Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- bacsis: Támogassááá', hogy ingyenesek maradhassúúúúnk!!!!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- sziku69: Szólánc.
- bacsis: Gyere el a 10. BRSZK-ra!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- joghurt: frenda dsttöytoi
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
d4d
aktív tag
Egyelőre 1:10-ben próbálgatom, valószínű így is erősebb mint kéne (1:100-ig is el lehet menni vele), gyakorlatilag másodperceken belül hatott a gumiszőnyegen is és folyt le a felületről a barna koszos lé. Ha megdolgozod ecsettel akkor pedig öröm nézni hogy jön le minden mocsok.
Ha jól tudom egyébként pont előmosóként nyertek vele valami díjat, persze azt nem 1:10-es arányban kellene felvinni. Ez az 1:10 pl jó a gumi oldalfalához, felnikhez, erősebb szennyeződésekhez, motortérben vagy olajos szerszámokhoz stb. Beltérre szerintem sok lenne, műszerfalra ide-oda biztos nem vinném fel ilyen arányban. Nagyon jól használható a kefék mosásához, de a mikroszálas kendőt is ki szoktam vele öblíteni. Még töményebben használva elbánik az ezer éves zsírban úszó bicikli lánccal és hasonló erősen olajos részekkel a motortérben.nem saját képek,
Valami olyasmi mintha a Megs APC-t és a Super Degreasert összegyúrnád.
-
jozsi252
veterán
válasz
Hellas #39845 üzenetére
Biztos hogy nem lesz elég, Németbe valószínű nem annyira kemény a víz mint nálunk, és ott elég lehet a hígabb keverési arány is. Én a helyedben legalább 60-70ml-t minimum raknék bele.
Valet PRO pH semleges habsamponból pl. a gyártó ilyen 2-300ml-t ajánl meg mellé 7-800ml vizet. Kizárnak tartom hogy a 20ml bármire is elég legyen. Én amúgy kezdésnek nem hogy 60-70ml hanem olyan 80-100ml Gsf-el indítanék. -
MrSealRD
veterán
-
d4d
aktív tag
válasz
Hellas #39840 üzenetére
Nekem lesz hol kipróbálni szerencsére, ha máshol nem, nagypapám autóját nem fejeztem be legutóbb ott még lesz min tesztelni. Igazából van Meguiars APC-m meg itt a Bilt Hamber ha valami extra mocsokról van szó, de jó ha van egy kifejezetten beltérre ajánlott tisztítószer is a közelben. A Surfex HD-t eredetileg az Autoglym Engine & Machine Cleaner kiváltására választottam, mert annak literje több mint 5ezer ft és ugye az kész termék nem hígítható tovább. A BH se volt olcsó itthonról, de 5 liter és borzasztó tömény szer. Végtelenségig elég lesz.
-
Zolinho1026
tag
Sziasztok!
Használ valaki Workzone Aldi-s magasnyomásúval MJJC-t? Ha igen, melyik típusú csatlakozás jó hozzá?
-
d4d
aktív tag
válasz
Hellas #39831 üzenetére
Én is ma vettem át az Alzás csomagot, szintén Koch Chemie. Szépek a flakonok, szépek a címkék, nem légbuborékosak sehol, nem sérült egyik sem. Gyárilag be voltak fóliázva. A műanyagápolótól sokat várok. A visszajelzések, képek alapján amit láttam, szerintem megtaláltam amit kerestem.
-
i-sti
senior tag
Ma is érkezett csomagom, ezúttal a CYC-től:
Chemical Resistant Sprayer - [link]
Handi-Hold Bottle (947ml) - [link]
GYEON - Q2M Silk Dryer (50x55) - [link]
SONAX Xtreme Brilliant Shine Detailer - [link]
Chemical Guys - Microfibre Wash+ - [link]
Auto Finesse - Oblitarate - [link]
Chemical Guys - Stripper Scent Pocket Sized - [link]
Bilt Hamber - Auto Wheels - [link]
Gyeon Q²M Leather Brush - [link]
SONAX - Microfiber Cloths Pkg/2 - [link] -
-
Czifi
újonc
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni abban hogy az alábbi képeken található foltot mivel és hogy tudom leszedni.
A folt egyébként az első ajtó belsejéről készült. Gyanítom az autó előző tulajdonosának a keze folyton kint lógott az ablakon és odaizzadt vagy én nem is tudom. Viszont nagyon zavar az folt szeretném leszedni valamivel.Előre is köszi a segítséget.
-
Brave_86
aktív tag
válasz
MrSealRD #39792 üzenetére
Tegnap délutánra kész is lett a fóliázás. 8-ra vittem átvették, 3 kor indulhattam érte.
3-4 napig nem szabad az ablakokat mozgatni, max résnyire, ha szükséges.
Utána már szabad, illetve belülről 3-4 hétig csak száraz mikroszálas kendővel szabad törölni. Utána már bátrabban lehet takarítani, nem sérül olyan könnyen. -
i-sti
senior tag
Valahogy megérkeztek.
Így állítottam be a mosógépet a 800-as AutoCare-es kendőknek ez így jó vagy lehetne jobban is? (800 centrifugálással, az nem látszik a képen van még 600, 900 és 1000)
10ml/kg az ajánlott töltet. Ez száraz vagy nedves kendőkre érti?
5 kendőhöz raktam 20ml-t, kiwi vagyok így milyen lesz -
i-sti
senior tag
Mi a különbség a SG MWC és az EF WC között?
-
RP1980
tag
válasz
JHONNY 79 #39816 üzenetére
Szerintem a sonax koncentrátumot válaszd. Az 2l majdnem annyiért mint a fényező és tisztításban, sikosításban ugyan olyan jó
De mint fentebb írtam, ha nincs wax vagy sealent a kocsidon tehetsz a mosóvödörbe a sampon melléa GS-ból. Csak jobb lesz a tisztító hatás. Nem kell sok, kb. a sampon adag 1/3-a vagy fele
-
M0RGI
őstag
Sziasztok!
Prelix aktív habot használta már valaki?
Hatásos, érdemes megvenni? pH-ja rendben van és nem is olyan drága. -
RP1980
tag
válasz
JHONNY 79 #39810 üzenetére
Samponnak csak akkor használnám ha nincs semmiféle lakkvédelem a kocsidon. Azért elég magas a PH-ja a GS-nek. Alkalmanként előmosásra szoktam használni. Higítva alkalmazd beltérre és szövetre 1:15 ill., 1:20 arányban. Szövetre azonban van kímélőbb szere is a Kochnak a Polstar.
-
GasBang
csendes tag
Üdv
Valakinek van tapasztalata ilyen folyékony kerámia wax-al? Szerintetek többet ér mint a sima karnauba Gold Class Wax?
Új hozzászólás Aktív témák
- Home server / házi szerver építése
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Építő/felújító topik
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Linux kezdőknek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Babzsák fotel (Dr. Relax - Gamer, sötét zöld, keveset használt, hibátlan)
- iCarsoft CR Max autodiagnosztika ELADÓ
- Jó állapotú Kona Shred / Pike 454 dual-air 110mm-140mm / Shimano Deore felszereltség!
- Dreame Z10 Pro robotporszívó
- Balatoni álom - saját kép - 40x60 - akrilüveg fotó, keret nélkül, éltartóval
- OLCSÓBB!!! Lenovo Thinkpad T480S üzleti i5-8350u 8th gen. 8-24Gb RAM 256GB-1TB SSD, több db, gar.
- AKCIÓ! ASUS PRIME Z390-P i5 8600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB GDDR6 DEEPCOOL Matrexx55 630W
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest