Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Sziasztok!

    A mai napon csatlakoznék a PH-s BC2 csapathoz egy Limited Edition példánnyal. :K
    Eddig Crysis Wars volt, most BC2 lesz, remélem menni fog, bár biztos idő lesz mire belejövök.
    Keldor-tól tudom hogy van PH-s szeró...erről tudtok némi infót adni? :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #9911 üzenetére

    Köszi. :DDD Első pár játékom hihetetlen bénára sikeredett... :B 20 kill 80 death. :D
    Teljesen más minden a Crysis Wars-hoz képest. Igazából senkit se tudok eltaláni, engem meg mindenki le tud szedni. Bosszantó.
    Nah mindegy..remélem majd belejövök.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Köszi srácok! :R Egy kis lelket öntöttetek belém...Este újult erővel, feltöltődve nekivágok ismét. :K
    Hogy haladjak csapatban? :U Oké hogy "Rambózni" hülyeség, de hogy tudok a többiekkel haladni? Gondolom valahogy komunikálnom kellene a csapattagokkal, de a team speak egyelőre felejtős, az írkálás meg nem fér bele amíg béna vagyok.
    Mit csináljak? Mi a jó stratégia? Figyeljem a többieket és arra menjek amerre ők? :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz BandiHUN #9945 üzenetére

    Köszi! Ez nagy sgítség volt! :R
    Játékmódok közül melyiket érdemesebb kezdésnek?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz BandiHUN #9954 üzenetére

    Köszi a kimerítő választ!
    :R :R :R :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Másfél nap után egyelőre nem vagyok elájulva a multiplayer-től, bár hozzáteszem ez csak amolyan első benyomás, és persze még változhat is.
    Először is azzal kezdem, hogy sok a lag még a PH!-s szervereken is ahol 100 alatt van a ping. A sávszéllel nem lehet gond, mert 60/6 netem van, tehát biztos valahol máshol lesz a hiba.
    Van hogy kilövök valakit és 1-2mp múlva esik össze, és akkor kapom meg a pontot. Iszonyat zavaró, mert van hogy lövök egyet távcsövessel, majd néznem kell hogy összeesik e utána vagy sem. Lehet megszokható, de most még nagyon zavar. :F
    Aztán jönnek azok a gondok, amik a játék felépítésében zavarnak.
    Megmondom őszintén, ez a fegyver mizéria egy agyrém. Bár gyakorlott fps játékos vagyok, amikor elkezdtem, adtam magamnak időt, hogy megszokjam és beleszokjak Crysis Wars után, tehát ahogy irtátok is, a halálozási aránnyal nem foglalkoztam. Na de! Most már megszoktam annyira, hogy látom, nem velem van a gond, hanem a fegyvereimmel amiket alapban kapok. Persze már kaptam sok mindent, leginkább assault és Recon módban, Engineer és Medic módban viszont alig tudok haladni, és szinte semmit se fejlődtem még. Lőszereket pl. tudok már lerakni, de med. pakkot még nem, és defibrillátorom sincs még, hogy pontokat gyüjtsek. A haladás kínszevedés, és bár már kaptam fegyvereket, a tűzerejük még mindig édeskevés, arról nem is beszélve hogy komolyabb célzóberendezésnek is híjján vagyok. A sniper puskákra is kitérnék..a PH-s szerókon a nagytöbbségnek már komoly puskája van amivel már egyenesen is lehet lőni. Nekem viszont még mindig fordított "U" alakban kell céloznom. Álló célpontoknál csak-csak kiosztok 1-2 fejest, de mozgó célpontoknál esélytelen ez az "ejtős-pottyantós" módszer. Nem tudom mit akartak ebből kihozni de nagyon nem lett jó, és akik esetleg megveszik a játékot, sokan el fogják adni az végett, hogy a többiek túl nagy "hendikeppel" indulnak 1-1 ütközetben ami a fegyvereket illeti. Én hozzá vagyok szokva sok mindenhez, az 1600 órányi Crysis Wars után, de már engem is kezd idegesíteni hogy szinte semmivel se tudok célozni, és lőni hatékonyan. Engem viszont szinte mindenki leszed a nagyobb tűzerőnek és a profi nagy zoom-os távcsöveknek hála messziről is és közelharcban is. :U :( Persze nem arról van szó, hogy nekem nem megy, mert az elcsent profi puskákkal nekem is megy az aprítás ill. a mesterlövész mód.
    A játék készítői gyökeresen elqúrták a multiplayer részt. Nem kicsit. Nagyon. Az újonnan jövő júzerek be vannak "skatulyázva", amiből iszonyat nehéz lesz "kiugrani". Mivel a játék már hónapok óta kint van, így a legtöbb multiplayert játszó júzernek már komoly arzenálja van, amit az elején, a játék megjelenése után, biztos könnyebb volt megszerezni ill. pontokat gyüjteni hozzá. De így viszont az újonnan jövő játékosoknak szinte elmegy a kedve a multiplayer-től, mert nem áll másból a játék, mint hogy jobb esetben fut és fut, majd meghal és újraéled, mert erősen érződik a nem kis túlerő a fegyvereket tekintve. Nincs megadva az az egyenlőség ami minden játékost megillet, és ez zavar. Gondolom ez a fegyver rendszer nem csak a BC2-öt érinti, de aki ezt kitalálta, az tuti "gyógyszerre ivott".
    Persze nem adom fel egyelőre, amíg meg nem unom. A játék feelingje nagyon el lett találva, ezért is sajnálnám ha az idióta fegyver rendszer miatt unnám meg.
    Az "üres pályás pontgyűjtősdi" sajnos nem az én műfajom, és elég blama, hogy egy friss tulajnak ehhez kell folyamodnia, hogy boldoguljon valamennyire éles ütközetben.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Balika23hun #10212 üzenetére

    Láttalak fent este a PH-s szerón...te nagyon komolyan toltad, ügyes vagy. :K :C
    Látod, én mint 32 éves vén f@sz, már nehezebben boldogulok. Pedig a reflexeim jók. Komoly szinten bokszolok, és sportmotorozok is, tehát a reflexeim a helyén vannak, de valamiért mégsem megy úgy ahogy szeretném. :U
    De ahogy a többiek is írták, próbálok türelmes lenni. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Fortissimus #10267 üzenetére

    Nah, jól van, akkor mi öregek, mehetünk együtt járókeretért a gyógyászati segédeszközök gyárába. :DDD :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #10345 üzenetére

    Nekem is volt ilyen...azt hittem valami cheat. 2m-ről távcsövessel hátulról fejbelőttem, és semmi se történt. Majd még1x, és akkor se. Aztán megfordult és ledarált. Nah...itt már kellően ideges voltam. :U
    Menjenek a pics@ba...azért ilyen hiba ne legyen már, mert használhatatlan így a játék.
    Lehet ha ez a célzási pontosság nem fog változni, el fogom adni. Azért még várok vele, más úgyse lenne helyette.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #10368 üzenetére

    Nálam 4870 X2-vel, és 4,3Ghz E8600 4Gb OCZ Reaper-rel nincs gond. Bár a Vsync be van kapcsolva, így nem látom csak a fix 60fps-t. :DDD
    1920x1080-ban játszom minden csúszkát és simítást full-ra húzva.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Attól függetlenül, hogy egyre jobban megy a játék, valahogy a PH-s szervereket nem érzem. :U Sok a kemper, és ahhoz képest hogy magyar szerver, iszonyat sok a lag. Most vagy azért mert 32 fő tolja egyszerre vagy valami más okból kifolyólag, mert külföldi szervereken ahol alacsony a ping ilyen nincs.... :U
    Az sem fér a fejembe ha szólva van, hogy jöjjenek át páran, mert 3-8 nem fer játék, mindenki b@szik rá, és senki se hajlandó átjönni. Érdekes...ez a többi szerveren másképpen megy. :U
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 32 fős csaták egyébként se jönnek be, qurva nagy az összevisszaság, szinte átláthatatlan.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mackosajt #10907 üzenetére

    Ez a másik. PH szerókon szinte nincs szoros csata. Mi értelme annak hogy átgázol a túlerőben lévő csapat a jóval gyengébbeken...sosem fogom megérteni. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    30 óra játékidő után kezdek normálisan lőni. De nem az a blama hogy béna voltam, és belejöttem, hanem az, hogy most már lehet rendesen haladni, és pontokat szerezni, mivel egész jó fegyver arzenálom van. Van 12x scope, GOL-t most kaptam kb. 30 perce...assault 4x scope is elég hatékony. Medic, és Engineer módban van még mit fejlődnie a cuccaimnak, de egész jól haladok. Stat-om is javulgat, bár az elején nagy hátrányba kerültem, így csak apránként és lassan tudok javítani.Változatlanul fenntartom, hogy a játék jó, de nem reális. Crysis Wars-hoz viszonyítva, ez egy arcade játék, a Wars meg inkább szimulátor. Ettől függetlenül szórakoztató, és ez a lényeg.
    De amit már korábban is írtam az első 20 óra játékidőhöz birka türelem kell, mert szinte semmivel se lehet lőni rendesen. Ezt nagyon elrontották. Oké, hogy most már jobb a helyzet, de milyen játék az, ami inkább idegesítő mint szórakoztatató az első 20 órában? :U

    Kérdés: A nevemnél Zack (HUN) van megadva. Ha ezt kitörlöm, és létrehozok egy másik nevet, (PH) Zack néven akkor bukom az eddig elért eredményeimet? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz v!ct0y #11440 üzenetére

    Köszi! Ez jó ötlet volt. :K
    Dögcédulát hogy lehet szerezni egyébként?
    Egyébként hogy vehetlek fel titeket a friends listába? Mert a "PH" előtagra nem adott ki sok nevet a barát keresőben. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz F_Zolee #11450 üzenetére

    Köszi az infót! Friends list-tel mi a gond? :F Eddig még nem próbáltam, bár Keldort felvettem már az elején...

    r-chee: :R

    madgie:
    Van SSD-m de sajnos nem arra van telepítve. :F Egy WD Raptor a játék vinyóm, de nincs viszonyítási alapom sima vinyóhoz képest mennyivel tölti gyorsabb a BC2-öt.
    Szerintem biztos fog gyorsulni SSD-vel. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    A helyzet az...hogy még én is sok mindent nem tudok, és sok minden nem úgy működik ahogy szeretném. Pl. azt se tudom ha lőszert vagy medic-et keresnek akkor ki az, akihez mennem kell, és hova menjek. No és persze ebből adódik, hogy én hogy tudok medic-et vagy lőszerest hívni, és hogy fognak megtalálni. :U A medic pack működése se teljesen világos. Simán fölé kell állni ahogy a lőszeres doboznál is?
    A másik amit észrevettem, hogy van GOL távcsövesem, és a hozzá való 12x scope + magnum lőszer, de ezzel se lehet egyenesen lőni. Pöcsöm kivan. :( Rohadtul nem reális, hogy durván 500-700m távolságból egy komoly puskánál ilyen lövedék esés legyen. Halkan jegyzem meg, egy átlagos mesterlövész puskánál 1700-2000m-re is pontos célzott lövést lehet leadni, és nem úgy kell célozni hogy fölé célzol fasz tudja mennyivel. :F Az sem teljesen világos, hogy valami megoldás tuti van erre, mert érdekes módon, engem futtában is ki tudnak szedni GOL-lal. Volt olyan hogy nem voltak rámfordulva, de szinte ahogy becélzott már jött is a fejes...nem értem, hogy egy futó katonánál ahol még előre is kel célozni, hogy tudnak fejest adni, mert ehhez nem csak elé kell lőni, hanem fölé is a lövedék esés miatt. Én ugyanezt nem tudom végrehajtani. Még álló célpontnál is szöszmötölnöm kell, amíg kb. megsaccolom menyivel lőjjek fölé, és még így is sokszor csak sebzés, vagy fölé lövök. Valaki kiokíthatna hogy kell ezekkel lőni, és mi a titka. Mert a gépkarabélyok pontosan lőnek nagy távolságra is, és nincs lövedékesés, ami nagyon nem reális...pl. a medic fegyverei. Crysis Wars-ot hardcore gamer szinten toltuk 1-2 PH-s taggal, de ott nem volt ilyen gond. Volt GAUSS fegyver, ami részecskegyorsítós sniper gun, olyasmi mint a BC2-ben a távcsöves puska, de ott nem volt ilyen fölé célzás nagy távolságból se. Így aki jól nyomta az osztotta a fejeseket. Szerettem ezt a fegyót, futó ellenfél se volt gond, ezért is bosszankodom emiatt a fölé lövöldözés miatt, mert itt egyszerűen nem akar menni. :( Nagyon tetszik a játék, de a fegyverek pontos lemodellezését és tulajdonságait nem kicsit kúrták el...hanem nagyon. E miatt sokat bosszankodom, és ha nem javítanak ezen, sanszos, hogy jobb híjján visszatérek Crysis 2-ig a már megunt Crysis Wars-hoz, ha nem tudok megtanulni arcade szinten lőni. Ez pont olyan mint aki szimulátorhoz van szokva (pl. iRacing), azt hiába ülteted le bármelyik NFS elé, sosem fogja tudni megszokni. Nah..ezt most én is így érzem eddig sajnos. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Trub #11566 üzenetére

