Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41201) -FreaK- válasza -FreaK- (#41200) üzenetére


-FreaK-
veterán

Megjegyzi amúgy, kipróbáltam. Úgy néz ki hogy játékoshoz köti, bármikor lehet folytatni, haladtam is vele kicsit. Volt most egy jel aminél nem adta be a hangot, majd holnap újra próbálom.

(#41202) voodoo98 válasza -FreaK- (#41201) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Így van! Megjegyzi, persze!
De ha egy szerón elrontod. pl: leomlik a torony Albionon, akkor azon szerón a következő map betöltésig már nem tudod megcsinálni.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41203) -FreaK- válasza voodoo98 (#41202) üzenetére


-FreaK-
veterán

Okés. Mondjuk nagy kár lenne érte, mert azóta sem láttam üres Albion mapot, illetve egyszer volt egy teszt szerver, egy játékossal, bementem, a srác a torony alatt feküdt, valszeg épp dekódolta a morzét :D

Olyan volt neked hogy a Beginning alatt hiába néztél egy jelet, nem szólalt meg a hang?

(#41204) voodoo98 válasza -FreaK- (#41203) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Olyan volt, hogy elkezdtem csinálni a feladatot, bejött egy srác és azzal kezdte, hogy lebombázta a tornyot! :W

"Olyan volt neked hogy a Beginning alatt hiába néztél egy jelet, nem szólalt meg a hang?"
Nem emlékszem, de ha ilyen van, akkor vmit nem jól csináltál és lehet újra kéne kezdeni lehetőleg egy másik szerveren.
Olyanra emlékszem még, hogy próbáltam késsel csapkodni. Kozelebb, távolabb menni és volt h beadta a hangot így.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41205) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok. mobilneten vagyok, es holnapig azon is tudok lenni.
tesomnak akarok venni egy gtx 760 2gb kartyat meglepetesre nevnapjara. kerdesem az lenne, erdemes megvenni a bf1-re, vagy felejtos mert gyenge hozza? nem tudok utanna nezni, a telekomos ingyenes 50 megarol irok eppen

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#41206) Bjørgersson válasza Enigma1945 (#41205) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lowon talán játszható lesz valamennyire, de csodát nem kell tőle várni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41207) Enigma1945 válasza Bjørgersson (#41206) üzenetére


Enigma1945
őstag

fix 60 fhd-ban varhato? annyira nem low end kartya az a gtx 760 azert. vagy sokat varok? valaki tudja a valaszt sracok? tolja/tolta vele valaki?
ma taliznek a sraccal, es fontos lenne a valasz.

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#41208) Csaber válasza Enigma1945 (#41207) üzenetére


Csaber
senior tag

Enged el szerintem nv 1060 6 GB vagy Amd rx 470 8 GB alatt , lehet fut a játék de multiban a 30 fps az minden csak nem jó ...jelenleg 50-70000 jó magyar királyi váltópénzért tuti beszerezhető ...

(#41209) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Én egy ideje laptopon játszom csak 1050 3Gvel 1080p-ben high-med beállítások mellett megvan a 60 FPS szóval nem kell annyira erős VGA, de prociból azért nem árt egy i5 8400 szintű mellé multihoz.

Viszont 760-at nem vennék már a kora miatt, inkább egy picivel többért 960 4G.

(#41210) palfitom


palfitom
félisten

Sziasztok,

Megvettem Steam-en jó régen a játékot, most töltöttem le és telepítettem először, de nem akar elindulni.
Leszedtem, majd újratelepítettem immárom Origin alól, de ismét ugyanaz a hibaüzenet fogad:

Vn valami ötlet, javaslat?

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#41211) anubis6 válasza palfitom (#41210) üzenetére


anubis6
aktív tag

Repairt próbáltad már, vagy fájlok ellenőrzése steamen?
Rendszergazdaként telepítve?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#41212) palfitom válasza anubis6 (#41211) üzenetére


palfitom
félisten

"Repairt próbáltad már" - Nemtom mire gondolsz.
"fájlok ellenőrzése steamen" - Megtörtént, nincs hiba.
Rszgazdai fiókkal használom a gépet.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#41213) anubis6 válasza palfitom (#41212) üzenetére


anubis6
aktív tag

Már nincs fönt a gépemen, de ha minden igaz, van egy fogaskerék ikon a játék menü alatt az originben, és ott van egy repair gomb, ami kb. "a fájlok ellenőrzése" a steamen.
Érdekes egy hiba mindenesetre, írj a support-nak, biztos segítenek
Nekem valami fájl elérési jogosultság problémának tűnik, ezért kérdeztem a rendszergazdára.. esetleg valami ékezet a PC nevedben, amitől nem tudja hova tenni az elérési útvonalat?

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#41214) -FreaK- válasza voodoo98 (#41204) üzenetére


-FreaK-
veterán

Már csak a Conflict lenne hátra, de 4 próbálkozásbol egyszer elvesztettem a fonalat, háromszor meg valami gyökér jött be és azt élvezte hogy szivat... Ez a legnehezebb része, hogy egyedül tudj maradni a szerveren míg kitalalod a csempés puzzle-t. Idegörlő.

(#41215) palfitom válasza anubis6 (#41213) üzenetére


palfitom
félisten

Mivel szerinte nincs telepítve, ezért csak telepítés előtti lehetőségeket ajánl fel, mint pl. download...
"valami fájl elérési jogosultság problémának tűnik" - Van több játékom a Steam-en, mind ugyanabban a könyvtárban, ugyanazon a meghajtón, ezért nem hinném, hogy csak ennél a játéknál lenne elérési probléma.

Köszi, írok a supportnak, hátha!

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#41216) Bjørgersson válasza palfitom (#41215) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor próbáld meg Originből letölteni, a telepítés helyének pedig add meg ahol most is van a játék, hátha akkor magához tér.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41217) palfitom válasza Bjørgersson (#41216) üzenetére


palfitom
félisten

Másodszorra Origin-ből töltöttem le.
Írtam nekik, várom a válaszukat, és ma este újra nekifutok egy Origin-es telepítésnek, hátha változik valami.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#41218) palfitom válasza palfitom (#41217) üzenetére


palfitom
félisten

Megoldódott, másik ssd-re telepítettem, onnan elindul.
Köszönöm az ötletelést!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#41219) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Yess, végre! :Y :C

(#41220) voodoo98 válasza -FreaK- (#41219) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

:C
csináld meg vele a 100killt és akkor kapsz egy fekete dogtaget is.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41221) -FreaK- válasza voodoo98 (#41220) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen az Awakening, már 36kill megvolt az éjjel :)
Megcsinálom még a The Room dogtag-et is szerintem.

Majd írok egy kis listát pár észrevétellel a Peacekeeper megszerzéséhez, hátha segít valakinek.

(#41222) voodoo98 válasza -FreaK- (#41221) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ok, jöhet! Beleírom majd a doksiba is.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41223) -FreaK- válasza voodoo98 (#41222) üzenetére


-FreaK-
veterán

Oksa, alább akkor pár dolog/ötlet ami segíthet.

#Peacekeeper

Belly of the Beast Dogtag
A legkönnyebben megszerezhető dogtag, de vagy ötször próbáltam meg és nem sikerült, nem szólalt meg a hang effekt és nem jelent meg a kapcsoló az utolsó szobron.
Amikor a bal oldali szobor fejét lőttem le, akkor onnan alóla úgy látszott, hogy sikeresen lerobbant a feje, el is tűnt.
Amikor viszont a jobb szélső szobornál állva visszanéztem a bal szélső szoborra, láttam, hogy még ott van a fejének egy darabja, ami közvetlen a szobor alól nem látszódott. Lelőttem innen, és utána már működött tovább, jött a hang effekt és megjelent a kapcsoló. Egy grafikai hiba lehetett.

