Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#6475) hangyász2 válasza luckyboi82 (#6473) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Egyébként valóban 3-4 éve folyamatosan megy ez a pehelykabát, de még idén is volt a Lidltől kezdve mindenhol.
Én Juventus-meccsen nem tudtam megkülönböztetni a nézőket,, mindenkin hasonló fekete volt.

petipetya

Szerintem el lehetne felejteni ezeket a minősítgetéseket. Én se írom be minden random pólós akcióhoz, milyen topigénytelennek tartom a 600 forintos Gildan munkásruházati pólókat, amelyeket egyesek jó minőségű jelzővel illetnek, ahogy az alis cipőket se fikázom. Mindenki abban jár, amiben akar. Ez egy kurv@ egyszerű fekete pehelydzseki, ami már itthon is évek óta minden második embernek van. Pár hónapja is többen lemaradtak a Benettonról, mert vagy nem volt méret, vagy a legnagyobb is kicsi lett. Tehát igény még mindig volt rá. Ezért most is betettem. Szoktam egyébként olyanokat is linkelni, amiket nem vennék fel, de tudom, hogy másoknak tetszik.
Az olyan nettó hülyeségeket meg végképp meg lehetne tartani, hogy a motoros dzsekit a tesók hordják stb. Nem csak azért, mert nem igaz, hanem mert eléggé sérti a lapcsalád elveit is.
Elkezdhetünk kritikust is játszani, csak nehogy néhányan sírva fakadjanak a végén. Mert cigózni, buzizni, tesózni lehet, de ha valakiről leírod a véleményed, az személyeskedés, és rinya van, meg jelentgetés.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.