Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gregorius


Gregorius
őstag

Húvazz, lemaradtam az O'Sullivan-Carter összecsapásról, csak az utolsó pár menetet láttam, de az valami döbbenet volt. Tíz percig sem tartott egyik sem, Ronnie első asztalhoz állással lesöpört mindent! A bíró alig tudta követni.

(#202) bandus válasza Gregorius (#201) üzenetére


bandus
veterán

Végre jó a tévém, én is tudom nézni a meccseket :)
Nálatok szemcsés kicsit a kép az eurosporton?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#203) Hydra SR válasza bandus (#202) üzenetére


Hydra SR
addikt

Nálunk egyáltalán nem szemcsés.

Én egyre jobban kedvelem ezt az Ebdont :) Dinget viszont továbbra sem igazán :(

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#204) bandus válasza Hydra SR (#203) üzenetére


bandus
veterán

Én is így vagyok vele, de a kedvenc továbbra is Ronnie :) meg szegény Paul Huntert szerettem még.. :( :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#205) Hydra SR válasza bandus (#204) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ronnienak most örühetsz, jól megy neki. Én még mindig vacillálok, hogy szeressem-e. Piszok jó játékos, nagy mókamester de akkora egy primadonna ami még nőtől is sok lenne. Amíg ezt nem az asztalnál gyakorolja addig nem érdekel. De mikor kimegy frame közepén mert ''nem érzi az asztalt'' és feladja az egész UK Championshipet, vagy mikor a China Openen csak úgy lazán kikap 4:0-ra valami névtelen játékostól mert épp nincs kedve játszani, vagy mikor eltöri a csuklóját mert az asztalra csap mérgében (LOL megsérülni snooker közben :DDD), azt a játék is megsínyli.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#206) bandus válasza Hydra SR (#205) üzenetére


bandus
veterán

Igen, előfordul, hogy túlzásba viszi, és nem ritkán képzeli magát túl nagy királynak, megengedve magának olyan dolgokat, amit másnak nem néznének el. De neki igen, és én is elnézem, mert a tudása kiegyenlíti a mérleget.

Mit tippelsz, Ebdon lenyomja Dinget?

mod: Ez a frame igencsak szorosra sikerült, így a lélektani előny is Dingnél van már. Innen szerintem nem lesz képes felhozni.

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#207) Hydra SR válasza bandus (#206) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ebdonnak szurkoltam de Dinget tartottam esélyesebbnek. De még mindig egy robot akinek az arcán a játék élvezetének nyomát sem látni. Snookerezik az alapprogram szerint amit beletápláltak.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#208) Fortissimus válasza Hydra SR (#207) üzenetére


Fortissimus
őstag

Nem szeretem Ebdon játékát, annyira lassú néha, hogy már fáj.
Nekem Davis marad az isten :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#209) Gregorius válasza Fortissimus (#208) üzenetére


Gregorius
őstag

Pedig jó az. Golyózik az ember szeme, néha úgy tudja szivatni a másikat. Davis-t is emiatt szeretem, bár ő valamivel gyorsabb, de még mindig csúnyán le tudja iskolázni a mezőny egy igen nagy részét.
További kedvencek Ronnie és Higgins: náluk sosem lehet tudni. Higgins néha olyat alkot, hogy más még ha akarna sem tudna olyan szerencsétlenül elveszíteni egy meccset, ráadásul fülig érő vigyorral. :D

(#210) Hydra SR válasza Gregorius (#209) üzenetére


Hydra SR
addikt

Egyetértek. Tegnap a kommentátorok említették, hogy az Eurosport snooker fórumán is ment az elégedetlenkedés a biztonsági játék miatt, pedig szerintem nagyon jó biztonsági játék volt. Ebdon piszok jó safetyket lökött, Ding meg nagyon ügyesen menekült. Nekem tetszett.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#211) prmcsk válasza Fortissimus (#208) üzenetére


prmcsk
addikt

'' Nem szeretem Ebdon játékát, annyira lassú néha, hogy már fáj.''

Abszolúte egyetértek.... Direkt csinálja, hogy hasson az idegekre, de ha a sakkban
ez tilos, itt miért nem az ? Olyan lassú, mint egy reumás lótetű, ebben lett V.Bajnok.

