Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jared


Jared
aktív tag

Ciao!
Most láttam, ha már van csocsós akkor legyen biliárdos topic is!:DDÉn speciel 2 hete kezdtem, kiváncsi lennék az öreg rókák tapasztalatára!:)

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#2) Shodan válasza Jared (#1) üzenetére


Shodan
addikt

Jó hogy van ilyen topic, mert én csocsózni személy szerint utálok :D
Szabályok : Bővebben: link
Aki tud linkelhetne biliárd trükköket :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#3) WEBER válasza Jared (#1) üzenetére


WEBER
tag

ajánlom mindenkinak a phoolball junkies c. filmet ( remélem jól irtam )
abban vannak jó trükkök az egyszer már biztos.

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#4) Ptech válasza Shodan (#2) üzenetére


Ptech
őstag

Jó topic, én is utálom a csocsót. Best of kocsmasport a biliárd, 1értelműen.

(#5) Jared


Jared
aktív tag

up :D

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#6) Morris válasza Jared (#5) üzenetére


Morris
veterán

most komolyan. Amerika vagy magyar biliárd? :DDD

(#7) Ptech válasza Morris (#6) üzenetére


Ptech
őstag

:DDD :DDD
a játék a lényeg, nem?

(#8) Morris válasza Ptech (#7) üzenetére


Morris
veterán

Az biztos.
De például én magyar biliárban agresszívabb vagyok mint az amerikaiban :D :D :D :D :D :D

(#9) Ptech válasza Morris (#8) üzenetére


Ptech
őstag

noakkor jó :DDD
talán azért, mert a magyart úgy magyarosan kell játszani.... :) Persze az asztalt azért nem kell felszántani...

(#10) Morris válasza Ptech (#9) üzenetére


Morris
veterán

jaja, csak érzéssel. a magyar biló meg emberesen menjen. Elvégre magyarok vagyunk:DDD

(#11) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

mi is szoktunk haverokkal biliárdozni,nagyon szeretem nézni is meg jácccani is:D
kár, hogy nem tudok.

lehet, nyitok egy ping-pong topicot :))

(#12) Morris válasza Bernardo20 (#11) üzenetére


Morris
veterán

bakker, meg kell tanulni. Viszont csak sör mellett lehet jót jáccani:D:D:D

(#13) Bernardo20 válasza Morris (#12) üzenetére


Bernardo20
senior tag

ez egyértelmű..2 sör után már sokkal jobban megy a célzás.de komolyan! ;)

(#14) Morris


Morris
veterán

ja, akkor kicsit bátrabb vagy már! Mint a nőknél mi?! :DD

(#15) Bernardo20 válasza Morris (#14) üzenetére


Bernardo20
senior tag

már megállapodtam,de régen tényleg igy volt.! :))

(#16) Ptech válasza Morris (#12) üzenetére


Ptech
őstag

No ezt nekem ne mondd! Van egy cimborám, alapjáraton a srác alig talál be, de ha legurul 4-5 söricilin, akkor megállíthatatlan!! Leirtja az egész asztalt. És ez nem csak egy eset, rendszeresen ezt csinálja :DDD . Átállt a sörhajtásra ;)

(#17) Morris válasza Bernardo20 (#15) üzenetére


Morris
veterán

hogyhogy megállapodtál? Ugye ez nem az amire gondolok? :F

(#18) Bernardo20 válasza Morris (#17) üzenetére


Bernardo20
senior tag

eljegyzésem volt 1hete.. :B

(#19) Morris válasza Ptech (#16) üzenetére


Morris
veterán

Dehát én azt mondtam hogy kell a sör a jó játékhoz! vagy nem? :F

(#20) Morris válasza Bernardo20 (#18) üzenetére


Morris
veterán

wow.Gratulálok!!!! Sok sikert és boldogságot. Végre egy boldog ember a környezetemben :))

(#21) Ptech válasza Morris (#19) üzenetére


Ptech
őstag

de, épp azért mondom, hogy én már túl jól ismerem ezt a dolgot, csak sajnos rendszeresen a vesztes oldalról, mert nekem még nem sikerült kifejlesztenem ezt a speckó képességet :O :O

1ébként félreérthető volt, bocs.

[Szerkesztve]

(#22) Bernardo20 válasza Morris (#20) üzenetére


Bernardo20
senior tag

:R :R köszönjük szépen! remélem Te is hasonlóan boldog leszel!!! :))

(#23) Morris válasza Bernardo20 (#22) üzenetére


Morris
veterán

Legyen igazad! Rám is férhetne már egy tartós boldogság...

(#24) Bernardo20 válasza Morris (#23) üzenetére


Bernardo20
senior tag

szurkolok!! :)

(#25) Morris válasza Bernardo20 (#24) üzenetére


Morris
veterán

Van most egy kapcsolatom, de nem tudom még mi lesz belőle.
Van a blogok közt egy naplóm. Nem hosszú, olvasd végig, ott benne van minden!

(#26) Bernardo20 válasza Morris (#25) üzenetére


Bernardo20
senior tag

oké,elolvasom. Majd oda kommentelek. ne térjünk el a tárgytól

tudtok jó technikákat,amit egy kezdő is tudna hasznositani? :))

(#27) Morris válasza Bernardo20 (#26) üzenetére


Morris
veterán

én a célozz lőjj technikát szoktam hasznosítani. aztán majd lesz valami. többnyire szokott is lenni:))
Aztán csak mindenki néz, hogy wow, ezt így is lehet? :DD

(#28) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

UP!!

(#29) Bikerman


Bikerman
aktív tag

Aki akar neten játszani, tessék csak regisztrálni kell van itt minden: [link]

ragazzi della curva...

(#30) Thyb válasza Bikerman (#29) üzenetére


Thyb
senior tag

Nekem nem jött be. Az MSN Games-ben viszont egész jó, és szeretem is, kb 2000 játékot már lenyomtam.
Nem tudom közületek hányan ismerik a karamboll asztalt. Ez az az asztal, ahol nincsennek lyukak és csak 3 golyó van. Előszörre nekem is gagyinak tünt, de aztán össze találkoztam 1 profival, aki megtanitott játszani rajta. Annál csodásabb dolog nincs, mint amikor a szerencse és az erő felett a hatalmat átveszi a technika. Ott vagy tudsz húzni-tolni, alsó-felső falsokat adni, vagy elvesztél. Manapság már én is csak pool-t játszom (ha nagyritkán odakerülök), mivel a karambol asztalok kivesztek. Na persze az lényeges, hogy a golyók minőségi csontgolyók legyenek, mert szar müanyaggal elég nehéz trükközni.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#31) Lest4t válasza Thyb (#30) üzenetére


Lest4t
aktív tag

Hali,

Kicsit meglepett, hogy egyik biliárdos topic sem él igazán. Pedig sztem egy nagyon jó játék.

Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet venni biliárd dákókat? de nem csak ilyen 5-10 ezres kategóriában. Szeged vagy Kecskemét vagy Pest lenne a jó.

(#32) KrAt válasza Bikerman (#29) üzenetére


KrAt
veterán

Egész jó ez a biliárdoldal, régen sokat nyomtam vele :)

Viszont élőben szeretek billiárdozni, csak nem nagyon tudok :)
Úgy jól kiszámolom, hogy hova kéne, csak nem tudok rendesen ''ütni''.
Majd megtanulom :)

(#33) dzsonhee válasza Lest4t (#31) üzenetére


dzsonhee
csendes tag

pesten pólus centerben Biliárd és dats szaküzlet.
vannak dákók 10ezertől 300ezerig...

olyat honnan lehet megtanulni hogy a fehér mikor melyik felét lőjem. az elrakása a golyóknak már szokot jól menni csak pozicionálni nem tudok

mondjuk ehhez már normális golyó is kellene meg dákó, nem kocsmai szar azokkal gondolom nem sok mindent lehet

(#34) Lest4t válasza dzsonhee (#33) üzenetére


Lest4t
aktív tag

mitől 100 e egy dákó? annyival jobb, vagy csak márka? egy 30-40 e es dákó hol áll minőségileg?

