Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9044) gbors válasza Audison (#9040) üzenetére


gbors
nagyúr

el ám, szerintem iszonyú jó value for money a Borderlands 2 :C

and now over to something (not) completely different. örömmel tudatom, hogy sikeresen legyűrtem az OP6->7 digsitruct peaket. DE B******G EZ VALAMI IRDATLAN BRUTÁLIS VOLT!!! khmmmm... elnézést. a vérnyomásom még mindig a 180-at súrolja szerintem :DDD
sokadik próbálkozásra elgurult a gyógyszerem, és a jellemzően bevált DPUH + Grog Nozzle + Antagonist + Slayer of Terramorphus kombó helyett DPUH + DPUH (OP4) + Bee + Chaotic Evil Monk lett az alap loadout. átlagosan duplájára gyorsult tőle a játék :D
aztán az assassinoknál elkezdtem parázni, és visszajött a Grog Nozzle, de addig hihetetlen fun volt a játék. fi:zi'k mester, respect :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.