Új hozzászólás Aktív témák
-
francz'70
senior tag
válasz
Aureal #13068 üzenetére
Egy tesztben hallottam, hogy a Tronsmartok pl. kifejezetten erre gyúrnak, még a hasonló Blitzwolf inkább a kiegyenlítettségre
Mondjuk ez igaz, de ezt a Groove-ot érdemes lenne meghallgatnod, nincs túltolt basszus és nagyon tisztán szól, a magas is olyan mintha már csipogója lenne, szerintem nagyon el van találva a hangzása, kis túlzással az EQ is csak ront rajta.
Sőt, amíg szinte az összes BT hangszórómnál szívesen használom a Samsung Adapt Sound-ot, főképp magashang erősítésre (pl. Tronsmart T6 Plus Upgrade Edition-nél kötelező + még az EQ is) itt a Groove-nál nem kell, semmiféle hangzás javítót nem igényel.
A TWS miatt én már a másodikon gondolkodom....
Új hozzászólás Aktív témák
- FÉL ÁR ALATT! Lian Li UNI FAN SL120 RGB 1db-os és 3db-os ventilátor szett garanciával
- LG 65C2 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- 2db Dell PowerEdge R740 2U Rack Szerver és 3db Netapp FAS2040 NAS
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest