Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Hydra SR válasza Gregorius (#799) üzenetére


Hydra SR
addikt

A kutyafáját, tényleg nagyon jól játszik Maguire. De Ronnie-val még meggyűlhet a baja. Egyre inkább úgy tűnik, hogy Murphy-vel nem fog. Bár így a vége felé eléggé odateszi magát. Az esti etap eddig 3:1 Murphy-nek, illetve a harmadikat most húzza be éppen de hát a frame ball már bent van bőven.

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#802) sgergi


sgergi
veterán

Fényes döntő van kialakulóban. Maguire remélem a döntőben is ilyen jól fog játszani.

(#803) Hydra SR válasza Hydra SR (#801) üzenetére


Hydra SR
addikt

4:1
Nem adja olcsón a bőrét azért :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#804) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Hát, későn kezdett el játszani, ekkora csoda nem sűrűn van, hogy valaki 7:1-ről felálljon 17 frame-es meccsen. Most sem lett. Egy döntős megvan, "Steve on fire" Maguire személyében. Szépen játszottak mindketten, de Maguire szebben.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#805) KrAt


KrAt
veterán

:( :O :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#806) KrAt válasza KrAt (#805) üzenetére


KrAt
veterán

Ééééééssss NYERT :R

147!!!!!!!!!!!!! Döntő frameben!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#807) Gregorius


Gregorius
őstag

DÖNTŐ FRÉMBEN 147!!! :C :C :C

(#808) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ronnie 147-et ütött! :R

Jó meccs volt! :)

(#809) Hydra SR válasza Gregorius (#807) üzenetére


Hydra SR
addikt

Áh, kiégett. Régen 1 perccel rövidebb idő alatt lökte a 147-et :DDD :DDD (hogy ki volt az az idióta az Eurosport fórumán aki ilyet írt,hogy Ronnie kiégett...:) vagy nem gondolta komolyan, vagy most lát másodszor snooker közvetítést)

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#810) Gregorius


Gregorius
őstag

Hányszor fordult eddig elő, hogy valaki egy szezonban két 147-et is lök?

(#811) Kazimír


Kazimír
őstag

Nem tudtam nézni. :( Ki nyert végül és mennyire? Ha O'Sullivan, akkor jóatyám boldog lesz :) Nagyon szereti a játékstílusát. Mondjuk én is..

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#812) (Kolombusz) válasza Kazimír (#811) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ronnie 9-8-ra, a végén 147-es brékkel.

(#813) Kazimír válasza (Kolombusz) (#812) üzenetére


Kazimír
őstag

Kössz az infót. Grat Ronnie-nak :C Remélem leadják majd valamelyik Hall of frame-ben

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#814) Gregorius válasza Kazimír (#813) üzenetére


Gregorius
őstag

Holnap biztos leadják. De ha addig nem akarsz várni, már töltöm fel RapidShare-re.

(#815) Gregorius válasza Gregorius (#814) üzenetére


Gregorius
őstag

(#816) Kazimír válasza Gregorius (#815) üzenetére


Kazimír
őstag

Ezt nagyon kössz!! Sosem használom ezt a smájlit, de most neked egyszer és vissza nem térő alkalommal: :R

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#817) KrAt


KrAt
veterán

SPOILER!!!!!

8-0-ra vezet Ronnie? :U :D

(#818) Gregorius válasza KrAt (#817) üzenetére


Gregorius
őstag

Biza! Döbbenet! Basszus, mire elkezdődik a közvetítés, vége a meccsnek! :Y
Bár ha jól látom az esti etap még nem kezdődött el. Legalábbis a Live Scoring egyelőre 8-0-n áll befagyva.

[ Szerkesztve ]

(#819) Gregorius válasza Gregorius (#818) üzenetére


Gregorius
őstag

Most kezdték el...

(#820) Hydra SR válasza KrAt (#817) üzenetére


Hydra SR
addikt

Kiégett, nincs mese :))

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#821) KrAt válasza Hydra SR (#820) üzenetére


KrAt
veterán

Asszem :DD

Most előről kezdik a meccset, és leadják végig?

(#822) Hydra SR válasza KrAt (#821) üzenetére


Hydra SR
addikt

Csak tippelni tudok de a műsoridő hossza alapján igen.
Már bánom, hogy megnéztem a topicot, mert a live scoringot nem követtem :)

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#823) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

SPOILER

10-2 - Ronnie nyert. :DD

(#824) KrAt válasza (Kolombusz) (#823) üzenetére


KrAt
veterán

SPOILER

Le is sz.ptam volna magam, ha innen kikap :)

(#825) Gregorius


Gregorius
őstag

Bő 3 óra alatt egy komplett döntő, nem semmi!

(#826) Kazimír


Kazimír
őstag

A díjátadáson jópofa volt a kislánya :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#827) Hydra SR válasza Gregorius (#825) üzenetére


Hydra SR
addikt

A másik véglet amikor ennyi idő alatt 2 és fél frame megy le :) Na persze azt nem Ronnie és Maguire játszotta...

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#828) Dumb válasza Hydra SR (#827) üzenetére


Dumb
senior tag

Ebdon ? :DD

Mesteri volt Ronnie...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#829) Gregorius


Gregorius
őstag

Nem elfelejteni: vasárnap kezdődik a Masters (nem pontszerző).
Délelőtti meccs: Shaun Murphy vs. Ali Carter
Délutáni meccs: Ryan Day vs. Barry Hawkins

(#830) Gregorius válasza Gregorius (#829) üzenetére


Gregorius
őstag

A délelőttit úgy tűnik, nem közvetítik. Este 9-kor lesz az első adás (és élő).

