Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2301) HDR renderin válasza Csapi007 (#2296) üzenetére


HDR renderin
senior tag

amugy mindig ezt kérik tőlem,én meg mondom neki most nem akarok!
Erre ő akkor is gyere már meg minden,mondom nem!!
És akkor erre biztos megsértődik mert nem tudja megszerezni azt a rohadt rankját,és akkor ilyenkor behülyül!
Amugy volt egy olyan gyerek hogy [THC]rompemorder azt is csak néztem ez a kis pöcs is kapot adminjogot!!
Na mondom már csak ez hiányzott!
Fogadok ez is valami 12 éves lehet.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#2302) feka007 válasza HDR renderin (#2301) üzenetére


feka007
nagyúr

Stat Paddel szerzi meg a rangjait, mert nem tud várni? :F Gratulálok neki...

(#2303) keszegduda válasza Csapi007 (#2299) üzenetére


keszegduda
őstag

Egyértelmű...mert ő a góré és azt csinál amit akar...
Én amikor admin voltam, nem csinátam ilyent, csak azokat az embereket rúgtam akik megszegték a szabályokat. Tegnap is ki lettem kickelve egy szerverről, azzal az üzenettel, hogy DOLPHIN. Ha ezt megmondja nekem valaki mit jelent, örülni tudnék. Ugyanis nem értem, hogy miért rúgnak ki, amikor ugyan azzal a módszerrel késelem le az embereket, mint az ellenség. Az admint megkéselem, erre kapom a WARNING-ot hogy DOLPHIN. Visszaugatok neki, hogy te is ezt csinálod ember...erre nem ír vissza és kibannol...ROHADT EGY SZEMÉT AZ ÖSSZES ADMIN. Egy stat lenullázással jutalmaznám meg őket...
Azért mert egyszerűen jobb vagyok tőle, miért kell kirúgni? Én ilyen dolog miatt nem kickelnék, sőt örülnék, hogy végre egy kemény ellenfél.... :(

És rájöttem, hogy a paddolással nem mész semmire, attól hogy sok pontod van és magas rangod, egy gyakorlott kezdő lehet hogy lazán lehetntel.

Tudom hogy mit beszélek, találkoztam már profival, aki a ranglistán az első 10-ben benne van és nagyon nyomja, látszik hogy nem paddolva szerzett 700K pontot.... ;]

(#2304) Csapi007 válasza HDR renderin (#2301) üzenetére


Csapi007
veterán

Hello
Oké...
Majd engedj vissza. :B

keszegduda: Egyetértek. ;)

"Csak úgy mondom"

(#2305) mcwolf79 válasza feka007 (#2302) üzenetére


mcwolf79
veterán

Látom Neked is 8800 GTX-ed van. Nálad nem szokott bugzani a grafika??
Mert Nálam rendszertelen időközönként ilyen sárga alakzatok jelennek meg (kriksz-krakszok,valamikor a textúrák sárgulnak be).
Nem hiszam,hogy a karival lenne gond,mert semmi más nem csinálja,ATItool alatt is rendesen megy.
PL. besárgul,de ha supporttal vagyok,amíg dobálom a tölténytáskát,akkor visszaugrik normális képre.
Milyen drivert használsz????
THX :R :R :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2306) feka007 válasza mcwolf79 (#2305) üzenetére


feka007
nagyúr

Hi!
Nekem nagyon ritkán (úgy másfél havonta, úgy, hogy minden nap játszok) csinálnak olyat a textúrák, hogy nagy elszíneződnek feketére, ilyenkor ki- majd visszalépek és meg van oldva.
De semmi más.
160.03-at, de a 158.xx-ek is ugyanolyan jók :R

(#2307) mcwolf79 válasza feka007 (#2306) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor nem csak Nálam van ez.
Most hogy így belegondolok,jobbára csak dragon Valley-n csinálja ezt.
Pl. karkandon,Sharqui-n vagy Mashturon nem emlékszem hogy csinálta volna.Érdekes :U

Este lesz fent valaki?Vagy mindenki a BL-döntőt fogja nézni?

