Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) iknight


iknight
senior tag

Lehet winmobil alapú mert most dugtam rá a gépemre, és a microsoft activesymc ami még a htc diamondtól maradt a gépemen, felismerte, mint mobile device. Csak nemtudok kilépni a winmobil képernyőhöz

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#202) fradi81


fradi81
veterán

navon n250 egy fos széria edigitalba visszaadták az árát, egy másik csávó is akkor vitte vissza ugyanezzel a hibával.

moto g72, Ninebot d28e

(#203) Nakivagyok


Nakivagyok
tag

Sziasztok!

Thunder Navigation 202 típusú GPS-re hogyan lehet térképet rakni?
Boltban térkép nélkül árulták, leírás alapján meg kompatibilis elég sokféle térképszoftverrel. Viszont az nincs benne hogy hogyan kell rá felrakni... (Én speciel iGo-val próbálkoztam)
Itt a kütyü specifikáció: [link]

(#204) runner 125 válasza Nakivagyok (#203) üzenetére


runner 125
nagyúr

Elmész a boltba és megveszed. :C
PH! nem warez,itt nem kapsz választ hasonló kérdésekre.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#205) Nakivagyok válasza runner 125 (#204) üzenetére


Nakivagyok
tag

Oké nem warez
Nézzük a 30 napos próbaverziót;) ha van ilyen
Hogy rakom fel?

(#207) Thomaster12


Thomaster12
tag

Üdv!
Lehet hogy ez nem ide tartozik de mást nem találtam! Szóval nekem van egy Nokia 6220 classic mobilom ami ugye GPS-es (ez az egyetlen ami kapcsolódik a témához) pontosabban A-GPS-es de amikor beíndítom a Nokia Maps (2.0) -át akkor rögtön a Vodafone Internethez (vodás vagyok de a telefon kártyafüggetlen) akar csatlakoztatni és amíg nem csatlakozik nem hajlandó semmit se csinálni! Én meg nem azért vettem GPS-es telefont hogy csak internettel tudjam használni ami elég drága! Szóval ebben kérném a segítségeteket hogy hogyan tudok internet nélkül navigálódni a telefonnal! Előre is köszi!

(#208) iknight válasza Thomaster12 (#207) üzenetére


iknight
senior tag

Lehet hozzá kapni garmin térképet, bemész a boltba beteszik a memóriakártyát feltelepül magátol és már megy is.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#209) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Üdv!
Van egy Garmin Nüvi 250W-m. Feltettem az AdriaRoute térképet (Szlovénia, Horvátország, Bosznia, Szerbia, Macedónia), abból is a 2.2-t, és mikor településre, vagy utcára akarok keresni nem talál semmit. Egyedül az országot. Már maga a kereső is belassul miközben indul. Az Európa és a Magyarország térkép mellett nem lehet használni így, ha kikapcsolom menüből hogy ne használja az Adriaroute-ot, akkor minden működik frankón. Valakinek valami ötlet? (útvonalat megtervezi ha odabökök valahova, illetve POI-hoz is, csak azt nem tudom megadni hogy konkrét címre odavezessen)

Egy másik kérdés: rokonomnak hozott a Jézuska egy BluePanther V350C kütyüt. Kérdésem az lenne hogy, valahogy elő lehet-e csalogatni belőle a WinCE felületet? IGO 8-at simán viszi, bár nekem a Garmin után nem tetszett (túl zsúfolt, sok a felesleges infó, a 3D-s épületek pedig parasztvakítás, csak rontják a térkép funkcionális használhatóságát vezetés közben)

(#210) tutu70


tutu70
csendes tag

Hali.SE W760i mobilban a nav4all progi használató,vagy inkább felejtsem ell a benne lévő gps-t?Esetleg valami jobb(ingyenes)ötlet bele??
kösz.tutu

(#211) spili56


spili56
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Van egy n410-em, valami miatt elment a rendszer. Updateztam most indul a gép de amikor ráütök a navigombra nem indítja el. Elindítom a windowst onnan tudom indítani. Mit csináljak?
Köszi

(#212) runner 125 válasza spili56 (#211) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mármint mit nem indít? A térképszoftvert? :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#213) spili56 válasza runner 125 (#212) üzenetére


spili56
csendes tag

Igen a térképszoftvert. Ha elindítom rajta a wincet onnan indul de az úgy macerás

[ Szerkesztve ]

(#214) spili56


spili56
csendes tag

Gondolom a wincén belül kell valamit állítani, de nem tudom , hogy mit.

(#215) runner 125 válasza spili56 (#213) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jogtiszta a térképszoftver?
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#216) Neverloss


Neverloss
csendes tag

Hali! Vásároltam egy Neverloss N627 készüléket Nav n go navigációs szoftverrel, de nem tudom frissíteni a térképet (full EU). Ha valaki tud megoldást, légyszi' segítsen!!!
:W

(#217) feco88


feco88
tag

sziasztok. Van nekem egy Sungoo 43.01-es PNa-m azt szeretném én megérdeklődni, hogy russa térképet honnan tudok leszedni ami megy PNA-n vagy olyan nincs? PDA meg windows-os verziókat találtam, de a PDA-s meg nem indul rajta. van 1 olyan programom, hogy ozi. elégé gagyi és nincs hozzá magyar térképem ezért gondoltam a russa-ra mert tályegységenként van hozzá magyar térkép csak éppen PNA-n nem akar indulni. Valami segitség? előre is kösönöm a válaszokat. :R :R

(#218) feco88


feco88
tag

itt a kép amit kiir a RUSSA inditásakor: [link]

[ Szerkesztve ]

(#219) force001


force001
csendes tag

Üdv mindenkinek

A minap vettem egy PrivatePilot PP4300B nevezetű GPS-t, az lenne a kérdésem, hogy tud-e róla valaki valamit, gondolok itt pl gyártó, gyátró honlap, egyebek

A válaszokat előre is köszi

(#220) spili56 válasza runner 125 (#215) üzenetére


spili56
csendes tag

Igen Jogtiszta! Már fél éve használom!
Üdv. S

(#221) Hyperion


Hyperion
senior tag

Sziasztok!

Mi az előnye a SIRFIII-as chipnek a SIRFII-vel szemben?
Vásárolni szeretnék egy külső bluetooth-os GPS, de a sirfII gyakorlatilag dupla árban lenne..
Szerintetek megéri az árkülönbséget?

Köszönöm!

(#222) farkaszo


farkaszo
csendes tag

Hali!Egy üzletet,szervizt keresek ahol értenek HP IPAQ 316 PNA-hoz.Nem javítás,hanem progik telepítésére lenne szükségem.Ha valaki tudna ajánlani egyet az nagyon jó lenne!Kössz!

(#223) runner 125 válasza farkaszo (#222) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mire lenne szükséged?
Hátha tudunk itt segíteni.
Egyébként pl itt biztos tudnak segíteni.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#224) runner 125 válasza Hyperion (#221) üzenetére


runner 125
nagyúr

A Sirf Star II GPS vevők "csak" 12 csatornásak,míg a Sirf Star III 20.
Pontosabb/gyorsabb vétel.
Szvsz Sirf III-at vásárolj.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#225) farkaszo válasza runner 125 (#223) üzenetére


farkaszo
csendes tag

Helló!Át kellene programozni a PNA-mat windows ce alapú indulásra.Meg lehet csinálni olvastam a PDA mánia oldalán Sancho blogjában.Csak sajnos én nagyon nem értek hozzá ,hogyan is kellene ezt csinálni.Ezután kellene felrakni rá néhány programot.

(#226) Andas25


Andas25
csendes tag

sziasztok! szerteném ha valaki tudna segiteni! van egy navigációm intensa N410-em! Bekapcsól,és a főmenűt is beadja,mindenre reagál csak pont a navigációra nem! mit tudok vele csinálni?

(#227) runner 125 válasza Andas25 (#226) üzenetére


runner 125
nagyúr

Van benne térképszoftver? :DDD

farkaszo Náluk próbálkozz.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#228) spili56 válasza Andas25 (#226) üzenetére


spili56
csendes tag

A kártyán levő naviszoftvert a mobilenavigator mappába kell rakni. Az igo.exe file-t átnevezni mobilenavigator.exe-re

[ Szerkesztve ]

(#229) runner 125 válasza spili56 (#228) üzenetére


runner 125
nagyúr

Feltehetően nem legális IGO-t használsz,PH!-n tiltott a warez.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#230) magyarmi


magyarmi
csendes tag

Ki tud segíteni egy kezdőnek?
Sony NV-U93T navigációt vettem,de nagyon vacak a magyar térkép benne. Hol és hogy lehet a magyar térképet frissíteni,lehetőleg nem túl drágán? Köszönöm.

(#231) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

érdeklődni szeretnék, hogy a sógorom vett egy mio digiwalker c250es készüléket és szeretném neki frissiteni térképeket rajt, de nem tudom hogyan kezdjek neki ? :F

pdaval nincs problémán de pna-val még nem csináltam ilyesmit.

Előre is köszönöm
privátba is lehetséges ha nagyon off lenne ide.

(#232) saza


saza
csendes tag

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem! IGO 8-at szerettem volna feltenni dreimgo dg110-es gps-re, előtte igo 2006+ volt rajta, azt letöröltem, rátettem a belső rom-ra a szoftvert, gondoltam majd kártyáról megy a térkép, de most már be se tölt, ki se tudom kapcsolni, reset után rögtön a kezdő kék képernyő jön be és itt meg is áll. Fő probléma, hogy ilyen állapotában az activesync -el nincs kapcsolat, hogy vissza rakjam a biztonsági mentést. :W Most lemerült az akksi, ha töltöm rögtön megint újra kezdi, kék képernyő és semmi reakció, reset is hiába való. :F

Heeelp plíííííííz!!!!!!!!!!!

Üdvözlettel

zoli

(#233) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Üdv!

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy ebbe melyik memóriakártya való:
sony navu nv-u73T gps.
Linkelhetnétek is egy hirdetést hogy hol kapok hozzá olcsón.

Előre is köszi.

(#234) Viktor0610 válasza -NOKIA- (#233) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Memory Stick PRO Duo

Google keresés, második találat, majd az oldalon egy kattintás a specifikációkhoz... :U

Samsung Galaxy A54

(#235) -NOKIA- válasza Viktor0610 (#234) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

jó, csak a leírás össze vissza ír mindent, gondoltam megkérdezek egy tulajt.
Akkor tehát vehetem például ezt Sandisk memory stick M2 2gb, pro duo adapterrel itt?

(#236) runner 125 válasza -NOKIA- (#235) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezt a típust nem ismerem,de pl a Wayteq navigciók nem szeretik az adapteres megoldást.
Már majdnem hívtam egyszer a boltot h szar a készülék,amikor beletoltam egy sima 2gb-s SD-t,és azzal szuper volt.
Persze ettől még a Sony PNA-k lehet kezelik az átalakítós kártyákat is. De ha tudsz sima mspro-t vegyél bele.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#237) -NOKIA- válasza runner 125 (#236) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Rendben, köszi a valász(oka)t!

(#238) Odzsi77


Odzsi77
csendes tag

Hello mindenki
Olyan kérdésem lenne, hogy PrivatePilot FE110-es PNA-ra hogyan kell feltenni az iGO8-as térképszoftvert. Ugyanis vettem egy ilyen szoftvert a netten, meg is kaptam DVD-n, de azt elfelejtették mondani hogy nem elég csak SD kártyára másolni, kell még valamit bütykölni ahhoz hogy el is induljon.
Ha tud valaki segíteni azt nagyon megköszönöm.
Sziasztok

(#239) runner 125 válasza Odzsi77 (#238) üzenetére


runner 125
nagyúr

Gondolom warez igo-t vettél,PH!-n a warez tiltott.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#240) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Sziasztok, tudtok olyan, 50 ezer forint alatti navigációt, ami ténylegesen tudja a sávinformációs szolgáltatást, és a működik is Magyarországon vele? Térkép nekem bőven elég az itthoni, de részletes kell, nem gagyi.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#241) gban


gban
Közösségépítő

Létezik PNA-ra ingyenes navigációs sw?

Postázást nem vállalok.

(#242) datalife05


datalife05
csendes tag

Hellosztok. Segítséget szeretnék kérni ehhez a gps-hez: GPS Navigator GC-4381A BT,FM,TMC. Milyen szoftvert használjak hozzá. Egyáltalán milyet bir el mit tudok rátenni.
Köszi előre is a segítséget. Várom a válaszokat pm-ben.
üdv: datalife05

(#243) Lez64


Lez64
csendes tag

Sziasztok!

Egy N720BT-vel rendelkezem. Feltöltöttem az SI 1.3.2_N720 progit, de nem mükszik igazán jól. Ez még nem is lenne baj, mert az eredeti kártyát tudom használni, de ...de eltüntek a főmenüben a linkek feliratai + pl. a Idő és Dátum beállításnál sem jelennek meg a megnevezések (így nem tudom beállítani a helyi időt sem automatikusra - nincs meg a GMT+1, stb) :Y
Szerintetek mit lehet tenni ilyenkor??? :W
Rakjak rá egy új szoftvert vagy ... ???

Előre is köszi minden segítségért? :R

Leslie

(#244) Zsolt1980


Zsolt1980
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék GPS-t venni és ezt találtam ami szimpatikus lenne árban is és mindenképpen iGO-sat szeretnék, de ha van esetleg jobb ajánlatotok ennél akkor azt is szívesen olvasnám.

Ja és még egy kérdés, hogy mi a különbség az IGO-s és az IGO alapú programok között, mert én olyat szeretnék amin az IGO megy és nem olyat amit valamiben módosítottak és csak a készülék gyártója tudja frissíteni. Szerintem ez [Neverloss] ilyen de javítsatok ki ha tévedek
Segítségeteket előre is köszi

(#245) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!
Cimborám vett egy Symorp PNA-t, program nélkül, minden nélkül. Nagy kínszenvedések árán(mivel nem értek hozzá), sikerült feltelepítenem rá a MioMap v3.3-at, és hozzá magyar térképet. Sikerült is elindítani, tudom kezelni, de azt írja a progi, hogy "Nincs TMC-vevő csatlakoztatva". Pedg elvileg beépített. Tud valaki tippet adni, hogy mit kell átírnom? A sys.txt-ben találtam olyan TAG-et, hogy [GPS], ezen belül van bandwidth, illetve a csatornát meg lehet adni, de nem tudom, mire írjam át....
Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.: Pocee

Mr.Brightside

(#246) Lez64


Lez64
csendes tag

Helló mindenkinek!

Szükségem lenne az N720BT-ben található összes fájl listájára, hogy mi az amit kitöröltek az enyémből. Tud valaki segíteni ebben? :(
Amennyiben igen, megoldható, hogy a hiányzó fájlokat átküldje nekem?

Előre is köszi minden segítséget! :))

Leslie

(#247) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok itt is!

Sajnos teljesen hülye vagyok a témához, ezért legyetek szívesek, viseljetek türelemmel! :)

Szükségem lenne túrázáshoz (tehát nem autós navigáció) egy helymeghatározóra.
Tehát az igény körülbelül annyi, hogy legyen rajta túratérkép és meg tudjam vele állapítani, hogy éppen hol vagyok. Útvonaltervezés nem lényeg.

Hogy lehet ilyesmit beszerezni? Milyet érdemes venni? Térképet ugye külön kell hozzá verbuválni, ilyesmik?
Tömören: Hogy lehet eljutni a jelenlegi állapotomból oda, hogy a fenti igényeim kielégüljenek? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#248) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !

Van egy régi ( Compaqu Ipaqu 3870 PDA ) Telepiteni akarokrá egy Igo 8-cat el is indul de azt irja hogy a téképek elavultak pedig a legujabb van rajta mi lehet a baj ? :W

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#249) runner 125 válasza Brekecs (#248) üzenetére


runner 125
nagyúr

Eredeti? :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#250) Brekecs válasza runner 125 (#249) üzenetére


Brekecs
aktív tag

:B Nem teljesen :B

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.