Angel Sighting Dogtag
Elsőre elrontottam a kód bevitelt, mert nem vettem észre, hogy a jobb szélső lámpát törmelék takarja (csak 4et láttam), ez is grafikai hiba lehet, mert nem minden szögből takarta. Limpet charge-ot használtam a robbantásra. Talán a második próbára már nem volt takarva a jobb szélső lámpa/kapcsoló. Mielőtt lefekszel a készülékhez ellenőrizd, hogy minden megvan-e :)

"A Beginning" Dogtag
- A Morse kód fejtésre lévő linkek nem működnek (pont mialatt csináltam, került át egy másik host-hoz), itt az aktuális: Morse Code Translator
- Több módszert is kipróbáltam a morse kód visszafejtéshez, de ami a legjobban bevált az az Audacity program használatával a kód kinézése és manuális begépelése a fenti oldalra, ez volt a leggyorsabb. Én az AMD driverben lévő felvevőt használtam, a program az ffmpeg dekóder (link a Jackfrags videó leírásában) telepítése után simán be tudja tölteni a rögzített videó fájlt, aztán a pár beállítást elvégezve simán látható a kód.
- A játék megjegyzi, hogy éppen hol tartasz a folyamatban, bármikor tudod folytatni. Én kb. egy hét alatt csináltam végig, ahogy volt időm/kedvem foglalkozni vele.
- Egyszer nem jelent meg a jel, hiába mentem oda a helyszínre, csak annyit kellett csinálni, hogy vissza menni egy mcom állomáshoz és újra meghallgatni a legutóbbi morse adást, ezt nem kell még egyszer vissza fejteni, ugyan az mint korábban, de így már megjelent a jel és tudtam folytatni.
- a legvégén szerintem mindegy melyik szélmalomhoz mész (én kettőre is felmásztam mert nem vettem észre hogy közvetlen a kezdőn is van egy :D), bármelyiken jön a galamb.
- A közlekedésre a fejhallgató megkereséséhez lovat használj (én a Ballroom mapra mentem mindig vissza), mert ha kocsival mész, akkor miután kiszálltál belőle, hogy oda menj az mcom állomáshoz, egy kis idő múlva felrobban ami bezavar a morse adásba, konkrétan kitakar a jelből.
A lóval is vigyázz, mert ha nagyon eltávolodsz tőle, hajlamos meghalni és akkor sétálhatsz. Amennyire lehet menj oda a fejhallgató pont közelébe.

"An Escalation" M1917 skin
- a házban lévő kapcsoló előtt lévő szekrény felrobbantására lehetőleg ne limpet charge-ot használj, mert lerombolja szinte az egész házat és rombolhatatlan deszkák lesznek a kapcsoló előtt, amik mögé be kell kúszni. Sima gránát jobb.
- a végén a világító toronyban amikor be kell "ütni" a kódot kicsit nehéz megmondani egy kapcsoló előtt állva hogy éppen melyik, ezért én úgy csináltam hogy telefonnal lefényképeztem a képet amin be van jelölve, hogy melyik kapcsoló melyik, lementem mindig az aljára és onnan vissza számoltam, hogy melyik kapcsoló kell éppen. Persze van amelyiket könnyű azonosítani.

