Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) KrAt


KrAt
veterán

Ronnie powwaaa :) Jó hangulat van, mikor megy neki a szekér :)

LOOOOOOOOOOOL a sárga besegíti :DDD

mostmeg safetyből bemegy a piros :DDD MESTER!!!!

[ Szerkesztve ]

(#952) Hydra SR válasza KrAt (#951) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ez a frame egy az egyben mehet a Watts-ba :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#953) KrAt válasza Hydra SR (#952) üzenetére


KrAt
veterán

Mondjuk ha az a bal felső sárga mögé beragad a fehér, lementem volna hídba :D

(#954) KrAt


KrAt
veterán

Szegény Hendry... :(

(#955) Gregorius válasza Bibby (#949) üzenetére


Gregorius
őstag

Eljött az a pillanat hogy Hendry-t kezdem sajnálni... túl jó játékos ahhoz hogy csak ott üljön.
Közismert, hogy nem szeretem különösebben Hendry-t, és messze nem nézem ki belőle, hogy 50 évesen hozza azt a szintet, mint Davis (ha egyáltalán játszani fog akkor még), de ezen a tornán nagyon szépen helyt állt.
Ronnie-t pedig egyszerűen nem lehet megállítani és pont. Innentől megnyeri. Ha Ali Carter a másik döntős, ő az eddigi meccseiken rendszerint leblokkolt. Lehet mondani, hogy most nagyon motivált, első 147, stb, de Ronnie sem ücsörög ölbe tett kézzel.
Perry is összeszedte minden tudását a tornára, de szerintem ő is kevés lesz.

(#956) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Másodszorra nézve is elképesztő ez a befejezés, ahogy Hendry elbukta az utolsó esélyét.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#957) Motion_Blur válasza Hydra SR (#952) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Valahol meg tudom nézni utólag ezt a frame-et?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#958) Hydra SR válasza Motion_Blur (#957) üzenetére


Hydra SR
addikt

Nem tudok konkrét helyet de gyanítom, hogy fönt lesz a neten és a TV-ben is ismétlik talán a döntő után valamikor.

szerk: aha, nem tartott sok ideig megtalálni a youtube-on :)
[link]

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#959) sgergi


sgergi
veterán

Nagy csatában végül Carter jutott tovább. Sok sikert neki Ronnie ellen.

(#960) Gregorius


Gregorius
őstag

Most vágott belém a felismerés, hogy az a két ember játsza a döntőt, aki a két 147-est lökte a tornán. :) Asszem az idei döntőt is felveszem :)

(#961) sgergi válasza Gregorius (#960) üzenetére


sgergi
veterán

Nagyon helyes elgondolás, tavaly is jól jött. :R

(#962) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ronnie-t nem lehet megállítani szvsz.

Eddíg 4-1 neki.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#963) Hydra SR válasza Motion_Blur (#962) üzenetére


Hydra SR
addikt

Nagy tarolás néz ki, ezt már a meccs megkezdése előtt is lehetett sejteni. 7:2-nél állnak és megmondom őszintén, az a 2 jobban meglep, mint a 7. Hacsak Ronnie-val nem történik valami, akkor ezt durván megnyeri. Persze Ronnie-val bármikor történhet "valami".
Carter viszont szét van esve. Biztos fáradt is. Kicsit kalandosabban jutott el idáig, mint O'Sullivan, és tegnap nem pihengethetett. No meg nincs is tapasztalata ennyi egymás utáni mérkőzésben, sosem volt még VB döntős.

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#964) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Oké, most már Ronnie is szét van esve. Csak az a bibi, hogy amíg Carter is, addig szétesve is sz*rrá veri. Kell az a pihenő mindkettejüknek.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#965) sgergi válasza Hydra SR (#964) üzenetére


sgergi
veterán

A végére mindketten szétestek, pedig itt lett volna a lehetőség Carter előtt, hogy feljöjjön. Pont ilyenkor nem megy neki sem.

(#966) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Fél7-re érek haza, remélem marad még frame estére is, és megnézhetem élőben a végét.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#967) Gregorius


Gregorius
őstag

Bakker, miért a döntő közepén kell elmennie a közvetítésnek??! :O

(#968) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

No, mi volt?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#969) nRu3


nRu3
addikt

he he, az állatnak minden kereke hiányzik ha gojói nem :DDD :))

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#970) kraftxld válasza nRu3 (#969) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Biztos jól megbökdöstem volna az oldalát a fickónak a dákóval az asztal alatt :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#971) nRu3 válasza kraftxld (#970) üzenetére


nRu3
addikt

de hogy beszaladt az asztal alá :D alig birták kiráncigálni :))

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#972) Bibby válasza kraftxld (#970) üzenetére


Bibby
addikt

Miről van szó? Lemaradtam.