    Ezért nem értem...ez inkább egy arcade játék, mint szimulátor, és nem értem miért kell nem valós tulajdonságokkal felruházni a fegyvereket. Így olyan, mintha a ballisztika semmilyen lenne, mert ami van, az rossz, és semmi köze a realitáshoz. Inkább lehessen egyenesen lőni, vagy a másik megoldás a szimulátor mód lenne, hogy kitámasztani, és bekalkulálni a légmozgást ill. a fegyver valós viselkedését nagy távolságra. De ez a kevercs ill. öszvér megoldás eddig nem jön be. Nem értem hogy akik GOL-lal mennek, hogy tudnak fejest adni baromi gyorsan. Ergo sansztalannak érzem magam, és nem látok realitást arra, hogy jobban fog menni. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #11568 üzenetére

    Ok. Köszi a segítséget. ;) Ezt a tűzgomb nyomvatartós dolgot is meg fogom nézni, mert erről se tudtam. :U

    "Bár mesterlövész fegyverrel még sosem lőttem azt kötve hiszem, hogy 1500-2000 m-en ne lenne esése a lövedéknek!?"

    Senki nem mondta hogy nincs. De nagyon ritka hogy a játékban ilyen távolságból kell lőni. Az átlag az, amit írtam is, olyan 600-700m. Elvileg 1000m-en egy jobb sniper puska 0,7-1 szögperc szórással rendelkezik szélcsendben. Ez számszerüsítve max. 20cm. De ez 1km, és nem pár száz méter. :U De én is inkább abban látom a hibát, amit Trub is mondott, hogy a torkolattűz sebességét b@szhatták el.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11574 üzenetére

    Nah..hát ez az. Nem véletlen hogy ennyien medic-et választanak. Bár még nincs M60-am, de ami van annak is minimális a szórása és nincs a lőszernek esése kurva messziről se. Szinte jobb választás mint sniperezni, holott ami a medic kezében van az alapfegyótól kezdve, olyan szórásának kellene lennie, hogy ihaj.
    Volt egy játék...azt hiszem Sniper Elite volt a neve. Na az volt a nagybetüs szimuláció. Volt egy gomb amivel a lélegzetet is vissza lehetett tartani lövés előtt, mert a scope-ba nézve a célkereszt imbolygott rendesen ha nem tetted, ami tök reális. Nem egy mai játék, de nagy kedvenc volt. :K Ezért nem értem, miért nem tudnak 2010-ben hasonló fizikát produkálni. :( Itt olyan fix a célkereszt mintha ki lenne támasztva a puska, holott támaszték nélkül megközelítőleg se lehetne ilyen pontossággal lőni. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz v!ct0y #11576 üzenetére

    Ezt a verziót kizártnak tartom. Egyszerűen elqúrták. Nem kis pénz és energia lemodellezni a fegyvereket és azok viselkedését. Ebben az esetben sajnálatos módon ezt a "megállót" kihagyták a fejlesztők.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Bavid #11580 üzenetére

    Ez mitől lehet? Cheat? Lehet itt is ki lehet játszani a cheat védelmet? :F
    Sajnálatos lenne ha ennél a játéknál is hazavágnák a feelinget az idióta cheaterekkel. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz r-chee #11621 üzenetére

    Igen ezt már én is észrevettem... :K Este/éjszaka ill. hajnalban játszom én is a legjobbakat. ;) Gondolom azért mert a 13-16 éves korosztálynak már fellőtték a pizsit 22-23h magasságában. :)

    mod: Egész jól ment tegnap a sniperezés GOL-lal. Szokatlanul sok fejest osztottam ki. Meg is kaptam a GOL utáni fegyót, de nagy csalódás eddig. Nem értem mi a jó benne. Sorozatlövős hangtompítós...na ennek bezzeg nagy a szórása, pedig nagyon vártam hogy végre kapok egy jó kis fegyót. A következő fegyó nagyon messze van, de elvileg ha végre megkapom az lesz a csúcsa a Recon kasztnak.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11604 üzenetére

    Nálam 60/6 nettel is csinált már ilyet. Nem hinném hogy a nettel lenne gond. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Templ@r #11871 üzenetére

