Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Gregorius


Gregorius
őstag

A r***** b**** k**** életbe, hogy mindig az O'Sullivan meccsek alatt kell pofavizitre mennem a munkahelyemre :O
Meg ahogy látom a Davis-Dott-ról is sikerült lemaradni :O

(#402) Dumb


Dumb
senior tag

Éljen Davis Nagymester! Jól nyomja az ''Öreg'' !!! :D :R

Idén lesz 50. éves, azt mondta, akkor vonul vissza, ha majd nem látja az asztal végét :)) :DD

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#403) .volkovy.


.volkovy.
tag

a végére leszek nagyon kíváncsi..:)

(#404) Gregorius válasza Dumb (#402) üzenetére


Gregorius
őstag

Éljen Davis Nagymester!
:R Úgy van! :R
Megmutatta, hogy van még keresnivalója a top 16-ban. :C

(#405) sgergi


sgergi
veterán

A Hendry-Robertson meccs jó volt, és Robertson kiejtette a világranglista elsőt.

(#406) Hydra SR válasza sgergi (#405) üzenetére


Hydra SR
addikt

Hendrynek szarul megy mostanság. Nem nagyon villogott a 7-szeres világbajnok az idén.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#407) nemcso válasza Hydra SR (#406) üzenetére


nemcso
senior tag

Jó derbi volt, 0-4-nél sem adta fel Hendry.

O'Sullivan - Robertson találkozó remélhetőleg még ennél is jobb lesz.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#408) Gregorius


Gregorius
őstag

Azt hiszem mai teljesítménye alapján már elég nagy biztonsággal kijelenthetem, hogy a döntő egyik résztvevője Higginson lesz, de mégha Murphy/Maguire jut is tovább a QF-ból, keményen meg fog izzadni.

Szerk: kezdődik a Robertson-O'Sullivan összecsapás

[Szerkesztve]

(#409) kraftxld válasza Gregorius (#408) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Gratula Higinsonnak a 147-hez :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#410) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó a meccs.
Én amióta nézem a snookert O'Sullivannek drukkolok.:R

Robertson nekem nem szimpi, tisztára mintha flúgos lenne. A múltkor nyert valami versenyt, ott láttam először játszani, szerintem fiatal még, de nem játszik rosszul, csak nekem unszimpatikus. :B

(#411) Gregorius válasza (Kolombusz) (#410) üzenetére


Gregorius
őstag

Muszáj nézni a meccset, csak úgy röpködnek a 100-as brékek!

(#412) (Kolombusz) válasza Gregorius (#411) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Bezony, ez a 122-es is egy pillanat alatt megvolt. :R

(#413) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Ma este talán TV-hez is jutok. Szurkolok Murphynek :) (nem tudom, hogy ma este ő játszik-e, de ha jól veszem ki a szavaitokból, még versenyben van)

Kolombusz: én bírom a lökött fejét, van egy stílusa :) Jó játékos is, csak valóban a tapasztalatlanságából adódóan néha letarolja egy rutinosabb róka aki tudja, hogy kell pszichikailag kikészíteni az ellenfelet. Ezt is meg kell tanulnia kivédeni.

Szerk: természetesen Robertsonról beszéltem, nem O'Sullivan-ről :)

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#414) Gregorius


Gregorius
őstag

Atyavilág mi van itt! :C

[Szerkesztve]

(#415) Gregorius válasza Hydra SR (#413) üzenetére


Gregorius
őstag

18:30-tól Davis-Hamilton aztán valamikor késő este Murphy-Maguire

(#416) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nagyon szoros meccs, bár 4-2 is lehetne már és Robertson izgulhatna, de falt volt. :O

(#417) Fortissimus válasza kraftxld (#409) üzenetére


Fortissimus
őstag

jaja!!!

bekapcsolom a tv-t es pont a rozsat rakta le a 147-es breakbol..... hat errol lemaradtam
viszont hogy flashelt utana!! remeget a keze :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#418) Hydra SR válasza Gregorius (#415) üzenetére


Hydra SR
addikt

Köszi :R

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#419) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Most ennyi?
A hülye alpesi sí miatt nem láthatjuk a meccs végét?

Tudtok adni egy linket, ahol majd megnézhetem a végeredményt?

(#420) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Robertson nyert, 5-4re.
Bakker ha nem lett volna az a falt, amikor Ronnie zakója hozzáért a sárgához, akkor nem ez lett volna a vége. :(

(#421) Gregorius válasza (Kolombusz) (#420) üzenetére


Gregorius
őstag

Bakker ha nem lett volna az a falt, amikor Ronnie zakója hozzáért a sárgához
''foul''

(#422) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

:R[link]:R

Gregorius: köszönöm, tudok angolul. :U

[Szerkesztve]

(#423) Gregorius


Gregorius
őstag

Aki leírta Davis-t, az most nyugodtan átgondolhatja az érveit. Épp most egyenlített 3-0 hátrányból 3-3-ra. :R Gyönyörűen játszik.

[Szerkesztve]

(#424) Hydra SR válasza Gregorius (#423) üzenetére


Hydra SR
addikt

És a végeredmény se semmi, meg az utolsó frame. De hogy az összes körmöm lerágtam közben, az is biztos :) Nagyot hajrázott a mester, meg is lett az eredménye. :C

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#425) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Davis nyert :)

Hamilton meg milyet lökött a zöldre :Y
a jobb felsőből épp kipattant, átment a fal mellett a bal felsőbe, majd ott is 3 falat ért a zseb mellett, és onnan is kipattant.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#426) sgergi válasza (Kolombusz) (#420) üzenetére


sgergi
veterán

Nagyon jó meccs volt ez a Ronnie- Robertson meccs. Kár, hogy Ronnie hozzáért a sárgához, mert így 3-3 lett, 4-2 helyett, de azért grat Robertsonnak is. :C Az esti meccs is nagyon jó volt, Davis iszonyatos, hogy mit játszott, nagyon összeszedte magát. :C

(#427) Dumb


Dumb
senior tag

sajna nem láttam a meccseket, de cserébe kipróbáltam a snookert az Atlantisban :) huhh, kemény volt :DD Asszem 8 volt a legnagyobb brake-em, és a hibákért kapott pontokat nem számítva 35-40 pontott tudtam összeszedni. De volt egy két szerencsés lökés, ami fantasztikus érzés volt. 1-2 hosszú piros :) , és egy hosszú fal mentén végig guruló. 3 frame-et játszottunk 2.5 óra alatt :B :Y :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#428) sgergi


sgergi
veterán

Elkezdődött a Davis- Robertson meccs! Hajrá Robertson. :C

(#429) Hydra SR válasza Dumb (#427) üzenetére


Hydra SR
addikt

Atlantisban nem szörnyűek az asztalok? Legutóbb kb 1 éve voltam ott pool biliárdozni és iszonyat gány állapotban volt mindenük, még a kocsmákban is jobbak vannak. Nem mondom, hogy csak tökéletes felszereléssel érdemes elkezdeni de ezek tényleg nagyon rosszak voltak. Snooker asztalukat nem próbáltam.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#430) Baboon


Baboon
senior tag

sziasztok.
Volna 1-2 kérdésem a szabállyal kapcsolatban.
1. Mi van ha 1 lökésből 2 piros megy be
2. Mi van ha a végén mikor már csak szineseket lökunk jó sorrendben de 1 lökésből megy le 2 szines ( pl barna-kék)
3. Hány pont ha kiesik a fehér :D
Köszi

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#431) Baboon válasza sgergi (#428) üzenetére


Baboon
senior tag

ja és igen, tényleg hajrá Robertson. Jó a haja :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#432) bandus válasza Baboon (#430) üzenetére


bandus
veterán

Ha két piros megy be egyszerre, akkor két pontot kapsz, ha kiesik a fehér, akkor azthiszem 4et. A 2. kérdésről fogalmam sincs.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#433) Baboon válasza bandus (#432) üzenetére


Baboon
senior tag

De milyen alapon kapok 2 pontot? ez tök szabálytalannak tűnik mert piros után színes... nem vágom.
Ez tuti?

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#434) bandus válasza Baboon (#433) üzenetére


bandus
veterán

Én így emlékszem. :B Talán még a Málta kupán is volt ilyen lökés valamelyik meccsen. De gondolj bele, ez inkább veszteség, mint előny, mivel a 2 piros után következő 2 színes golyó helyett, csak egyet tehet el.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#435) Gregorius válasza Baboon (#430) üzenetére


Gregorius
őstag

[link]
1) 2 pont.
2) hiba, a nagyobb értékűnek megfelelő pontot kap az ellenfél.
3) legalább négy hibapont, vagy ha ennél nagyobb értékű színesre lőtt, akkor annak az értéke.

[Szerkesztve]

(#436) Gregorius válasza bandus (#434) üzenetére


Gregorius
őstag

III.3.(e) For the first stroke of each turn, until all Reds are off the table, Red or a free ball nominated as a Red is the ball on, and the value or each Red and any free ball nominated as a Red, potted in the same stroke, is scored.

(#437) Baboon válasza bandus (#434) üzenetére


Baboon
senior tag

Hát igen profi szinten valóban veszteség. Én szintemen nyereség :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#438) Baboon válasza Gregorius (#435) üzenetére


Baboon
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#439) sgergi


sgergi
veterán

Nyert Robertson 6-3 arányban! :C :C

(#440) Gregorius


Gregorius
őstag

Davis derekasan helyt állt, ez volt a maximum, amit ki lehetett hozni a meccsből. Hendry 50 évesen sehol sem lesz hozzá képest. Robertson viszont szerintem ennél többet is tud. Egyelőre Higginson-ra fogadok.