"A Conflict" Dogtag
Ez a legnehezebb mind közül. A legfontosabb, de rajtad kívül álló dolog, hogy ne jöjjön be senki a szerverre míg csinálod, engem 3x szívattak, majd a negyedikre sikerült, de úgy hogy egyszerre léptünk be egy másik sráccal, aki szintén ezt csinálta volna, de átadta az elsőbbséget.
- érdemes supportként, limpet charge-al a german oldalon kezdeni. Mielőtt nekiállsz kilőni a fényforrásokat, limpettel robbansd le végig a köztes falakat mindenhol, így simán átlátható lesz az épület, végig se kell menni, hogy megnézd melyik lámpa ég majd.
- ha van több szerver is, érdemes olyat választani, ahol éppen köd van. Könnyebben lesz látható, hogy melyik lámpa aktiválódott, illetve az csempés feladatnál is könnyebben látható, hogy melyik világít.
- a második, lámpa aktiválós feladathoz a BF1 EE discord csatorna programját használtam, ez a legjobb. 7x kell aktiválni az 1es lámpát, majd minden egyes aktiválásnál beírni a programba, hogy melyik aktiválódott (vesszővel elválasztva), majd a végén a solve gombot megnyomva írja, hogy melyiket kell megnyomni a befejezéshez.
- A harmadik, legnehezebb feladathoz szintén a BF1 EE discord csatorna Google doc's toolját használtam.
- A földön a 8x8-as csempe mátrix ablak felőli sarkában ládák vannak, ezt ne limpettel robbantsd szét, mert bontja a falat is az ablaknál, a bevilágító fénytől meg alig látni mikor halványan világít fel egy csempe. Én csak szétlőttem fegyverrel.
- Amikor megjelentek a homokzsákok, állj háttal a középső oszlopnak, úgy hogy mindig pont a közepénél legyél, és menj végig így mind a 4 oldalon és jelöld be a fenti táblázatban hogy hol vannak a zsákok.
- a végén ellenőrizd hogy biztos annyit jelöltél-e mind ahány homokzsák van. A homokzsákok száma változhat, nekem 3x 11db volt, a 4. alkalommal 12db. Ha valamelyik helyzetével bizonytalan vagy, rakj egy kérdőjelet a táblázatban, a végén ha nem sikerül, majd ezeket kell megpróbálni. Néha nehéz megállapítani, hogy hol van egy zsák, én biztos voltam benne, hogy elrontottam, de a végén elsőre sikerült.
- Most jön az excel tool-ban alul a második fül, a melyik kapcsoló melyik sor/oszlop rész. Nem nehéz, csak idő kell hozzá.
- Próbálgasd végig a kapcsoló kombinációkat, mondjuk úgy kezdve hogy 1-2, 2-3, 3-4 stb..

- ami nekem a legtöbbet segített a 4. próba során, hogy amikor felvillant egy csempe, akkor azt miután beírtam a táblázatba rögtön ki is kapcsoltam. Mikor már sok van, nehéz lesz fejben tartani, hogy éppen melyik volt az új felkapcsolás, mi égett már és mi nem, ráadásul a
végén csak annak kell égnie ahol a zsákok vannak, így ki kell kapcsolni egy csomót amúgy is.

- bent a padlón, az excelben lévő kép alapján egy pisztoly lövéssel jelöld be a 8x8-as mátrix négy sarkát, így könnyebb lesz azonosítani. Én úgy csináltam hogy számoltam hogy az egyik saroktól hányadik balra/jobbra, le/fel.
- amikor egy kombinációra nem villan fel egyik csempe sem, az csak annyit jelent, hogy mind a két kapcsoló azonos sorban, vagy oszlopban van. Ilyenkor néz egy olyan kombinációt ahol az egyik kapcsolóról már tudod hogy melyik sor/oszlop, az másik meg az előbbi sikertelen kombináció egyik kapcsolója.
- a lényeg, hogy beazonosítsd mindegyik sort/oszlopot, utána a táblázatban alul a harmadik fülön látod, hogy melyikeket kell aktiválni.

Peacekeeper unlock
- Mikor a kapcsolók után bemész a bejáraton, az M1917 legyen a kezedben, mert lent már nem tudsz váltani! Én elsőre pisztollyal mentem be, persze hogy nem sikerült.
- Mielőtt leesel egy csapóajtón már nézd meg az irányt, hogy merre fog kelleni menni, ha lent vársz jöhetnek a méreg felhők és hamarabb elkezdenek sebezni.
- Én itt telefonnal csináltam egy képet valamelyik írott guide-ról, így nem kellett alt-tabolni, a kapcsolóknál sem, meg lent a barlangban sem.