P.S.: jupiii, már van EuroSport 2-m is :D

(#831) Gregorius válasza Gregorius (#829) üzenetére


Gregorius
őstag

Helyett... Maguire vs. O'Sullivan megy most. Illetve már lement, most az ismétlés megy.

[ Szerkesztve ]

(#832) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Ééééés megy a Hendry-Selby összecsapás (felvételről) :) a tegnapiakról lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#833) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Eszem megáll, hogy éjjel-nappal csak röplabda és foci megy. Oké, hogy röplabda olimpiai kvalifikáció van (ehhe, mikor közvetítettek snooker kvalifikációt valaha is...) de azért beférhetne mellé más is, például egy snooker közvetítés. A foci meg mindig befér mindenhova, ha van belőle valami bajnokság, ha nincs. Az esetek 99%-ában a 4 sportcsatornámból legalább 3-on foci megy. Most is épp így van. A negyediken meg röplabda, és az elkövetkező 6 műsorból is 4 röplabda és 2 foci.

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#834) Gregorius válasza Hydra SR (#833) üzenetére


Gregorius
őstag

Valószínűleg, mert a foci "társadalmi penetrációja" jóval nagyobb, mint a snookeré. Viszont ahogy mondta a pár nappal ezelőtti közvetítésen a kommentátor: terveznek a nyári holtszezonra kelet-európai turnét (Varsó, Moszkva, ...) a sportág népszerűsítésére, úgyhogy lehet, hogy javulnak majd a kilátások.

(#835) Bibby válasza Gregorius (#834) üzenetére


Bibby
addikt

Azért az is elég idegesítő hogy 23 órakor akármi van szétkapcsolnak, pedig most semmi más nincs csak Dakar ismétlések. Az meg nem élő tehát utána is lehetne...

Ελευθερια η θανατος

(#836) Gregorius válasza Bibby (#835) üzenetére


Gregorius
őstag

Az semmi, ottmaradt a tévém az EuroSporton és mint kiderült kétszer ment le a Dakar ismétlés egymás után.

(#837) Hydra SR válasza Gregorius (#834) üzenetére


Hydra SR
addikt

Igen, azt én is figyeltem. Ez jó a snooker rajongóknak és a játékosoknak is. Mégiscsak más egyedül, vagy képzetlenebb ellenféllel gyakorolni, mint egy másik főtáblás ellen játszani mondjuk. És nem utolsó sorban persze tényleg népszerűbbé teheti a snookert, talán nő az igény arra, hogy kicsivel komolyabban vegyék a tornákat. Legalább a pontszerzőket, ha már a Masters-t ennyire le se ... :(

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#838) Kazimír


Kazimír
őstag

Lesz ma délután/este valami izgalmasnak ígérkező mérkőzés?

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#839) Bibby válasza Kazimír (#838) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem most már az összes mérkőzés lehet izgalmas. Előre nem lehet tudni. :)
Maguire - Selby van, ez sem rossz eddig.

Ελευθερια η θανατος

(#840) KrAt


KrAt
veterán

Oké, h nem szeretem az ázsiaiakat, de pusztuljak meg: ez a Fu nekem szimpatikus, és jól nyomja..

(#841) sgergi


sgergi
veterán

Selby-Lee döntő lesz holnap. Remélem összehoznak egy jó meccset.

(#842) KrAt válasza sgergi (#841) üzenetére


KrAt
veterán

Örültem, hogy így alakult, jó meccs lesz, de Selbynek drukkolok inkább :)

(#843) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Mintha változott volna egy-két szabály a snookerben. Így már sokkal inkább hasonlít a Párizs-Dakar rally-re, mint a biliárdsportokra. Legalábbis a TV műsor szerint most snooker megy. Hát, ha az autókkal és motorokkal játsszák a sivatagban...

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#844) sgergi válasza Hydra SR (#843) üzenetére


sgergi
veterán

Kicsit mellé, de hát muszáj az idei dakart is közvetíteni....

Most folytatódik a döntő 5-3-as Shelby vezetéssel.

(#845) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Na, most elkezdődött :) mármint a közvetítés. Mert a meccs már a 8. frame-nél jár. Nem érdekes, végülis csak egy döntő. A Dakar beszámolót sokkal fontosabb felvételről leadni ilyenkor :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#846) Hydra SR válasza sgergi (#844) üzenetére


Hydra SR
addikt

Ööö...nálam még csak 4:3, de ez még felvételről megy :)

(a Shelby egy amerikai kocsi, a játékos neve Mark Selby :) )

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#847) sgergi válasza Hydra SR (#846) üzenetére


sgergi
veterán

Ráadásul, mivel idén elmaradt a dakar, ezért a tavalyi összefoglalót adták le.

Selby nevét tegnap még le tudtam írni, szóval tudom, csak kicsit elgépeltem. Nem tudom miért. :B

(#848) Hydra SR válasza sgergi (#847) üzenetére


Hydra SR
addikt

Mert a Dakar miatt az autókon járt az eszed :)

Selby megállíthatatlannak tűnik az esti etapban. Lee az egyhuzamban ülve töltött idő rekordját döntheti csak meg ezen meccsen, úgy látom. A nézők nem számítanak bele :)

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#849) sgergi válasza Hydra SR (#848) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, még mindig sajnálom, hogy elmaradt

Selby 5 framet nyert sorozatban. Nem hiszem, hogy Lee fel fog hirtelen támadni.

(#850) sgergi


sgergi
veterán

Lee kicsit szétesett: Belöki a sárgát véletlenül egy pirossal, aztán nem találja el a pirosat, hanem helyette a feketét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.