    Többek között az input lag miatt is lehet. :U Pl. egy CRT monitoros gamer előnyben van, egy TFT-t használó gamerrel szemben. Ezt se felejtsétek el. Az igazi Pro-k éppen ezért nyomják CRT-n. Tehát a monitor elektronikáján és a bejövő jel feldolgozásán nagyon sok minden múlik. Pl. az általad írt jelenség is erre utal. Nála kissebb az input lag mint nálad, és valószínűleg ez okozza a minimális "csúszást". ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11889 üzenetére

    Nehéz megítélni mitől lett a javulás. Nálad valószínű nem az input lag miatt. Az Eizo-nak a világon a legjobb az elektronikája, bár függ attól is mikori fejlesztésű. Lehet az NEC jóval frissebb, és ezért elképzelhető hogy tényleg gyorsabb. Az S-PVA és H-IPS panelnak szinte semmi köze az input laghoz, az input lagért kizárólag az elektronika a felelős.
    A panelon is sok minden múlik, de az okosok azt mondják egy monitor minőségét 60% az elektronika, 40%-ban a panel határozza meg.
    Mielőtt monitort cseréltem, 1 hónapot járkáltam, és próbálgattam melyik lehet a jó, mert nem annyira egyszerű a kérdés, főleg egy fps játékosnak. Nálam S-IPS panelos Philips 7404 lett a befutó 82cm képátlóval. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #11892 üzenetére

    Kb. 80-90cm-ről. Fényerőt vissza kell venni egy kicsit ekkora méretnél mert kiégne a szemem, de mindenképpen "más dimenzió" ekkora méretben játszani. :K ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11894 üzenetére

    Az más... :) Az ablakhúzogatósdi az a "response time" az az a "válaszidő". Itt szokták megadni hogy 2ms, 4ms, 6ms...stb. Az input lag a VGA-ból kijövő jel és a megjelenített kép közötti idő. Tehát az ablakhúzogatós módszer csak a csóvát (ghosting) illetve az utánhúzást mutatja. Bár lehet félreértettem valamit. :B ;)
    SPVA-nál az utánhúzás nagyobb, IPS-nél kissebb, ezért jobb játékra az IPS. SPVA-nak viszont sokkal jobb, mélyebb a feketéje. Viszont a szinek valósághoz közelibb megjelenítésében megint az IPS a jobb.
    Tehát az input lag ezektől teljesen különálló dolog. Nem SPVA vagy IPS függő. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11905 üzenetére

    Semmi gond. ;)
    A kalibráláson nagyon sok múlhat ez tény. De ez sem olyan egyszerű. ;]
    Az enyém pl. gyárilag jó színhelyességgel jön ki, tehát egy kalibrálás nem hozna sokat. De persze van nagyon sok más tipus ahol szinte kötelező a kalibrálás, mert gyárilag tojnak rá. Mindenből ki lehet hozni az adott tipushoz képest a legjobbat, de a legszebb kalibrált képet az IPS fogja adni. Jelenleg ez a csúcsa a paneloknak. Off vége. :R

    ciry: A tied TN panellal szerelt, ami a belépő szint a monitoroknál. ;)

    Nah..hogy ON is legyek. :DDD Recon is kimaxolva...megvan a legjobb sniper fegyó is. :K Lassan ment, azt hittem sosem lesz meg. Már csak engineer és a medic van, de ezeket könnyebb lesz kimaxolni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Valahogy nem tudok jót játszani a PH-s szervereken...ez van. :F Vagy azért mert túl sok a játékos, vagy esetleg van még 1-2 cheater. A többi szerón tök jókat játszok, de hiába próbálkozom a PH-s szerverekkel, 1-2 kör után mindig elmegy a kedvem a játéktól. :(
    Azt hiszem most megint nem fogok egy darabig felnézni a PH-s szerókra.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #11921 üzenetére

    Ez oké, de más szerókon nincsenek jó játékosok? :U Ott is vannak...volt hogy pro játékosokkal is jót játszottunk, és persze sosem győztünk, de a játék ettől függetlenül jó volt. Szinte semmi értelme annak hogy pár másodpercenként megölnek. Esek-kelek. És most itt nem csak a K/D arányról van szó, hanem unalmas hogy újraéledés után kettőt nem tudok lépni és már halott is vagyok. :F Persze biztos van, akit ez is szórakoztat, sajnos engem nem.

    Bavid:
    Ahogy mondod! Ez a véleményem nekem is. Gondolom nem csak mi ketten gondoljuk így. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #11929 üzenetére

    Elképzelhető hogy ez a gond...mert én aztán nem sajnálom magam, ha támadók vagyunk, megyek előre mint a gép. Hiszen nem az a lényeg hogy a bokorból minnél több játékost kiszedj, hanem hogy a M-Com állomásokat sikeresen elpusztítsuk, még ha negatív is a K/D arány. Most akkor úgy teszem fel a kérdést, ha tényleg ez a gond a PH-s szervereken, akkor hogy lehet 32 játékosból ennyi hülye? :U
    Valószínűleg más szerókon azért jó a játék, mert nem kempelnek annyit és nem a K/D arányra gyúrnak, hanem a győzelemre. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz keIdor #11931 üzenetére

    Akkor ez a probléma, amivel szembesültem, általánosabb mint gondoltam... :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11933 üzenetére

    Ilyen szituk a PH-s szervereken is vannak. ;) Gondolom most jött ki valami fasza cheater pack, amiket már a lúzerek előszeretettel használnak... :(
    Persze van más szeró is ami gázos...de azért van kismillió szerver lehetőség, és ami nem tetszik, oda nem mész többet. Ami meg tetszik és van színvonal, oda napi szinten vissza tudsz járni. Sajnálom hogy a PH-s szerverekről ez utóbbit nem tudom elmondani.

    Fater:
    Átdobod az osztrák szerver nevét pü-ben? Ha neked bejön, nekem is be fog! :K Felveszem a kedvencek közé...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Yany #11959 üzenetére

    Szerintem ezt rosszul tudod... :U
    A monitorba beérkező jel miatt "input", ami kizárólag a VGA által küldött képi információ idejét jelenti, amíg meg jelenik a monitoron. Semmi mást ne keverj ide, a felhasználó érzékeléséhez, és a játék motorjának ennek semmi köze. :U Az más kérdés, hogy van aki jobban észreveszi és van aki kevésbé.
    A nagyobb input laggal rendelkező monitornál számíthat FPS MP-nél hogy az alacsonyabb input laggal rendelkező gamer előbb észreveszi a másikat, így mire a nagy input lagos gamer elkezdené lőni, lényegében már el lett találva, vagy meg is ölte az ellenség. Ezért mondtam hogy a HC gamerek CRT-n tolják, mert ott lényegében nincs input lag, így legális handicappel indulnak 1-1 ütközetben.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz rankesz #11967 üzenetére

    Eddig még nem futottam bele külföldi szervereken hasonlóba. Nagyon kifogjátok, ennyire azért nem drasztikus a csíterek száma, de lehet mostantól elárasztják a szervereket...
    Én a PH-s szervereken érzem ugyanezt. Szinte 1 külföldi szerveren sincs annyira profi lövész aki pisztollyal messziről leszed, vagy szinte még rá se tart a célra a recon, már is jön a fejes. Érdekes, hogy külföldi szerókon sok az együtt elhalálozás, mert egyszerre adja be mindkettőnk halálát, ami tök reális. PH szerókon 99% én húzom a rövidebbet. Nah..ez az ami nem reális. Vádaskodni nem fogok, meg már nem is tudom ki volt, nem érdekel a téma, mert hiába írtjátok ki, jön helyette 4 másik, mert nem lehet győzni. Olyan ez mint a "szélmalomharc". :(
    Ennek a játéknak is az lesz a vége, mint a többinek, hogy a cheaterek miatt mindenki félre fogja tenni. Én sem örülök ennek, elkeserítő, bár annyival jobb helyzetben vagyok, hogy én csak 5k-t adtam érte és nem 10k-t. Ha valami a PC-s játékok halálát fogja okozni az nem a Warez lesz hanem a sok kis köcsög csíter. :(((

    bul07:

    Én se. Valami központi hiba lesz..az is lehet hogy a patch miatt van.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11980 üzenetére

    Nem tudom, mert én online nem tolom a Boxon, mert flashelt. Az fps játékok borzalmasak gamepad-dal. Szinte játszhatatlan egér+bill után. Sajnos nincs tökéletes megoldás. Konzolon jobbak a sport, ügyességi játékok, az autós-motoros játékokról nem is beszélve. Viszont az fps PC-n jobb, konzolon nem nagyon játszom ezt a műfajt.
    Sajnos nem lennél kint a vízből, ha vennél egy konzolt. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Madn!ght #11993 üzenetére

