Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    "csak egy szezont birja a jatekoknal kibir egy oszi es egy utana kovetkezo tavaszi szezont de mar a kov oszi szezon jatekainal nagyon legyengul amig a Leadteck altal gyartott geforce kartyak tovabb birjak."

    Ezzel tényleg hülyeséget mondasz, ez kb majdnem olyan szintű hogy az Ati-nak szebb a képe.... egyébként meg kit érdekel kinek milyen kártyája van, mind2 jó, azt veszed amilyet akarod, most annyival vagyunk jobb helyzetbe hogy a játékok igényei nem nőttek sokat az utóbbi időben, ezért tényleg azt veszed ami neked tetszik, nekem is azért van 8800GT-m mert akkor amikor vettem (április környékén) az árához képest elég gyors volt. Én igazából ezt a Dx10.1-es dolgot nem értem emiatt helyezik sokszor előnybe az Ati-t, jó kártyák ezek a 4000-esek, de dx10-es játék sincsen, legalábbis semmi különbség nincs 9 és 10 között, max feleződik az fps vagy a 10-be butítanak vmit és ezért lesz több vmivel, sokszor Ati-t ajánlanak emiatt mert hogy időtállóbb, ami megint csak hülyeség, szóval nem feltétlenül ennek kéne lenni a mérvadónak ha ajánlani akarnak vmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés