Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) Aventador91 válasza pandras83 (#16949) üzenetére


Aventador91
őstag

most már szinte mindegyik körben van cheater. gondolom cukorka árán van a cheat már

(#16952) civoralpoK válasza Aventador91 (#16951) üzenetére


civoralpoK
újonc

Teljesen egyetértek önnel, osztva Kecskemét és környéke!


Viszont lágytojás.

(#16953) Aventador91


Aventador91
őstag

a te részedet ne hagyd ki

(#16954) Aventador91 válasza civoralpoK (#16952) üzenetére


Aventador91
őstag

kicsit se gyanús hogy 1100 óra alatt egyszer se találkoztunk veletek, aztán előkerültök a semmiből 70 killekkel úgy hogy a kör felénél jöttök be

egyértelmű esp + aimbot noobok

[ Szerkesztve ]

(#16955) lofagi válasza civoralpoK (#16952) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Papi, ezért kár volt bereggelned ide!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16956) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ez az egymás basztatása mire jó? Sosem értettem. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16957) lofagi válasza IntelKiller7 (#16956) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azt írja,hogy az anyját, nem őt. Érted. Van különbség. ;] :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16958) Astroboy válasza lofagi (#16955) üzenetére


Astroboy
őstag

Megjött az ügyeletes gyógyósunk, olvasd el visszafelé a nevét. :DDD :(

(#16959) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Holnap 5.2.1 [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16960) @rglaaf válasza Astroboy (#16958) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jajj ne ez minden bf topicban debilkedik
:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#16961) Gyula84 válasza Astroboy (#16958) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD :DDD :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16962) Astroboy válasza Gyula84 (#16961) üzenetére


Astroboy
őstag

Civorál pók b+ érted...

Lehetett vagy 2 hét kitalálni, ami rivóval teletömve higítót lélegezve azért nem kis teljesítmény.lássuk be... :D

[ Szerkesztve ]

(#16963) Dtomka válasza pandras83 (#16947) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez is lehet az oka :)

#16954 Aventador91
Még mindig tartom magam a 20 évvel ezelőtti elveimhez. Sosem fogok csalni és ha egy csalót elkapok kezét tuti... De a programozóknak is akik ezeket készítik. A COD-ban és egyéb játékok már nagyon büntetik akik csalnak, jó lenne ha ez a sorozat is tenne\átvenne valamit azokból a példákból. Sokáig nem volt még érzésem sem, hogy csal az ellen csapatból valaki, de mostanában azért van pár egyén aki gyanús. Példákat nem hoztam.

[ Szerkesztve ]

(#16964) pandras83 válasza Dtomka (#16963) üzenetére


pandras83
senior tag

A "még mindig tartom magam" akár úgy is érthető hogy már be van készítve de még nem merted használni :D Viccelek nyilván, valószínűleg te is úgy vagy vele mint én és sokan mások: eszünk ágában sincs pénzért sikerélményt venni.

Általában egyedül próbálok érvényesülni, mert sajna a régi bf3-4 squadom már szétszéledt, így ha valami nyomorultba futok, aki mindenáron kompenzálni akar, akkor egész egyszerűen kilépek és ha még maradt kedvem, bemegyek máshova.

Fel nem foghatom hogy mi zajlik le egy notórius cheater fejében, miközben aprítja a játékosokat, de erős a gyanúm hogy nem elég kielégítő az élmény, és gyakran irl is szeret szemétnek lenni, hogy kapjon némi figyelmet, amit anyu-apu patikamérlegen adagolt neki. Nem hiszem hogy a való életben vígan tudnék cseverészni valakivel, akiről biztosan tudom hogy rendszeres és módszeres cheater ,de valahol ez az ő tragédiájuk is: csalnak hogy mindenki őket figyelje, de ha vége a körnek, jön a szomorú magány és ez szüli a következő szetkúrt meccset.

Nem hiszem hogy van kiút ebből, amíg lesz online kompetitiv játék, addig lesz csaló is, ilyen az emberi természet.