(#41224) voodoo98 válasza -FreaK- (#41223) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Köszi! Szuper! :R :D
Ezekkel updatelem majd a fenti doksikat!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41225) voodoo98 válasza voodoo98 (#41224) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Meg is van! Frissítettem az összefoglalót is és a leírásokba is beírtam mindenhová!

Köszi még egyszer! :R :)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41226) -FreaK- válasza voodoo98 (#41225) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szívesen!
Remélem segít valakinek. Így vissza gondolva egyáltalán nem nehéz megcsinálni, ha valakinek van pár órája, bátran vágjon bele :)
Mondjuk a pisztollyal még nem teljesen barátkoztam meg, illetve a Mars pisztolyt jobbnak tartom továbbra is :)

(#41227) voodoo98 válasza -FreaK- (#41226) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

A Peacekeeper pisztolyhoz kellettek ezek?:
- Quick regen specialization
- Hasty Retreat specialization
- Perseverance specialization

Mert a probléma ezekkel van, ezeket viszonylag nehéz/sok idő megszerezni. És szerintem ezek nélkül lehetetlen vagy nagyon nehéz kilockolni a pisztolyt.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41228) -FreaK- válasza voodoo98 (#41227) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hú, most ezt fejből meg nem mondom, de majd éjjel megnézem, hogy mivel mentem. Az biztos, hogy ezt el is felejtettem megnézni, most jutott eszembe, hogy írtad.
Quick regen mondjuk aktív szerintem.

(#41229) voodoo98 válasza -FreaK- (#41228) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

A Quick regen az benne van a 3-ban, ami odaadott már az elején a játék, de a többit meg kell szerezni.
Kb 1 éve, unaloműzés gyanánt, újra megcsináltam ezeket dogtageket én is neki. K jó volt! Meg akartam csinálni a PeaceKeepert is, de ahhoz nagyon sokat kellett volna grindolni, hogy megcsináljam ezt a 2 specializációt és emlékszem, hogy anno is borzasztóan idegörlő volt! :) Így hagytam.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41230) -FreaK- válasza voodoo98 (#41229) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem rémlik, hogy olyan sokat grindoltam volna valamiért /most megnéztem, hogy mik is kellenek a másik kettőhöz/ úgyhogy feltételezem, hogy akkor csak a quick regennel csináltam meg a Peacekeepert, de majd éjjel megnézem inkább, az a biztos.

(#41231) -FreaK- válasza voodoo98 (#41227) üzenetére


-FreaK-
veterán

Megnéztem, csak elfelejtettem írni: ez a három közül csak a quick regen volt kiválasztva, a másik kettő nem ez volt (most fejből nem mondom meg, hogy melyik).
Szóval simán végig mentem a barlangon, egyszer volt, hogy valami 1x-re esett le a hp, ha jól emlékszem.

(#41232) free_jack válasza -FreaK- (#41231) üzenetére


free_jack
csendes tag

remélem kitatart a lendület srácok, csak igy tovább
kitartó magyar twitch streamerek, akik megérik a dicséretet:
-apuci82
- SniperHunter0721

[ Szerkesztve ]

(#41233) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Sziasztok újra elkezdtem játszani a játékkal ps4-en és azt vettem észre hogy a játék elvette a fegyvereimet, pl fedorov avtomat optical is megvolt és azt írja hogy újra csináljam meg küldiket hozzák. Ez mi??

(#41234) voodoo98 válasza nincsnév007 (#41233) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Supportnak kéne írni, nekem a codww2-vel volt ilyen, de több hónap után vettemészre és akkor már nem tudtak segíteni. Írj nekik minél előbb.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41235) nincsnév007 válasza voodoo98 (#41234) üzenetére


nincsnév007
őstag

most minden igaz, megoldódott. Úgy hogy újra letöltöttem újra a "premiumot" csak kurva érdekes mert pont dlc-s mapokon játszottam. Akkor beléptem a bf4-be és ott írta hogy nincsenek letöltve a dlc-k. Elképzelésem sincs hogy hogy történhetett mert kb mióta megvan a ps4 azóta egyszer nem volt letörölve a játék.

(#41236) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Valaki kipróbálta esetleg ezt?

Kiváncsi lennék pár véleményre.

(#41237) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék ezzel a játékkal játszani magyarul.
Ha innen veszek egy kulcsot, akkor elküldik az .exe-t és feltelepítem PC-re, majd ezzel a magyarítással magyarítom és akkor tudok játszani magyarul?
Csak itthon single módban?

Vagy milyen megoldás a jó?

(#41238) free_jack válasza gyulazsolti (#41237) üzenetére


free_jack
csendes tag

20 éves mült a battlefield 1942 és csak ennyien játszanak most vele?
ez itt kérdés

(#41239) gyulazsolti válasza free_jack (#41238) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Ha ezt nekem szántad akkor nem jó.
Nem azzal szeretnék játszani, és nem akarok multizni.

(#41240) voodoo98 válasza gyulazsolti (#41237) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

szia,

ez nem így működik.
Megveszed, elküldik a kulcsot és azt a kulcsot az Origin-ben aktiválnod kell, írják is:
"Aktiváld a Battlefield 1 Key-t a Origin kliensben, és add hozzá a könyvtáradhoz, hogy letölthető legyen."
És utána tudod letölteni és indítani.
Single és multiplayerrel is játszhatsz.

Magyarítást külön kell letölteni és felrakni. Innen tudod letölteni.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41241) gyulazsolti válasza voodoo98 (#41240) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Akkor rosszul fogalmaztam.
Amit letudok tölteni, az egy .exe lesz, ami onnatól az enyém és bármikor feltudom telepíteni a PC-re?
Ha újra kellene telepíteni a windowst, azért kérdezem.
Regisztrálnom kell az Origin-re?
Csak itthon single módban akarok, ha van rá időm.
Olyan ez mintha a lemezt venném meg a boltban?
Ezt dobta az oldal, ez jó vásárlás lenne? [link]
Jelzem, nem vagyok nagy játékos, csak ez megtetszet, és csak az eredeti játékot lehet magyarítani. A magyarítás, már le van töltve.

Elnézést, de nem vagyok jártas ebben a témában.

(#41242) voodoo98 válasza gyulazsolti (#41241) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Igen, regisztrálni kell az Originre.
És örökre ott marad az Origin accountodon, bármikor le tudod tölteni onnan!
Magyarítás pedig ingyenes a fenti linken, amit küldtem. Azt is bármikor (ameddig él az oldal) le tudod tölteni.

Én vettem már pár kulcsot a cdkeys-ről, én személyszerint a kulcsos oldalak közül ezt szeretem a legjobban.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41243) gyulazsolti válasza voodoo98 (#41242) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszönöm szépen.

(#41244) free_jack válasza voodoo98 (#41242) üzenetére


free_jack
csendes tag

Topikgazda ur, warez támogatással mit érsz el?

(#41245) voodoo98 válasza free_jack (#41244) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nem támogatom a warezt!
A kulcsvásárlás tudtommal nem warez, a magyarítás pedig ingyenes.
Mire gondolsz?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41246) Enigma1945 válasza free_jack (#41244) üzenetére


Enigma1945
őstag

Milyen warez? Miről beszélsz? A kulcsvásárlás nem számít wareznak :N

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#41247) voodoo98 válasza Enigma1945 (#41246) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

:R

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41248) free_jack válasza voodoo98 (#41247) üzenetére


free_jack
csendes tag

ha ketten is mondjátok, biztos igazatok van

(#41249) dinersgala


dinersgala
tag

Sziasztok,

Korábban Ps4 en játszottam a Bf1-el, most Pc n szeretnék, ha az Ea Playre a ps4 es accommal fizetek elo akkor pc-n tudok jatszani a ps es profillal?

(#41250) FollowTheORI válasza dinersgala (#41249) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem, nincs átjárás a platformok között.
Ezt csak az új 2042 tudja.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.