Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) Neoteric válasza Winne (#3649) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha a Battlefield-re célzol, akkor így is van. Ha viszont az Activi$ion aranytojást tojó tyúkára.. akkor had ne mondjak csúnyát. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#3652) Winne válasza Neoteric (#3651) üzenetére


Winne
nagyúr

Mondhatsz csúnyát nyugodtan, én a saját oldalról megközelítve a dolgot csak azt tudom mondani, hogy az MW2 volt az első COD, amit játszottam és az én igényeimet bőven kielégítette, majdnem 1000 órám van benne és a mai szemmel is játszható lenne akár nulláról, ha nem tűntek volna el róla az emberek. Tény, hogy ez a fajta lobbyrendszer ölte meg a játékot, azt nem kicsit elszámolták és az, hogy a játékra nagy ívben rászartak és nem fejlesztették, a csalók ellen nem tettek semmit, de maga a játék teljesen jó, csapatban a napi 2 órás esti mókát teljesen megszolgálta. Egyedül biztos nem játszottam volna ennyit vele, de még fele ennyit sem. :)

A Battlefieldről meg már olyan érzésem van, hogy kicsit a "vagy jót vagy semmit" érvényesül, ami azért nem a teljes kép. A BC2 topicba érdemes lenne beleolvasni elfogulatlanul és ott is vannak azért hibák. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3653) Neoteric válasza Winne (#3652) üzenetére


Neoteric
addikt

Persze, hogy vannak.. nincs tökéletes játék. A hangsúly a hibák számán és mértékén van. ;)

Kinek ez.. kinek az a bejövős.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#3654) Winne válasza Neoteric (#3653) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem mindkettő tetszik és mindkettővel tudok játszani, nem vagyok olyan válogatós... ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3655) bognar110


bognar110
őstag

[link] Crysis ak :)

[ Szerkesztve ]

(#3656) Neró válasza Winne (#3652) üzenetére


Neró
őstag

Kár, hogy nem játszottál az előző CoD -okkal. Én már szerintem csöndben is maradok az 1,888 óra CoD2, a 100 óra CoD4 és az 50 óra CoD5 -m el. :D

De nem én vagyok a legelvetemültebb mert ismerek olyat aki már a 6,000 órát karcolja épp.

| www.diablohungary.hu

(#3657) oriic válasza bognar110 (#3655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép.

Ez volt már?

Battlefield 3 Weapon Customize menu

Battlefield 3 Vehicle Customize menu

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3658) Mukorka válasza Neró (#3656) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem összes coddal 4000 órám van , ebből cod4 3000 :>

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3659) Föcsök válasza Mukorka (#3658) üzenetére


Föcsök
aktív tag

És kit érdekel?! Te... codos.xD

(#3660) Neró válasza Föcsök (#3659) üzenetére


Neró
őstag

Engem például. Tudod néha olyanok véleményeznek erről arról akik vagy csak az egyik részével játszottak vagy semelyikkel sem. Evvel most nem célzok senkire sem, csak láttam már pár ilyen esetet másik fórumon.

(#3657) orichalcos: Nem rossz. Vajon a teljes játékban is ilyen lesz vagy ez csak egy Alpha lebutított verzió? Gondolom az.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3661) Mrdevil válasza bognar110 (#3655) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez valami HC mód nem? Vagy itt is ilyen erős lesz az AK. Cry2-ben a kedvenc fegyóm. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3662) Gergosz2 válasza Mukorka (#3658) üzenetére


Gergosz2
veterán

bónekem a cod 2a favorit , 1000 óra van benne.Szerintem nagyon jó fps, csak az activision rossz irányba tolta el és ebbe a fejlesztők is belementek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3663) Mukorka válasza Neró (#3660) üzenetére


Mukorka
addikt

Jóféle az avatarod :)

(#3662) Gergosz2: Nem feltétlen rossz irány ez, egyszerűen erre többen vevők. Valaki jól leírta , az egy arcade játék, sokan lazítanak ott és úgy jó. Ettől ez nekem se tetszik de ez van.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3664) SimonYana válasza Mukorka (#3663) üzenetére


SimonYana
addikt

Mert biztos kiváltságos! :))
Nekem nem sikerült hozzájutnom avatarhoz!
Le volt szerkesztve , engedélyezve is volt és már vagy 1 éve kapom!
:W :W :W
Most már nem is kell!