    "Sajna másik nagy szívfájdalmam a játékkal kapcsolatban az általad elmondottakon túlmenően, hogy ha nem nyomom a zoomot/aimot, akkor hiába látom hogy talál, mégsem hal meg olyan gyorsan az enemy"

    Ez engem is baromira idegesít. :W Ezt ki is hagytam. Megyek MCom-ot betámadni...élesítem, majd fedezékbe vonulok a bódé mellé. Jön az "ellen" hatástalanítani, majd amíg hatástalanítja, megállok vele szembe és medic-kel egy tárat beletolok zoom nélkül M60-al, és nem halt meg, majd miután kifogytam, felált a hatástalanított MCom mellől és fejbelőtt. :DDD Hozzáteszem, szinte mindegyik golyó talált, látni a célkereszten, és persze fejre is ment belőle bőven...
    Ez a játék nem kicsi hibája. Ha nem zoomolsz bizonyos fegyók hatástalanok lesznek. Röhej. Ha meg zoomolsz azzal meg bizonyos szitukban, lehetetlen elég gyorsan reagálni. Még a "red dot" is van hogy lassú, ha úgy játszol, hogy nyerni akarsz és nem recon-nal mész. Persze most nem a kempelőkről beszélek, nekik jobb a 4x zoom (Medic, Assault) a bokor mélyéről... :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #11986 üzenetére

    Fasza lehetett. :DDD :DDD
    Amíg a célkereszttel befogod az "ellent" gamepaddal...pfff. Lemegy a nap. Főleg ha ide oda kell lőni.

    gabipaci:

    Ez se egyszerű. :DDD Igazából a bill-t ki lehet váltani, talán egyszerűbben, mint az egeret.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #11999 üzenetére

    Azért én se vagyok teljesen kezdő... ;) Crysis egész jól ment. Nevezzük pro szintnek. ;] Persze BF-ből ez az első játékom, ez a sorozat valahogy kimaradt. Talán az első részével toltam egy keveset, de csak kipróbálás szinten. Az nem jött be annyira.
    Itt teljesen másképp kell lőni, és sok a hiba a játékban.
    Crysis Wars elejétől kezdve jó volt, nem voltak ekkora szarvas hibák, bár kiadtak hozzá 4db patch-et amivel sokat optimalizáltak. Teljesen más szint volt, csak a cheaterek természetesen azt is megmérgezték. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Joe-T #12115 üzenetére

    Nekem mostanában egyre többször van kilépés az asztalra. :( Nem azért idegesítő, mert vissza kell lépni, hanem mert ahonnan jöttem, már nem tudok visszalépni mert megtelt. PH-s szervereknél ez ugye szintre mindig előfordul, mert fullon vannak.
    Kizártnak tartom hogy azért lenne, mert a gép túl van húzva, mert eddig egyik játékkal se volt gondom. Ha pedig a 2x ekkora gépigényű Crysis Wars-nak is megfelel ez a beállítás, akkor a BC2-nek nehogy már ne feleljen meg. :U
    Bár nem alapon használom a gépemet, de ügyeltem rá, hogy a max. tuningnál kicsit kevesebb MHz-en használjam 24/7. Jelenleg a procim 4300Mz-en, a 4x1Gb OCZ Reaper RAM 1170Mhz környékén, a 4870 X2 pedig alapon ketyeg. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz gabipaci #12143 üzenetére

    Valami nem stabil ott... :U Ha minden hardver stabil, elvileg nem lehetne kék halál. Persze drivertől is lehet. Sajnos I7 tuningban nem vagyok spíler, ha C2D vagy C2Q lenne, abban többet tudnék segíteni. Az is lehet hogy az 5970 a problémás láncszem...lehet Catalyst probléma is. De ha ez vígasztal, sok 5970 tulajnak van nyűgje a játékok alatt, elsősorban a driver miatt. Elfogadom a választásodat, hogy a legjobb kell VGA-ból, volt hogy én is így gondolkodtam, de már kicsit átértékeltem ezt a dolgot, mert itt az élő példa, hiába drága és elvileg a leggyorsabb, ha csak a szívás van vele driver szinten. A jelenlegi 4870 X2-öt 53k-ért vettem alíg használtan, és 1920x1080-ban mindent fullosan tudok tolni max. részletességgel, és semmi anomáliát nem tapasztalok. Stabil, gyors, problémamentes. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz gabipaci #12150 üzenetére