Vezessenek be időlimitet, mint a sakkban az órával és mindjárt jobb a játék.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#212) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Szerintem próbáljátok ki a snookert és megértitek, mit lehet élvezni a biztonsági játékban. Pár frame után már nézni is másmilyen lesz. Sokat én se játszottam még, csak úgy összvissz kb 20-25 frame-et de azóta másképp nézem a közvetítéseket is.

BTW: alighanem nem néztétek a UK Championshipet decemberben, mert ott bizony nem szöttyögött Ebdon. Piszok jól játszott. Meg is nyerte. Teljesen megérdemelten. És a 2006-os VB döntőben is volt egy olyan 6 frame, amikor gyorsan játszott. Majdnem azt is megnyerte. 7 frame hátrányból egálra hozta mikor Dottnak már csak 1 kellett. Aztán végül mégis Dott nyert.

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#213) kraftxld válasza prmcsk (#211) üzenetére


kraftxld
nagyúr

1 perces időlimit van lökésenként.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#214) Hydra SR válasza prmcsk (#211) üzenetére


Hydra SR
addikt

A premiere league-ben van időlimit, 25 másodperc/lökés. És Ebdon ott sokkal jobban teljesít, mint Ding. Ding Junhui bizony nem tudott mit kezdeni az időlimittel, látszott, hogy az óra verte meg.

kraftxld: hol? Itt a London Mastersen biztosan nem :(

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#215) kraftxld válasza Hydra SR (#214) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Valamelyik kommentár mondta, hogy 1 perc limit van. De utánanézek még.
Tényleg nincs, akkor valamelyik gyökér volt :DDD

[Szerkesztve]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#216) Fortissimus válasza kraftxld (#215) üzenetére


Fortissimus
őstag

Valamekkora időlimit van, de lehet, hogy tornánként változik

már láttam olyat, hogy vkire rászólt a bíró

[Szerkesztve]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#217) Hydra SR válasza Fortissimus (#216) üzenetére


Hydra SR
addikt

Én még csak a Premiere League-ben láttam időlimitet de az meghívásos verseny, oda nem lehet nevezni meg kvalifikálni (és nem is pontszerző verseny). A többin csak mutatják néha, hogy mennyi ideje gondolkodnak. Volt már negyed órás lökés is. Premiere League-ben 2 időkérés van mérkőzésenként amikor akármennyit lehet gondolkodni. Utána elveszik a lökés jogát.

Azért a végtelenségig nyilván nem lehet húzni semelyik tornán de a bíróra van bízva, hogy mikor érzi túlzásnak. Helyzetfüggő is, ha úgy érzi, hogy jogosan molyol a játékos akkor többet enged. De ha csak az időt húzza akkor hamarabb szól.

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#218) bandus


bandus
veterán

Hendry nem érdemelte meg a győzelmet szerintem..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#219) bandus


bandus
veterán

Na rövid összefoglaló:
A Davis - Murphy meccs végéről lemaradtam, de gondolom az előbbi nyert. Szépen játszott végig, magabiztosan terelgette a golyókat.
Most Ronnie győzelmére tippelek, bár épp most hibázott egy nagy ziccert. Ugye ő a kedvencem, Doherty pedig amúgysem szimpatikus, valamint játéktudásban is elmarad Ronnietól.
Tegnap este néztem még 9-es pool páros meccseket is. A verseny döntőjében a filippínók gyakorlatilag alázták amerikát, amihez Rodney Morris durva hibáival igencsak hozzájárult. Stricklandnek főtt is a feje rendesen. Ennek ellenére Reyes és Bustamente teljes mértékben megérdemelte a győzelmet, gyönyörűen játszottak. Végeredmény: 13-5.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#220) Gregorius válasza bandus (#219) üzenetére


Gregorius
őstag

Murphy nyert.
Sajna az O'Sullivan meccsről megint lemaradtam. Azért egy 6-1 után kíváncsi lettem volna, hogy ebből hogy lett 6-5.