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2308) feka007 válasza mcwolf79 (#2307) üzenetére


feka007
nagyúr

A kártyának biztosan nincs baja :R
Én nem nézek BL-döntőt

(#2309) feka007


feka007
nagyúr

Én este nem hiszem, hogy leszek :(

(#2310) gabipaci válasza mcwolf79 (#2307) üzenetére


gabipaci
addikt

Mi az a BL döntő? :DD
Jóhogy fent leszek... :))

Logitech hardware tester

(#2311) keszegduda


keszegduda
őstag

Tudja valaki mit jelent a BUNNYHOPPING és a DOLPHIN? Nagyon kíváncsi lennék rá, de főleg a DOLHPIN-ra... :U

(#2312) gabipaci válasza keszegduda (#2311) üzenetére


gabipaci
addikt

A bunnyhopping szerintem a folyamatos ugrálást jelenti.
Viszont én lemaradtam az informatikai fejlődésben, és azt szeretném tudni, pontosan mit jelent a ''LOL'' kifejezés????? :R

Logitech hardware tester

(#2313) feka007 válasza gabipaci (#2312) üzenetére


feka007
nagyúr

LOL
Laughing out loud -> hangosan felnevet

(#2314) GameOver válasza keszegduda (#2311) üzenetére


GameOver
aktív tag

Így van: a bunnyhopping egyszerűen azt jelenti, hogy ugrálgatsz össze -vissza. A dolphin (vagy dolphin dive/diving) pedig egyes források szerint a következő kombót jelenti: futsz, felugrasz, lefekszel, leguggolsz, aztán kezded elölről az egészet. Más források szerint már az is idetartozik, ha szimplán felugrasz és lefekszel(bizonyára láttál már ilyet: ezt a két gombot gyorsan egymás után lenyomva, olyan mintha a levegőben hasalnál).

Szerény véleményem szerint mindkettő teljesen legális mozdulatsor, egyúttal nagyon jó és hasznos figura gyalogos harcban, mert így nehezebben találnak el, A lényege nagyjából ennyi, egyszerűen egy önvédelmi figura, amiből remekül lehet támadni. Mindenki, aki e mozdulatsorok alkalmazásába beleköt, lényegében azt teszi szóvá, hogy miért nem állsz egy helyben, hogy ő könnyebben el tudjon találni. És bárki, aki ezért kickel valakit, egy kis pöcs (nincs rá jobb szó), és baromira elhibázott döntés volt neki admin jogot adni.

A LOL pedig a ''laughing out loud'' angol kifejezés rövidítése, ami nagyjából annyit tesz, hogy ''hangosan nevet''. Akkor használják/ írják be a chat-be, ha valami vicces dolog történt, ami megnevettetette a ''lolozót''. Szabad fordításban kb.: Besz@rok a röhögéstől! ;)

(#2315) feka007 válasza keszegduda (#2311) üzenetére


feka007
nagyúr

Dolphin = delfin :DDD

GameOver: hehe, a LOL-lal megelőztelek ;]

[Szerkesztve]

(#2316) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Kösz hogy visszaengedél.
Ma egy másik gyerek b@szta fel az agyam. Ha szembe jött velem egyből lelőtt, mintha egy golyó lett volna de közbe több volt. :F
[kép]
[link]

"Csak úgy mondom"

(#2317) gabipaci


gabipaci
addikt

Predátor: van olyan szabály a szervereteken, hogy nem lehet commanderkedni, ha van admin???
Mert szerintem azért dobtak ki, hogy [UGS] () -->NOO3K1LL3R<-- le tudjon váltani. :W

Logitech hardware tester

(#2318) Csapi007 válasza gabipaci (#2317) üzenetére


Csapi007
veterán

Hát szerintem szabály nincs, de ha ő vagy haverja akar lenni akkor ugye kickelhet mert ő az ADMIN. :((

"Csak úgy mondom"

(#2319) keszegduda válasza GameOver (#2314) üzenetére


keszegduda
őstag

Na végre egy kielégítő válasz, ezt akartam hallani. :R
Azért azt elmondanám, hogy pontosan ezt csinálta az admin is velem, de sikerült lekéselnem párszor, így ki lettem kickelve a dolphin szöveggel... :(((
És van még képe nekem írni ilyet, amikor ő csinálja...
Gondoltam, hogy nem csinálom ezt az ugrálást, de úgy semmit nem ér az egész (azt hozzáteszem, hogy ő még ekkor is használja ezt a módszert) és miután elegem lett a szófogadásból, kapásból lehenteltem őket és már ki is lettem kickelve... :(((
Mindegy, csak nagyon bosszantó, hogy más csinálhatja én meg nem... :((

(#2320) Csapi007 válasza keszegduda (#2319) üzenetére


Csapi007
veterán

Legyél te is admin valahol. :U
Azt akkor kickelhetsz mindenkit. ;]

"Csak úgy mondom"

(#2321) keszegduda válasza Csapi007 (#2320) üzenetére


keszegduda
őstag

Ha lehetnék, akkor örülnék neki, de nem szemétkednék így... :(
Fogadni mernék egy 12-17 év körüli suttyók adminisztálják a szerverek egy részét...és talán ez a legbosszantóbb...angol tudása nulla, azt sem tudja mit ír, csak mondja...de a F@CK YOU azt viszont tudja... :(
Na csak felhúzom magam ezen, inkább hagyjuk....
Ma nem megyek fel csak hétvégén, ugyanis hosszú lesz... ;]

(#2322) Zee21 válasza GameOver (#2314) üzenetére


Zee21
aktív tag

De most azért nem tom mit izélnek....
hasalok tárazok meg minden azt nOOb snipa mellém lő de ugy kb fél milire a fejemtől....
..azt fölugrok és összvissza ugrálok meg hasonlók tisztára kiszámíthatatlan a mozgásom míg a fedezékbe érek....
szerintem teljesen szabályos....
...én voltam igy a cső másik végén is de bemákoltam a srácnál a fejest....

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#2323) GameOver válasza Zee21 (#2322) üzenetére


GameOver
aktív tag

Én is ezt mondom. Az hogy próbálok minél nehezebb célpontot nyújtani, teljesen természetes dolog, a játék része. Még szép hogy nem adom könnyen az életem. Akinek ez nem tetszik, az menjen sakkozni! Csak hát ugye a sok kis pisis adminnak egyszerűbb rákattintania a kick gombra, mint felvennie a kesztyűt.

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy én speciel az egész adminolást elhibázott, igazságtalan dolognak tartom. Ugyebár az admin is szórakozni megy fel a szerverre, de valljuk be, az nem szórakozás, ha állandóan lelövik az embert, így hát fogja és egyszerűen kirúgja azt a szerverről, aki elrontja a szórakozását. Úgyis talál rá valami mondvacsinált okot, te pedig úgysem tudsz ellene semmit sem tenni. Éppen ezért én speciel egy az egyben kivenném ezt az adminolást a játékból, és scriptekkel/előre definiált szabályokkal tartanék rendet a szervereken, ami emberi beavatkozás nélkül automatikusan és részrehajlás nélkül működne, és egyformán vonatkozna mindig mindenkire, nem lennének kivételezettek.

Régen a demó szervereken voltak ilyen scriptek, mint például ha valaki kinyírt valakit egy el nem foglalható bázison belül, akkor automatikusan meghalt ő maga is. És ott nem volt kecmec, nem volt olyan, hogy ez haver, ennek lehet, az meg nem haver, annak nem lehet.

(#2324) gabipaci válasza GameOver (#2323) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezzel egyet értek. Ha valakinek hatalom kerül a kezébe, előbb-utóbb úgyis visszaél vele. Vagy kényszerből, vagy nyereségvágyból...
Ha már a scripteknél tartunk, valami olyan is kéne, ami ledob a szerverről, ha egy fél percen belül kétszer-háromszor megölöd ugyanazt az embert, mert vagy stat-paddolsz, vagy spawnkillelsz.
És nem akartam senkit megbántani, de picit csalódott vagyok. :((

Logitech hardware tester

(#2325) DNS_65 válasza mcwolf79 (#2307) üzenetére


DNS_65
senior tag

Nekem 7900GTO-m van és ugyan ilyen f@szságai vannak néha. Textura elszineződések(átmegy a hegyoldal főleg sárgába),
de csak a pálya egyes részein (pl: Kubra, Oilfields) és az az érdekes hogy totál véletlenszerüen, az esetek 90%-ban semmi gond. :(
Ilyenkor kilépek, lenyomok gyorsan egy dmarkot- ott meg semmi baja. :(((
Mi a tökömtöl van ez??? Pedig a legfrissebb drájver van fenn

Látod jó ez az Nvidia :((( Rohadna rájuk :DDD

(#2326) HEMP válasza DNS_65 (#2325) üzenetére


HEMP
aktív tag

..pont ezt akartam írni: nVidia, egy nagy rakás sz@r! ATi a király és az is marad!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#2327) Hca


Hca
csendes tag

Egy érdekes kép. Valami hiányzik róla. :)

[link]

(#2328) Csapi007 válasza GameOver (#2323) üzenetére


Csapi007
veterán

Ez egy jó ötlet, csak nehéz megvalósítnai. :(

"Csak úgy mondom"

(#2329) mcwolf79 válasza HEMP (#2326) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ebbe most ne menjünk bele,ez nem az a topic :)) Meg már bele is fáradtam :U

Hca: jól ledúrtad az épületet egy szimpla mesterlövész-puskával :D :D :D

[Szerkesztve]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2330) Hca válasza mcwolf79 (#2329) üzenetére


Hca
csendes tag

Mint látható egy lövésből! :DD

(#2331) DNS_65 válasza mcwolf79 (#2329) üzenetére


DNS_65
senior tag

Mert miért ne menjünk bele?
Ez aztán tényleg ide tartozik, hova máshova.
Texturahibák, gusztustalanságok mikozben szertnél BF2-t játszani :(((

Miért nem hallani senkit ati oldalról panaszkodni?

Én egyáltalán nem vagyok Nvidia fan, de ezek után tuti nem vennék 8800-at, ha az ugyaolyan
fos. Azért egy 70-100 rongyos vga-tól elvárhatná az ember h normálisan müködjön.
Amikor tavaly megvettem az enyém is ennyibe került még. Szóval ez sztem elég nagy gáz.

De itt legalább meg lehet beszélni a tapasztalatokat. :R

Én egy X800XT-ről váltottam anno, azzal hibátlanul ment minden (bár nem tudta az sm3.0-át
(akkor ez nem volt egy nagy hiányosság, pl Fear-ben nem sok különbséget láttam),
de legalább volt benne kraft.)

(#2332) feka007 válasza DNS_65 (#2325) üzenetére


feka007
nagyúr

Mivan az NV-val? Miből gondolod, hogy a kártyával lenne baj? :F Sz@r a játék...

(#2333) feka007 válasza HEMP (#2326) üzenetére


feka007
nagyúr

Hány éves vagy? Mert úgy 11-12 éves kis GSO-s pöcsök szoktak ilyen kijelentéseket tenni, látni, hogy fingod sincs a hw-ekről, egy kicsit is hozzáértő nem égeti magát ilyen primitív hozzászólásokkal...

(#2334) keszegduda válasza feka007 (#2333) üzenetére


keszegduda
őstag

Nekem mondhat bárki bármit, úgy is mindenki azt fogja Isteníteni, amilye van...
Volt ATI-m, igaz X1800XL, de marha ronda volt az árnyék a BF2-ben...egy 7600Gt megrakta az akkori driverekkel.... :DDD
Most a X1900XT-re fáj a fogam és a 7900GTO/GTX-re vagy ha várok (márpedig várok... ;] ) akkor 8800GTS-re, csak a 320Mb memória kevéske nekem...ugyanis a BF2 bezabál több mint 256Mb VRAM-ot és min. 512Mb-al érzi jól magát...másrészt pedig be akarom biztosítani magam V-RAM-al, mert lassan olyan gamek jönnek, amik hatalmas textúrákkal dolgoznak...pl.:Stalker...
Na majd meglátjuk... ;]

(#2335) keszegduda


keszegduda
őstag

Ma lesz időm hentelni.... ;]
Jön majd valaki? :F

(#2336) feka007 válasza DNS_65 (#2331) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem mondom, nekem is volt 1-1 játékban kb. fél évig a G80-nal driver hiba, de mostmár megszűntek, és a kari is vagy 10%-ot gyorsult. Amúgy nekem a legelső driverrel is szinte 0 gondom volt a BF2 grafikájával...
Ati sem éppen a szuper drivereiről híres, sokan azért nem szerették az X850XT/X1800XT/X1900XT/XTX karijukat, mert az Ati nem volt képes lecserélni a porszívóhangot teljes mértékben elsajátított hűtésről, és az X1900 drivereivel is rengeteg bug jött elő sok játéknál.
Abban viszont egyetértek azokkal, akik szerint elhamarkodott volt leírni az X2900XT-et, mert nem áll még készen megfelelő driver, így nem igazán volt fair FPS-re pontosan a Geforceokkal, remélem a PH-n beveszik majd a későbbi tesztekben már a kész driverekkel egy bővebb letesztelésre játékok alatt.

Nem tagadom, én meg az Nvidia felé hajlok, de mindkettő gyártónak voltak és lesznek is sw-es gondjaik, egy BF játéknál meg nem érdemes a karit hibáztatni, mert kevés játékkal van ennyi gond...

(#2337) feka007 válasza keszegduda (#2334) üzenetére


feka007
nagyúr

BF2 bezabál több mint 256Mb VRAM-ot és min. 512Mb-al érzi jól magát
2GB rendszermemória mellett teljesen jó neki a 256MB VRAM is. ;)
Amúgy nem elfogultságból mondom, de NV-át vegyél, mert nemsokára jönnek a DX10-es gamek, és a 320 megás GTS is 90%-ban megveri az X1950XTXet is.
Szal ha időt álló kártya kell, akkor NV 8800GTS .Márpedig az kell... :R

(#2338) feka007 válasza keszegduda (#2335) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem most örül a fejem, hogy visszajött e net, nem volt egész délután, hogy rohadna meg... :W

(#2339) keszegduda válasza feka007 (#2337) üzenetére


keszegduda
őstag

Volt 2GB ramom és 256Mb-os 7900GS-em,(minden full tuningon) néha nagyon szépen lement az FPS, elhiheted nekem....
Igen én is inkább az NV felé hajlok, de majd eldöntöm akkor, amikor eljön az ideje...
DX 10 mondjuk egyelőre nem érdekel, mert csak sorra adják majd ki az alig kész gammákat, amik elég szarul vannak optimalizálva és utána hónapokkal jön meg a javító patch....
1év és akkor érdemes DX 10-et ''venni''...

(#2340) keszegduda válasza feka007 (#2338) üzenetére


keszegduda
őstag

Mi van náltok, hogy így elszáll a net?
Nekem DSL van, de tökéletesen elégedett vagyok vele, főleg a Wireless fos után...

(#2341) feka007 válasza keszegduda (#2339) üzenetére


feka007
nagyúr

Mármint swappelt? Mert azt tudom, hogy 64-es mapeken 7900-ak is kifinganak...

(#2342) feka007 válasza keszegduda (#2340) üzenetére


feka007
nagyúr

Qka a szolgáltató, nincs mit tenni :U

(#2343) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Valaki megmondaná nekem mit jelent a KRAUT szocska?

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#2344) keszegduda válasza HDR renderin (#2343) üzenetére


keszegduda
őstag

Ott van az online szótár, de nem tűnik angol szónak első ránézésre... :U
Most fent vagy?

(#2345) keszegduda válasza feka007 (#2341) üzenetére


keszegduda
őstag

Nem a swappel van a gond, hanem a 256 VRAM volt kevéske...lehetett bőven érezni fullon...de lehet hogy a proci volt a ludas? 2,8Ghz-es A64, nem hinném...

(#2346) Csapi007 válasza HDR renderin (#2343) üzenetére


Csapi007
veterán

Német szó. Jelentése: fű, fűféle vagy káposzta.
A német gyerek beszólt vagy mi? :DDD

"Csak úgy mondom"

(#2347) tkesy válasza feka007 (#2337) üzenetére


tkesy
őstag

Még jó hogy gyorsabb az NV 8800 320-a, mint a jóval réggebi fejlesztésű X1900-as sorozat... Igen nagy bukta lett volna, ha nme lenne az...

De hogy melyik gyártó kártyája fog jobban teljesiteni a még meg sem jelent DX10-es játékok alatt, az még egyenlőre a jövő zenéje, és még ha az nv is lesz a gyorsabb, akkor sem biztos, hogy a 320-as verzió lesz a nyerő...


[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#2348) HDR renderin válasza Csapi007 (#2346) üzenetére


HDR renderin
senior tag

nem csak a admin ilyeneket irkát nekem!
Meg olyanokat irtkát hogy csak néztem!
Igy csinál hogy beszélek-e németül!
de ilyen félig angolul mondta félig németül!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#2349) HDR renderin válasza keszegduda (#2344) üzenetére


HDR renderin
senior tag

most együtt mennénk az jo lenne!
Mert szeretnék darálni vadásszal meg helivel!
Mert már unom a tankot!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#2350) feka007 válasza keszegduda (#2345) üzenetére


feka007
nagyúr

Nagy prociigénye volt anno az biztos, de 2,8-as A64 az nem számított rossz darabnak...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.