    Nem hinném hogy túl lenne húzva a konfigod. :U Talán a procit vedd vissza 3,8-3,9 Ghz-re, mert nem minden I7 tudja 24/7 a 4Ghz feletti órajelet. Van egy Prime95 progi azzal le tudod tesztelni mennyire stabil adott órajelen. ;) Én mindig csekkolom tesztprogikkal a hardvereket adott órajelen, és így nincs gond. Kb. Decemberben telepítettem a mostani Win7 64bit Ultimate verziót, és azon túl hogy ráférne egy újratelepítés, még 1db kékhalált se kaptam eddig. Szóval van esély jó és stabil konfigot összehozni, csak ez egy konfigcserénél heteket vesz igénybe. Csak 1x kell belőni türelemmel, utána évekig hozzá sem kell nyúlni. Én BIOS-ban is lementem a beállításokat (Asus Maximus Formula), és még le is van fényképezve biztos ami biztos. Másképp nem működik a dolog.
    Nálad az lehet, ha több konfiggal is hasonló gondod volt, hogy kihagytad a tesztelési fázist, ill. nem fordítottál rá elég időt. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Du. 16h-tól folyamatosan nyomtam eddig a PH 2-es szerón...szóval 8h non-stop. ;] 80%-ban nyertünk, és a meccsek nagy része élvezetes volt. Volt sok GL meg guszti noob akikkel a pöcsöm ki volt, iszonyat sok volt megint a kempelő, de azért voltak körök amikor egész jó csapat jött össze. Aztán most este felé egyre jobban ellaposodott...mi voltunk a támadók, de mindenki állt mint fasz a lakodalomban, védték a meglévő zászlókat, ahelyett hogy támadtak volna...na ezen a ponton mondtam azt hogy ennek már így nincs értelme. Már nincs sok hátra, és a medic-nek is meglesz mindene, és teljes lesz az arzenálom. Addig viszont csak medic-kel megyek, még akkor is ha stratégiailag az adott pályán más kaszt a nyerő...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz gabipaci #12193 üzenetére

    Ja ja...ez így van. :DDD
    Nem a legjobb úgy a medic-kel menni, hogy qurvára nincs kedved, és csak azért erölteted, hogy az összes fegyója elérhető legyen. Ma sem ment rosszul a játék, de remélhetőleg, ha nem leszek rákényszerülve a medic-re, akkor még jobban fog menni. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Erről a TS-ről adnátok nekem részletes infót? Mi kell hozzá, és hogy lehet aktiválni? Mikrofonom, ill. fülesem van, tehát a technika adott.
    Ha valaki leírná lépésről-lépésre, akkor csatlakoznék én is. :K :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #12219 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Elvileg fent is vagyok. ;]
    Itt már csak az a kérdésem hogy tudlak felvenni titeket? Vagy itt nem kell felvenni a másikat? :B Látok egy előszobát ahol bent vagyok. Gondolom itt gyülekezünk meccs előtt, és innen választjuk ki, ki hova lép be melyik szeróra nem? Vagy azt a team speak kezeli autómatikusan, és nekem onnantól kezdve hogy csatlakoztam nem kell foglalkoznom vele?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz BandiHUN #12225 üzenetére

    Köszi az infót. Majd belejövök, nem tünik túl bonyolultnak. :B

    A másik amit nem értek...van ez a "stats verse" oldal (http://bfbc2.statsverse.com) ahol nem találom magam. :DDD "Zack" néven mást ad be, a szögletes zárójelet meg nem engedi. Hogy keressem így meg magam? :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Joe-T #12232 üzenetére

    Benne vagyok én is hasonló ütközetbe, de a hétvége nálam mindig képlékeny. Ráadásul éjjel melózom, májusban kizárólag hétvégén. A héten pl. péntek, szombat.
    A fejlődésemnek is jobb lenne, ha ilyen ütközetekben részt vennék. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Lesz innen 2x8 játékos is... :K
    Bár ez általában úgy szokott történni, hogy most van 20 ember akit érdekel, de mire itt a meccs kezdete, alíg lehet majd a 8 főt összekotorni. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Srácok...kipróbálnám ma ezt a TS-t. Van rá esély hogy egy csapatban toljuk ma? ;)
    18h után bármikor jó lehet, fe lehet hogy már előbb is... :K

    Csatlakoztam most a TS-hez...vannak fent srácok, hallom is őket, játszanak. Beleszóltam, de ők nem hallanak. Be kell lépni az előszobából valamelyik szobába hogy halljanak? :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés