Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Bibby válasza Apophis (#447) üzenetére


Bibby
addikt

:F Mi a gond Higginsonnal? Én örülök ennek a döntőnek, ők is játszanak olyan szépen mint a ''nagy'' nevek.

Ελευθερια η θανατος

(#452) sgergi


sgergi
veterán

Higginson nagyon összeszedte magát a szünet alatt. Ezt a 2 frame-t nagyon precízen játszotta végig, szép játékot mutat. Robertson eddig alig játszott.

(#453) grabber válasza sgergi (#452) üzenetére


grabber
addikt

Vége szoros lehet

(#454) sgergi válasza grabber (#453) üzenetére


sgergi
veterán

Higginson 4 frame-t nyert egymás után, ugyhogy most Robertsonnak nagyon össze kell szednie magát, ha nyerni akar, mert most nagyon nem ment neki a játék.

(#455) Gregorius


Gregorius
őstag

Döntő frame van.

(#456) KrAt válasza Gregorius (#455) üzenetére


KrAt
veterán

Szerintetek ki nyer? :)

(#457) Zoza24 válasza KrAt (#456) üzenetére


Zoza24
senior tag

:(

Forza Italy!

(#458) KrAt válasza Zoza24 (#457) üzenetére


KrAt
veterán

Hát mindent összegezve jó kis meccs volt :) Nekem nem is lett bajom a végkifejlettel ( :B )

(#459) Zoza24 válasza KrAt (#458) üzenetére


Zoza24
senior tag

én nem neki szurkoltam,de elismerem,hogy jól nyomta...ő is :R

Forza Italy!

(#460) Hydra SR válasza Bibby (#451) üzenetére


Hydra SR
addikt

Abszolút igaz. Nagy meccs volt, nagy nevek nélkül.
Először is gratula Robertsonnak :C
Másodszor pedig gratula Higginsonnak is mert majdnem neki kellett gratulálnom először :C

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#461) Dumb válasza Hydra SR (#460) üzenetére


Dumb
senior tag

Jó kis meccs volt!

Más: A Gold Crown a Lágymányosi-híd vonalától délre, vagy északra van? :) Köszi!

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#462) Aranygyerek válasza Dumb (#461) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Az ember tényleg átszokik a focirol erre.

Privire válaszolni illik.

(#463) Hydra SR válasza Dumb (#461) üzenetére


Hydra SR
addikt

Délre. Galvani út a buszmegálló neve, illetve a Galvani és az utána következő megálló között van, kicsit gyalogolni kell de nem vészes.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#464) nemcso


nemcso
senior tag

Színvonalas, élvezetes, fordulatok bővelkedő döntő volt a tegnap esti.
...lassan én is jobban szeretem nézni, mint a focit...habár ma este azért csak belenézek abba is. :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#465) sgergi


sgergi
veterán

Tényleg nagyon izgalmas döntő volt, gratulálok Robertsonnak, ebben az idényben már két versenyt is megnyert, és gratulálok Higginsonnak is, mert nagyon jól játszott, bár a végén volt néhány rossz ütése. Robertson meg csodálatos, hogy honnan állt fel, 6 vesztett frame után. :Y Tényleg nagyszerű döntő volt. :C :C

(#466) Dumb válasza Hydra SR (#463) üzenetére


Dumb
senior tag

Megtaláltuk, kicsit nehezen, de sikerült :) Eddig ez a legjobb hely talán ;) Jó asztalok, jó dákók, olcsó, semmi füst! Nice, csak picit messze van :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#467) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Némi statisztika a topicról:
Idén eddig 31-en írtunk bele, 275 hozzászólást :) Most már igazán lehet mondani, hogy él a topic :C (korábban elég halott volt, 2005-ben összesen 30 hsz volt, 2006 első 2/3 részében hasonló :) Egészen elhanyagolható mennyiségű off hsz volt. Tök jó, szerintem ;)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#468) bandus válasza Hydra SR (#467) üzenetére


bandus
veterán

:R :)
Következő verseny időpontja? :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#469) Zoza24 válasza bandus (#468) üzenetére


Zoza24
senior tag

márc 24 vagy 26

Forza Italy!

(#470) Gregorius válasza bandus (#468) üzenetére


Gregorius
őstag

Mint mindig, tudom ajánlani a WorldSnooker-t: [link]
China Open: Március 26. - Április 1.
Világbajnokság: Április 23. - Május 7.

Aztán a következő idény valamikor augusztus végefelé kezdődik.

(#471) bandus válasza Gregorius (#470) üzenetére


bandus
veterán

Köszi!
[link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#472) Hydra SR válasza Gregorius (#470) üzenetére


Hydra SR
addikt

A Northern Ireland Trophy nem júliusban van? :F
Tényleg ilyen sok kimarad? :O

Szerk: jah, a kvalifikáció van júliusban. Maga a torna augusztus tényleg.... :(

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#473) Gregorius válasza Hydra SR (#472) üzenetére


Gregorius
őstag

Na ja. A kvalifikáció nincs bekamerázva. De még ha be is volna, nem biztos, hogy műsorra kerül. Ez az utóbbi esemény is csak elég nyögvenyelősen fért képre (nem egyszer órás csúszás volt a beharangozott kezdéshez képest, mindkét irányban).
Sajna 2007/08-as versenynaptárat nem találtam. Lehet, hogy azt csak a VB után állítják össze. De az több, mint valószínű, hogy a VB után nagy kihagyás lesz. Nyári szünet vagy mi. :(