® SimonYana ®

(#3665) v!ct0y válasza SimonYana (#3664) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pedig jól áll neked ez a nyári mikulásos :DDD

(#3666) Akos96 válasza oriic (#3657) üzenetére


Akos96
senior tag

Jók a videók. :)
És az avatarod is. Raiden?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3667) shaddam


shaddam
aktív tag

OGC fejlemények]

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#3668) oriic válasza Akos96 (#3666) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azaz. :DDD VÉgre megkaptam. :D

Live-Die-Respawn

(#3669) Neró


Neró
őstag

Most volt a beállítás. Új avatar 4 ever. :D

orichalcos: Szép lettél! :DDD

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3670) SimonYana válasza v!ct0y (#3665) üzenetére


SimonYana
addikt

Lassan hasonlítani is fogok rá.
Csak kell a szakáll és a bajusz , meg a kendő.
Talán mintha cannabis levél lenne a kendőn.
Az enyémen az lesz! :DD
Meg egy ADIDAS póló.

Ja .... hogy ez nem Adidas! :Y

® SimonYana ®

(#3671) BandiHUN válasza oriic (#3668) üzenetére


BandiHUN
veterán

Grat! :C És ez milyen lény lenne?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3672) oriic válasza BandiHUN (#3671) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

@3660

Nem tudom, szerintem véglegesben is ez lesz majd...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3673) bul07


bul07
nagyúr

Rossz hír az ipon-os rendelőknek
ipon-os LE-hez nem jár a Extra DLC tartalom: -Phisical Warfare csomag -Specact kitek -Dog Tag csomag(ezért is csökkentették picit az árát)
Még rákérdeztem hogy biztos nem tudnak semmit tenni ere még választ várok

Most írok még a konzolokszervize.hu-nak mert náluk is elő van nekem rendelve hogy mi a helyzet (tudom hogy már írtak innen)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3674) kovsol válasza bul07 (#3673) üzenetére


kovsol
titán

ha esetleg még nem írtad meg a levelet a konzolokszervize.hu ra kérdezd már meg léci, hogy mi a helyzet az ottani xbox360 verzióval :)

(#3675) Neró simán lehet, hogy akik előbb kezdik azok dátuma lesz belőve, szóval ők kezdenek 11.-én és így nem kell előbb szólni :) bár nagyon kétlem, hogy megugorják ezt a dátumot

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3675) Neró válasza oriic (#3672) üzenetére


Neró
őstag

Az biztos, hogy lesz csak az a kérdés, hogy kiegészítik valamivel még vagy teljesen más formában kínálják.

Amúgy a Szeptember 11 -én vélt Béta már szerintem felejtős mivel már most kellett volna valami hírt írni, hogy holnap kezdhessék a MOH/Tier1 (Origin előrendelők) tulajok.

(#3673) bul07: Akkor jól tettem, hogy már az elején az 576 -ban rendeltem meg. Több helyen nem. Szépen lassan kiesnek a boltok aztán csak az 576 lesz az ahol mindent megkapunk feltételek, választás nélkül.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3676) Fail3D! válasza Neró (#3675) üzenetére


Fail3D!
addikt

cd galaxysal mivan? az is kiesik nem lesz stb?:D mar nyara elejen megrendeltem... remeljuk hamarosan kezhez vehetem mar...

(#3677) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Kriminális az ami itt van... hogy lehet hogy egy DLC elfogyott? Tudtommal az csak egy kód lesz semmi több amit originbe kell regelni, és elérhető lesz a tartalom... ez a totál szánalom... a végén 28.-án reggel odastázsálok az 576 elé és megmagyarázom a gyereknek hogy adjál nekem egy BF3 LE amihez minden van... Kb ez a legkézenfekvőbb... Nem szeretem ezt a cigánykodást! :((( :((( :(((

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3678) Gergosz2 válasza Fail3D! (#3676) üzenetére


Gergosz2
veterán

én is.AZ nap rendeltem elő amikor kitették az előjegyzői oldalra.Szerintem bőven venne vagyok az első 100ban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3679) oriic válasza Fail3D! (#3676) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg 2 nappal a játék megjelenés előtt kapod kézhez...

Live-Die-Respawn

(#3680) Neró válasza Cybertrone (#3677) üzenetére


Neró
őstag

Elfogytak a kódok. :D

(#3681) Föcsök: A mérettől függ majd szerintem. :D Amúgy ez a "Szeptember elején Béta" is csak hitegetés volt, hogy felborzolják a kedélyeket. Ha Szeptember közepén lesz akkor már összetehetjük a két kezünket. ;)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3681) Föcsök válasza Neró (#3675) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Eladod a pólód majd? :C Jól beszélsz amúgy, részemről nagy hiba volt az 576-os verziót visszamondani.

Meg azt is jól mondod, hogy nem lesz itt semmi akció. Ugyan már gondoljatok bele. 11.-e? Terror? Vasárnap? Semmi hír róla! Csak a nagy tudálékos PC GURU-nak árulják el... Érdekes módon sehol máshol nem erősítették meg, egy-két ilyen youtube user mondta még ezt, de az sem komoly. Kb 24 órájuk van, hogy ne bukjon meg az elméletük. Azért szorítok nekik, hogy hátha lesz valami, mondjuk egy gameplay. Inkább majd jövő hét közepe vége felé lehet valami ákció.:D

[ Szerkesztve ]

(#3682) oriic válasza Neró (#3680) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igaza van. Egy kód nem tud elfogyni. Vagy itt is elkezdenek súrmóskodni hogy csak ennyi free serialt nyomtak, a többi meg majd mehet fizetősként?

Live-Die-Respawn

(#3683) Mukorka


Mukorka
addikt

Nem aggódom , nekem még mw3 kupon is jár elvileg :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3684) Gergosz2


Gergosz2
veterán

most nézem május 20.-án rendeltem elő :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3685) nanorambo válasza Neró (#3675) üzenetére


nanorambo
őstag

Azt írták a hivatalos twitteren hogy holnap jön egy új battleblog. Mindenki reménykedik, hogy a béta az.

[ Szerkesztve ]

(#3686) Norb3rto válasza Mukorka (#3683) üzenetére


Norb3rto
senior tag

A lényeg megvan :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3687) Winne válasza Neró (#3656) üzenetére


Winne
nagyúr

Sokan dícsérik a második részt, én abban az időben a CS:S-t nyomtam, ezért kiesett. :) Így nincs is összehasonlítási alapom. BC2-nél hasraestem a hangoktól és nagyon rendben volt a képi világ is. :K

@orichalcos: nagyon jó lett az avatarod, grat. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3688) Fail3D! válasza Föcsök (#3681) üzenetére


Fail3D!
addikt

en eladom neked...!:)

(#3679) orichalcos ugy legyen es akkor kijatszhatom a multi indulasaig... csak nel egyen csalodas a szerver osszeszedetsege...:)

(#3689) Gergosz2


Gergosz2
veterán

szerintem ebből megint hőbölgés lesz , hogy limited és limited között is különbség lesz ugyan olyan árban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3690) bognar110 válasza oriic (#3657) üzenetére


bognar110
őstag

:C

(#3691) Edem05


Edem05
őstag

Volt már?

LOL :DDD

(#3692) oriic válasza Fail3D! (#3688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát a kérdés már csak az hogy lesz-e időlimitrajta, hogy csak premier napján tolhatod...Én eddig nem hallottam róla.

A battleBLOG hírről meg annyit, hogy szerintem csak valami új ingame bemutató lesz... :U

Winne
:R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3693) Neró


Neró
őstag

(#3685) nanorambo: Igen? Ezt nem hallottam még. Akkor reméljük. Pont jó is lenne így hétvégén.

(#3687) Winne: Na igen. Akkor így volt CoD/CS - mint most kb az MW3/BF3. Csak azzal a különbséggel, hogy mind a kettő remek játék lett és hosszú életű.

(#3682) orichalcos: A kódok csak úgy fogynak el, hogy meghatározott számban adják ki. Végül is Limited Edition így ez a fele jogos. A másik kérdés, hogy majd elérhetővé teszik e pénzért vagy egyéb formában. A PWP DLC viszont ingyenes lesz ugye mindenkinek.

Az meg, hogy miért van bolt és bolt, Limited és Limited között különbség egy jó kérdés. Lehet, hogy a nagyobb boltok több kódot kaptak vagy valami ilyesmi. Csak erre tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3694) Winne válasza Neró (#3693) üzenetére


Winne
nagyúr

Az a mai napig nem változott, hogy CS:S-s időkre sokkal szívesebben emlékszem, sokkal jobb hangulatú játékok voltak, rengeteget visítottunk, pedig egymás ellen játszottunk mindig saját szervereken. Ez a COD már nem erről szólt, de gyanítom már egyik sem fog erről szólni... :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3695) bul07 válasza kovsol (#3674) üzenetére


bul07
nagyúr

Beleírtam a levélbe a Xbox 360 is
Remélem mihamarabb egyértelmű választ adnak

(#3675) Neró
Nekem 3rom helyen van előrendelve ipon,konzolokszervize.hu, meg vagy 576 vagy cdgalaxis-nál mindjárt utánanézek mert kezd idegesíteni a dolog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3696) Norb3rto válasza Winne (#3694) üzenetére


Norb3rto
senior tag

CS 1.3 1.5 1.6 volt az igazi :K

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3697) bognar110 válasza Edem05 (#3691) üzenetére


bognar110
őstag

Nane :DD Gulyás.. legjobb

(#3698) Winne válasza Norb3rto (#3696) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát ki mivel kezdte, de lényeg mindig a társaság. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3699) Gergosz2 válasza Norb3rto (#3696) üzenetére


Gergosz2
veterán

1.6 az igazi :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3700) Norb3rto válasza Winne (#3698) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Pontosan a társaság, régen mikor még nem volt net és 1hetes lanpartik voltak :C Mára maradt a net és BF3 :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.