Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-19 20:55:37

LOGOUT.hu

A topicba kizárólag az aktuális naptári évben, vagy az előtte lévő évben megjelent albumokat ajánljuk egymásnak. Ezzel elkerüljük azt, hogy 10-20 éves kiadványokról legyen szó, amik ugyan lehetnek kedvencek, de azt szeretném ha itt kifejezetten az aktuális dolgokról esne szó. Remélhetőleg pár év alatt elég tekintélyes mennyiségű ajánlás érkezik majd amiből lehet szemezgetni, és örülnék neki, hogy ha jól olvasható maradna a topic, ezért legyen itt egy kis útmutatás:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203) Nertpaelg válasza cszn (#202) üzenetére


Nertpaelg
tag

Na bocsánat a kései válaszért, le kellet darálni pár vizsgát. :)

Tehát, mint fentebb már utaltam rá, én nem különösebben szeretem a válogatásokat, tehát nem is szoktam ilyeneket összeállítani. Valahogy úgy vagyok vele, hogy egy album az egy egységes mű, amit direkt úgy állított össze a szerzője, úgy lesz teljes. Valószínűleg ezt a progresszív (rock és metál) stílusokra jellemző "concept" albumok miatt érzem így, ezeket szerintem kizárólag egyben lehet meghallgatni, de egyébként a legtöbb zenével így vagyok, nem szeretek számok közt ugrálni, inkább teljes albumokat hallgatok végig, szeretem ha felépülnek a dolgok. Ebben mondjuk benne van a maximalizmusom is, ugyanemiatt van egy nehezen legyőzhető kényszer bennem, hogy ha megismerek egy együttest, akkor már a teljes diszkográfiájukat halljam. :))

Szóval én válogatást mutatni biztos nem fogok, de ettől szerintem még nyugodtan beküldhetsz párat, ha úgy tartja kedved.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.