Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) bul07 válasza lofagi (#10648) üzenetére


bul07
nagyúr

Battlefield Hardline azért ne feledjük ;]
Azt közel se vették meg ennyien mert már a Beta-ból látszott hogy semmi köze a BF-hez, és a játékosok is gyorsan otthagyták

Azt még én se vettem meg megjelenéskor :)

Amúgy jó játék lett volna ha nem BF név alatt adják ki

Jól példázza a dolgot hogy a fórumába el se érte a 5500 hozzászólást máig

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10652) omfgk válasza bul07 (#10651) üzenetére


omfgk
addikt

már a Beta-ból látszott hogy semmi köze a BF-hez

Ez mondjuk itt is látszott...

Csak a Hardline béta egyszerűen tartalmasabb volt így ott elég egyértelmű volt az ,hogy bizony ilyen lesz a végleges játék is. Több map, több mode. Ott a béta után valahogy mindenki úgy állt fel ,hogy ennek a játéknak kampec.

A 2042-es only Orbital után még lehetett reménykedni ,hogy majd a végső build jobb lesz. Meg ,hogy tényleg több hónapos volt a béta build. Meg ,hogy majd a start után jobban fog futni... Aztán a béta jobb volt mint a végleges...

És a Hardline ugye a BF4-el versenyzett. A 2042 meg a megváltás volt sokak számára merthogy végre modern setting lesz (amit még most se értek).

[ Szerkesztve ]

(#10653) IntelKiller7 válasza bul07 (#10651) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nálunk pont az volt a baj a Hardlineal, hogy amúgy önmagában szórakoztató játék volt, de csak haverokkal.

A bétát pedig annyira szarrá játszottuk, hogy amikor megjelent, senki sem akarta megvenni. :DDD
Mire bekerült EA Play-be, addigra meg már a lőtéri kutyát sem érdekelte.
PC-n volt 1 teli szerver, meg 2-3 amin alig voltak.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10654) #50433536 válasza sixpak (#10641) üzenetére


#50433536
törölt tag

Link a refund aláírás gyűjtéshez:

[link]

Már 22ezer van, pedig csak nemrég kezdődött. Ossza mindenki!

De értjük ugye, hogy nem a pénzről van szó, hanem az elvről, hogy ne csapjanak be és lopjanak meg minket ilyen félkész programokkal horror áron.

[ Szerkesztve ]

(#10655) omfgk válasza #50433536 (#10654) üzenetére


omfgk
addikt

Igen, tényleges refund hullám akkor se lenne ha ezt 1 millióan aláírnák...

De arra jó ,hogy kapjon az EA/Dice páros még egy kis negatív PR-t.

De nem lesz 1 millió mert a player base nagy része ilyenkor passzív. Tehát van egy kisebbség akik összegyűlnek anyázni (most mindenki nézzen a tükörbe :)) ), de a legtöbb játékos csak rájön ,hogy ez amit megvett egy gőzölgő szarkupac és megy vissza Apex-ezni.

Már az is elég lenne ha a játékosok nagy része legalább megpróbálná a refund-ot (még akkor is ha csipőböl visszadobják). De addig se jut el nagy százalék.

De csak nézzük meg a COD player base-t. Bármilyen szar is az új rész, legalább 20 millió példányt eladnak. Cold War/Vanguard például. Ha minden harmadik vagy negyedik rész jó az már elég ahhoz ,hogy a játékosok többsége ne fordítson hátat a franchise-nak.
Most is az MW 2019-ből és a Warzone-ból élnek.

[ Szerkesztve ]

(#10656) bul07 válasza omfgk (#10652) üzenetére


bul07
nagyúr

Ott már a téma is olyan volt hogy kilógott nagyon a lúdláb

És olyannyira bukott a játék hogy 3-4hónappal a megjelenés után 24 játékosszám 3e magasságában volt PC-n
[link]

(#10653) IntelKiller7

Jó hogy kutyát se érdekelte később olyan kevesen játszottak vele meg ne mis volt hosszú életű
2015 márciusába jelent meg és jött a BF1 2016. október 21
Tehát jó másfél év telt el a két játék között

Én 2016 februárjába vettem meg 6.5$-ért, Mexikón keresztül Originbe(akkor még ilyet is lehetett)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10657) sixpak válasza #50433536 (#10654) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, ránézek. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10658) prokxy válasza #50433536 (#10654) üzenetére


prokxy
veterán

3 óra alatt +5e új aláírás, azért ez komoly.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10659) vg válasza prokxy (#10658) üzenetére


vg
addikt

Itt már az a kérdés már, ez lesz Dice utolsó játéka, vagy a következő amit senki sem fog megvenni.

(#10660) IntelKiller7 válasza vg (#10659) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Csak ne tegyék parkoló pályára a sorozatot, mint ahogy a Medal of Honor járt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10661) vg válasza IntelKiller7 (#10660) üzenetére


vg
addikt

Pedig milyen menő lenne már, ha a semmiből hirtelen felélesztenék és olyan lenne mint a battlefield, csak mondjuk mint a 3 vagy 4 rész? Mármint, tankok, repülök, helik.

(#10662) IntelKiller7 válasza vg (#10661) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Amúgy a 2010-es résszel egy ideig elvoltam multiban. Csak hát 16 fős volt a multi azt hiszem. :F
A Warfighter katasztrófa volt. Single, multi téren is.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10663) Sz. Géza válasza IntelKiller7 (#10660) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Medal of Honor PSX-en mekkora volt már?!
Azóta sem tanultam meg konzolon fps-t játszani. :)

(#10664) vg válasza IntelKiller7 (#10662) üzenetére


vg
addikt

A Warfighter kampány része nekem jó emlék. Még x360-on toltam végig, máig emlékszem az elején a robbanásra, meg amikor jönnek a hegyről és lőni kell őket amíg nem jön a heli (bár az lehet nem is abban volt, mindegy).

(#10665) Dave567 válasza vg (#10664) üzenetére


Dave567
addikt

Mind a kettő jó volt Singlebe.
A 2010 Viszont a Multi az kegyetlen volt, mikor megtudtam a Dice is benne volt, tovább adtam a GAMET.....

(#10666) IntelKiller7 válasza vg (#10664) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Jol nezett ki, szep effektek.
de az ai iszonyat buta. Halal bugos..
en Pc-n toltam vegig. Par gepet szettudtam volna verni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10667) prokxy válasza #50433536 (#10654) üzenetére


prokxy
veterán

37,267 have signed. lol

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10668) spanglee001 válasza prokxy (#10667) üzenetére


spanglee001
addikt

és ezek minimum 90%megveszi olcsóbban, mint ahogy én is aláírtam, pont ezért :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#10669) fornettisuti válasza prokxy (#10667) üzenetére


fornettisuti
veterán

46,400 és emelkedik...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10670) omfgk válasza spanglee001 (#10668) üzenetére


omfgk
addikt

Összesen nincs ennyi aktív játékos szóval ezt nehezen tudjuk elképzelni. :))

(#10671) vg válasza fornettisuti (#10669) üzenetére


vg
addikt

Elérte a 50k-t, kíváncsi vagyok tényleg beperlik az EA-t a petíció készítők.

(#10672) sixpak válasza vg (#10671) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kiváló...remélem lesz belőle valami.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10673) Pro!Petya válasza spanglee001 (#10668) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hát szerintem meg azok akik kiábrándultak ebből, még akkor sem vennék elő ha ingyenes lenne..... nemhogy refund után még pénzt adjanak ezért :DDD

Nem is értem ki akarna újra játszani egy félkész , funkcionálisan teljesen lebutított kontent mentes vacakkal?! :U (aminek már játékos bázisa sincs amúgy , érthető okok miatt)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#10674) prokxy válasza Pro!Petya (#10673) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó, eszemben nem lenne megvenni. Jól jönne a refund, megvenném belőle az új Horizont vagy a GT sport-ot. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10675) sixpak válasza prokxy (#10674) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én eliszom... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10676) prokxy válasza sixpak (#10675) üzenetére


prokxy
veterán

Az is egyfajta szórakozás, reméljük lesz petíciónak eredménye. Bár sok reményt nem fűzök hozzá,de jó lenne. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#10677) #50433536


#50433536
törölt tag

Már több helyen cikkeznek róla, nagyon helyes.

Mindenképpen rá kell kényszeríteni a kiadókat, hogy csak kész játékokat adjanak ki. A fogyasztóvédelmi törvényt meg kell reformálni minden országban. A digitális tartalom ugyanolyan érték, mint a kézzel fogható dolgok. Ha az árát ugyanúgy megkérik, mint a fozikai dolgoknak, akkor a minőség is legyen olyan, hogy ha megveszed egyből használható legyen.
Autót se adnak el nyilvánvaló hibákkal, maximum nehezen felderíthető rejtett hibakkal, amiket visszahívással azonnal orvosolnak saját költségen a gyártók.

(#10678) GoodSpeed válasza #50433536 (#10677) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Számos okkal kibújhatnak. Ebből az egyik leghatásosabb, hogy senkinek sem tartottak stukkert a fejéhez, hogy vegye meg! Mondhatják, hogy miért nem tetszettek megvárni az első teszteket? Illetve volt béta is.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#10679) #50433536 válasza GoodSpeed (#10678) üzenetére


#50433536
törölt tag

Ezért kell beszabalyozni a fogyasztóvédelmet a digitális tartalmakra is.

Amit kiad a kezéből, bevetelt szerez belőle, adózik utána, az legyen használható termék.

Egyébként pedig az igereteik és a videók, amiket nyomtak, egyértelműen alkalmasak a megtévesztésre. Ezzel fogni lehet őket, ha elfajul a dolog és valaki birosagra megy.

De jó lenne, ha inkább a fogyasztóvédelmi törvény lenne végre modernizálva és bele vennék a digitális tartalmakat is.

[ Szerkesztve ]

(#10680) GoodSpeed válasza #50433536 (#10679) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Oké, de van pár apróság.
Egy szoftver, így egy játék sem készül el sosem. Amikor belengetik nagyon nagy show keretében, hogy egy teljesen új OS verzió érkezik, sőt már el is készült, lényegében hazudnak.
Azért kell hazudniuk, mert különben sokan nem vásárolnák meg... az egyszerű ember nem értené, és neki is annyit kell kifizetnie, mint egy informatikusnak a licencért.

Tehát azzal beperelni, hogy nincs kész, nem lehet... mert akkor mindenki perelhetné, hogy igaz, hogy f@xán megy a BFV, de szerintem nincs kész, mert nincs benne T34-es tank :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#10681) omfgk válasza GoodSpeed (#10678) üzenetére


omfgk
addikt

Azokat a teszteket amikből később az EA csak mondat részeket vagy akár csak szavakat emelt ki a promoiban, méghozzá úgy ,hogy azok önmagukban szöges ellentétei voltak a teszt konklúziójának? :))

Vagy azokat a teszteket kellett volna megvárni amiket eleve az EA pénzelt?

Az ilyen Levelcap és Jackfrags felé seggnyaló hadra vagy a 9/10es vagy akár 10/10es tesztekre gondolok... Bizony voltak ilyenek dögivel.

(#10682) vg válasza GoodSpeed (#10678) üzenetére


vg
addikt

Ez hülyeség. Tudod kikre mondogatták ezt éveken keresztül az internetes trollok? Akik felvettek devizahitelt. Ezt inkább felejtsd el, a világ nem így működik.

(#10683) #50433536 válasza GoodSpeed (#10680) üzenetére


#50433536
törölt tag

Nézd, szerintem ennél egyszerűbb a dolog, én is szoftverfejlesztő vagyok tobbek között.

Egy minimum szint elvárható egy ilyen draga termék esetében. Lehet megjelolni teszt időszakot, ami a bevezetés része, mondjuk fél-egy év. Sok tisztességes lehetőség van. Amit viszont ezek csinálnak, az megtévesztés és csalás.

(#10684) csapee válasza GoodSpeed (#10680) üzenetére


csapee
senior tag

Nem tudom de nekem nem rémlik Nintendo játék ami jatszhatatlanul jelent meg. Az a baj hogy inkább tech-demo mostmár a játék. Ha jót akarsz mehetsz Switchre a többiek elfelejtették a "magic"-et.

Csapee

(#10685) #50433536


#50433536
törölt tag

Csak mellesleg, biztos emlékeztek, hogy a bf5 is félbe maradt, pedig egy komplett, kész játékért fizettünk. Ehhez képest teljes hadszínterek hiányoznak a játékból. Na mindegy... csak nagyon bosszantó ez az arrogáns, lekezelő stílus, és hogy ilyen szemét módon meglopnak. Véget kell vetni ennek, különben jobban eldurvul a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#10686) Lendova válasza #50433536 (#10685) üzenetére


Lendova
őstag

Az egyik legtartalmasabb live service volt a BF V-é.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#10687) IntelKiller7 válasza Lendova (#10686) üzenetére


IntelKiller7
veterán

persze. Mert minden megjelenes alkalmaval tobb tiz ezer Ft-ot lehetett leakasztani a jatekosokrol, a skinek vasarlasa utan. 😀😀😀

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10688) bul07 válasza Lendova (#10686) üzenetére


bul07
nagyúr

Az nem kész játék ha mindenfajta színezést adnak ki a játékhoz, közben hadszíntér kimarad meg pálya is kevés
Bár a 2042-hoz képest BF5-ben sok pálya volt, és ez nagyon szomorú

Mert BF5 se bővelkedett az értelmi tartalmakban mondjuk pályákban

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10689) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Amúgy a BFV fejlesztését arra való hivatkozással hagyták félbe, hogy Pandémia van...

Most meg a 2042-nél azt nyilatkozta az egyik fejes, hogy azért lett ilyen, mert a Pandémia miatt otthonról dolgoztak :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#10690) FollowTheORI válasza IntelKiller7 (#10687) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Alapvetően szerintem olyan csomagok jöttek volna mint a pacific... nem lett volna ez rossz... csak az elején az SWBFII miatt volt háttérbe rakva a játék, pont a pacific-re indult volna el igazán... és utána meg a 2042 miatt lőtték le, hogy arra koncentrálhassanak. Nyilván utólag látva óriási hiba volt ez a lépésük.

Márpedig, ha belegondolok hogy a pacific-hoz hasonlóan jöhetett volna a keleti front, a d-day... stb. Igencsak jó GaaS modell lett volna, csak nem hagyták kibontakozni meg beindulni.

Játékmenetileg meg a legjobb BF volt eddig szerintem. A gameplay eddig ebben a részben működött a legjobban minden területet összekombinálva.

Nagy kár hogy lelőtték, és felfoghatalan ami utána jött, hogy lehetett ekkora visszalépés minden téren. De ez van... :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10691) bul07 válasza FollowTheORI (#10690) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát azért a BF5 se volt tökéletes, nagyon nem, már az is nagyon COD-os volt, a pályáknak csak elenyésző része volt igazi BF ahol sok jármű van

Nagyon sok dolog hiányzott belőle
Pl semmi hajó tüzérség, még olyan pályákon se ahol tenger volt a pálya mellet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10692) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem amúgy az fogyasztóvédős dolog olyan értelemben, hogy tartalmat mit kaptunk, meg ki szerint mi volt ígérve, stb. értelmetlen vita. Nem igazán érdemes ennyi energiát fektetni bele, mint ami itt megy.

A refund magában támogatható dolog lenne, ha tényleg technika hibák miatt menne, vagy kevés órával azért mert valaki tényleg másra számított, tett egy rövid próbát. Minden más esetben már csak a "ráutaló" magatartás miatt is (továbbra is használod), elutasítható jogosan.
Bár szerintem amúgy rengeteg ember maradna ki ebből is, aki offline vette, vagy nem origin/steam platformon. Azoknál ez nem lenne olyan egyszerű, hacsak nem maga az EA hozna létre valami saját kifizetőhelyet/oldalt erre, ahogy a CP2077 esetén is volt, beküldöd a számlát, és jönne vissza a pénz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10693) bul07 válasza FollowTheORI (#10692) üzenetére


bul07
nagyúr

Alap verzió esetén tényleg csak program hiba miatt lenen refund jogos

Viszont mondjuk a Gold verzió esetén azért ott plusz tartalomért is fizettek az emberek, amit ha jól tudok eltoltak elhalasztottak, tehát pénzt az kértek érte de időben nem teljesítenek már ha fognak egyáltalán

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10694) FollowTheORI válasza bul07 (#10691) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ezek apróságok meg részletkérdések szerintem, maga az alapkoncepció nem volt rossz... persze lehetett volna mégjobban csinálni, az nem kétséges.
Ez a járműves pálya dolog is relatív, neked lehet ez hiányzik, másoknam meg a még több infantry térkép... összegészében nem volt ez akkora gond, főleg hogy a legjobb pályákon pont nem volt sok jármű, hanem inkább egy jó egyensúly volt jellemző.
Pl Arras és hasonlók.

A több jármű önmagában nem megoldás, ha nincs átgondolva... lásd a 2042 esetén, amikor ott lehet rengeteg jármű, aztán érezhető is mi lett belőle... bolte meg egyéb tenger. Ennyiszer szerintem még sose gázoltak el egy BF-be se, meg lőttek le könnyű járművekkel.
Vagy milyen gyakran darál le attack heli, kis heli, vagy transport, ha valakik értenek is hozzá.
A másik oldala meg az, hogy járművezni sem egy leány álom. Nagyon hamar lekapnak bármivel vagy, ha olyan a csapat aki ellen mész.
Szóval rengeteg nézőpont és dolog van, amit nehéz egyensúlyba hozni, ez látszik is, meg az is, hogy mennyre fontos lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10695) FollowTheORI válasza bul07 (#10693) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Sehol nem volt leírva mikor kapják meg, és meg fogják kapni, akármi is lesz az amiért fizettek. :)
Most még egy bő 1.5-2 évig nem lesz új BF, lesz idejük megkapni és használni is.

Az meg amúgyis elve érthető volt, hogy amiért pluszt fizetsz az nem a lényegi tartalom, tehát a pályák, hanem minden más ami nélkül meg lehet lenni, nem része az alap játéknak/élménynek.

Már a V-ben is az Elite-ekért, meg skinekért kellett csak plusszt fizetni.
Aztán valaki eldönthette megérte neki vagy sem. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10696) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

A 2042-ben is szerintem az a legnagyobb hiba ezen plussz tartalom terén, hogy plusz képességeket raktak melléjük. Amúgy a szabad fegyverválasztás, meg a sok mindenféle karakter amiért fizetsz nem lenne számomra rossz koncepció...
Csak a képességek, kütyük nem kellettek volna, meg kicsit jobban megerőltethették volna magukat és a két oldalra eltérőeket csinálhattak volna.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10697) Lendova válasza bul07 (#10688) üzenetére


Lendova
őstag

Rosszul fejeztem ki magam.
Bőséges tartalmat kapott a 60 eurójáért, ahogy te is, mellette a bugokat is szépen javították. Értelmetlen arra hivatkozni, hogy benne van-e minden amit szerettünk volna vagy sem.

Már 2 éve is javasoltam neked, hogy célszerű lenne körbe nézni a többi játéknál milyen a live service modell és utána lenne egy kiinduló alap, hogy mire számíts és akkor nem lepne meg, hogy nincs ingyen ebéd.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#10698) sixpak válasza FollowTheORI (#10696) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mindenhova fel lehet mászni a grapling hook-os taggal, mindenkinél lehet ratyi sniper, ez nem elég probléma neked? :)
Pont a csapatjátékot teszi tönkre, nesze neked PTFO! :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10699) IntelKiller7 válasza bul07 (#10688) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Tegnap amúgy pont ezen ment a vita a BF Hungary csoportban. Ugyan ezt írtam, hogy leszarták a játékosok, a fejlesztők is szartak rá. 15 nap után már 40% offal ment a játék az iszonyat rossz start miatt. És kb cancel volt az egész játék.
Ha nem lett volna előre kiadva a live service, lószart nem ért volna az a játék sem.

Story utolsó részére vártál 1 hónapot, a Firestormra 4 hónapot. Ráadásul 1 hónap után már embert sem talált oda a játék.

A csepegtetett mapok a storyból lettek áthozva, picit átalakítva. Valaki szerint nagyon nem ,csak hasonlítottak rá. :F :DDD

A Pacific volt az első normális dolog a BF V-ben szerintem. Arra meg 1 évet várták, aztán ennyi volt az egész játék.

Anno amikor jött a trailer, benne a robotkaru nővel, mindenki utálta meg temette a játékot. Rendelési számokból, eladásokból látszott is, hogy alig vették.
Ugyan úgy utálták mint most a 2042-t.
Aztán most meg a BFV a király.

3 év múlva itt is ez lesz. Most mindenki morog, aztán 3 év múlva meg best bf ever. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10700) Lendova válasza sixpak (#10698) üzenetére


Lendova
őstag

Mackay-t pont problémának látja ő is, mert az is, nagyon rossz hatással van a játékra.
A használni kívánt fegyver túl nagy mértékben befolyásolta a class választást, jobb ez így szabadon még akkor is ha időnként kellemetlen a gyógyítani tudó "sniper".

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.