(#441) Dumb válasza Hydra SR (#429) üzenetére


Dumb
senior tag

A dákóbőr nem volt egy nagy szám, az asztal elment, bár most játszottam először, és most láttam másodszor ilyet :D , golyók nem voltak túl szépek, de nekünk megfelelt.
Ami nem tetszett, hogy a nem dohányzó részbe mentünk direkt, és ott is volt kis füst 9 körül, 11 körül meg már nem kicsi :((( A bárnál ott szívta mindenki. Nem mentek volna lejjebb egy szinttel... :U

De nem 300 Ft vagy mennyi egy ilyen dákóvég? Miért nem cserélik ki? Ez kb 1-2 éves volt sztem :Y

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#442) Hydra SR válasza Dumb (#441) üzenetére


Hydra SR
addikt

A pool asztalokon nagyobb bajok is voltak. Úgy ki volt kopva a posztó, hogy néha eltérítette a golyókat, a mandinergumiról meg elég sztochasztikusan jöttek vissza a lökések. És nem sikerült 4 egyenes dákót találnunk a kupacban. Az meg alap volt, hogy mindegyiknek olyan lapos a vége, hogy inget lehetne rajta vasalni.
Cigifüstre nem emlékszem, hogy sűrű lett volna, de én dohányzom, szóval biztos a dohányzó szinten voltam csak nem zavart.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#443) Dumb válasza Hydra SR (#442) üzenetére


Dumb
senior tag

Most hogy így mondod, itt csak ott volt kicsit vékonyabb a posztó, ahol a szinesek álltak. illetve némelyiknél. Legközelebb a Gold-ba megyünk asszem, megnézzük az milyen. Most csak azért snookereztünk, mert nem volt szabad pool asztal :)

Mindjárt kezdődik a Maguire - Higgins fia :) Végre látok egy meccset :)

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#444) Hydra SR válasza Dumb (#443) üzenetére


Hydra SR
addikt

Higgins fia döntőzik Robert fiával :)
Gold Crownban a nemdohányzó részt ajánlom, mert csendesebb részen van. Ott csak 1db snooker asztal van amit ajánlott már csütörtök délig vagy még hamarabb lefoglalni, ha szombat este szeretnél játszani :) Dákót viszont lehet, hogy lentről érdemes vinni mert fönt csak 3-4 db van és néha mindegyik rossz. Asztalok nem kifogástalan de korrekt állapotban vannak, nincs nagy baj egyikkel sem.
Egyébként ott a dohányzó részen sincs sűrű füst szóval nem nagy gáz, ha csak ott jut asztal.
Illetve van még Újpesten az Art, ahol a snooker versenyek is mennek. Ott nemrég újították fel az asztalokat. Na azok nagyon jók lettek. És viszonylag olcsó is, csak nekem speciel a világ túlsó végén van, én a Gold Crownhoz lakom közel.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#445) sgergi


sgergi
veterán

Tegnap este nagyon jó volt a Maguire-Higginson meccs! Higginson szinte megállíthatatlan volt, ha a döntőben is ezt a szintet hozza, akkor simán nyerni fog. Bár én inkább Robertsonnak szurkolok. :C
Az igaz, hogy az Eurosporton nem fogják végig leadni a döntőt? :F

(#446) Hydra SR válasza sgergi (#445) üzenetére


Hydra SR
addikt

Én is Robertsonnak szurkolok, egyelőre 6:2-re vezet a hírek szerint, és lesz este még élő közvetítés is meg a délutáni etap ismétlése. Már ha pontosak az információim :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#447) Apophis


Apophis
őstag

Én senkinek sem szurkolok, mert zavar, hogy kiverték a nagy neveket. Robertsont még csak-csak megértem, elég rövid meccsek mennek, ezeket még bírja lelkileg (bár szinte sokkolt, hogy Ronniet legyőzte), de Higginson? Hiába lökött maximumot, nem szimpatikus sem a stílusa, sem maga a játékos. Sullivan-Murphy döntőt vártam.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#448) grabber válasza Hydra SR (#446) üzenetére


grabber
addikt

Remélem nyer Robertson,fiatal és szimpatikus ezért szurkolok neki,talán mert én is Róbert vagyok és szőke :) Sajnos még mindig az ismétlés megy az Eurosporton.

(#449) sgergi válasza grabber (#448) üzenetére


sgergi
veterán

Hajrá Robertson! Nekem is sokkal szimpatikusabb a játékos is, meg a játéka is, mint Higginson. Szerencsére elkezdődött a döntő második része. Megyek nézni.

(#450) greenmukk


greenmukk
tag

Remélem Robertson fog nyerni! HAJRÁ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.