Cyberfuck Patchrunner

(#16965) Dtomka válasza pandras83 (#16964) üzenetére


Dtomka
veterán

Ja nem, még tizenévesen töltöttem le valami progit single játékokhoz már nem tudom mi volt a neve. De azt is csak párszor használtam, akkor nem volt youtube walkt.. a játékokhoz. Aztán rátaláltam az online fps játék világára :)
Azért BF4 ben volt a sok aimbotos annyira felídegesített, hogy mérgemből mondtam bátyámnak, hogy leszedek vmi progit én is a ... ellen. Aztán pár perc múlva már eszem ágában sem volt. Az nekem nem lenne élmény, magamat csapnám be elsőnek és először. És milyen ember lennék? Az én lelkiismeretem fontosabb mindennél, minden téren. :)
Igazad van amiket írtál. Illetve a felelősség, a neveltetés és az igény mely sokat változott. A minap olvastam 1 cikket, hogy a z generáció hát nem igazán szeret dolgozni és nem is szeretik őket alkalmazni. Mi lesz később? Ha már az oktatás is romokban... Pedig a suliból sok mindent lehet tanulni... fegyelmet és tiszteletet. Mely nem igazán jellemző a mai fiatalokra. (tisztelet a kivételnek) És ha nem mai fiatal (tizenéves) az illető és úgy csal, akkor az aljas és szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#16967) IntelKiller7 válasza wolf13 (#16966) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Reggel 10kor meg érkezik a frissítés.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16968) watador600 válasza Aventador91 (#16953) üzenetére


watador600
senior tag

Ezzel a gyerekkel én is összefutottam már, folyamat talál magának valakit, aztán játék végéig spammelik a chatet, úgy hogy a kezdőn állnak és egymásnak írogatnak all-chatben :D

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#16969) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szóval azt hittétek, hogy kb 2 hét és elindul a 6. szezon? Milyen kis naivok vagytok... Helyette kapunk 6 héten át tartó újra csomagolt szezon eventeket, ahol újra csomagolt skineket szerezhettek, lehet amúgy már régen meg is szereztétek. Aztán októberben jöhet a 6. szezon!

Dzsízüsz... Legalább annyi könyörület lehetne bennük, hogy lelövik, ne szenvedjen.

Megyen!

(#16970) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#16969) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Kivsncsi leszek mi lesz az uj map.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16971) CptAdamica válasza IntelKiller7 (#16970) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem ne várj sokat, a juniorok még a 6. szezonnal sem tudtak időben elkészülni.

Megyen!

(#16972) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16973) lofagi válasza IntelKiller7 (#16972) üzenetére


lofagi
Topikgazda

;] :DD :DDD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16974) lofagi válasza CptAdamica (#16969) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A legbosszantóbb az egészben,hogy X-en aka Twitteren már ment a mini hype,hogy nézzétek, mert nagy bejelentés lesz. XD Meglepődött mindenki az biztos. XD Mondták igazából,hogy lesz meglepi. XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16975) tfk3y válasza CptAdamica (#16969) üzenetére


tfk3y
tag

Szomorú dolog ez sajnos. :(( Én személy szerint félek a következő résztől is, hiszen feltételezhetően a jelenlegi team nagy része készíti azt is. ...

(o_O)

(#16976) CptAdamica válasza lofagi (#16974) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na igen, ha DICE-os lennék, akkor azzal kezdenék, hogy ezt a 2 "hard" munkát végző pojácát megívelném. Nem tudom ki tartotta jó ötletnek, hogy amikor mindenki új pályákat/járműveket/fegyvereket akar, akkor berakjanak egy 6 hetes unalmas újra csomagolt event részt, amivel amúgy semmi gond nem lett volna, ha a 6. szezon után rakják levezetésnek és elmondják, hogy itt a vége... Na mindegy, részemről ez a mutatvány egy uninstall-t ért, majd talán a 6. szezonra vissza rakom.

#16975tfk3y
Pár hónapja még bizakodó voltam, már inkább erősen pesszimista... :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#16977) R3laX válasza CptAdamica (#16976) üzenetére


R3laX
addikt

Most nyaralnak :DDD... Nekem meg 128CQ 20x beqrja a Breakaway pályát most is. Én ezen cseszem fel magam :), mert rászánnék 1-2 órát és nem enged... Utána jöhet a player base :DDD.

Na, Ori darál, engem meg direkt kihagy az 55.029 killel :DDD:

+Regional-nál váltsatok Hungary-ra, közvetlen nincs link.

[ Szerkesztve ]

(#16978) @rglaaf válasza R3laX (#16977) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hétvégén discarded mapot 6x tolta egymásután már hánynom kellett tőle mondom mostmár kivárom mikor mi re vált hát persze breakaway lett :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#16979) KillBorn válasza R3laX (#16977) üzenetére


KillBorn
senior tag

Ehhez be kell kapcsolni az extra adat megosztást?

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#16980) KillBorn válasza KillBorn (#16979) üzenetére


KillBorn
senior tag

Nem tudom már az előzőt szerkeszteni: Be kell.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#16981) R3laX válasza @rglaaf (#16978) üzenetére


R3laX
addikt

Kiakasztó, és ha jön végre egy kedvelt, akkor addigra már felhúztad magad és az is felidegesít :D.

#16980Kill Born: Na, az extra nem volt meg. Megnézem köszi.

[ Szerkesztve ]

(#16982) sixpak válasza R3laX (#16977) üzenetére


sixpak
nagyúr

Vannak benne érdekesek, én is ránéztem...az egyik magyar kovbojnak 8-as K/D-je van, 130 óra játék után, ügyes...ja nem, egy csicska szar hacker. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16983) scabi78


scabi78
senior tag

Nem működik most az ea?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#16984) BandiHUN válasza scabi78 (#16983) üzenetére


BandiHUN
veterán

Miért ne menne... én most nyomtam az új procival 2 órát... :U 10 perce léptem ki.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16985) scabi78 válasza BandiHUN (#16984) üzenetére


scabi78
senior tag

Nálam nem indult el, valami frissítést sem tud leszedni. Letöröltem, hogy újra telepítsem és download error van. A bf1 sem fut.

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház!

(#16986) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Downdetectort érdemes megnézni, ha ilyen van... lehet szolgáltatói oldal is. Én Digis vagyok, kopp-kopp, még gondom nem volt, update-vel is annyi, hogy ha kis méretben kérem az app startot, nem frissít magától, hiába loginol be... de kibírom, hogy normál módban viszont szépen frissített most is+akkor is ment, amikor lefrissülés után elindítottam, hátha akar valamit frissíteni(frissített is a gémen belül is, kért restartot), igazából gond egyedül akkor van néha, ha nem lépek ki a kör után, hanem rávárok, hogy betöltsön támadóként is(azért nyerjük a védőket is, azt hittem, rosszabb a helyzet), és akkor a visszaszámláló után fekete kép, alt-tab, bezár, újraindít. Fagyás eddig 1x volt, de meglöktem a gépet lábbal véletlen:DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16987) bozont


bozont
veterán

Az előző patch óta van egy érdekes grafikai bug (csak a menüben), az új sem oldotta meg. Más is találkozott ezzel?

Vagy az feature és valami új neon skin lenne? :D
Mondjuk a CP2077-ben nem lenne rossz. :K

[ Szerkesztve ]

(#16988) tfk3y válasza bozont (#16987) üzenetére


tfk3y
tag

Lila hajú indiai Rao még autentikus is :D

(o_O)

(#16989) R3laX válasza sixpak (#16982) üzenetére


R3laX
addikt

Egyik nap Orbital D pont bunkernél nálam is volt egy halhatatlan. 2 nyilat küldtem bele, meg 1 SPH-t. Szép volt, mintha lepattant volna úgy csapódott be. Tuti eltaláltam, mert csak guggolt az egyik sarokban. Nekem ez volt eddig a leggyanúsabb.

#16987 bozont:

Eh... :D:

#16980 KillBorn:
Megnéztem, de nincs semmi más bekapcsolható. Alapból osztom a statom. Igazából tökmind1... :)

[ Szerkesztve ]

(#16990) KillBorn válasza R3laX (#16989) üzenetére


KillBorn
senior tag

Igen, a beállítások között csak között csak egy van. Azért írtam, hogy "extra" mert gondolom alapból, ha az nincs bekapcsolva akkor is gyűjt valamennyi adatot, ha meg bekapcsolom akkor az alapon felül "extra" adatot is továbbít az EA felé. (nekem nincs bekapcsolva). De hogy On is legyen, ez a weekly elég könnyű az elmúlt hetekben többet szenvedtem vele.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#16991) Varga György


Varga György
csendes tag

Üdv srácok, egy kérdés, a beállításokban mit kell levenni, hogy ha célzok és lövök ne rúgjok annyira a fegyver és ne emelje fel a puska csövét, előre is kösz a választ, pc-n játszok

(#16992) FollowTheORI válasza KillBorn (#16979) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Az EA profilnak azt hiszem nyilvánosnak kell lenni... ha az országot is be akarod így állítnani (mármint a profilod mellé a stat oldalon), akkor oda is regisztrálni kell és belőni a profilodhoz az országot.
Azt hiszem más feltétel nincs...

Ha nem állítod be, akkor az országos listába nem kerülsz bele így. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16993) lofagi válasza Varga György (#16991) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nincs ilyen lehetőség. Neked kell ellenkontrollálni az egérrel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16994) Lendova válasza Varga György (#16991) üzenetére


Lendova
őstag

A field of view növelésével látszatra csökken a recoil. Kapcsold be mellé az ADS field of view-t is.
A tényleges recoil fegyver kiegészítővel, gugolással, fekvéssel csökkenthető.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16995) @rglaaf válasza Varga György (#16991) üzenetére


@rglaaf
veterán

Recoil control nezd meg videot hátha segit [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#16996) Varga György válasza @rglaaf (#16995) üzenetére


Varga György
csendes tag

oké köszi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.