Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-19 20:55:37

LOGOUT.hu

A topicba kizárólag az aktuális naptári évben, vagy az előtte lévő évben megjelent albumokat ajánljuk egymásnak. Ezzel elkerüljük azt, hogy 10-20 éves kiadványokról legyen szó, amik ugyan lehetnek kedvencek, de azt szeretném ha itt kifejezetten az aktuális dolgokról esne szó. Remélhetőleg pár év alatt elég tekintélyes mennyiségű ajánlás érkezik majd amiből lehet szemezgetni, és örülnék neki, hogy ha jól olvasható maradna a topic, ezért legyen itt egy kis útmutatás:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202) cszn válasza Nertpaelg (#200) üzenetére


cszn
őstag

Csekkolom ;)

Erről jut eszembe! Ti nem szoktatok válogatásokat csinálni? Én csináltam már jó párat. :) Nagyon jó emléknek egy időszakról, ajándéknak pontpontpont
Két típusút csináltam idáig: Az egyik az egy előadóhoz köthető, amelyiknek sok albumát ismerem és szeretem. Egy válogatás a legjobbakból, persze szép ívvel szerkesztve. A másik meg ahogy írtam is, egy korszakról szól. Mindig van nálam egy stílus vagy hangzás ami hetekig, hónapokig kedvencnek mondható, ezekről érdemes egy összeállítást csinálni. Később visszahallgatva rengeteg jó előadó, album jut eszembe amiket jó újra elővenni, mást is megismerni tőlük.
Egy szabály állítottam fel: 45-50 percnél csak nagyon indokolt esetben legyen hosszabb.
Egyébként onnan indult ki eredetileg, hogy anno 64 megás memóriakártyáról voltam kénytelen voltam utazások során zenét hallgatni és erre valahogy rá kellett erőltetni ennyi zenét. :DD
Szóval én kíváncsi lennék ha másnak is lenne valami hasonló. Lehet, hogy feltöltöm majd az egyik könnyebben emészthetőt ha érdekel valakit. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.