(#474) Hydra SR válasza Gregorius (#473) üzenetére


Hydra SR
addikt

Igen, elég nagy szünet lesz a pontszerzőkben de ezekre az időszakokra szoktak tenni meghívásos versenyeket, trükklökéseket, ilyesmit. Nem tudsz ilyenről?
2007/2008-as versenynaptárat én sem találtam, és általában ami a Worldsnookeren nincs az máshol sincs.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#475) Dumb


Dumb
senior tag

Super Philippino [link]

A Gyöngy ideges lesz ;] [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#476) Dumb


Dumb
senior tag

Tim Chin trükklökései :Y :R [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#477) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Higgins parádés 147-ese, némi extrém mázlival megspékelve: [link]
Jó-jó, az a mázli kellett, de a másik 15-20 zseniális lökés nélkül karcsú lett volna a 147-hez :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#478) Bibby


Bibby
addikt

Szoktatok játszani a gépen? Nekem a Cueclub nevű játék van meg, régebbi, de tetszik nagyon, a fizikája nagyon jó. Jó kis snooker partik szoktak lenni egy gépnél, sajnos hálózati mód nincs benne.

Ελευθερια η θανατος

(#479) Dumb válasza Bibby (#478) üzenetére


Dumb
senior tag

Én csak nagyon régen játszottam, de ezt lehet hogy kipróbálom :) Be lehet szerezni?

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#480) Bibby válasza Dumb (#479) üzenetére


Bibby
addikt

Persze hogy be lehet szerezni... bár boltban nem láttam. :B
Nincs 20 mega egyébként.

Ελευθερια η θανατος

(#481) kraftxld válasza Hydra SR (#477) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ááááá.. ez nagyon durva :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#482) Dumb válasza Bibby (#480) üzenetére


Dumb
senior tag

Privi akart lenni :) sorry

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#483) Dumb


Dumb
senior tag

Balszerencse :D :Y [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#484) sgergi válasza Dumb (#483) üzenetére


sgergi
veterán

Ez nagyon durva! :Y :Y

(#485) Hydra SR válasza Dumb (#483) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ez most akkor kétszer is kijött a lyukból? Vagy csak megismételték?

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#486) Dumb válasza Hydra SR (#485) üzenetére


Dumb
senior tag

Ismétlés volt :DD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#487) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Most megy a VB-re a kvalifikácó, 28-tól meg China open :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#488) Hydra SR válasza kraftxld (#487) üzenetére


Hydra SR
addikt

Kvalifikációt nem nagyon közvetítik, ha jól sejtem ( :F )

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#489) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Jeee, már csak 6 nap a China Openig :)
A VB kvalifikáción elég vegyes a továbbjutás, néhol teljesült a papírforma, néhol meg nem.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#490) Gregorius


Gregorius
őstag

Háát, úgy néz ki, a VB-n hamar búcsúzunk az egyik nagymenőtől. Ding vs O'Sullivan rögtön az első körben. :(

(#491) Hydra SR válasza Gregorius (#490) üzenetére


Hydra SR
addikt

De legalább már az elején lehet izgulni :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#492) Gregorius


Gregorius
őstag

És megszületett az első (?) meglepetés a China Open-en: Hendry kikapott Fu-tól 5-4-re.

(#493) Gregorius válasza Gregorius (#492) üzenetére


Gregorius
őstag

Hullás van megint... Mark Williams, Steve Davis, Peter Ebdon, Ding Junhui, Stephen Hendry mind búcsúztak az első körben. A VB-n is ez lesz?!

Kár hogy korán vannak a meccsek, és nem este...

(#494) Hydra SR válasza Gregorius (#493) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ja, le is maradtam az összesről eddig :(
Ezek szerint Ronnie versenyben van :) (azért szeretem én őt csak fenntartásokkal:) )

Ma este lesz Premier League közvetítés, 22:30-kor a Sport 2-n. Nyilván nem élő, de snooker.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#495) nRu3


nRu3
addikt

Na talán holnap délelött leülök a tv elé pihentetés képen és remélem kifogok egy jó mecset.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#496) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Aaaaaa, basszus, az összes meccs délelőtt van. És most szombaton is dolgozom.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#497) nRu3 válasza nRu3 (#495) üzenetére


nRu3
addikt

na eddig nem volt időm 1mérközéshez sem :(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#498) Gregorius válasza Hydra SR (#496) üzenetére


Gregorius
őstag

Kivételesen felkeltem ma ''korán'' reggel egy kis szaftos O'Sullivan-Dott összecsapásra. Hát nem mondom, pillanatok alatt lezavarták. Dott eszméletlen gyors volt.

(#499) nRu3 válasza Gregorius (#498) üzenetére


nRu3
addikt

ronnie kieset, megint ügyetlenkedet? :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#500) Gregorius válasza nRu3 (#499) üzenetére


Gregorius
őstag

Az első frémet 68-65-re bukta el (65-ös break-kel nyitott, aztán Dott két break-kel behozta), onnantól bukott zsinórban még 3-at. Aztán úgy nézett ki, hogy a második etapra feltámad, de olyan kapitálisakat hibázott, hogy még két frame-et bukott (egy hiba elég volt ahhoz, hogy Dott lesöpörje a maradékot, pedig győztes helyzet volt mindkettő), így lett 6-2.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.