Amúgy Carter a végét járja, nekem legalábbis úgy tűnt az előző snookerből nem tudott türelmesen kijönni, csak meglőkte izomból.

Ελευθερια η θανατος

(#973) kraftxld válasza Bibby (#972) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A 25. frame kezdete előtt egy csávó beugrott a küzdőtérre a játékosok közé, majd elkezdett pucérkodni, és bebújt a snooker asztal alá.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#974) KrAt válasza kraftxld (#973) üzenetére


KrAt
veterán

LOOOL :D Ha valakinek mgvan, osszátok meg velem plz :D

(#975) kraftxld válasza KrAt (#974) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Youtube-on szerintem max 1 órán belől fent lesz. :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#976) kisninja válasza kraftxld (#975) üzenetére


kisninja
őstag

LOL :D ha megtalálod limket ide .... pont nem néztem azt a menetet.

Ez már eldölt. ;)

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#977) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hatalmas grat Ronnie-nak :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#978) KrAt


KrAt
veterán

De édi volt a kislánya :) Ronnie 4ever :) :R

(#979) kraftxld válasza kisninja (#976) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kezdésnek egy kép:
[link]
:)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#980) kavicssli válasza kraftxld (#979) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#981) kisninja válasza kraftxld (#979) üzenetére


kisninja
őstag

Hát ez kurvajó :D:D Ekkora álatot, mibe hogy fogadásból csinálta.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#982) KrAt válasza kraftxld (#979) üzenetére


KrAt
veterán

:DDD

(#983) Motion_Blur válasza kraftxld (#979) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#984) Hydra SR válasza kraftxld (#979) üzenetére


Hydra SR
addikt

Szerencsére más is történt a döntőben :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#985) kraftxld válasza kraftxld (#979) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na... itt a film is:
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#986) Hydra SR válasza kraftxld (#985) üzenetére


Hydra SR
addikt

Csak tudnám, mi vesz rá embereket ilyesmire. Lehet, hogy tényleg egy fogadás, mert amúgy sok egyebet nem remélhet tőle. A mérkőzés végeredményébe aligha szólt bele.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#987) kraftxld válasza Hydra SR (#986) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én sem értem igazán, hogy mire jó ez, de jót mosolyogtam rajta :)
A VB amúgy meg rettentő szinvonalas volt, le a kalappal a játékosok előtt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#988) Hydra SR válasza kraftxld (#987) üzenetére


Hydra SR
addikt

Bizony :)
Szegény Carter úgy tűnik, az történt vele, ami Ronnie-val is szokott csak más oka volt: mintha fejben megverte volna saját magát. Olyanokat hibázott a döntőben, amikkel nem juthatott volna el a idáig. Vagy félt Ronnie-tól, vagy tényleg olyan fáradt volt, hogy már nem tudta kontrollálni a lökéseit kellően.
Ha belegondolunk, nem lehet könnyű egy favorit ellen játszani. Mindenki az ellenfelének drukkol, mindenhol őt tartják esélyesebbnek. Mivel mindketten angolok, a patriotizmus sem állhatott mellette. Rögtön a befejezés után hivatkozott a fáradtságra. Mindenesetre a pénz, a pontok és a dicsőség mellett jó tapasztalat is lehetett számára, hogy ilyen hosszú meccseket is végre végigjátszott egymás után. Ebben mindenképp hátrányban volt az ellenfelével szemben, hogy ő először jutott el eddig.

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#989) Hege1234


Hege1234
addikt

Hello !

már nagyon rég óta gondolkodok hogy jólenne összerakni egy egyszerübb de jó biliárd asztalt mivel hamar rá kellett jönnöm hogy nem valami olcsó ahol lakok meg nem sok asztal van és azoknál is legtöbbször vannak

nem tudom van e olyan akinek már van otthon asztala de pl posztót hol tudnék hozzá venni és mennyiért vagy pl erős gumit a fal oldalaira

jah és esetleg nem tudtok valami tervrajzot hozzájuk

jólenne valami magyar link de az angolnak is örülök
én is keresgéltem de olyan hű de sok mindent nem találtam róla
előre is kössz a válaszokat

(#990) Hydra SR válasza Hege1234 (#989) üzenetére


Hydra SR
addikt

Tavaly november elején már felmerült hasonló téma a topicban. Winner_hun fórumtárs kísérletezett rex asztal építésével. Nem tudom, meddig jutott vele. Itt a profilja, szerintem keresd meg privátban: Winner_hun

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#991) Hege1234


Hege1234
addikt

oks kössz szépen

(#992) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Holnap és 2 hét múlva snooker ismét a TV-ben: [link]

Gondolom, ez az a népszerűsítő program, amiről már korábban is beszéltek, tehát ez nem korábbi tornák ismétlése. Ráadásul ha minden igaz, élő közvetítés lesz.

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#993) Gregorius válasza Hydra SR (#992) üzenetére


Gregorius
őstag

És erről tudható valami bővebb? Ki játszik, kivel, milyen a lebonyolítás...

(#994) Hydra SR válasza Gregorius (#993) üzenetére


Hydra SR
addikt

Én nem tudok róla semmi többet, csak rákerestem a snooker szóra a port.hu műsoroldalon, hogy megtudjam, mikor lesz már végre snooker a TV-ben :)
Érdekes módon a worldsnooker.com-on nem írnak róla. Pedig korábban, mikor a TV-ben emlegették a szakkommentátorok, úgy volt beharangozva, hogy kifejezetten a nagyágyúkkal akarják megfogni a még nem snookerkedvelő közönséget. Vagy valami ilyesmi.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#995) Hydra SR válasza Hydra SR (#994) üzenetére


Hydra SR
addikt

Junhui és Selby játszanak és tényleg élő :) Szóval a következő szezonig van egy kis élő snooker is, épp elég hosszú a szünet hátralevő része is, de legalább mégse három hónap csak kettő :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#996) Hydra SR válasza Hydra SR (#995) üzenetére


Hydra SR
addikt

Helyesbítenék: Ding és Selby játszanak, és nem élő, a reggeli meccset ismétlik ami ottani idő szerint már korántsem reggel volt :) Mivel most Ding Junhui szülővárosában vannak, bízhatunk benne, hogy lehet hinni a kiírásnak, miszerint a kínai játékos vezetékneve Ding, és a keresztneve Junhui. Vagyis náluk is úgy van a sorrend, mint nálunk. Előbb a családnév, aztán a keresztnév.
Mindazonáltal 5:5 van a 11 frame-es meccsen, döntő frame következik. De akkor 2 hét múlva mit adnak? Ismétlést?
Ja, és marha jó meccs szerintem, Selby a 10. frame-ben nagyon fifikásan mászott ki a kutyaszorítókból. Tapsot persze nem kapott érte Ding szülővárosában ;]

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#997) raczger


raczger
őstag

Hy all!

Úgy néz ki összejön egy biliárdasztal, amit félig nekem kell elkészíteni, de a neheze az már megvan egyben (a kereket a mandínerekkel, meg posztóval, és az asztallap ugyancsak posztóval), tehát lesz majd neki keret, láb stb... Egy 7es asztalról volna szó, és az lenne a kérdésem, hogy ehhez a szabványos normál, vagy már a kisebbfajta golyó kell, mert ahogy láttam 6oshoz már kicsi golyó kell (itt vannak golyók: [link] ) és emi kell golyó, ahhoz melyik háromszög kellene, ugyanis nem mindig ugyanúgy adják meg itt, colban mm-ben, meg össze-vissza, én nem tudok eligazodni rajta, ezért kérdezem itt, hátha van egy hozzáértő ember:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#998) Gregorius


Gregorius
őstag

Mééééér nem szóóóóólt senki, hogy tegnap indult a Northern Ireland Trophy???! :O

(#999) Gregorius válasza Gregorius (#998) üzenetére


Gregorius
őstag

Fejhullás van.
Matthew Stevens 5-2-re kikapott McManustól
Steve Davis 5-3-ra Liang Wenbótól
Graeme Dott 5-3-ra Dave Haroldtól
Peter Ebdon 5-0-ra (!!!) szintén Liang Wenbótól
Neil Robertson-t Ian McCulloch búcsúztatta 5-2-vel
Shaun Murphy pedig szintén egy 5-2-es vereséggel távozott Mark Williams ellenében.

(#1000) Hydra SR válasza Gregorius (#998) üzenetére


Hydra SR
addikt

Én is későn kapcsoltam, de későn is hiába, mert az Eurosporton csak a döntőt közvetítik vasárnap este, a többi meccs napközben van, meg az Eurosport2-n.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.