(#221) Hydra SR válasza bandus (#219) üzenetére


Hydra SR
addikt

Morrist nem Strickland pofázása készítette ki? ;] Nem láttam, csak gonoszkodom :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#222) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Grrrr, Robertson, csalódtam benned :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#223) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ki látta az O'sullivan Doherty meccset? Huh leizzadtam rajta.........:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#224) bandus válasza R3ĐßuŁŁ (#223) üzenetére


bandus
veterán

Tényleg izgalmas volt. Azt kell mondjam, hogy Ronnie nem nyert teljesen megérdemelten, vétett néhány buta hibát, amit egy ilyen szintű játékosnak nem szabadna. Nagy szerencséje volt, hogy Doherty elizgulta a meccset. Kivel is játszik legközelebb?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#225) Hydra SR válasza bandus (#224) üzenetére


Hydra SR
addikt

Stephen Maguire lesz az ellenfele az elődöntőben. Itt egy kis segítség:
[link]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#226) neduddki válasza bandus (#218) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hendry-t enm szigyuk, de tejejsne egyrtek, halvany arnyeka sincs omaganak mikro emg Davis-selnyirtak egyutt ifjukent /en meg lattam:- ))) es akkro lett a kedecmene, de mostanabn neh anem meg a nagykes ais kinyilik, nem cska a bicska a tejjesitmenyetol:- (((/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#227) Dictator^


Dictator^
veterán

bedobom már a kérdést, mindig vita van mikor billiárdozni megyünk, 8ball-os, hogy kéne rendesen felállitani a golyokat? annyit vágok mindenhol ugy láttam hogy a sárga teli 1-es áll elől, de aztán mi lenne a pontos felállitás? nem kell oltani eléggé fun szinten nyomjuk egy kis segitség kéne :)


még annyit megkérdezek, ez a kérdés most jött msnen: hogyha a fekete golyót belövi valaki azelőtt mielőtt még vmemlyik golyó bemenne aki belőtte megnyeri vagy elveszti a játékot? én ugy tudom hogy kapásból veszt, de azt hiszi a tag hogy neki van igaza szóval vmi advanced player irja le pls..

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#228) Dictator^ válasza Dictator^ (#227) üzenetére


Dictator^
veterán

erre a 8as idő előtti belökésre találtam szabályt és igy se hiszi el, aztmondja több fajta billiárd szabály müködik de én ilyenről még nem hallottam..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#229) Hydra SR válasza Dictator^ (#227) üzenetére


Hydra SR
addikt

Az első kérdésed korábban is felmerült, ennyire jutottunk(/~tam):
[link]

Úgy tudom, csak akkor nyer aki elteszi korábban a feketét, ha kezdésből teszi el. Ez gyakorlatilag kontrollálhatatlan, emiatt szerintem csak a kocsmaszabályban van ez benne. Ha már meg vannak bontva a golyók akkor meg túl könnyű és igazságtalan lenne úgy nyerni, hogy elteszed a feketét mielőtt elmenne valami más, szóval ilyen szabály se a kocsmában, se a versenyen nincs. Ha kezdésből nem megy el a fekete, akkor az utolsónak kell lennie a sorban, és csakis hiba nélkül mehet el, különben vesztettél. Hiba nélkülbe minden beletartozik, tehát nem mehet rossz helyre, nem mehet utána a fehér, nem mehet el vele együtt semmilyen más golyó, nem lehet vonatból eltenni, nem ugorhat le semmi az asztalról közben, nem tolhatsz bele (ez azt jelenti, hogy mikor a fehér golyó hozzáér a feketéhez, akkor még a fehér érintkezésben van a dákóval) stb, szóval tényleg tökéletesen kell eltenni. Ha nem megy el akkor kocsmánként változnak a szankciók, de ha hibával megy el akkor egyértelműen az ellenfél nyert.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#230) Dictator^ válasza Hydra SR (#229) üzenetére


Dictator^
veterán

értelek, én ezt olvastam most át, [link]
a felállitáshoz annyit füznék hozzá , hogy annyival tisztában voltam hogy vmilyen sorrend kell hogy legyen az is világos volt hogy a két szélén és teli áll.

nomind1. okultam meg aki nem hitt nekem is hisz már nekem szóval köcce.

kösz szépen az infót.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#231) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én a mastersen Ronnie-nak drukkolok! Ti? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#232) Hydra SR válasza R3ĐßuŁŁ (#231) üzenetére


Hydra SR
addikt

A maradékból most már én is :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#233) R3ĐßuŁŁ válasza Hydra SR (#232) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

:) Nekem ő a kedvencem! :) Szerintem ő a legjobb snookeres:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#234) Hydra SR válasza R3ĐßuŁŁ (#233) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ezt az állítást bizony nehéz megtromfolni :) Ha jó formában van, többnyire megszorongatni sem tudják. Azért Junhuitól féltem, veszélyes az a kölyök.