(#35) Kígyó válasza Lest4t (#31) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hi!
Szegeden a Ree-box-ban lehet kapni dákókat, 30 körül Buffalo és Cuetec szokott lenni, olcsóbban pedig Pannon meg mindenféle noname. Ezeknél drágább sztem max Pesten. Az meg h mivel jobb egy 100-200 ropis nehéz elmagyarázni, akkor jössz rá ha kipróbálod..
üdv,
Kígyó

(#36) Kígyó válasza dzsonhee (#33) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hi!
Tanulni úgy lehet h olyanokkal játszol, akik már tudnak. Egy dolog h sz@rrá vernek, de közben rengeteget lehet tanulni, pláne ha van türelmük közben elmagyarázni, megmutatni a dolgokat.
Persze szabvány versenyasztalon érdemes játszani, dákónak pedig minimum egy 10-15 ropis.
üdv,
Kígyó

(#37) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nézitek a snooker vb-t az eurosporton?

Sajna Selby kiesett, nekem Williams nagyon unszimpatikus volt.

O'Sullivan meccsére leszek kiváncsi. Az utóbbi időkben alig láttam, pedig jó ideig vezette a világranglistát. És még mindig vezeti. :D

[Szerkesztve]

(#38) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Nahát, még ilyen topic is van. Kár, hogy így pang, a snooker topic meg meg is halt évekkel ezelőtt ahogy látom, pedig az még jobban érdekelt volna.

Kolombusz: én néztem a VB-t, és holnaptól nézem a Northern Ireland Trophyt is:) (Elvileg ma kezdődik de holnap adják le a mai meccseket is a Eurosporton)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#39) Hydra SR válasza (Kolombusz) (#37) üzenetére


Hydra SR
addikt

A Dott-Ebdon döntő végén elaludtam. Madjnem ők is :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#40) Gabró válasza Hydra SR (#39) üzenetére


Gabró
tag

A döntő remek volt! Ez az Ebdon nem semmi fazon. Majdnem sikerült a végén is nagyot fordítania. Nagyon szurkoltam neki, hogy összejöjjön neki a győzelem. Dott valahogy kimászott a hullámvölgyből, pedig már azt hittem, hogy teljesen felőrlődött.

(#41) Hydra SR válasza Gabró (#40) üzenetére


Hydra SR
addikt

Nos, szerintem az eredményeket tekintve izgalmas volt a döntő, de ha a játékot nézzük, nos az egyrészt pocsék volt a végére (nem csoda, valami huszonvalahány órát játszottak egyhuzamban, vagy hogy is volt, de a lényeg hogy baromi sokat), másrészt Dott és Ebdon sem a kapkodó idegbeteg stílusukrúl híresek. Elképesztő időhúzás és biztonsági játék ment órákon keresztül. A végén már én is Ebdonnak szurkoltam, de az utolsó előtti frame közepén elaludtam.

''Dott valahogy kimászott a hullámvölgyből''
Nos, Graeme Dott ha jól emlékszem 6 frame-mel vezetett az utolsó szakasz előtt, és 1 frame-nyire volt a VB címtől. Nem nagy teljesítmény, hogy 6-ból 1 frame-et tudott hozni, nagyon ki volt már merülve. Peter Ebdon jobban bírta a strapát, csak már nagyon nagy volt a hátránya. Marco Fu ellen szebben játszott azért.
Dott asszem O'Sullivan-ről jutott tovább...ott inkább Ronnie volt pocsék mint Dott brilliáns. Ő ilyen művészlélek, ha nincs kedve, nem játszik rendesen.

Mindenesetre sok meglepetést hozott az idén a Crucible, érdemes volt figyelni. A 100-as break-ek viszont kicsit hiányoztak, elég soványan osztották őket a srácok.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#42) (Kolombusz) válasza Hydra SR (#38) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hú, tök jó , hogy szólsz, tuti lemaradtam volna erről a bajnokságról! :R

Akkor kezdődjék a szurkolás. :))

(#43) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Ha valakit érdekelnek a snooker események:
www.worldsnooker.com

A regisztrálás egy csomó előnnyel jár, és nem fognak csesztetni spam-ekkel. Én már egy éve regisztráltam, és csak a nagyobb tornákról küldenek mailt 1-szer, azt is saját kérésemre.

