Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz kenguru99 #31887 üzenetére

    Hát köszi srácok, tartjátok bennem a lelket. És akarom és kell, mert ilyen már nem lesz :(
    Más baja: nem igazán, csak ami egy 20 éves dögnek, kicsit kell foglalkozni a kárpitragasztással az ajtón meg ilyenek. De a félbőr ülést még varrni meg taknyolni sem kell :N VIN alapján gyári M packet és rajta is van a lökös, szóval hát ja, igen, szeretném és szeretni fogom, ha egyben lesz. Vigyázni fogok rá és szívesen bütykölöm amit tudok rajta én is.
    Én is úgy vagyok vele, hogy ezt ha kilakatoljuk akkor most zéró rozsda, utánna valami agybeteg alvázvédelem és akkor fasza. Négy új gátló, négy új fék oszt akkor jótérez.

    Szívesen megmutatnám én bárkinek, hogy segítsen, de hogy veszi az ki magát, hogy elhozom egyik szerelőtől, hogy egy másik ránézzen, majd visszaviszem, hogy de azért csináld meg, meg a te lakatos haveord oldja meg, és jó szemmel nézzetek ám rám, mert amúgy dúl ám a bizalom :DDD (Egyébként ő is bömössel jár)

    Na jól van srácok, ilyen ez a popszakma, szerintem lassacskán belevágok, és egyszer lesz egy pacek E36 -om, amire ha vigyázva van akkor egyben is marad. :R

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés