltem miatta, legalább kis ablakban nyílna meg, de ez így értelmetlen.

(#2) freeapro


freeapro
senior tag

ahhoz képest elég magasan tartják az árát

(#3) markknight


markknight
veterán

Csak egyetlen baj van vele. Az ára. Minimum féláron kellett volna forgalmazni.

Ami rettentően zavaró, hogy össze van migrálva a Modern Warfare 2-vel és a Call of Duty app egyfajta launcher a konzolon ami indíthat már MW 3-mat vagy MW2-t, esetleg Warzonet. Persze default nem tudod kiválasztani így pofátlanul mindig el kell navigálni MW3-ról MW2-re.. áhh. Rémálom.

(#4) .LnB


.LnB
titán

Év játéka!
Ja bocs, nemide.. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) fanti


fanti
addikt

Jó szar lett....

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#6) KYZRR


KYZRR
őstag

Nagyon-nagyon kicsit cyberpunkos beütésem van ezzel kapcsolatban.. tudom tudom, let me explain. :))

A vége iszonyatosan kaotikus, és elkapkodott lett, valahogy túl hírtelen lett túl gyors az egész.
Értem én, hogy azt akarták ábrázni, minden megtörténhet, háború szinte egy szempillantás alatt változik, de ennyire túlzásba vinni, hát.. Az utólsó missziónál pislogtam mint hal a szatyorban...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#7) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

mindig csak a rinya megy ezeknél, hogy így szar, úgy szar, aztán mégis viszik mint a cukrot
fifa, 2K ugyanezek
egyszer élném meg, hogy egy ilyen kaliber játék tényleg a fejlesztők nyakán maradna egyszer...

They don't know... PepeLaugh

(#8) pandras83 válasza YellowFlash (#7) üzenetére


pandras83
senior tag

a multi miatt persze hogy viszik, főleg most h telepakolták legacy mapokkal..de az kétségtelen h ez az eddigi legcsövesebb kampány eddig

Cyberfuck Patchrunner

(#9) .LnB válasza YellowFlash (#7) üzenetére


.LnB
titán

Hahhh... Régen én is, hogy tudtam puffogni ezen. :D Mint egy hülye. De felesleges. El kell ezt engedni. Túl nagy biznisz lett már ez a COD, iszonyat sokan nyomják. És az sajnos igaz, hogy igazi alternatívája sincs, amitől ez a hegemónia változna. Főleg, hogy a BF kvázki kiherélte saját magát.

Inkább mosolyogni kell azon, hogy most hogy ki vannak most borulva a CoD-osok. Pedig (mi úgy látjuk, hogy) minden évben ugyan ezt kapták, eddig jó volt. Szerintem tökre vicces.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) markknight válasza .LnB (#9) üzenetére


markknight
veterán

Azért ez így nem teljesen igaz, az idei verzióval kezdett el Fifásodni a cod, hogy csak a skinek változnak és kb semmi más. Ilyen, hogy a tavalyi teljesen ugyanaz (csak a UI elemek más és ennyi) mint az idei még nem volt. A Vanguard hasonlított pl a 2019-re nagyon, de közte meg volt egy Cold War ami egészen más volt.

Szívesen játszanék vele, mert a tavalyi is tetszett/tetszik ez meg ugyanaz, de ennyi pénzt biztosan nem fogok kiadni érte max ha becsúszik a 13 ezres ársávba.

[ Szerkesztve ]

(#11) korren


korren
aktív tag

CoD multit az Infinity Ward tud csinálni, más nem.

Single passz. Utoljára a Medal of Honor kampánnyal játszottam. Bár ott az alap, a Spear Head és Breakthrough is megvolt.

-I like the misery. -I like this world!

(#12) freeapro


freeapro
senior tag

Nem tudom mi ez nagy vergődés a kampány miatt. Soha nem játszottam csak multit bármelyik COD vagy BF programmal.

(#13) Neurotoxin válasza .LnB (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

;] Ezt tényleg DLC-ként kellett volna csak kiadni..Tovább rontja a képet az aranycsillám-festésű gépkarabély... :((( Ezeket a skineket tényleg megkellene hagyni a Fortnite-nak, mindenki jobban járna.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#14) oriic válasza Neurotoxin (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak sima gold festés, az meg már COD4-ben is volt ;]

Live-Die-Respawn

(#15) Urzu_7 válasza freeapro (#12) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

ÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉnÉn

giran~

(#16) k-adi válasza .LnB (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, a cikkben is említve van a kulcsmondat: "egyszerűen nincs komolyan vehető multiplatform konkurenciája."

így akármennyire is rossz, mégis veszik, mert.... nincs más. A BF próbál codosodni, a cod próbál BF-esedni, de láthatóan egyik se működik... de a BF esetén sokkal nagyobb volt a bukás. Ők tényleg arccal mentek a falnak.

(#17) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Én a multival teljesen elégedett vagyok, kampányhoz még hozzá sem nyúltam.. :DDD
Mondjuk nekem nem DLC érzetű a játék mert MW19 + Verdansk óta szüneteltettem a CoD - ot :D

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#18) adrian14 válasza ridiculous (#17) üzenetére


adrian14
tag

Én 2010-ben COD-oztam utoljára. Ezt most rendeltem meg. Meglátjuk milyen lesz 13 év kihagyás után.

(#19) bul07


bul07
nagyúr

Ezt a úgyis veszik dolgot felesleges felhozni
Haldokló nyugaton pár óra munkabér, na jó fél nap minimálbéreseknek, jó hogy megveszik meg se terheli őket.

A sok nyomi skint is megveszik akkor majd pont egy új tartalomért ne fizetnének. :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20) tomas9320


tomas9320
tag

Eleinte én is mondtam á, biztos nem veszem meg. Aztán végül gittbe megkaptam olcsóbban. Ami nem változott az a szerver oldali laggok, egyik nap 60ms körüli másnap meg hajnalban 180.Első indításkor is packet burst van.Szánalom. Az MW2-es fegyverek nerfelése sem teljesen helytálló, Necroplasmal szitává lövik az embert és volt egy másik MW2-es fegyver is ami jóval erősebb volt.

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#21) bager13


bager13
aktív tag

Nagyon korrekt, tárgyilagos iromány lett köszönjük szépen.
Nagyon jól körbejártad a kritikus részeket, amin a sok sírás megy és nem érződött, hogy bármelyik tábor narratíváját erősítetted volna.
Le a kalappal, ilyen egy objektív teszt. :R

Ellenben a pcguru és társai által összesírt boomerkedéssel és azzal a sok bullshittel, ami bele sikerült nekik hányni a tesztnek nem nevezhető szöveghalmazba.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#22) iszoke válasza freeapro (#12) üzenetére


iszoke
senior tag

Ha soha nem játszottál csak multit, akkor tudnod kéne, hogy ennyi pénzért illene normális egyjátékos módot kínálni.

#Neurotoxin
Call of Duty: Generational Warfare néven is kiadhatták volna és akkor senki nem panaszkodna. Mármint generációk harca, ahol a normálisabb még a milsim kinézetű fegyókat kapja, a másik meg a csillámf*szlámákat.

[ Szerkesztve ]

(#23) Neurotoxin válasza iszoke (#22) üzenetére


Neurotoxin
őstag

+1. Akkor legalább egyértelműen szét lehetne választani a generációk közötti igényeket.. A fenti, plüssfityegős dolgokon nagyon fel tudom húzni magamat, komolytalanná teszik a játékot :((
Ennél már csak az “újrahasznosított” Warzone map-ek kellemetlenebbek. Majd egyszer GamePass-el végigjátszom az egyes részek kampányait..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#24) Xaels válasza k-adi (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén én láttam az XDefiant-ban potenciált, a Bétákkal jól szórakoztam, a legutolsóban a matchmaking és a lagg sem volt már vészes. Erre a két nagy platformtulajdonos (Sony, MS) visszadobta... nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani de mivel az egy F2P cím, gondolom nem szerették volna ha az aranytojást tojó tyúk kapott volna egy "ingyenes" konkurenciát megjelenés előtt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Sontir Fel válasza .LnB (#9) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Azért annyit el kell ismerni, hogy a roppant gyenge kezdés után egész jóra sikerült kikalapálni a BFet.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#26) k-adi válasza Xaels (#24) üzenetére


k-adi
nagyúr

én is láttam azt, nem mondom hogy rossz volt de azért nem cod vetélytárs volt még abban a formában... persze később kinőheti magát azzá még de F2P mindig necces

(#27) markknight válasza k-adi (#26) üzenetére


markknight
veterán

Látatlanban megmondom, hogy elindítják ezt az Xdefiantot, rá 1 évre kilövik a szervereket. Az Ubisot nem ért a live service-hez, főleg nem ahhoz amit a COD, Fortnite, Apex közösség meszokott.

(#28) Xaels válasza k-adi (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Régi COD fejlesztők dolgoztak rajta, a gunplay gyors és szórakoztató és azon van a hangsúly, nem streakek meg skillek döntenek. A játékmódok és a pályák sem rosszak, egész nagy a választék. A Crossplay-t is be lehet állítani többféle módon amit eddig rengeteg helyen kértek a játékosok. Nagyobb bugok sem voltak már az utolsó bétában. Azért a Division-ök egész jól szerepeltek eddig, egy esélyt megérdemelne az XD, ha beleáll a földbe akkor is csak az UBI járna rosszul.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) k-adi válasza Xaels (#28) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én csak örülnék neki ha lenne minél több alternatíva, mert akkor talán a cod is jobban megemberelné magát? :F

(#30) Mr X


Mr X
veterán

A teszt nagy részével egyetértek, a zombi mód kritikájával nem teljesen. Az MWII-nél az első pár hét multiplayer után szinte kizárólag DMZ-ztem. Imádtam azt a módot, leszámítva a sok fejvadász játékostársat.

Én kifejezetten örültem a zombi mód érkezésének, máskülönben meg sem vettem volna a játékot. Előtte pár héttel volt szerencsém megtapasztalni a Vanguard zombi módját, ami nem volt rossz, de nekem ez az open world megoldás sokkal jobban tetszik.

Az viszont tény, hogy egyrészt a játékról ordít, hogy ez csak egy DLC, másrészt olyan bug-ok vannak benne, amik már az előző részben is megvoltak (föld alól lövő botok, nem felvehető loot, indokolatlan lag). De emellé érkeztek újak is. Nem tudom, hányan tesztelték a zombi módot, de a teljes QC csapatot nyakon kellene vágni. Az mi, hogy teljesen más irányból hallani sok hangot, mint ahol a hangforrás valójában van? Vagy épp az ejtőernyő nyitás nem-érzékelését tényleg ennyire nehéz javítani? Esetleg a víz grafikai hibája series s-en mond valakinek valamit?

Mindent összevetve, a bugok ellenére is, nekem a zombi mód az egyetlen, ami képes volt eladni ezt a játékot, rögtön kétszer is (magamnak ps5-re, a feleségemnek pedig Series S-re)

(#31) oriic válasza Mr X (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A cikk írása óta kicsit változott a véleményem a Zombiról, egyre jobban tetszik. Most kezdtem Tier 3-as questeket és bizony ezek már nem egyszerűek. Ha az idő limit nem zavarna be mindig, még jobb lenne talán.

Live-Die-Respawn

(#32) Mr X válasza oriic (#31) üzenetére


Mr X
veterán

Ó, Tier 3-ban mi még csak átrohanóban voltunk, oda még gyúrni kell.

Meglepő módon az idővel én is bajban vagyok, a DMZ25 perc volt, gondoltam, itt a 45 perc rohadt sok lesz. De nem, mire feltápolok kicsit, simán odavan 15-20 perc, aztán jöhetnek a mission-ök.

(#33) oriic válasza Mr X (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ACT3-at akartam írni (sztori questek), arra gondoltam, csak rosszat írtam. A Tier 3 nehézségi területre ritkán megyek, de a legújabb küldetések egy része már oda visz szóval rá kell készülnöm.

Live-Die-Respawn

(#34) Mr X válasza oriic (#33) üzenetére


Mr X
veterán

Azzal is jobban állsz, mint mi, mi pár napja végeztünk Act1-gyel. :D

(#35) arty válasza freeapro (#12) üzenetére


arty
veterán

éshát ez ugye csak és kizárólag neked/miattad készül :D :W

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.