Ami baromira tetszik az oldalon: van egy ún. Live Scoring rész, ahol flash alapon követik végig kb 30 másodperces frissítéssel az összes meccset élőben (persze csak a pontozást, ne számíts netes TV közvetítésre). Most épp nagyon hasznos mivel a Northern Ireland Trophy mai meccseit csak holnap adják le. A holnapi meccsek már élő közvetítéssel mennek.

Van Drawsheet is (nem tudom hirtelen, hogy mondjam magyarul), amin követni lehet, ki kivel küzd/küzdött és milyen eredménnyel.
A Players Blog jópofa csillivilli, hasznát nem nagyon látom, főleg hogy nemigen frissül.
A videó archívumban van pár érdekes mérkőzés, én az ínséges időkben ezeket nézegetem mikor semmilyen nagyobb bajnokság nem fut:)

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#44) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Ehh, ne legyen már ilyen halott ez a topic...valaki csak néz snookert legalább, de biliárd bajnokságok is vannak mostanában a Sport 1-en. A Eurosport.hu mailcímére minden közvetítés alatt folyamatosan érkeznek a kérdések, tehát bizonyára sokan nézik.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#45) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Üdv, bejelentkezem ide is, kellemes szórakozást a szurkoláshoz. :))

(#46) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Akit érdekel a pool, snooker, rex, vagy a fentebb említett karambol, és van ideje és kedve gyakorolni, profi asztalokon, felszerelésekkel tud játszani a Gold Crown-ban. A klub a Budafoki út 111-113. alatt található, a telszámuk asztalfoglaláshoz 206-2756. Kivetítőn mutatják a világversenyek izgalmasabb meccseit, vannak házi versenyek is, fogadni is lehet és elég komoly póker-szekciójuk is van :D Mindenkinek csak ajánlani tudom aki igényes szórakozásra vágyik. ;]


(#47) Hydra SR válasza Jeannie (#46) üzenetére


Hydra SR
addikt

Kéne gyűjteni pár embert és rendezni egy házibajnokságot:)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#48) Jeannie válasza Hydra SR (#47) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Remek, eddig ketten már vagyunk :C

(#49) Jeannie válasza Jeannie (#48) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Hihetelen milyen halott ez a topic... gondolkoztam rajta hogy meg kellene változtatni a nevét Billiárd&Snooker topic-ra, de akit érdekel a téma így is úgy is itt lenne, úgyhogy aztán nem foglalkoztam vele.

Viszont!!!! Csupa jó meccs lesz ma! Kiváncsi vagyok melyiket láthatjuk:

10:00
Table 1: Graeme Dott v Mark Selby. Ref: Alan Chamberlain
Table 2: Gerard Greene v Dominic Dale. Ref: Pete Williamson

14.30
Table 1: Matthew Stevens v Ronnie O'Sullivan. Ref: Jan Verhaas
Table 2: Ken Doherty v Stephen Maguire. Ref: Johan Oomen
Table 3: Mark Williams v Ryan Day. Ref: Colin Humphries

19.30
Table 1: Stephen Lee v Stephen Hendry. Ref: Eirian Williams
Table 2: Ding Junhui v John Higgins. Ref: Johan Oomen
Table 3: Shaun Murphy v Neil Robertson. Ref: Colin Humphries

(#50) Jeannie válasza Jeannie (#49) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Graeme Dott - Mark Selby 5-4
Gerard Greene - Dominic Dale 4-5

Matthew Stevens - Ronnie O'Sullivan 2-5
Mark Williams - Ryan Day 2-5

A Ken Doherty - Stephen Maguire meccs két és fél órányi játék után 4-2-re áll.

Eddig egy Graeme Dott - Dominic Dale és egy Ryan Day - Ronnie O'Sullivan meccs van a negyeddöntőben, a többi kiderül este.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.