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#235) Gregorius válasza Hydra SR (#234) üzenetére


Gregorius
őstag

Őszintén? Szerintem Ding megeszi reggelire. Nagyon hullámzik Ronnie. Egyik frame-ben első lökésre eltesz egy hosszú pirosat, aztán onnan leszedi az egész asztalt egy 130-as brékkel, másik frame-ben meg gyakorlatilag egy pontos lövése nincs. Maguire-t is azért tudta legyőzni, mert ő is állandóan hibázott, így mindig visszaállhatott az asztalhoz. Ez Ding ellen nem megy. Ding-et max úgy lehet felülmúlni, ha nem hagyja szóhoz jutni, az meg az eddigiek alapján nehéz lesz.
Kivéve ha az éjszaka nagyon átszellemül és nem felejti el bevenni az allergia elleni gyógyszerét :)

(#236) sgergi válasza Gregorius (#235) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, Ding nagyon jól játszik, simán megverheti Ronnie-t. Kivéve, ha nem szedi össze magát, mert ahogy te is írtad, hullámzó a teljesítménye. :(

(#237) emre válasza sgergi (#236) üzenetére


emre
veterán

Szerintem a biztonsági játékán kell sokat javítani Ronninak.
Az elődöntő safety lövéseinak 60-70%-a teljesen rossz volt, amiből Maguire simán meg tudott indulni. :W
Rendben van hogy 1-2 ziccert is kihagyott, de egy jó biztonsági taktikával ez szerintem simán elmegy.
:R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#238) prmcsk


prmcsk
addikt

Ronnie fan vagyok, de a mutatott játék alapján Dind lesz a bajnok.

Bár ne lenne igazam......... :(

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#239) R3ĐßuŁŁ válasza prmcsk (#238) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én is Ronnie fan vagyok! Modták róla élő műsorba,hogy 10 éves korába már 100 felett ütött! Ez kegyetlen... :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#240) Gregorius


Gregorius
őstag

Ronnie nagyjából ott folytatta, ahol tegnap abbahagyta... :(

(#241) R3ĐßuŁŁ válasza Gregorius (#240) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Miért? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#242) Gregorius válasza R3ĐßuŁŁ (#241) üzenetére


Gregorius
őstag

Pontatlan lövések, elrontott biztonságik.
Ez a 3. frame már jobbnak tűnik.

(#243) R3ĐßuŁŁ válasza Gregorius (#242) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Most játszik? :Y

[Szerkesztve]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#244) Gregorius válasza Gregorius (#242) üzenetére


Gregorius
őstag

Nah így kellene teljesítenie, mint ez a 4. frame. Persze Ding hibája is kellett hozzá.

[Szerkesztve]

(#245) Gregorius válasza R3ĐßuŁŁ (#243) üzenetére


Gregorius
őstag

16:00 óta megy a döntő. Az első 8 frame most, aztán a maradék majd 21:00-tól.

(#246) R3ĐßuŁŁ válasza Gregorius (#245) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mi eddíg az eredmény?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#247) Gregorius válasza R3ĐßuŁŁ (#246) üzenetére


Gregorius
őstag

Ronnie felébredt. :C 2-0-s hátrányból zsinórban nyert 4-et. És abból a 4-ből 2db 100-as break, a harmadik potenciális százast meg elhülyülte (nem volt lent a lába lökésnél).

(#248) mahatma válasza Gregorius (#247) üzenetére


mahatma
aktív tag

Ding pontatlan lett, és Ronnie se nagyon engedi az asztalhoz. Azért nincs még ez lefutva, bár Ronnie nagyon elkapta a fonalat.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#249) R3ĐßuŁŁ válasza Gregorius (#247) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

4-2 Ronnie.nak? Az jó! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#250) mahatma


mahatma
aktív tag

Úristen, Ding mekkorát hibázott a 7. frame-ben :Y Ronnie is kihagyta...jöhet a safety csata...

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.